32. Hafta: GS-A.Spor: 4-0 (Ilic(2), Hakan, H. Kabze)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Evet haklısınız, umutsuz gibi davranmak en doğrusu.. İşler yolunda giderse seviniriz, kötü giderse zaten pembe hayaller kurmamış oluruz, tecrübeli bir futbolsever gibi... :)
Bu Hindiler trabzonu duman eder..
Benden söylemesi :)
Hasan Utku wrote:
Ismail Gezer wrote:Duyamadığım bir tarihte, Galatasaray, hindibahçeyi bir sezonda 2-1 ve 5-0 yenmiş.. O sezon şampiyon kim olmuş dersiniz?
Hindibahçe kimin şeyiyle şeyaptı acaba :)
İstanbulspor'un şeyiyle şey etmiş.. :lol: Tabi o sonuçlardan biri, şey olduktan sonra gerçekleşmiş..

Bir de bizim 14 yıllık bekleyişin Denizlispor'lu Erol'un şeyiyle şey olması var ki..

Örnek çok haliyle,ama çok da beklentiye girmemek lazım..Sonra başka şey oluyor.. Mühim olan çaktırmadan ansızın şeyletmek.. :lol:
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Ismail Gezer wrote:Evet haklısınız, umutsuz gibi davranmak en doğrusu.. İşler yolunda giderse seviniriz, kötü giderse zaten pembe hayaller kurmamış oluruz, tecrübeli bir futbolsever gibi... :)
Bu Hindiler trabzonu duman eder..
Benden söylemesi :)
Güzel.. :lol:

Ligi Trabzon'da bitirme demek istiyorum..Ha.. bizim takım daha önce bitirir ayrı.. :)
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Hakemler belli olmus, kimse asmamis (TFF kaynagi) kendi macimiz havasindan cikmisiz herhalde yine... :)
Turkcell Süper Lig 32. Hafta Hakemleri

28 Nisan 2006 Cuma

Vestel Manisaspor-Beşiktaş A.Ş.
Zafer Önder İpek
İsmail Şencan
M.Cem Hanoğlu
4. Hakem : Ziya Çetin

29 Nisan 2006 Cumartesi

Denizlispor-Diyarbakırspor
Bülent Demirlek
Timur Direkler
Alper Ulusoy
4. Hakem : Süleyman Abay

Trabzonspor A.Ş.-Fenerbahçe
Selçuk Dereli
Adil Sinem
Ekrem Kan
4. Hakem : Yılnur Önen

Samsunspor-Gençlerbirliği
Cüneyt Çakır
Murat Şahin
Alpaslan Dedeş
4. Hakem : Fethi Serkan Koçak

Gaziantepspor-Konyaspor
Bülent Yıldırım
Ufuk Şepik
Mesut Doğukan
4. Hakem : Hamza Mısır

Galatasaray A.Ş-Ankaraspor A.Ş.
Yunus Yıldırım
Turan Ökke
Nihat Mızrak
4. Hakem : Hakan Özkan

Kayseri Erciyesspor-Çaykur Rizespor
Cem Deda
Özgür Çetiner
Ömer Faruk Yeşil
4. Hakem : Çağatay Şahan

MKE Ankaragücü-Malatyaspor (Seyircisiz)
Kuddusi Müftüoğlu
Cemal Gemici
Cemal Bingül
4. Hakem : Barış Şimşek

30 Nisan 2006 Pazar

Sivasspor-Kayserispor
Bünyamin Gezer
Hakan Atilla Gökbilgin
Mehmet Kısal
4. Hakem : Oktay Demiray
Özgür
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Yunus Yildirim gecen sezonun sonundaki Genclerbirligi macinda Ribery'e yapilan bir suru sert hareketi gormemis ve bir de penaltiyi vermemisti, ama bu seneki Kayseri macinda da bir o kadar iyi yonetti.
Erturk Turker

Post by Erturk Turker »

fb maçının hemen ardından, mağlubiyetin öfkesi, Gerets'in taktiği, Saidoo'nun laubaliliği, yanımda şampiyon olmuş gibi sevinen fb'lilere duyulan hırs ve tabi ki alkolün de etkisiyle artık şampiyon olsak da çok sevinemem gibi gelmişti.
Ama düşünce sistemi yeniden normale dönünce, şampiyon olacağımıza hala inanıyorum ve iki fb mağlubiyetinin biraz burukluk getirse de, takımın bu seneki onurlu mücadelesinin hakkının şampiyonluk olduğu gerçeğini değiştirmeyeceğini düşünüyorum.
(Başarılar gelir geçer, Asaletin bize yeter..)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hakan arka adelesinden sakatlanmış..

Sarı kart sınırında da bir yığın futbolcu var yine.. O kadar çok ki aklımda tutamadım..
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ferhat ve Ugur yarin oynamayacak gibi gozukuyor. Aydin oynayacak ama Sabri yine tribunde herhalde. Simdi ne diyeyim ki ben bu Gerets'e..!
Aydın'a forma

Eric Gerets'in cezaları nedeniyle Ankaraspor maçında forma giyemeyecek olan oyunculardan Hasan Şaş'ın yerine genç oyuncusu Aydın'a, Saidou'nun yerine de Volkan'a görev vermeyi planladığı öğrenildi. Savunmanın sol kanadına tekrar Ergün'ü monte etmeyi düşünen teknik adamın, ileride yine Hakan Şükür-Necati Ateş ikilisine şans vereceği öğrenildi.(milliyet)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Seni annen bizi gabız etmek için mi doğurdu diyebilirsin!
Ama Sabriyi oynatmamak gibi bir hataya düşeceğini sanmıyorum daha doğrusu bu ihtimali düşünüp sinirlerimi bozmak istemiyorum...
Tolga Girici wrote:Ferhat ve Ugur yarin oynamayacak gibi gozukuyor. Aydin oynayacak ama Sabri yine tribunde herhalde. Simdi ne diyeyim ki ben bu Gerets'e..!
Aydın'a forma

Eric Gerets'in cezaları nedeniyle Ankaraspor maçında forma giyemeyecek olan oyunculardan Hasan Şaş'ın yerine genç oyuncusu Aydın'a, Saidou'nun yerine de Volkan'a görev vermeyi planladığı öğrenildi. Savunmanın sol kanadına tekrar Ergün'ü monte etmeyi düşünen teknik adamın, ileride yine Hakan Şükür-Necati Ateş ikilisine şans vereceği öğrenildi.(milliyet)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Mecidiyeköyde hava biraz yağışlı. Şu an yağmıyor gerçi ama fazla şiddetli olmasada dün gece ve bugün öğlene kadar yağdı. Umarım saha bozulmamıştır. Teknik kapasitesi acaip yüksek olan futbolcularımızın üzülmesini istemeyiz.

Maça giden baya bir insan var, Alisamiyenin etrafı sarı kırmızılıdan geçilmiyor. Çok sayıda da genç var! Liseli gençler şampiyonluğa inanıyor :)

Altın Fıçı Pub gene GS'liler tarafından doldurulmuş, her maç öncesi yaptıkları gibi içip içip marş söylüyorlar..

Maç kadrosunu 30 dakka içinde öğreniriz sanırım. Şimdi merkeze bağlanıyoruz.
Last edited by Ismail Gezer on Sat Apr 29, 2006 6:24 pm, edited 1 time in total.
Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

KADROLAR:

GALATASARAY
..9 Hakan Sukur...10*Necati...
.......22 Ilic.....
18*Ayhan..........26 Aydin
.......20 Volkan
67 Ergun..2*Tomas..4*Song....19 Cihan
...........1*Mondragon..........

*=sari kart sinirinda

ANKARASPOR

..9 Ersen Martin..20 Jaba..
.....17 Tita....13 Cem Yanik
30 Wederson.................6 Musa
.........50 Hurriyet..........
..2 Petrous...49 Kursat....5 Ramazan
...........1 Jevric...........

Aydin'in uzun sureden sonra 11'd olmasi endise yaratici biraz, ozellikle Wederson gibi devamli atak dusunen bir kanat oyuncusunun karsisinda (hemde Saidou'nun olmadigi bir macta) oynayacagi icin defansif yuku cok olacak. Umarim kaldirabilir bu yuku.

Ankaraspor baya ofansif bir kadroyla sahada, 4 forvet birden. Gecen haftalarda hep 3'lu savunma, onlerinde cift on liberoyla oynamislardi, ama bugun Batak yok, Petrous savunmada demektir bu ve boylece Hurriyet ortada yanliz kaliyor. 4-4-2 oynamalarida mumkun ama gectigimiz haftalar bunu pek yapmamislar.

haydi cimbom...

Deniz
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sabri gene yok demek! Bari yedeklerde falan olsa! Bu konuda bizi bilgilendirir misiniz?
Ozan Ersoy

D

Post by Ozan Ersoy »

Deniz Selman wrote:KADROLAR:

GALATASARAY
.......22 Ilic.....
.......20 Volkan
:D:D:D:D:D:D:D

Resmen kahkaha ile yuksek sesle guluyorum..

Muhahaaaaaaaa haaaaa...

Ferhat harcandi gecen hafta. Ugur da yok. Cihan sag bekee...

Volkan orta sahanin butun defansif yukunu cekecek..

veeee Aydin...

Aydin'i cok seviyorum ama Aydin son 3-4 haftadir nerde biliyor musunuz?

PAF takiminda. A takimda bile kulubede bile oturmadi.

Gerets bakalim neler diyecek mactan sonra? PAF takimi sampiyonluga gidiyordu Aydin'i orada oynattim mi diyecek?

Futbolun mantigi GS bu macta yenilir ya da puan kaybeder der. Kazansa bile sansa olur, bu GERETS'E RAGMEN OLUR, 2 tane yer, 3 tane atar seklinde olur.

Muhaaaaaaaaaaahaaaa....

:D:D:D

Ozan Ersoy
Tolga Girici

Re: D

Post by Tolga Girici »

Ozan Ersoy wrote:
Deniz Selman wrote:KADROLAR:

GALATASARAY
.......22 Ilic.....
.......20 Volkan
:D:D:D:D:D:D:D

Resmen kahkaha ile yuksek sesle guluyorum..
Valla dun gazetelerden okumustum zaten, ama bugun gercek oldugunu gorunce cok uzuldum gercekten. Gerets bunlari nasil aciklayabilecek cok merak ediyorum. Yani ne olurdu Ugur, Ferhat oynasa su macta. ??
Yedekler
Aykut, Heinz, Emre Aşık, Mehmet Güven, Ferhat, Sabri, Hasan Kabze
Ugur sakattir belki de. Mehmet Guven de yedeklerde.

Ankaraspor tam kadro sahada. Cok zor mac olacak.
Last edited by Tolga Girici on Sat Apr 29, 2006 6:54 pm, edited 1 time in total.
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Ben Gerets'in teknik manada bir karar aldigini dusunuyorum, Jaba'ya karsi biraz daha geriden adam alan Ergun'u kullanmayi dusunmus olmali. Hava sartlari burada cok kotu, muhtemelen agir sahada bizimkiler kadar Wederson, Jaba ve Tita gibi teknik adamlar da iyi top tutamayacaklardir. O yuzden top tutmayi beceren adamlar bu macta onemli, Ergun'u bu nedenle secmis olmali. Bunun Ugur'la Ferhat'ta olumsuz bir etki yaratmamasi lazim, bu da biraz yoneticilerin ve yardimci teknik kadronun isi. 3 hafta kala Gerets, mac kazanmak zorunda ve 1 haftada ewlde ettigi donelere gore karar verme hakkina sahip.

Macta asil sorunumuz Necati'nin formsuzlugu ve bu sahada Ilic'in ne yapacaginin belli olmamasi gibi geliyor bana. Keske sezon basindan bu yana Heinz kazanilabilseydi, iyi sut atan ve saglam basan adamlara ihtiyacimiz var cunku. Ilk yari gol atamazsak, bu is biraz burada biter gibi geliyor bana, bu psikolojiyi gecen haftaki travmadan sonra ikinci yari baskisi altinda hicbiri kaldiramaz.

Bol sans...
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ufuk Sezekkaplan wrote:O yuzden top tutmayi beceren adamlar bu macta onemli, Ergun'u bu nedenle secmis olmali. Bunun Ugur'la Ferhat'ta olumsuz bir etki yaratmamasi lazim, bu da biraz yoneticilerin ve yardimci teknik kadronun isi. 3 hafta kala Gerets, mac kazanmak zorunda ve 1 haftada ewlde ettigi donelere gore karar verme hakkina sahip.
Bence de... :shock:

Ozan Ersoy
Post Reply