UEFA Kupasi: Benfica- Galatasaray 0-2 (Emre,Umit)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Emre Asik, Arda, Lincoln macin adamlari bence.

Cok uzun zamandir boyle GS izlememistim, hele deplasmanda. Evet, Arda rakipten alkis aldi cikarken.

Ali
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ve skibbe ardayi alkislatiyor. Butun stad ardayi alkisliyor.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Tebrikler aslanlar. Tadini cikaralim.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Code: Select all

[quote="Harun Demirci"]Merhaba Murat Gökçiğdem Bey,

Çok alakasız olacak ama sizi geçen hafta rüyamda gördüm. Sanırım gs nin bir avrupa maçı idi, ben siz, mehmet görgen ve Murat Abi ( biricik) maça gidiyorduk. 

Maç sonucunu hatırlamıyorum ama maç sonrası keyifli bir akşam geçirdiğimizden yendiğimizi dişünüyorum.

İnşallah bu haftaya bir işaret olup galip döneriz.[/quote]
Sevgili Harun,

Ihlamur, nane cayi ve su anda NASA'nin en son gelistirdigi ve uzayda ABD astorantlarina ozel verdigi battaniyeleri nereye yollamami istersin?

Allah rahatlik versin.

Misil misil uykular...

Kalkinca da bize ruyalarini anlatmak sarti ile TEBRIKLER!
Last edited by Murat Gökcigdem on Fri Nov 07, 2008 12:26 am, edited 1 time in total.
Emir Argun

Post by Emir Argun »

Ne zamandır boyle üst duzey bir takımı eze eze yenmemistik.. Ilk 2 maçtan çıkmayı garantiledik.. Keyfini çıkaralım..

Kadıkoy icin Level 1 bitti..
Bonum vinum laetificat cor hominis
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Hadi bakalim... Metalica'yi da yenelim ve 1.ligi garantileyelim ve sonraki tura bir 3. ile esleselim...
Murat Tekin

Post by Murat Tekin »

Mac iyiki bitti. Galatasaray mükemmel bir sekilde tek pas yaparken basim döndü :D
Harun Demirci

Post by Harun Demirci »

oldu işte en sonunda CİM BOM BOM

rüyalarım gerçek oldu CİM BOM BOM

yatağa gidiyorum murat abilerim....
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Yuh. Allah belanızı versin. Sergen'in ilk lafı "Benfica'yı fazla gözümüzde büyütmüşüz. Fazla yetenekli adamları yok. Ligde namağlup olmaları bizi yanılttı. Galatasaray için 2.bölümde çok kolay bir maç oldu." Şimdi Hakan Ünsal konuşacak, tadımı kaçırmamak için kapatıyorum.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

GS'in bu aksam itibariyle topladigi UEFA puani son bes sene icinde topladigi en yuksek puan. Kasim basindayiz, bu aksam itibariyle en az dort mac daha oynayacagimiz garanti, Kharkiv'i yenersek sanirim birinciligi garantiliyoruz.

Bu arada takimda UEFA maclainda yerli maclara gore farkli standart var belli ki, ligde boyle oynamiyoruz, Portekiz ligine mi gecsek, Benfica'nin bu sezon namaglup unvani bitti. Adamlari gol konusunda epey beceriksiz buldum.

Iyi bir Baros, Kewell, bir sag bek,Aydin, Yaser falan urkutucu bu takim, Emre Asik'in oyununa hayret ettim. Emre Gungor iyilesince ne olur diye dusunmeye basladim.

Erman, GS galibiyeti sana armagan ediyor, Benfica GS'i darmadagin eder falan diyen sana. NAsil armagan ediyor, sen anladin onu, anladin.

Ali
Last edited by Ali Gursel on Fri Nov 07, 2008 12:33 am, edited 1 time in total.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Mert Tokman wrote:Hadi bakalim... Metalica'yi da yenelim ve 1.ligi garantileyelim ve sonraki tura bir 3. ile esleselim...
Birinciligi koy bir kenara, bu galibiyet ile onumuzde dort mac daha yapma sansini garantiledik. Super oldu, gelsin tikir tikir UEFA puanlari!

Macin yildizi Arda, bence kirilma noktasi ilk yari De Sanctis in cikardigi top.

Skippe buyuk risk aldi ve tuttu. Benfica da bayagi kacirdi, ilk yari top bizi sevdi.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mehmet Daskiran

Post by Mehmet Daskiran »

Kerem Tezic wrote:Umit golu kaval kemigi ile mi atti? Ben en iyisi Hasan'a sorayim :lol:
Hayir Kerem, gorebildigim kadariyla sag ayaginin "distal phalanx"i ile dokundu topa :lol:

http://www.drnelsonclinic.com/bones_of_foot.htm
Mehmet Daskiran
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Bu maci kacirdigima inanamiyorum!!!

Macin adami sudur budur diye siz daha tartisadurun, hosuma gidiyor bu muhabbet :)

Umit'in gol atmasina sevindim bu arada, o attikca atabilen, atmadikca hic atamayan tiplerden cunku.

Bence Skibbe, Hincal, ruyalar yalan, Obama baskan oldu ya ondan :)
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ufuk Sezekkaplan wrote:
Ali Gursel wrote: Psikolojik yikimin sadece Benfica'da oldugunu sanmiyorum 8)
Evet, Ozan'ın da sesi çıkmıyor :D
Benim ne diye psikolojik yikimim olsun? Yavuz hirsiz ev sahibini bastirir dememisler bosuna. Sene basindan beri Skibe raus maus diyen sizler dusunun.

Gorgen ne demisti?

Benfica 3 - GS - 0...

Duran toptan gol atamayiz, kafa mafa alamayiz dedi adam, iki tane kafayla indirip gol bulduk. Savunmada bir tane kafa topu vermedik.

Bundan sonra butun yorumlari Gorgen'e yaptiriyoruz..

Bu macin tehlikesi "2 forvet oynadik 2 attik, Fener'e karsi 3 oynayip 3 atalim" diyebilme olasiligidir. Kaldi ki attigimiz gollerde iki forvetin hic bir maharetinin olmadigi gibi, sag kanadimizdan epey atak yedik ilk yarida. Onemli olan 2 forvet degil, orta sahadan cok adamla ataga kalkabilmek. Bence sag kanatta Yaser olsaydi, ilerde Baros olsa da cok sey farketmezdi. Hele hele Kewell olsaydi iki forvetten birinin yerine cok daha da iyi olurdu.

Oh beeee... Kac sene oldu deplasmanda Avrupa'da taninmis bir takima karsi galip geldigimiz. Bence 2000 - 2001'e kadar gider bu is, ne dersiniz?

Buyuk is Lizbon'da Benfica'yi yenmek hem de gol yemeden cok guzel oynayarak, sayisiz atak yaparak, pozisyon ve 2 gol bularak yenmek.
Porto'dan 3 tane yedi Fener'imiz biliyorsunuz.

Aslanlara tebrikler.. Olu topragi gitmistir artik.

Ozan Ersoy
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

ŞANSAL BÜYÜKA: Galatasaray zirveye iyice yaklaştı. Beşiktaş’ın da bugün kaybetmesinin ardından. Perşembe günü de UEFA Kupası’nda Benfica ile oynayacaklar.

ERMAN TOROĞLU: Gaziantep’in hocası Nurullah Sağlam’ı dinledim, konuşmaları bana tuhaf geldi. Bu Gazintepspor "Çakma Gaziantepspor" herhalde. Galatasaray takımı bu defansla Benfica’dan falan çıkamaz, kendilerini kandırmasınlar. Defans anlayışları inanılmaz kötü. Sahanın en iyisi Tabata’ydı bugün. Sahanın en iyisi Tabata ise ve Galatasaray, Antep’i 3-1 yeniyorsa maçın röntgeni rezalet demektir. Galatasaray takımından, maçın iyisi olarak kimi çıkarırım diye zorluyorsu, Arda’yı zorluyorsun olmuyor.

ŞANSAL BÜYÜKA: Yan toplarda niye bu kadar açık verdi, pozisyon verdi Galatasaray?

ERMAN TOROĞLU: Galatasaray takımı takım olarak defans yapmıyor bu sene, ne orta saha, ne forvet hepsi sahte. Bu Galatasaray takımı 10 dakikada darma duman olabilir. Beşiktaş öyle değil mesela. Ama Galatasaray toz şeker gibi olabilir 15 dakikada. Bizim kaderimiz mi bu?

ŞANSAL BÜYÜKA: İlk yarım saat Galatasaray iyi oynadı ama hocam.

ERMAN TOROĞLU: Galatasaray iyi falan değil. Ben Trabzon maçına baktığım zaman keyif alıyorum. Fener’den, Galatasaray’dan zevk almıyorum. Gaziantep de hiç zevk vermedi bana bugün. Kayserispo-Beşiktaş maçında iyi futbol ve mücadele seyrettim.

ŞANSAL BÜYÜKA: Lincoln'de bu sene, geçen yıla göre bir dinamizim var gibi geliyor bana.

ERMAN TOROĞLU: Geçen sene yoktu. Bu sezon biraz yürümeye başladı. Dinamik görünüyor. Servet yine toplarla çıktı bugün, yine kaptırdı. Demek ki Galatasaray’da yine başıbozukluk var takımda. Gaziantepspor takımı teslim oldu bugün Galatasaray’a. Bu sezonun en iyi maçlarından birini izlemeye gittim. 20 dakika sonra fiyasko oldu.
---------------------------------------------------------------------

En büyük hataları, bu gevezelikleri web sitelerine koymaları.

Kesmeşekermiş.

Kesme sensin.

Şeker de size girsin...
Post Reply