Radyospor Kupası-Galatasaray-B. Leverkusen 1-3 (karan (pen))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Shabani Nonda; agac gorevi, bikkinlik, takima zarar, en son olarak penalti atamama, hepsi onda.

Edit: Black Mamba'yi öldürdüler galiba :)
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Zoban Raftik

Post by Zoban Raftik »

Valla Celal, bu penalti uzerine sildim attim, deli etti.
:)
liberta per gli ultras
Zoban Raftik

Post by Zoban Raftik »

Emre Asik sakatlanip cikti, Hakan Balta oyunda.
liberta per gli ultras
Zoban Raftik

Post by Zoban Raftik »

Yaser sol ayaginin disi ile durdugu yerden muthis bir sut cikardi, Prekazi misali. Yan direkten oyun alanina geri dondu.
liberta per gli ultras
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Bu mac en iyi bizim Ali'ye ders olacak. ;) Olursa tabii... Cunku bizim forumda "ders almam veririm" diyen bir tek ben yokum :D

Boyle bir takim cikip ikinci ligin takimina rezil olacak Skibbe, butun takimin dengesi, morali bozulacak ama herkes "aman bosver nasilsa Zortis" diyecek. Kulahima anlatin.

Sahada bireysel, kopuk, hatalar ustune hata yapan bir GS var. Leverkusen hem oyunun hakimi hem de pozisyon ustunlugu onlarda. Savunmadan cikarken cok zorlaniyor GS ve orta sahadan savunmamizn arkasina top atip duruyorlar.

Ama normal. A takimdan bir tek Meira-DeSanctis ve Baris var.

Nonda beter bir durumda. Ferdi cok yetersiz simdilik.

Gozlerim Serkan ve Aydin'da.

Emre cikiyor (sakatliktan) ve Balta giriyor. Balta'yi stoper deneyecegiz.

Su dakikalar dengelemeye basladik. Aferim Yaser... Nefis bir sut direkten geldi.

Ozan Ersoy
Last edited by Ozan Ersoy on Sun Jan 11, 2009 9:23 pm, edited 1 time in total.
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Zoban Raftik wrote:Valla Celal, bu penalti uzerine sildim attim, deli etti.
:)
Zoban, bu adami bende begeniyordum. Gel gorki imzayi attiktan sonra adama birseyler oldu. Ne oldu anlamis degilim. Karan'a umidim Nonda'ya olandan daha fazla. Anla artik ne kadar umidim var.

Bu arada bu Yaser fena degil. Kafa vuruslari ki ayni kafa golunden iki tane atti. Devamli konsantre mac icinde ama tabii daha ilk onbir icin cok zamani var. Serkan'da bence bu takimda ilk onbirde su anda bile oynayabilirim goruntusu veriyor.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Zoban Raftik wrote:Yaser sol ayaginin disi ile durdugu yerden muthis bir sut cikardi, Prekazi misali. Yan direkten oyun alanina geri dondu.
senin imzandaki nonda kalkmış. Performansı seni de tatmin etmedi demekki.

Acep bu Nonda düzelir mi?

Ferdi'yi niye hala kiraya vermezler.GS'da oynayamayacağı geldğinde 1.maçtan belli olmuştu.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Bu arada Leverkusen'in hazırlık maçında ideal 11 ile oynaması da şaşıttı beni. Adam enazından 1 yedeğini oynatır bari.
Zoban Raftik

Post by Zoban Raftik »

Mehmet, Celal'in de dikkati cekmis :)
Yukarda soyledigim gibi bu penalti vurusu beni cileden cikardi.
Vurursun kaleci cikartir da idmanda boyle vurmazsin.
Nonda ayagini kaldiramayan nineler gibi.
Misyonunu, FB'ye attigi golle tamamladi sanirim ona yabanci kontenjaninda yer tutan biri olarak bakmak lazim. Nonda alan aciyor, Nonda rakipleri oyaliyor diye bakanlara katilmayacagim. Ileri uca kimi koysan elbette birilerini uzerine cekecek, alan bosaltacaktir.
Boyle vuracaksan birakirsin daha iyi vuran birine.
Ki bence Yaser atmaliydi penaltiyi.
liberta per gli ultras
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bizimkiler çabalıyor...
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Defansın arkasına bir top,ofsayt itirazları arasında yenen 2.gol...
Zoban Raftik

Post by Zoban Raftik »

5-1in rovansini vermeye kararliyiz anlasilan :)
liberta per gli ultras
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Can Ergun wrote:Defansın arkasına bir top,ofsayt itirazları arasında yenen 2.gol...
Yan hakem'in kaldırdığı her ofsayt bayrağı yanlıştı.
Last edited by Mehmet Gorgen on Sun Jan 11, 2009 10:21 pm, edited 1 time in total.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Yan hakem bayraklari yanlis kaldirmasa ilk yari 4-1, 5-1 bitebilirdi. Orta hakem uyandi en sonunda ve bir pozisyonu oynatti ve hali saha gollerinden birini daha yedik.

GS bu sene yapmadigi kadar uzun top atti, savunmada pres yiyip surekli kalecisine geri pas atti ki bu ikisi benim icin bir takimin iyi futbol oynayamadigina dair onemli belirtilerinden bir kacidir.

Serkan fena gozukmedi ama ilk golde bulunmasi gereken bolgede degildi. Aydin sadece top ayagina geldiginde var o da bos alan bulabilirse.

Ilk yarida biraz Yaser biraz Guven var. Zaten fazla bir sey de beklenemez, skor 2-0 Leverkusen cok rahat oynuyor cok rahat da alir bu maci.

Ozan Ersoy
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Galatasaray icin iyi gecen bir hazirlik maci.
Tabii bu maci kaybederse felaket senaryolarina baslayanlar olur ama milletin agzi torba degilki buzesin. Zaten yonetici ile seyirci arasindaki fark neyin ne oldugunu bilmek.

Mactan notlar:

* Ana kameraya yakin yan hekem, hanim ve cok tatli. 2. golde yanlis bayrak kaldirdigi halde butun hakemler boyle guzel olsun, benim gikim cikmaz.

* takim dizilisi

-------------------------De sanctis--------------------------

serkan k.-----emre(hakan balta)-------meira-----volkan

------------------baris----------------------------------------

---------------------------mehmet gungor------------------

aydin-----------------Nonda-----------------------ferdi

---------------------Yaser----------------------------------

Hocanin ideal dizilisle oynamasi iyi haber..

Emre gungorun yedekler arasinda olmasi, Tekrar sakatlanana kadar Emre asigin oyniyacak durumda olmasi, Aydin oynamasi, Yaserin iyi oyunu iyi haber.

* Maci canli seyredip oyuncularin nasil posizyon aldigini gormeden bazi seyleri soylemek cok zor ama, Serkan kurtulus'ta umut var. Nerde durucagini biliyor ama oraya gitmekte zorlaniyor.

*Mehmet Guven beni cok sasirtan bir sekilde dogru durust top oynamaya basladi. Mental eksikligi emre asigi sakatladigi pozisyonda sirtti.

* Nonda'da mental olarak kotu durumda.

* Takim ilk defa bir arada oynamasina ragmen umut veriyor, en azindan takimin doldur bosalt DNA'si tamamen silinip, yerine ayaga pas yazilmis.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Post Reply