Linderoth 8 ay degil 4 ay yokmus.

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Linderoth konusunu acmiyorum...buna karsilik 5M avro verilen bir Holosko
transferi var...bence iyi bir transfer, önumuzde ki seneler kesin avrupanin
buyuk liglerinden birinde oynar. BJK'in kasasina para girmis olur. Istikrarli
ve cok begendigim bir oyuncu. Adnan'lara duyurulu...hayirli olsun.

Linderoth'dan salata olmaz bunu dile getirmistim, Mehmet Topal'in fazlasi var
eksigi yok...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Linderoth konusunu acmiyorum...buna karsilik 5M avro verilen bir Holosko
transferi var...bence iyi bir transfer, önumuzde ki seneler kesin avrupanin
buyuk liglerinden birinde oynar. BJK'in kasasina para girmis olur. Istikrarli
ve cok begendigim bir oyuncu. Adnan'lara duyurulu...hayirli olsun.
...
Merak etme BJK bunu da eline yuzune bulastirir. Bence Holosko icin cok para. Rico pasadan kac para kazandilarsa Holosko pasadan da o kadar alirlar. Bir Nihat'dan vurdular ondan sonrasi husran. Onca Turk futbolcunun da kanina girdiler. Okan Koc ve Ibrahim Akin gibi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Benim gozlemledigim GS'da Burhan Uslu gittikten sonra bu tarz sakatliklar cok yasandi.

Burhan Uslu,Istemi Nebol ve Yuksel Tenekecioglu benim bildigim en iyi spor sakatliklari uzmaniydi TR'de.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Savas Macun wrote:Benim gozlemledigim GS'da Burhan Uslu gittikten sonra bu tarz sakatliklar cok yasandi.

Burhan Uslu,Istemi Nebol ve Yuksel Tenekecioglu benim bildigim en iyi spor sakatliklari uzmaniydi TR'de.

Selamlar
Savas
Ilginc, bizim kulubun sembol isimlerinden Masor Mehmet Akpence 2005 sezonun sonunda bayan basket takimina gonderilmis; ayni tarihte diger masorumuz Riza Erat'in da isine son verilmis. Gerekcesi 4 kisilik masor kadrosunun fazla olmasiymis o tarihte. Bugun ise kadroda 1'i kidemli 3 masor var. Mehmet Akpence ise simdi Bursaspor'da calisiyor.

Saglik ekibinde su anda 2 doktor var, Uzman Dr. İlker Yücesir ve Dr. Murat Çevik.

Dr. Ilker Yucesir 1966 dogumlu, basketbol antrenorlugu ve basketbol milli takim doktorlugu gorevlerinde de bulunmus. Spor fizyolojisi uzmanligini 1999 yilinda tamamlamis.

Dr.Murat Cevik hakkinda nette -mezuniyeti ve kariyeri hakkinda- bilgi bulamadim, genelde kulup doktoru olarak her sakatliktan sonra aciklamasi var. Son 2 yillik aciklamalar 20 Google sayfasi civari haliylen.

Bir de Vestel'li Meduna'ya mudahale ederek hayatini kurtarmis. Bakiniz: http://www.takvim.com.tr/2006/08/21/gnc140.html

Tararken dikkatimi cekti, Ilic'ten, Song'a, Orhan Aktan, Cihan'a, Saidou'dan, Necati'ye kadar herkes gectigimiz yillarda sureli sakatlik gecirmis. Bu sene sakatlanip iyilesenler arasinda Hakan, Hasan Sas, Volkan, Ugur, Umit Karan, Arda, Sabri, Nonda var.

Muzminler ise Okan, Ayhan, Lincoln, Linderoth, Aydin (bizden sakat gittigi de iddia ediliyor). Savas'in da dedigi gibi belli ki UEFA sampiyonlugundan sonra Burhan Uslu Hoca'nin ayrilmasi, ardindan kidemli masorlerin gitmesi sonucu bu durumlara gelmisiz.

Anladigim kadariyla kulupte ciddi bir koruyucu hekimlik yok. Mutfakta cok ciddi sorunlar yasiyoruz. Ben de saglik ekibinin yetersiz oldugu kanisindayim.
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Mehmet TOPAL'in sakatligi ne durumda bilmiyorum ama on liberoda oynayacak adam sayisi siddetle azaliyor.

Allah daha fazla sakatlik vermesin diyorum.

Hasan Sas ve Sabri gorev basina :) :(
TRUST GALATASARAY
MGC
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

http://www.galatasaray.org/detay.asp?PI ... rID=303205

Kimi nerey yolluyor sunuz? Adamin elnde kontrat var ve GS formasi altinda sakatlanmis ya da eski sakatligi tekrarlamis. Kolay mi oyle kontratini fesh ettim demek. 4 ay eger sigorta edilmis ise sigorta ile maasi odenecek yok edilmemis ise kontratta sakatlik durumunda ne yazilmis ise o gecerli. Ha yok oyle bir sey diyemezsiniz cunku Bati'li olupta sakatlaninca benim maasim ne olacak sorusunu kontatta yazili gormeden o kontrata imza attirtacak ya da imza atan var midir acaba? Gugus mu oynuyorsunuz derler adama. Anca Turk futbolcusunu kaziklarlar bunlar.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Yollamasınlar tabiiki. Sene basinda kimler sakatlanmasinlar dense
''Song, Linderoth'' derdim vede simdi Servetide eklerdim.
Lincolnun boyle 3 oyna 5 oynamasini bekliyorduk zaten Almanya
gecmisinde oturu. Buyuk sansizlik.
Ben onumuzdeki yil iyi olarakdonecegini dusunuyorum.

Yalniz dunku Bruges macinin 2. yarisini seyrettim igrencti. Oyun plani yok
karma karisik, istek yok. Kardesim madem boyle olacak, o sogukta insanlara eziyet etmeyin, gidin Floryada oynayin antrenman macinizi.
Genel gidisattan gorulen sey sanki yonetici-baskan-futbolcu- antrenor
kavga etmis ve bulundugu pozisyonda direniyor ve de kimse one cikip inisyatif almiyor. Herkes idare ediyor yada kendine oynuyor havasinda. Bir donukluk, suskunluk, pasiflik havasi varmis gibi hissettim. Yaklasan secimlerinde etkisi var tabii. Hakan Sukur bu yilki iyi gidisatin sekteye ugratilmasinin en basta gelen sorumlusudur. Cok sevdigim ve takdir ettigim Hakan Sukurun artik GS'de olmasindan cok rahatsizlik duyuyorum.

Görkem KIRGIZ wrote:Zaten hiç bir yere yollamasınlar. Ben Linderoth'un iyileşip çok başarılı olacağına inanıyorum. Kırk yılın başı böyle iyi bir transfer tutturmuşlar onu da yollarlarsa ne diyeyim ben artık.

Bizim Lincoln çok çılgın dönmüş. Surat kapkara, saçlar desen felaket. Ne garip adamlar şu futbolcular. Hey Allahım.
NO ADNANS, NO CRY !!
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Linderoth ilk alindiginda suphelenmistim zaten. Zira o duzey bir iskandinav oyuncu hem de Isvec milli takiminda ilk 11'in oyuncusu iken nasil olur da Ingiltere'ye gitmez diye. Cunku ingilizler bu tur bir oyuncuyu hayatta almamazlik etmezler. Tam Everton, West Ham tipi takimlarin oyuncusu. Ustelik iyi de adapte oluyorlar oralara. Boylece ingilizlerin neden el atmadigi ortaya cikiyor. Demek ki Lincoln ile beraber onu da sakat sakat almislar. Ilk defa yonetim iki guzel yesil elma aldi derken elmalar curuk ciktilar. Hic de sasirmadim, GS yonetimi ondan bundan tokat yiye yiye samar oglani oldu. Diouf Ribery'den gelen paralarla satosunda Munkekaba kabilesine sarap ve kazyaginda rizotto ziyafeti bile vermistir 40 gun 40 gece. Kafasi ile odun kiran Buzid ve Sermetimiz var ya daha ne istiyorsun diyorsaniz siz de haklisiniz.
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Kerem Tezic wrote: ..Tam Everton, West Ham tipi takimlarin oyuncusu. Ustelik iyi de adapte oluyorlar oralara. Boylece ingilizlerin neden el atmadigi ortaya cikiyor. ...
Linderoth daha once Everton'da oynadi basarisiz bir donemden sonra Copenhag'a transfer oldu. Bildigim kadariyla Ingiltere'de de uzun bir sakatlik donemi gecirdi.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Resmi Site den:

Sağlık Raporu: Tobias Jan Hakan Linderoth

Kendisine ameliyat öncesi ve sonrasında da eşlik eden eşiyle birlikte yaptığı uzun bir yolculuk sonrasında dün İsveç’teki evine varan Tobias Jan Hakan Linderoth’un sağlık durumu gayet iyi.

Galatasaray Spor Kulübü Sağlık Kurulu’nun, İsveç Milli Takımı Sağlık Ekibi ve Amerika’da operasyonu gerçekleştiren ekiple üçlü bir koordinasyon içinde sürdürdüğü takip içerisinde, ameliyat sonrasında birinci haftasını tamamlayan Linderoth’un durumu planlandığı şekilde seyretmektedir.

İki ay boyunca sağ ayağına basamayacak olan Tobias, kendisi için özel hazırlanan rehabilitasyon programına uygun olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Saygılarımızla,

Galatasaray Futbol A.Ş.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

İRFAN KURTULMUŞ/DHA

ABD'de kalçasından ameliyat geçiren ve salı günü ülkesine dönen Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Tobias Linderoth, 2008 Avrupa Şampiyonası finallerinde İsveç Milli Takımı forması giymek için kolları sıvadı. İki ay boyunca koltuk değnekleri kullanacak olan Linderoth'un bu süreçte sağ ayağına basamayacağı açıklandı. Kendisi için hazırlanan rehabilitasyon programına uygun olarak çalışmalarını sürdüren yıldız oyuncunun, sezonun son haftalarına yetişme ihtimali bulunuyor. Bu arada İsveç'in teknik patronu Lagerback, Linderoth'a, İbrahimoviç kadar ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, finallere yetişmesini çok istediğini açıkladı.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Sağlık Raporu: Tobias Jan Hakan Linderoth

8 Ocak 2008 tarihinde ABD’de başarıyla ameliyat edilen Tobias Jan Hakan Linderoth’un ameliyattan hemen sonra başlanan rehabilitasyon çalışmaları, 14 Ocak tarihinden beri İsveç’te sürdürülüyor.

Linderoth’un rehabilitasyon çalışmaları, operasyonu gerçekleştiren Doktor, İsveç Milli Takımı Sağlık Ekibi ve Galatasaray Sağlık Ekibi’nin üçlü koordinasyonuyla yürütülüyor.
Çalışmalarını sağlık ekibimizle düzenli iletişim içinde sürdüren Linderoth’un çalışma azmi ve tekrar futbol oynama arzusunun üst düzeyde olması oyuncumuzun iyileşme sürecini olumlu yönde etkiliyor.

Tobias, Göteborg’da İsveç’in en seçkin fizik tedavi ve sportif rehabilitasyon merkezlerinden birinde yapılan tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarına ek olarak evinde de çalışmaya devam ediyor.

Önümüzdeki beş hafta boyunca koltuk değneği kullanmak zorunda olan Tobias, bu dönemin sonunda saha çalışmalarına başlayabilecek.

http://www.galatasaray.org/detay.asp?PI ... rID=303633
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Linderoth sahaya çıktı
10 Nisan 2008

Galatasaray’da en son ligin ilk yarısındaki 21 Ekim’de seyircisiz oynanan Ankaraspor maçında forma giyen ve sakatlığı nedeniyle devre arasında ameliyat olan Linderoth dün takımdan ayrı olarak çalışmalara başladı.

Aylardır takımdan ayrı olan ve sezonu kapatan Linderoth kondisyoner eşliğinde çalıştı. Koşan Linderoth’a tek pas çalışması yapan takım arkadaşları "Oooo Linderoth kendini çok özlettin" diye espri yaptı.

Kaynak: Hurriyet
Post Reply