FB 0/2-Chelsea 2/1 (Yinede Tebrikler Fenerbahçe)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ugur Sahin

Post by Ugur Sahin »

Marsilya'nın da şarabı meşhurdur aslında, yaramış Gerets'e herhalde ;)

Celtic de son dakikada attığı golle Milan'ı devirmiş.

Ugur
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ugur Sahin wrote:Marsilya'nın da şarabı meşhurdur aslında, yaramış Gerets'e herhalde ;)

Celtic de son dakikada attığı golle Milan'ı devirmiş.

Ugur
:D

Celtic evinde kazanan tek takim bu aksam, sekiz macin altisi deplasman takimi galibiyetiyle bitti.

Besiktas sifir cekmek deyimine yeni bir boyut kazandirabilir bu sene. Ben sahsen gol atacaklarindan suphe etmeye basladim, hucumlari korku filmi gibi. Hos Turkiye'de zor gol atiyorlar, CL'de atamazlarsa sasirmamak lazim.

BJK'in isi cok cok zor, her anlamda.

Ali
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Avrupa maclarinda BJK'nin bu kacinci vukuati boyle son dakikalarda gol yemek. Ertugrul da atilmi$ oyundan. Ertugrul futolcu iken bile kolay kolay atilmazdi.

Onun bu TD i$I Ridvan'in FB'de ki TD donecek. Nedense bu turlu takimlarin iyi evlatlari hocalik i$Ini pi$irmeden gelince takimin ba$ina dort tepe domuzuna cevriliyorlar. Ben Ridvan'i severdim. Futbolu da hemen herkezden iyi bilir ama TD'luk i4inden nedense ekmek yiyemedi.

Bizim ayya$ Liverpool'u evinde daha ayaginin tozu ile gelir gelmez yenmi$. Ama Lucescu amcam da Benfica'yi goturdugune gore daha cok firin ekmek yiyecek Ozan'in gozune girmesi icin ayya$.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Celtic'li biri TUTMAYIN LEEAAAN BENI DEMIS VE..

Uefa to probe Celtic fan attack

Dida was carried off the park after the incident

Uefa is set to investigate an incident where a Celtic fan appeared to strike AC Milan goalkeeper Dida during the Champions League clash at Celtic Park.

Celtic's Scott McDonald scored a late winner to make it 2-1 and the fan ran across Dida's path before striking him.

Dida appeared to chase the culprit as he ran away but then collapsed and was eventually taken away on a stretcher.

Celtic could now face the prospect of Uefa sanctions, which could include a heavy fine or a deduction of points.

Uefa's director of communications, William Gaillard, told BBC Sport that it would wait for reports from the referee and match delegate before acting.

They should arrive at Uefa headquarters on Friday and Gaillard said any case would be referred to an independent disciplinary body.

Celtic manager Gordon Strachan refused to comment on the issue, but the club said they will "carry out a full investigation".

Milan vice-president Adriano Galliani said the club would not protest about the fan's actions and coach Carlo Ancelotti said he saw no reason for the result to be changed.

Galliani said: "It's a decision that I've agreed on with president Silvio Berlusconi."

And Milan midfielder Clarence Seedorf said the incident was unrepresentative of the club.

"Celtic fans are some of the greatest supporters I know," he said.

Should Celtic pay for one fan's stupidity?

Alistair M - BBC Sport

The incident at Celtic Park marred an otherwise successful night for Celtic who avenged their last 16 defeat to the champions last season.

BBC Sport's Roddy Forsyth, who was at the game, said: "I don't see how Celtic will get away with this one."

In 2005 Dida was hit by a flare thrown by Inter Milan fans during a Champions League quarter-final at the San Siro forcing the tie to be abandoned.

Inter were subsequently thrown out of the competition and made to play their next four European games behind closed doors. Uefa also fined the club £132,000.
TRUST GALATASARAY
MGC
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Ilk yariya baktim, kesin BJK bu maci verir diye dusundum veya en iyi berabere kalir. Spikerde tam istedigimiz gibi oynuyoruz falan dedikce gulesim geldi. 2. yari zaten uyumusum. Sabah ogrendim skoru. BJK'a gecmis olsun. Sonuncu bitirirler saniyorum. Keske onlarin yerine biz gidebilseydik. Gerets'i de kutluyorum. Severdim kendisini son zamanlarda sapsal isler yapmis olsa bile. Lucescu zaten klasik. Ona alistik.

EDIT: Bunuda sansa bir yerde gordum. Mesaj nedir acaba? Marsilya'ya imza atarken cekilmis.

Image

IMG cikiyordu simdi cikmiyor.

http://acetobalsamico.blogspot.com/2007 ... montu.html
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Burhan Sağsen

Post by Burhan Sağsen »

bjk'ya yazık oldu... biraz da şans olacak.... ilk yarı 3 tane atabilirlerdi... 2. yarı karşılıklı kaçan goller var...

en azından 1 puan alsalardı ülke puanımıza olumlu yansırdı...
her şey cimbom için
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

burhan sağsen wrote:bjk'ya yazık oldu... biraz da şans olacak.... ilk yarı 3 tane atabilirlerdi... 2. yarı karşılıklı kaçan goller var...

en azından 1 puan alsalardı ülke puanımıza olumlu yansırdı...
BJK bol gol atan bır takım olsa dunku golsuzlugu sans ıle acıklayabılır ınsan ama korkunc gol ozurlu bır takım bu senekı BJK. Bu sene Turkcell Super Ligi'nde 7 macta 8 gol atmıs Beşiktaş. Beşiktaş'tan daha az gol atan 6 takım var, bunlar da puan cetvelinde ligin son 6 takımı. 3 attıkları Denizli maçını saymazsanız maç başına gol ortalamaları birin altında.

Dün de yazdım, CL gruplarını hiç gol atmadan bitirip bir ilke imza atabilirler. Dün gol atamamaları şanssızlık değil bu seneki genel gol becerilerinin sahaya yansıması bence, hoş atsalardı da bence kazanmaları zordu. İlk yarı nisbeten iyi oynadılar ama nefeslerinin çoğunu da harcadılar, bu arada gol de bulamadılar. Berabere bitebilirdi tabii Porto atmasa ama BJK için dün beraberlikle kaybetmek arasındaki fark çok ufaktı bence.

Ali
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Macin ozet goruntulerine baktim.Ilk yarida BJK isi bitirebilirmis.Iki tane inanilmaz gol kacmis.

Unutmamak lazim ki BJK kadrosunda CL tecrubesi yasamis olan sadece Nobre ve Ibrahim Uzulmez var.Su asamada UEFA sansi cok zor gozukuyor ama 4 mac var ve herkes herkesi yenebiliyor sonuclara bakilirsa.

Su anda O puanlari var ama 2 hatta 4 puanda olmalari isten bile degildi.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Ali Erdogan

Post by Ali Erdogan »

Bence Marsilya nin Liverpool u yenmesiyle bjk nin sansi kalmadi..

Bir kere Liverpool un ilk 2 tehlikeye girdi ve simdi ne yapip edip bjk yi iki macta da yenmek icin cirpinacaklar.. Buyuk ihtimalle de yenecekler..

Grup cok karisik.. Bjk nin her oynayacagi macta rakibi icin, gruptan cikmak icin cok onemli mac olacak.. Yani garantilemis veya iddiasi kalmamis bir rakip olmayacak bundan sonra..

Porto dan puan almasi hayal..Geriye kaliyor icerdeki Marsilya maci.. Dedigim gibi Marsilya o maca grupta cok iddiali pozisyonda cikacak ve yenmek icin elinden geleni yapacak..

Bjk yi zor gunler bekliyor.. ES in omru cok kisaldi.. 11. hafta fener macindan sonra baskan "hocamizin arkasindayiz" diyebilir :) ..
Bir tartışma sırasında, kızdığımız anda gerçek için uğraşmayı bırakır, kendimiz için uğraşmaya başlarız. (Goethe)
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Savas Macun wrote:Macin ozet goruntulerine baktim.Ilk yarida BJK isi bitirebilirmis.Iki tane inanilmaz gol kacmis.

Unutmamak lazim ki BJK kadrosunda CL tecrubesi yasamis olan sadece Nobre ve Ibrahim Uzulmez var.Su asamada UEFA sansi cok zor gozukuyor ama 4 mac var ve herkes herkesi yenebiliyor sonuclara bakilirsa.

Su anda O puanlari var ama 2 hatta 4 puanda olmalari isten bile degildi.

Selamlar
Savas
BJK bir gol atsa o maç sence aynı şekilde mi devam edecekti? İkinci yarı Porto ciddi bir risk almadı gol için, yenik duruma düşseler bence kısa sürede 1-1 olurdu o maç, 92. dakikadaki gol de durumu 1-2 yapardı 0-1 yerine ya da en kabadayısı 1-1 biterdi. Tabii benim görüşüm, kim bilir ne olurdu ama Porto'nun ikinci yarıda Beşiktaş'a göre çok daha fazla pili kalmıştı gibi görünüyordu.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Atletico Madrid - Erciyes macina golle basladi... 0-1 ondeler...

izlemek isteyenler icin... http://www.ivyonline.info/sport/index.php?id=24

0-2 oldu... Erciyes kapanmadan gol icin risk alarak oynuyor - daha cok gol yerler...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote:Atletico Madrid - Erciyes macina golle basladi... 0-1 ondeler...

0-2 oldu... Erciyes kapanmadan gol icin risk alarak oynuyor - daha cok gol yerler...
Erciyes coktan yapacagini yapti. Fazlasini beklememek lazim. Hic olmazsa yenilesinler diyecegim ama cok zor. Birinde Turkiye liginde bile tutunamayan uc dort yillik bir birinci lig gecmi$i olan klup obur yandan Ispanya liginde demirba$ olan bir takim. Hayat boyle hergun mucizelerle dolu olsa ne guzel olurdu ama kazin ayagi oyle degil malesef.
Last edited by Cengiz Akgun on Thu Oct 04, 2007 9:03 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Cengiz Akgun wrote:
Mert Tokman wrote:Atletico Madrid - Erciyes macina golle basladi... 0-1 ondeler...

Erciyes coktan yapacagini yapti. Fazlasini beklememek lazim. Hic olmazsa yenilesinler diyecegim ama cok zor. Birinde Turkiye liginde bile tutunamayan uc dort yillik bir birinci lig gecmi$i olan klup obur yandan Ispanya liginde demirba$ olan bir takim. Hayat boyle hergun mucizelerle dolu olsa ne guzel olurdu ama kazin ayagi oyle degil malesef.
Oyle tabii...

Simdi penaltidan A.Madrid 4.yu atti...
Tan Erten

Post by Tan Erten »

FB bu aksam PSV karsina cikiyor. Hurriyet'in haberine göre, üç eksikli PSV bu maça 3 forvetle çıkacakmış. FB'nin işini çok kolaylaştıran bir hamle olur bu, umarım Koeman yazılanı yapar. Beklentim FB'nin maçı bir kaç gollü kazanacağı yönünde. İyi kapanabilen bir FB, hücum futbolunu biraz fazla gözüpek oynayan PSV karşısında favoridir.

Fener'e başarılar.
Tan Erten
Post Reply