Turkiye Ligi Maclari 2005-2006

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

4-2 oldu! Kontratakta Sinan sert vurdu. Servet'in hatasi. Holosko'nun asisti.

Anelka ayni noktada yerde. Yine Alex. Uzaklastiriyor Vestel. Servet ileride gol ariyor, ama geride top kaptiriyor.

73' Vestel duran topu soldan Yilmaz kullaniyor, barajdan donuyor.

FB orta sahada giderek sertlesmeye basladi. Aurelio sari kart gordu.

78' Sagdan serbest vurus. Alex topun basinda. 4-3 oldu. Servet atti.

dakika 81.

Simdi Korner. Mac Vestel ceza sahasinda oynaniyor. Kaleye giden topu Tufan uzaklastirdi.

92' Vestel bir gol daha atiyordu az daha. Rustu kornere celdi.

84' Vestel kontrataginda sonuc yok.

Luciano devamli ileride.

86' Sinan'in sutu direkten dondu. Heme sonra bu sefer Serkan'in sutu az farkla aut.

88' Alex'in sutu korner. Kullaniyorlar , sonuc yok.

90' Penalti. Sinan ceza sahasina girdi, Aurelio'yu gecti, Aurelio indirdi. Aslinda ikinci sari kart olmasi lazim.

Penaltiyi Sinan gole ceviriyor. 5-3 Inanilmaz bir skor.

Tribunde mikrofonda aniran bir anonscu var.

Ersun Yanal klasigi demek lazim. Buyuk takimlara karsi deli gibi saldir, sonra Diyarbakir'dan Rize'den 4 ye.

Yarin macimiz cok zor gececek. Ama kazanmamiz lazim.
Last edited by Tolga Girici on Sat Apr 15, 2006 10:53 pm, edited 1 time in total.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

GALATASARAY
ŞAMPİYON
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Inanilmaz degil skor.Manisa buyuklerden salakca oynamaya kalkan birine yapacakti bunu bu da FB oldu.Once Daum salakligina yansin.Yapti sonunda yapacagini.

Hadi bakalim simdi onumuzdeki hafta ugrassin dursun.Allahtan GS maci var genede telafi edilebilir diye zugurt tesellisi yapalim kendimize ancak denglere simdi cok degisti.Yensende TS yenmen lazim ki of ki of.

Gereksiz oldu cook gereksiz.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

gulme komsuna gelir basina derler...sözum bu maglubiyete sevinenlere...
Gerets gene bir seyler yumurtlayacak göreceksiniz...
Last edited by Hasan Tezcan on Sat Apr 15, 2006 10:58 pm, edited 1 time in total.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Bu maci getiren Arda ve Zafer'in muthis futbolu oldu bir yerde.

Fenerbahce gecen maclardaki kadrosuyla oynasaydi kazanma sansi daha fazlaydi. Bir de Servet'den savunmaci olmaz. Onder Turaci daha iyidir.,

O aniran kisi dedigim anonscu FB seyiricisinden tepki cekti, su anda koltuklari sahaya atiyorlar.

Melih Sendil cok kizdi anonscuya, dakikalardir sitem ediyor,.
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Ayni seyi yazacaktim Tolga.
Zafer'in ilk gol oncesindeki sutu ve Arda'nin 2. ve 3. gollerdeki assistleri gercekten cok iyiydi. Umarim kiralik olarak verilmistir bu iki oyuncu.

Bu arada mikrofonla aniran sahis Fenerbahce ile dalga gecince Fenerbahce tribunleri karisti. Onune gelen eline mikrofon aliyor. Polisin asiri tepkisi var Fenerbahce seyircisine karsi.

Hakan
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Fenerbahçe'nin ligin zayıf takımlarına karşı üst üste galibiyetleri,her zamanki malum gazla kamuoyunu etkilemişti..Ama bunun aldatıcı olduğu bu gece ortaya çıktı yine.. Hem de Ersun Yanal karşıtları bizlere Yanal'ın fırlattığı bilgisayarla..

Futbolun garipliği işte..Çok üstüne gittin mi kafaya cekicin inmesi mukadder..

Cengiz bey,fıkra.. :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bu sezon fenerin puan kaybını hiç değerlendirebildikmi bilmiyorum! Yarınki maç beni baya korkutuyor. Bir rehavet sözkonusu olabilir. Gerçi zaten doğru düzgün top oynamıyoruz. İnşallah yarından itibaren adam gibi oynarız!
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hakan Bakircioglu wrote:Polisin asiri tepkisi var Fenerbahce seyircisine karsi.

Hakan
Goruntuler igrenc. Insanlari hali dover gibi dovup copluyorlar. Bir cocuk bir arkadasinin ustune yigildi onu korumaya calisiyor. Belki de kardesi. Hayvanoglu hayvan polis sirtina sirtina vuruyor. Bunlarin yatacak yeri yok. Bu ne bicim insanlik... Yaziklar olsun. Medeniyete laf edip, bunlari yapmaya luksun yok. Hele senin devletinin polisinin hic hakki yok.

Ozan Ersoy
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Beğenmediğimiz Hıncal kaç haftadır tamda bu polis mevzuunu yazıp duruyor! Ben hadiseleri henüz görmedim, ama yazılanlar o polislere küfretme ihtiyacı hissettiriyor insana.. Polisin görevi vatandaşa yardımcı olmakmış! Yazıklar olsun!

Özhan Canaydın'ın Klüpler Birliği Başakanı sıfatıyla çıkıp bişeyler söylemesi lazım! Copa maruz kalanlar fener taraftarı diye sessiz sedasız seyredilemez! Bu hayvanlığa birileri yüksek sesle itiraz etmeli!
Last edited by Ismail Gezer on Sat Apr 15, 2006 11:24 pm, edited 1 time in total.
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Kendini koruyamayan ya da arkasi donuk yuruyen insanlara cop ile vuran polislerin hemen gorevlilerine son verilmesi lazim. Gercekten cok vahsi bir goruntuydu. Ayip.
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Hayatımda böyle dangalak bir kaleciye rastlamadım ben... V.Manisa'nın kalecisi Göksel'den bahsediyorum.

Hava toplarındaki çıkışları, yavaşça gelen topa yönlenişleri, gollerdeki akıl almaz hataları... 4-3 olduktan sonra son anları elim yüreğimde izledim.

Ersun Hoca'ya, Arda-Zafer'imize, Sinan'a, Çeklere selamlarımı ve sevgilerimi yolluyorum.
Liseli vardı ya ah o liseli...
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

polisten daha muhimi, stad hoparlorunden "laylay fenerbahce, olamazsin sampiyon" diye boguren andaval ve o andavalin orada gorev yapabilmesi.
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Fatih Mutlu wrote:polisten daha muhimi, stad hoparlorunden "laylay fenerbahce, olamazsin sampiyon" diye boguren andaval ve o andavalin orada gorev yapabilmesi.
Mahşerin dört atlısından biri (Aziz/Mahmut/Murat/Nihat) ya da FB ..............kalemşörler (örneğin Onur Blge) şimdi piyasaya çıkıp "Kutsal İttifak kurmuş bunlar!" diyebilirler! :lol: :lol:
Liseli vardı ya ah o liseli...
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Sevgili Can,

Daha önce uyarı yapmıştım.Fakat burada bazı kimseler için kullandığın sıfatlar hiç hoş kaçmıyor. Her ne kadar o kişileri ben de sevmesem burada o şekilde sıfatlar kullanmamız doğru değil.

Yukarıdaki mesajındaki sıfatı editlemek zorunda kaldım.

kusura bakma,
Post Reply