Bitsin artik su Fenerbahce nefreti!

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Yigit Ozmen

Post by Yigit Ozmen »

nefret tek taraflı değil, iki taraflı bizim tarafta yok mu sanıyorsunuz.tarihten gelen olaylar yüzünden kan danvası gibi böyle sürüp gidecekse salakligin daniskasini yapiyoruz demektir. yeter artik biktim ben artik fenerin maclarini izlemeye gitmiycem

3 5 capulcu serefsiz kopek insan olduruyor top ugruna ve bizler laf yiyoruz taraftar olarak ..allah belalarini versin.

az once sizin mac bitince bizim mac devam ediyordu izledigim kahvede ve kavga cikti.delirdim sinir oldum ana avrat kufur ettim biraktim gittim.

yeter be futboldan biktim artik.nereye kadar gidecek boyle allah kahretsin.
Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

30 yaşına yaklaşmış biri olarak kendimi bildim bileli bu şanlı takımın taraftarıyım ve hepiniz gibi ben de bu takımı,klubü herşeyiyle çok seviyorum. Bu yaşıma kadar da ben daha henüz hiçbir Galatasaraylının kendi haklarına saldırılmadığı sürece genel anlamda hiç bir takım taraftarını ne fiziksel ne de ruhsal olarak rencide ettiğini görmedim. Bu durum bu renkleri seven insanların ruhlarına mı yansıyor bilmem ama biz bu takımın sevdalıları olarak sevindiğimizde sevincimizi kimsenin üzüntüsü haline getirmemeye çalışıyor, üzüldüğümüzde ise içimiz parçalanırken dışımıza bunu yansıtmamaya çalışıyoruz. Ya Fenerbahçe? Onların sevinci sanki becerebileceklermiş gibi bizi refüze etmeye çalışmanın sebebi olurken üzüntüleri de bize saldırıp ve etraflarını suçlamaya ve hatta aşağılamaya çalışmak için fırsat olmuyor mu? (Bkz:Fenerbahça resmi internet sitesinde şampiyonlukla ilgili açıklamalar) Esasında belki de nefretimizi de göstermemek en doğrusu çünkü en saf duygulardan biri olan nefretimiz bile Fenerbahçe için kullanılacak bir koz haline o kadar kolay getiriliyor ki, el insaf demek az kalıyor. (Bkz;Fenerbahçe - Galatasaray maçında açılna pankarttan, yönetimimize,taraftarımıza reva görülen muameleye kadar). Bunun yanında Denzliye maça giden Fb taraftarının Sakaryada bir köylüyü öldürmeleri ne demeli? Acaba hangi takımın taraftarı adam edilmeli acaba? Neredeyse yüzyıllık rekabetin son yılı böyle geçmekteyken içindeki nefreti dindirebilen Galatasaraylıya helal olsun diyorum, o kadar.... Uzun yazım için kusura bakmayın, zamanınızı aldım.
Post Reply