CL 3Q (ŞL 3. ön eleme): GS - S. BUCUREŞTI (2-2 Nonda(2))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ismail Gezer wrote:
Ozgur Ozanguc wrote:Aykut defanstan topu ileri cikarirken onunde ki adama carptirdi. Top Dario'nun onune dustu ve karsi karsiya pozisyonda kacirmadi.
Gerçekten kaleciye ihtiyacımız yokmuş...
Kaleciye ihtiyacim var deyip begenmedigin adami oynatirsan bunun olma sansi daha yuksek maalesef. Ya adama vereceksin kaleyi, ya da transfer ettigin oyuncuya, ikisinin ortasinda ne mok yedigini bilmez isen 5 dakikada bilmem kac milyon Euro gider boyle.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Skibbe ve Aykut icin kotu bir gun oluyor... Oynamasi gereken pozisyonlarda oynatilmayan Emre Gungor ve Meira'ya da yazik oluyor...
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Maçtan önce "2'den fazla fark yemeyiz inşallah" diye düşünüyordum ama maçtan önce olumsuz bir hava yaymak istemedim. Yazık oldu. Yönetimin aldığı sağ bek riski kulübe çok çok pahalıya patladı. Korktuğum başımıza geldi.
Yine de umudu elden bırakmamak lazım. Servet, Meira, Arda gibi oyuncuların liderlik özelliklerini gösterme zamanı.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Mert Tokman wrote:Skibbe ve Aykut icin kotu bir gun oluyor... Oynamasi gereken pozisyonlarda oynatilmayan Emre Gungor ve Meira'ya da yazik oluyor...
Emre güngör en son ne zaman top oynadığını ben hatrlamıyorum. Sabriye ne oldu? Barış o kadar mı kötü!

Güzelim kadro ziyan olacak resmen!
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

gol nonda
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

GOOOL... hadi bir umut...
Özgür
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Mert Tokman wrote:Skibbe ve Aykut icin kotu bir gun oluyor... Oynamasi gereken pozisyonlarda oynatilmayan Emre Gungor ve Meira'ya da yazik oluyor...
Skibbe hangi tarafta olursa olsun beslenen biz oluyoruz galiba. :lol: Neyse, Emre Gungor'un oynadigi yer Skibbe'nin kabahati degil, alti aydir bu takima sag bek almayan yonetimde. Meira kismi ise, kimbilir?

Erken gol yenen maclarda fazla analize gitmemek lazim.

Ama De Sanctis transferi ve de ilk hayati macta ustune Aykut'u sahaya surerek cocugun kariyerni bitiren klup yonetimi ve kenar yonetimi ikilisini kutluyorum. Rovansta Orkun'u kaleci, de Sanctis'i santrfor cikarip uzerine tuy dikmelerini diliyorum.

Yazik.

Ali

Yonetim uyuma, takima dorduncu kaleci ara, sag beki bosverin, birileri oynar.
Last edited by Ali Gursel on Wed Aug 13, 2008 9:37 pm, edited 1 time in total.
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

NOOOOOOOOOOOOOOONDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
1=2
lincoln hakan baltaya cok guzel bir topuk pasi verdi iceri ortalayan hakanin topunu meira indirdi Nonda gelisine yagladi
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Aykut asist yapmaya devam ediyor!

Pardon o ikinci golün başlandıgıcıymış :D

Ama Emre'yi oynatmak büyük hata büyük!
Last edited by Ismail Gezer on Wed Aug 13, 2008 9:38 pm, edited 1 time in total.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Off nefis bir gol attik. 20. dakika daha...

Hadi bakalim yeniden baslasin mac...

Ozan Ersoy
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Ozan Ersoy wrote:Off nefis bir gol attik. 20. dakika daha...

Hadi bakalim yeniden baslasin mac...

Ozan Ersoy
nerdesin be abi :lol:
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ozgur Ozanguc wrote:tactan gelen topu kafayla penalti noktasina asirttilar ve abi cok guzel voleyi cakti 0-2
Orda arkaya asiran korkarim ki hepimizin guvendigi Servet'ti. Cok secemedim ama. O pozisyonda direk Emre'ye yuklenmek cok da dogru olmaz bence.

Herifler bodoslama girme isini cok fazla yapiyorlar, biraz kart aldirirsak 2. yari daha rahat oynayabiliriz belki...
Özgür
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Ozgur Ozanguc wrote:tactan gelen topu kafayla penalti noktasina asirttilar ve abi cok guzel voleyi cakti 0-2
Orda arkaya asiran korkarim ki hepimizin guvendigi Servet'ti. Cok secemedim ama. O pozisyonda direk Emre'ye yuklenmek cok da dogru olmaz bence.

Herifler bodoslama girme isini cok fazla yapiyorlar, biraz kart aldirirsak 2. yari daha rahat oynayabiliriz belki...
bu hakem hakkinda yorum yapmak lazim. faul vermiyor ki, garip fauller veriyor, kart verir umarim.
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

AYHAN LAZIM ....
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ozgur A. Boztepe wrote:AYHAN LAZIM ....
Orta saha rezalet otesi bir durumda. Skibbe'nin yanlisini gorup hemen duzeltmesi lazim. Daha 30. dakika tur gidiyor.

Ozan Ersoy
Post Reply