CL PSV-GS 31 Ekim Sali PSV Stadi Eindoven TSI 21:45

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ben uefa.com temsilciligimi yapayim yine! :)

:arrow: Preview: Gerets eyes points in old pals' act - (PDF): Burda haliyle, Gerets'in sadece macla ilgili soylediklerine odaklanmislar! :)
:arrow: Press Kit: Okan'in yarin 33 yasina girdigi gibi bilgileri bulabilirsiniz! :)

Derken, canli mac yayini sayfalarinda (MatchCentre) kadronun da belli oldugunu gordum! Aynen Milliyetin verdigi 11. Anca, "Tactical"da dizilisi, 4-4-2 vermisler, Ilic onde:
Mondi
Sabri-Song-Tomas-Orhan
Aydin-Ayhan-Inamoto-Arda
Karan-Ilic
Özgür
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Saat 7-7:30 civari stada baglandilar haberlerde ve trafik falan hic sorun degil herkes su ana kadar rahat rahat geldi dediler. Otobusler cok ragbet gormemis, bir de bu sefer daha az seyirci bekleniyor dediler. Organize bakimindan cok daha iyiymis bu defa, ama ruzgar cok kotu gorunuyordu. Belki mac saatine yavaslar dedi statdan baglanan cocuk.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

TRT'nin haberine gore yolla acikmi$. Traftar stadi doldurmaya ba$lami$. Ogleden sonra toplanti var. Ueti$irse $10 ben de bayilacagim yoksa youtube ya da you$irnga ile idare edecegiz gol olursa.

Bu ak$am icinde Chelsea Barca maci icin VHS kasedi firina (VCR) verdim.

Birde $unu sormayi unuttum. Koeman Hakan $ukur'u tanirim ona kar$i oynadim dediginde neden Hollandalilar gulu$mu$ler basin toplantisinda. O macta GS farkli filan mi yenmi$ler ki bu olay komik olmu$.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:TRT'nin haberine gore yolla acikmi$. Traftar stadi doldurmaya ba$lami$. Ogleden sonra toplanti var. Ueti$irse $10 ben de bayilacagim yoksa youtube ya da you$irnga ile idare edecegiz gol olursa.

Bu ak$am icinde Chelsea Barca maci icin VHS kasedi firina (VCR) verdim.

Birde $unu sormayi unuttum. Koeman Hakan $ukur'u tanirim ona kar$i oynadim dediginde neden Hollandalilar gulu$mu$ler basin toplantisinda. O macta GS farkli filan mi yenmi$ler ki bu olay komik olmu$.
Yok Cengiz abi, karsilarinda kelli felli gobekli Koeman "Ben Hakan'a karsi oynadim" diyince, komiklerine gitmistir, Hakan 40 yasina geldi hala oynuyor seklinde sanirim.

O macta (deplasmanda) ilk golu Kubilay defansin arkasina sarkip guzel bir vurusla atmisti. Ama galibiyeti fazla koruyamadik. Koeman gercekten harika bir frikikle Hayrettin'i avlamisti, top barajin uzerinden gecerken Hayrettin'in soluna gidiyor gibiydi, sonra bir falsio aldi, sagina, koseye gitti. Bir tane daha attilar, 2-1 yenildik. Ertesi sene Istanbul'da yenmistik ama Arif'in asirtma goluyle. Hakan da bir penalti golu atmisti.
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Yukarda yazilanlara kisa notlar dusuyorum.

1. Kadro aciklanmis. Sagda Aydin, solda Arda oynuyor. Arkalarinda ki Sabri ve Orhan'a Allah kuvvet versin. Hasan'siz isimiz cok zor.

2. 3. macdan once prim vaat etmek cok basit hesap isi. Yani daha onceden puanlar toplayabilseydik pirim flan olmiyacakdi. Oyuncular mesaji almislardir. Basimiza ne geldiyse boyle kucuk hesaplardan geldi.

3. ABDde 2:45 Barca-Chelsea, 5:00 Bordo-Liverpool maci bantdan ESPN Classic'de.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mehmet Marsan wrote:Yukarda yazilanlara kisa notlar dusuyorum.

1. Kadro aciklanmis. Sagda Aydin, solda Arda oynuyor. Arkalarinda ki Sabri ve Orhan'a Allah kuvvet versin. Hasan'siz isimiz cok zor.
Ben de kadroyu begendim. Allah saklasin bir gol yersek, Gerets 25. dakikada Aydin'i suclu bulur, herkesin onunde idam eder, yerine Hakan Sukur'u sokar, ikinci yariya da Ilic cikar, yerine Kabze girer, 3 forvete doneriz eninde sonunda.

Ozan Ersoy
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Allah Allah Mehter Marsi caliyor stadda :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cem Papila StarTV'nin yolunu iyice bellemiş. Hakemlikte bir yere gelemeden hakem yorumcusu olma gayretinde...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

http://www.uefa.com/competitions/UCL/Fi ... rt=PR.html

Bazen UEFA'da kcindan uyduruyor. Masaba$i yazilari uretiyorlar. hasan $a$ icin milli macta olan sakatligini geciremedi demi4ler. Halbuki Hasan efendi kuzu gibi evindeydi gecen Car4amba ve Cumartesi sakatlandi.

Koeman Hakan'i da ovmu$ bana onun kale onunde ne kadar tehlikeli oldugunu anlatmayin ben ona kar$i oynadim biliyorum demi$. Ulan Hakan kedin ordasin namin daglarda. Biraz da bu sene bir iki dingirdatsan.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Neyse ki gri formadan vazgecmisiz, cubuklu sari kirmizi formayla oynuyoruz.

Umit Karan kaptan olmus.

Arda hareketlerine basladi yine :)

Orhan gayet uygun pozisyonda vurdu kafayi ama az farkla aut.

Aydin rakibine sari kart gostertti.
Last edited by Tolga Girici on Wed Oct 18, 2006 9:49 pm, edited 3 times in total.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

HAYDI CIMBOMMMM!
Özgür
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Arda iyi başladı, 2 dakikada 3 orta..

Orhan 2 kere kafa vurdu, özellikle ikincisi çok müsaitti üstten aut..
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Bu sefer Sabri'nin frikigine yine Orhan kafa vurdu, ama aut. Orhan'i marke edemediler daha. Simdi bir gol bulsak iyi olur.

Baya ruzgar var yalniz.
Last edited by Tolga Girici on Wed Oct 18, 2006 9:52 pm, edited 1 time in total.
Mehmet Ulupinar

Post by Mehmet Ulupinar »

merhabalar,

Coktandir yazmiyordum. Bu heyecana dayanamayip UEFA'nin musterisi oldum ben de. Ilk 5 dakika gecildi, baskiliyiz. Once soldan Arda ile ardindan sagdan Sabri ile geldik. Iki kafa vurusumuz da ustten auta cikti.
PSV kendi alanina gomulmus durumda.
Ruzgara karsi oynuyoruz. Cok kuvvetli esiyor.
Mehmet Ulupinar

Post by Mehmet Ulupinar »

PSV'nin serbest vurusunda kontraatakla geldik bu defa gobekten. Kalenin dibine girelim derken kornere cikti top. Niye uzaktan sut cekmeyi bilmiyor Galatasaray'li oyuncular anlamam..

Gorunuse gore PSV ataklarinda ruzgari hesaba katamiyor. Paslari genelde bizim oyunculara veya disariya gidiyor ruzgarin etkisiyle.
Post Reply