S.lig 22. hafta: GS-Denizlispor 1-1 (H. Sas)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Denizli 5 net pozisyonu değerlendiremedi.. Bugün maç kazanmak çok zor olacak, kazanamazsakta, hoca mı değiştirirler takımımı değiştirirler bilemem artık ama Süper Ligle pek bir alakamız kalmayacak :D
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Gerets Ilic'te kabahat buluyor ama yanlis. Takimin oyun anlayisinda kabahat var. Eskiden biraz daha hizli ve baskili oynardik hic olmazsa. Bugun o da yok. Bir degisiklik hakki kaldi. Onu da Hakan'in sakatlanma ihtimaline karsi elde tutmak lazim.

Ben paslasilarak kullanilip ofsayta dusulen kornerleri ozledim. En azindan kontratak yemiyoruz boylece.
Last edited by Tolga Girici on Fri Feb 23, 2007 9:59 pm, edited 1 time in total.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hahaa haa.. Maca bak. Gercekten gulmek lazim. Takim bastiriyor ama gol atmak icin en ufak bir plan yok. Ama hocamiz iyi. Bundan iyisini bulamayiz.

Sahanin en kotusu Hakan Sukur. Yuruyecek hali yok. Yararini birak zarari daha fazla o geldi diye topu da sisirmeye basladik.

Sahanin en iyisi 33 luk Okan'di. O da "yasi icabi" sakatlandi, baldiri cekti. Ikinci yari daha da izdirap olacak. 7-8 korner attik, ustune de kanatlardan 4-5 tane duran top kullandik. Denizli 5-6 kisiyle alti pasin icine kumeleniyor. Bir de kaleci. Bir tanesinde bile kafayi calistirip, topu yayin ustune kesemedik ki oradan birisi vursun, ona buna carpar belki gol olur. Hep alti pasin icine orta yapiyoruz. Bir kez haric donen toplara basan da yok. Kontra yiyip duruyoruz. Daha iki gun once Fatih Mutlu yazdiydi. Onun gordugunu bizim 40 senelik tecrubesi olan hoca goremiyor.

Yandim anam yandim.

Ozan
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Gerets yine "Seyircilerimize iyi, heyecanli bir mac seyrettirdik" diyecek herhalde yine, Vestel macindaki gibi, hele de alirsak. Yaw, heyecanin, %90'i, 16. siradaki takima karsi, bu ligin buyugu olarak gecinen takimimizdan kaynaklanmiyorsa, ben ne yapayim oyle heyecani. Yusuf, Cesar filan, herhalde bizim ilk defa bir arada oynayan defansi hallac pamugu modunda atmakta gibi.... :(

AmpX diye bir plug-in istiyor RadyoSpor'un canli yayininin bagli oldugu radyotvonline.com sitesi. Guya AOL'in gorunurde ama, NullSoft'un adi icermekte saginda solunda. Guvenli bir hikaye mi bu, tersine bilgisi olan var mi?

Onlarin linki: http://www.radyotvonline.com/play/?id=17
TRT Radyo1: Web Browser - [url=mms://212.175.166.3/RADYO1]Windows MediaPlayer[/url]
Özgür
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Inmoto'nun kaptigi topta Hasan'in sutu aut.

Iceri baya orta yaptik bugun ama hepsinde rakip basarili.

Yusuf atti. 0-1 oldu.

Az once bir frikik kullandik. 3 kisi yuvarlak masa toplantisi yapti vurustan once. Hasan'in kullanmasi uygun goruldu. Hasan falsolu bir vurusla rakibe nisanladi topu ve kontratak oldu. Neyse ki Tolga kayarak mudahale ederek onledi atagi.
Ozgur Huseyinoglu

Hasan atmis 40 yilda bir attigi deli sut gollerinden birini... 1-1... hadi bakalim..
Özgür
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hasooo nasil oldu anlamadim ama uzaktan bir gol atti. 1-1

Defanstan donen top yere carpar carpmaz vurmus, top koseye gitmis.

Macta dogru duzgun sutumuz yok. Umit Vestel maci disinda son vuruslarda iyi degil son xzamanlarda. Hakan zaten daha dune kadar sakatti.

Bu takim boyle giderse deplasmanda mac kazanamaz. 3. , 4. falan bitiririz ligi.
Last edited by Tolga Girici on Fri Feb 23, 2007 10:30 pm, edited 1 time in total.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hasan'in golunden sonra GS'in akli basina geldi. Her gordugumuz yerden sut cekiyoruz. Kalesine kumelenen bir defansi delmenin tek yok yolu bu.

Ozan Ersoy
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bitti mi beyler?
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hakem 5 dakika uzatma verdi.

Gecmis olsun, 1-1 bitti. Puan farki kac oldu simdi benim kafam karisti. Adnan POlat bir aciklama yapsin.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Cengiz Akgun wrote:Bitti mi beyler?
Bitti abicim. Gecmis olsun. Denizli gecen sene hediye ettigi sampiyonlugu bu sene baskasina hediye etti.

Tebrik etmek lazim adamlari. Puan almak icin ne yapmak gerekiyorsa yaptilar.

Ozan Ersoy
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozan Ersoy wrote:
Cengiz Akgun wrote:Bitti mi beyler?
Bitti abicim. Gecmis olsun. Denizli gecen sene hediye ettigi sampiyonlugu bu sene baskasina hediye etti.

Tebrik etmek lazim adamlari. Puan almak icin ne yapmak gerekiyorsa yaptilar.

Ozan Ersoy
Hah i$te siz sag takim da selamet oyleyse.
Last edited by Cengiz Akgun on Fri Feb 23, 2007 11:05 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozgur Huseyinoglu

Kayseri de hemen 3 puan arkamizdaymis yahu. Bugunle 4 oldu.

Eee, neydi Avrupada bu sene durum? Lig 3.su UEFA'ya mi gidiyordu Kupa sampiyonuyla beraber? Intertoto'ya filan katiliriz artik seneye herhalde, Kayseri gibi cikabilseydik bari UEFA'ya.....
Özgür
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ozgur Huseyinoglu wrote:Kayseri de hemen 3 puan arkamizdaymis yahu. Bugunle 4 oldu.

Eee, neydi Avrupada bu sene durum? Lig 3.su UEFA'ya mi gidiyordu Kupa sampiyonuyla beraber? Intertoto'ya filan katiliriz artik seneye herhalde, Kayseri gibi cikabilseydik bari UEFA'ya.....
Bu haftasonu Fener'in ve Besiktas'in 3 puan cikarmasina az ihtimal veriyorum. Iki mac da berabere bitebilir. FB Antalya'ya gol atsa bile ikinci yarida cok oyundan dusuyor. Ayrica Alkmaar macinda pestilleri cikti. Tumer, Alex butun pillerini kullanmis olabilirler. Sahaya cikar 15 dakika oynar, ondan sonra gezebilirler. Yilmaz Vural'in takimlari da iyi kosuyor. Antalya yenebilir, beraberlik alabilir. 3 ihtimalli bir mac.

Oteki tarafta Trabzon toparlanmaya basladi. Yattara gelince atak gucleri artti. Ayman kazma ama saglam defans adami, islerine yarayacaktir. Besiktas'da Gokhan Zan yok. Besiktas Trabzon'un Yattara, Gokdeniz gibi hizli adamlarinin isine yarayacak garip bir offside taktigi ile oynuyor. Gol yiyecektir. Ama Trabzon'un da bu Denizli'den 3 gol yemis bir defansi var. Yani 2-2, 3-2 gibi sonuclar sasirtmamali.

Da sen kendi sahanda Denizli'yi yenemiyorsan haftaya Besiktas'i sonra Trabzon'u nasil yeneceksin? Yenemeyeceksin, o yuzden puan farki daha da acilmaya devam eder gibi gozukuyor. 3. 4. luge dusme ihtimali buyuk.

Ozan Ersoy
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Fazla analize gerek yok, ayni tas ayni hamam. Hasan Sas ve Ilic'i kenara
almissin daha ilk devre bitmeden ikiside sahada :) Ben olsam mac kadrosuna
bile almazdim bu ikiliyi....+ Umit'i ilkonbirde oynatmayip Hasan Kabze'ye sans
verirdim. Hakan Sukur'u ikinci yari degistirirdim. GS'da bazi oyuncular bir
cirpida silinebiliyor, ama kalici olanlar da var, takima zarar verenler. Bu
takim duzelmez. Simdiden pes etmisler. Ilic girdi de ne yapti? Hasan Sas'in
pas yuzdesi kacti vesayre...biktim usandim artik.

Adnan bey puan farki ne olacak simdi?

Ozan'a katilmiyorum, FB maci kesin alacak. Bu sene onlarin senesi, gecen
sene de onlarin senesiydi ama GS'in sansizligina GS sampi oldu...zaman
kaybi oldu bir bakima. Allah'in sarlatanina bir sene daha katlamak zorundayiz...
Ergun ile 1 yillik mukavele imzalanmis diye duydum, bu iyi haber cunku
Gerets gidecek anlamini tasiyor...
Post Reply