MALATYASPOR - G.SARAY 0-1 dk 49 h.sukur

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Bu haftaki maclar sonunda sizde GS'in lider ile puan farki kac olacak?

Poll ended at Mon May 02, 2005 5:11 pm

7 puan
0
No votes
6 puan
3
14%
4 puan
4
19%
3 puan
0
No votes
1-2 puan
14
67%

Total votes: 21

Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Ahhh Hakan... Hasan cok guzel kaldirdi, Hakan kafayla topu yere vurdurdu, top disarida...
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Malatya'nin en iyisi benim gordugum Murat Erdogan.. Bizim futbolcumuzdu aslinda bize karsi oynamamasi gerekiyordu. Yonetimi bu konudaki yetersizligi yuzunden kiniyorum.

Tam ribery nin maci.

Hagiii hagii uyumasana hagiii..

Yine Sabriye sisirme bir top. Igrenc..

Kontra malatya geri geldik.

Ugur surekli pozisyon hatai yapiyor. Adamiyla arasinda hep 5 metre var..

Hakan ....

Son saniye inanilmaz bir pozisyon kacirdi.. Sagdan lokum gibi orta, tam onun istedigi gibi. Vurdu kafayi yerde seken top diregin yanindan disari.. Seyirci hakan diye bagiriyor. Yapilacak bir sey yok. Alistik biz bunlara.

Orhan sariyi gordu. Hakli bir sariydi.. Haftaya yok.

Ozan
Hakan Bakircioglu

DFH'de yayin dondu.... Necati ceza sahasinda kayarak duserken.... Herhalde devre oldu.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ulen Hakan, ulen diregimiz!!! Hasan Sas yine bizi utandiracak bir orta cikarmisti, Hakana bombos vuracak sekilde, yandan auta vurdu!... :(

Orhan sari kart gordu. Hizli ataklarini faulle durdurmayi denemisti, ama avantaja birakti hakem, neyseki Osterc'in ortasi kimselere degmeden disari cikti. Zaman da bitmisti zaten, devamini oynatmadi hakem...

Fena oynamadik gibi. Ama, kanatlarimiz o kadar akici degil. Gobekten de cok bir denememiz yok, ara ara cikardigimiz sutlar disinda. Soldan baslayip, kanat degistirmelerimiz sanki ise yariyor gibi.

Hasan da, bugun hayli olumlu... Hadi oglum deli Hasan, sen utandirmaya devam et bizi! :D
Özgür
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Yuh , Hakan bu kacirma be ....Cok net Hakanlik kafa golu olabilirdi.

Guzel ve muthis hizli oynaniyor...

Murat Erdogan hirsli, nefesi kesilir ikinci yarida. Orta takimlarda iyi bir orta saha oyuncusu.

Enerji. Su maci alalim, gerisini getirir bu takim....
Kemal Bakircioglu
Hakan Bakircioglu

Ben benim birader kadar iyimser degilim su anda... Ikinci yarinin ilk 15 dakikasinda gol bulamazsak, klasik stres ve panik dolu gecer macin sonlari. Ve Murat Erdogan yakalarsa affetmez.

Osterc bugun inanilmaz kotu goller kacirdi.

Ayhan'in yoklugu hissediliyor. Orta sahada Malatya ataklarini kesemiyoruz.

Penalti atisini Erman Hoca yine saatlerce irdeler. Eger Malatya'li oyuncularin ceza sahasina girmesinden dolayi tekrar edildiyse ayip.
Yigit Kavurmacioglu

Post by Yigit Kavurmacioglu »

Mehmet Gorgen wrote:hakemin gol olan penaltıyı iptal etmesi için bizim oyuncuların ceza alanına girmesi lazımdı.Gördüğüm kadarıyla 1 malatyalı önce girdi. Diğerleri çizgideydi.
Bana gore penalti karari dogru, luzumsuz yapilan ama yapilan bir penalti.

1. tekrar karari dogru, yayin ici ihlal alanina dahil ve orada G.Saray'li futbolcular var.

2. atisin da tekrar edilmesi lazim cunku onda da ihlal var. Kaleciye dikkat etmedim ama ilk penalti da oldugu gibi alan ihlali oldugu acik. Hakemler lutfen standard, en azindan mac akisi icinde olmayan boyle durumlarda hata yapmayin birader.

Selamlar
YK
Hakan Bakircioglu

Sol kanattan Necati'den cok kotu bir orta, aut...
Ribery ve Hasan Kabze isiniyor. Dakika 48
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozan Ersoy wrote:Malatya'nin en iyisi benim gordugum Murat Erdogan.. Bizim futbolcumuzdu aslinda bize karsi oynamamasi gerekiyordu. Yonetimi bu konudaki yetersizligi yuzunden kiniyorum.

Hasan'dan fircayi yiyeceksin ona gore. Ikinci ben Gursoy yerine Hagi du$unsun derken adami elden cikarmaya ugra$an Hagi idi, $imdi oynami4 oynami$ hesabi mi yapilir.

Ben Hagi'yi fircalarken bir suru kizan adam var. Dun gordunuz FB'yi kurtaran adami. Herifin Friki ve Penaltilarinda bo$u yok. Evet Penalti ve Frikik kacar ama senede bir iki kere olur. GS'da Frikik atabilecek adam yok. Hic bana Ergun ve Conce demeyin. Arkasindan da Penalti atacak. $aban bu sene iki Necati'de kacirdi galiba $imdide Ergun efendi. Ondan sonra kalkin bana Hagi ba$arilidir diyen. Sen atremanda gugu4 oynat ondan sonra boyle kalk top bizi sevmiyor de agla zirla. Hadi ordan zibidi sende derler. Hani bu boku bilmesen Terim gibi ne yapalim kendide atamazdi der kaderine razi olursun. Hem kel hem de fodul.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Hakan Bakircioglu

OH BE.. Hakan gol!
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Kabze'yi Necatinin yerine, Ribery i Sabrinin yerine sokmasi lazim cok vakit gecirmeden

GOOOOOOOOOOOOLLLLLL

Hakan
Hakan Bakircioglu

Necati cok guzel kafayla topu onune alip Hakan'a ara pas verdi. Hakan'in onune alisi, solla vurusu klasik...
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Sukur ...HAKAN
Kemal Bakircioglu
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hayret nasil atti..

Kaleciyle karsi karsiya Allahdan kaleci cikmamisti, ver yerden koseye vurdu.

Malatya bize gol atmak icin gelmisti. 11 kisi sahamizdaydik.. Necati sagdan iyi kacti ara pasi yerden, defansin arasindan.. Hakan yayin uzerinde kontrol etti, girer girmez vurdu yerden sol koseye....

Ozan
Hakan Bakircioglu

Kornerden Hasan Sasin yerden kafasi az farkla aut.
Ikinci bulmadan rahatlayamayiz....
Post Reply