Kim Galatasaray'a Yakışmıyor?

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Sizce Bu Takıma Kim Yakışmıyor

Cihan Haspolatlı
9
43%
Ayhan Akman
0
No votes
Volkan Arslan
3
14%
Emre Aşık
1
5%
Yalçın Ayhan
1
5%
Marek Heinz
7
33%
Sasa İliç
0
No votes

Total votes: 21

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Okan, futbol zekasi olan kac tane futbolcu var dunyada? Ayrica bir generalin oldugu yerde birden fazla er olmaz ise hic birsey bekleme sen o takimdan.
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

bu takımın generali kim peki? neden işi uzatıyorsunuz anlamıyorum.hadi futbol becerisi olsun! tamam alın bu takıma Altan'ı ,Zafer Biryol'u ,Murat Hacıoğlu'nu ,Cenk'i ,Adem Dursun'u oynasın o zaman arkadaşlar....
Last edited by Okan Akçay on Tue Jun 06, 2006 7:06 pm, edited 1 time in total.
Image
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Okan, sen önce "İlkokul-4: Gramer, Yazım ve Noktalama" kitabına bir baksan...

Yazdıklarını okumak hayli zor oluyor.
Liseli vardı ya ah o liseli...
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

kitabı okudum ve yazdıklarımı düzelttim teşekkür ederim öneri için :)
Image
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Yakismiyor ifadesini, teknik anlamda mi alacagiz, Galatasaraylilik olarak mi ? Mesela bana gore, siyasete bulasan, adi tarikat liderleri ile anilan hicbir futbolcu Galatasaray'a yakismiyor.
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

owww buna karşı çıkarım işte sahada veya idmanda ne yaptığı ilgilendirir seni bi cumhuriyetçi olarak buna karşı çıkıyorum kusura bakma aleme gideni de istemiyoruz o zaman olur mu? olmadı?
Image
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Okan olur. Dusuncesini, fikrini, hayat felsefesini saha disinda istedigi gibi yasayanlara elbette kimsenin soyleyecek sozu olmaz.

Ama sahip oldugu felsefeyi surekli empoze etmeye kalkan, dogrudan veya dolayli surekli bir poropagandanin aktoru olan, gecmis yillardan bugune sureklilik arz edecek kadar takim icinde hiziplesmeye sebep olan ve adi artik bir siyasi parti ile ozdeslesmeye baslayan bir oyuncumuz varsa ona da iki kem kum etme hakkimiz olsun. Ustelik performansi da tartisma konusu ise.

Selamlar,
Ahmet Kaan

Post by Ahmet Kaan »

Bence Cihan
Post Reply