FB 0/2-Chelsea 2/1 (Yinede Tebrikler Fenerbahçe)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

http://www.seyrettir.com/video/214/Fene ... villa.html

Halit simdi iste zora girdik diyor.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

http://www.seyrettir.com/video/215/Fene ... villa.html

Halit simdi tekrar yola girdik diyor (burasi benim uydurmam). Fb paraciklari kapti. Ulkeye puan da kazandirdi.
Last edited by Cengiz Akgun on Thu Feb 21, 2008 2:33 am, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

FB yi ilk defa bir Avrupa Kupa macina bu kadar konsantre gordum. Sevindigimi belirtmem lazim. Iyi rakipler ile oynayarak kupada ilerlemenin ne kadar zor oldugunu anladiklari vakit, az da olsa bir takim FB liler bizim UEFA ve Super Kupa basarimizi daha iyi kavrayacaklar.

Edu nun kendi kalesine attigi gol yerine Sevilla nin kacirdiklarindan birini yeglerdim. Iyi oynayan bir takimda bu tip bir hata insani kahrediyor.

FB ilk defa bir Ispanyol takimini yeniyor. Cok iyi mucadele ettiler ve bilinen silahlari ile sonuca gittiler. 2. mac icin ben karamsarim.

FB nin 07-08 deki Avrupa macerasini, National Geograhic te yavrusunu av ile egiten kaplanlarin yada anne citalarin durumuna benzetiyorum. Yavas yavas da olsa etin tadini almaga basliyorlar. Hem FB seyircisi hem FB yonetimi.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

FB'ye tebrikler, cok guclu bir takimi yendiler. Turu gecebileceklerini zannetmem, ama elenseler bile galip sayilir bu yolda maglup.

Edu'nun hatasini cok abartti Halit Kivanc, kornere atmaya calisiyordu topu, olmadi. Zaten Sevilla da kotu geliyordu o sirada, hani Sevilla orta sahasini gecememisken Edu kendi kalesine gol falan atmadi.

Her iki kaleci de cok iyi toplar cikardi. Sevilla yan toplarda tam armut, ama Alex'in ve Ugur Boral'in cok guzel ortalari da oldu.

Gokhan Gonul cok iyi oynadi, Deivid de gostermemekle beraber bence cok iyiydi. Kezman tehlikeli, iyi hos ama cok cabuk top kaptirabiliyor, ikinci yari bas bas bagirdim sok Semih'i diye, odulum bir FBli opucugu oldu Semih'in golunden sonra.

Ha, bir de ne kadar bos kalmis olursa olsun Lugano'nun sicrayisi ve vurusu enfesti.

Puanlar, mucadele, zaman zaman guzel futbol ve de herseyden onemlisi bir Turk takiminin boyle ust seviye takimlari yenebilecegini tekrar gostermesi icin de tesekkurler. Leverkusenliler not etmistir umarim. :D

Ali
Last edited by Ali Gursel on Thu Feb 21, 2008 1:19 am, edited 1 time in total.
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Fenerbahce iyi kazandi, tebrikler.
3-2 , 1-0 , 3- 0 benim icin hic bir farki yok.

Ikinci maci ilk kez oynuyormus gibi cikar berabere bitirir yada kazanirlar.

Darisi bu aksam basimiza
TRUST GALATASARAY
MGC
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Spikerlerimizin ve yorumcularımızın futbol bilgisi ve yorumları beni çoğu zaman dehşete düşürüyor.Bir defans oyuncusunun hamle yaparak kestiği topu "çarptı" olarak nitelendiriyor,isimler arada bir yanlış söyleniyor veya bir pozisyon önceki oyuncunun adını söyleniyor.

Bir de "sekme" muhabbeti var ki evlere şenlik.Defansın arkasına atılan topların hepsi "sekti,sektirmedi,sekmiyor" gibi tarif ediliyor.

Geçen akşam Inter maçında spikerin 2 dk içinde 4-5 kere "Inter tek resmi yenilgisini fb'den aldı" demesi gibi abukluklar sürekli olmakta.

Lig TV'den maç izlemek ve birkaç istisna dışında Türk spikerlerden maç dinlemek gerçek bir zulüm.Allah hepimize kolaylık versin.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

"Sergen atti, Sergen atti, Sergen atti, Sergen atti, Sergen atti, Sergen atti...."

Kim bu arkadaslar?
Mehmet Gurdal Cetin

Bu sahsiyet NTV Spor'a gecti diye biliyorum.

Ercan Taner sesinin tonunu ayarlayamayan bir herif.
Bazen alakasiz bir pozisyonda hic istemedigi bir ses cikarabiliyor.
Ergenlesen genc erkeklerde cikar boyle ses

Hasan bi de bi zamanlar

ARIF ATTI ARIF ATTI vardi hatirlar misin ? :wink:
TRUST GALATASARAY
MGC
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Bunlar mafyanin bir parcasi, spor mafyasi, tum kanallari ele gecirmisler. Oraya
buraya transfer olup duruyor. Bircogu TRT kökenli. Spor bunlarin elinde
sanki, ahtapot gibi her yeri sarmislar.

En cok uyuz oldugum Sansal Buyuka ve ekibi. Bunlar takim halinde gidip
geliyorlar.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ercan Taner'i bosverin...kulaklarimi en cok hirpalayan Murat Kosovali olsa
gerek, hani su NTV de kendisini basket otoretisi ilan eden speaker. Onunla
basket maci izlemek ölum.
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Herhalde asiri heyecandan olacak, 90 dakika basladi ve bitti benim icin.

Macin sonucunu sadece okusam belki uzulurdum ama Sevilla kaleye cok rahat geliyor.Defanstan top cikartmakta zorlanmadi, orta sahayi kolay gecit ve ceza sahasina indi.Kanatlardan gelmeyi denediler hep ama bence gobekten daha fazla delebilirlerdi.Sevilla iyi bir takim ancak defansi bu kadar zaaf icinde olan bir takim nasil olmus da 2 sene ustuste UEFA'yi kazanmis ve ligde neredeyse sampiyonluk kupasina yaklasmis hayret verici.

FB leblebi gibi gol atiyor.Sevilla da oyle.FB'de Gokhan ve Volkan disinda herkes vasatti.Inter macindaki futbolun yarisi yoktu, hic gormedigim kadar pas hatalari ve titrek defans halleri vardi.Oyun icinde gereksiz paniklemeleri heyecana ve tecrubesizlige bagliyorum.Ilk yarida skor cok rahat 3-1 lehte bitebilirdi ama Sevilla'da vitesi istedigi zaman yukseltebilecegini gosterdi.

FB herkese gol atabilir ama CL'deki her takim Sevilla'nin hucum gucune sahip degil bu yuzden tur gecilirse FB sezon basinda hayal edemeyecegi turlari oynacaktir CL'de.

Deplasmanda her sey olabilir.Geriye yaslanmasi cok buyuk hata olur.CSKA macinin taktigini oynarlarsa (Deplasmandaki) turu gecerler.Hele ki sok bir gol muhtesem olur.

Her sene uste koymak onemli, son 2-3 yildir bu gerceklesiyor bu yuzden bu sene FB gayet iyi bir basari elde etmistir.Bundan sonrasi katlamali bonus olur, 13 MIO EUR'da para kazanilmis ki yayin gelirlerinden fazla bir rakam.

Hersey yolunda.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Sevilla dun 5-0 aldi. Eger FB asiri balli olmazsa Sevilla'nin dumduz edecegine inaniyorum Sevilla'da. Kalbim sadece Sevilla'nin bu turu gecmesini degil kupayi da almasini istiyor. Sene basinda yasadiklari aci olayin etkisini yavas yavas atiyorlar ve ligte iyice yukarilara tirmanmaga basladilar. Eger Sevilla gibi oynarlarsa ve erken gol bulurlarsa FB'nin sansi yok. Kendi sahalarinda rakibi eziyorlar adeta.O yuzden 3-2lik skorun hic onemi yok. Tipki Trabzon'un ve turk takimlarinin 70'lerdeki serefli ve tek farkli kendi saha galibiyetleri gibi.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Madem bu kadar onem veriyorlar, Sevilla'nin tozunu alsinlar o zaman. Gerisi kuru gurultu.

Ben spor oyunlarinda rakibe iyi sans dilemeyi samimiyetsiz buldugum icin FB'ye iyi sans dileyemiyorum ama bu kadar onem verdiklerine gore, bir bildikleri olsa gerek.

Elerlerse sampiyonlugu unutsunlar. Pek umurlarinda da degil belli ki.
Mehmet Gurdal Cetin

FB Sevilla'ya R.CARLOS'u goturmemis.
Kupa yenilgisinin ve ligdeki beraberligin yikimini ustlerinden atamadan gidiyorlar.

FB ilklerin takimidir.
Yine bir ilk bekliyoruz :)
TRUST GALATASARAY
MGC
Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Fenerbahce'nin son maclardaki basarisiz performansinin altinda Sevilla maci olabilir. Kafalar Ispanya'da. GS da genelde onemli Avrupa kupasi maclari oncesinde ligde konsantrasyonu duserdi ve kotu sonuclar alirdi.

Fenerbahce'nin isi cok zor, ama sans da yardim ederse Sevilla'yi eleyebilecek potansiyelleri var.
Post Reply