Turkiye Ligi Maclari 2005-2006

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

1-1 :)
Cengiz Akgun wrote:Ne o maci anlatan yok. Gol filan mi yediler acaba?
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

2-1 oldu..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Fener 4-1 Erciyes :)

4-2 oldu
Savas Macun

Post by Savas Macun »

FB'nin 4-2 aldigina bakmayin oldu oldu dirildi.Soyle soyleyeyim 90.dakikaya kadar diekn ustunde seyrettim, bir ara her ataklari gol posisyonuydu Kayserililerin.

Daum ilk yari sonunda Deniz'i cikartti yerine Serkan'i koydu dogruydu.Ancak Semih cikip Tuncay'i sokmasi hataydi, bence orada Anelka cikar Tuncay girerdi.Veya Mehmet cikardi.

Appiah orta sahada defansa donuk alinmasti ve 8 milyon usd nasil verilir deniyordu, boyle futbolcuya verilir.Bu sene bizim en iyimizdi, hadi digerleri TR'de oynuyor bu adam CL'de gayet iyidi.

Ben bu haftadan korkuyordum, haftaya artik herkes icin cile bitiyor.Inceldigi yerden kopsun diyoruz her beraber sanirim.

Denizli maci FB icin tahmin edilen daha rahat gececektir.Denizli'nin asiri stresli ve gergin oyunu eger bizimkiler sakin olursa lehine olur ancak futbol ilahlari da bos durmuyor bakalim bu haftada olacak mi?

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Arda, Zafer dönecek falan diyoruz ama Vestel Manisa gelenden 7 gidenden 5 yiyor.. İyi incelemek lazım! Bizde Ardayı sağ bek oynatmaya kalkmayalım..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Aziz Yıldırım, maç esnasında Dauma Denizi çıkarması için bağırmış, seyirci olmayınca duyuluyor tabi :)
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Lig Tv:

Besiktas macinin devre arasinda Kivanc Oktay soyunma odasina kosarak gitmis. Cordoba'nin hatalarindan rahatsizim, lutfen ikinci devrede kaleci degisikligi yap demis Tigana'ya. Cordoba'ya soruyor Tigana, neden hata yapiyorsun diye. Cordoba "konsantre olamadim, kusura bakmayin" falan diyor. Ama yine de ikinci yarida oyuna basliyor Cordoba. Bunlar iddia.

Bir de Sergen'e jubile teklif edilmis. Yabanci olarak Kleberson kalacakmis. Bobo'nun fiyati duserse kalacakmis. Digerleri gidecekmis.

Olaylar bitmek bilmiyor. Bir de Cordoba cikti simdi.Devre arasinda Cordoba'yi cikarsan bu sefer yedek kaleci hata yapinca hepten kotu olacak. Studyo'daki spor yazarlari Cordoba'nin bir artniyeti oldugunu dusunmediklerini, asil Sergen ve Tumer'in Cordoba'ya tepkilerinin yanlis oldugunu soylediler.

Besiktas Barthez ile anlasmak uzereymis. Bu istihbarat baya saglammis. Besiktas yine show yapiyor.

Levent Tuzemen: "Bu adamla ilgili KIvanc Oktay'in bir sikintisi varsa neden bundan 3 sene once Lucescu doneminde ayni iddialar oldugu zaman Cordoba'yi gondermediler, veya 3-4luk FB macinda Cordoba kendini zorla attirinca cezalandirmadiniz."
Last edited by Tolga Girici on Mon May 08, 2006 10:17 pm, edited 2 times in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Haşmette anlattı aynı olayı.. Feneri yenip kendilerinden geçiyorlardı.. Bizim maçla akılları başlarına gelmeye başladı heralde.. :)
Tolga Girici wrote:Lig Tv:

Besiktas macinin devre arasinda Kivanc Oktay soyunma odasina kosarak gitmis. Cordoba'nin hatalarindan rahatsizim, lutfen ikinci devrede kaleci degisikligi yap demis Tigana'ya. Cordoba'ya soruyor Tigana, neden hata yapiyorsun diye. Cordoba "konsantre olamadim, kusura bakmayin" falan diyor. Ama yine de ikinci yarida oyuna basliyor Cordoba. Bunlar iddia.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Trabzonspor - Beşiktaş maçı İzmir'de...

Turkcell Süper Lig'in son haftasındaki karşılaşmaların programı açıklandı. Trabzonspor ile Beşiktaş arasındaki karşılaşma İzmir Atatürk Stadı'nda oynanacak.
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, ligin 31'inci haftasında oynanan Çaykur Rizespor-Trabzonspor maçında çıkan olaylar nedeniyle Trabzonspor'un 1 maç seyircisiz oynamasını kararlaştırmış, itiraz üzerine Tahkim Kurulu, bu cezayı saha kapatmaya çevirmişti.
MİLLİYET
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Lig TV:

Tigana raporunda 7 kisinin ismi varmis: Sergen, Tomas Jun, Ali Gunes, Ahmed Hassan, Cordoba, Ibrahim Uzulmez, Ahmet Dursun . BUnlarin gitmesini istiyormus.

Yonetim Ali Gunes ve Ahmed Hassan'in kalmasini istiyormus. Bunlar da saglam istihbaratmis.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sergeni bırakmaları zor biraz, bırakırlarsa alalım, maç başına anlaşalım :)
Ahmed Hassan zaten gitmek için can atıyor..
Geri kalanlar için kimse 'niye gitti?' demez!
Tolga Girici wrote:Lig TV:

Tigana raporunda 7 kisinin ismi varmis: Sergen, Tomas Jun, Ali Gunes, Ahmed Hassan, Cordoba, Ibrahim Uzulmez, Ahmet Dursun . BUnlarin gitmesini istiyormus.

Yonetim Ali Gunes ve Ahmed Hassan'in kalmasini istiyormus. Bunlar da saglam istihbaratmis.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Tolga Girici wrote:... Studyo'daki spor yazarlari Cordoba'nin bir artniyeti oldugunu dusunmediklerini, asil Sergen ve Tumer'in Cordoba'ya tepkilerinin yanlis oldugunu soylediler. ...
Ayni gorusu, Toroglu da soyluyordu ki, sonuna kadar da haklilar. Orda tribunlerde bilmem kac bin kisi, "bu maci satanin" diye ana avrat kufrederken, Tumer-Sergen ve 1-2 oyuncu daha, Cordoba'yi azarliyorlardi. Neymis, orda elinde topu tutmayip gol atmaya gidebilecek bir adam degaj atmaya calismis (ki aslinda, 1-1'lik macta, Cordoba, daha maci kazanabilmek icin hamle yaparken, oburleri niye skoru korumaya calismadin diye azarliyorlar, mantigin bu "satma" fikri cercevesinde tam terse islemesi lazim!)...

Tumer efendi, sonrasinda, "hayir canim, o turlu bir sey demiyordum, sadece degaji niye kisa yaptin diye kizdim" diyordu... ki, yine mactan birkac gun once, "2'ye 1" programinda, ayni Cordoba'nin karakteri icin "10 numara" diyordu, ama o seyirci onunde hedef gostermenin zararlarini dusunemedi...
Özgür
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Besiktasli yazar: Fenerbahce'nin kadrosu Denizli'den daha iyi , geriye bir tek Daum'un oyuncularina verecegi motivasyon kaliyor. Zaten siz de (FBli yazarlari kastediyor) genelde kotu sonuclardan sonra Daum'a yukleniyorsunuz.

Alaattin Metin: Ben haric.

Besiktasli: (Gulerek) Sizi kastetmiyorum. Zaten siz genelde Aziz Yildirim'la ayni fikirdesiniz.

Alaattin Metin: Allah herkese Aziz Yildirim gibi baskan versin. Besiktas'a da versin.

Epey guldum bu diyaloga.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Erciyes maçında fenerin ilk golü çok net ofsayt!

Önderin Cenk'e hareketi bariz penaltı!
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ismail Gezer wrote:Erciyes maçında fenerin ilk golü çok net ofsayt!

Önderin Cenk'e hareketi bariz penaltı!
Ofsayti onaylamisti Toroglu da yanlis hatirlamiyorsam ama, bana Onder'in Erciyesliyi kafakola aldi gibi gorunen hareketini penaltiya layik bulmadi nedense...

Ilginc gerci, bazi pozisyonlari, insanlar "hakemleri cok didikliyorsunuz" diye elestiri dozunu arttirdi diye herhalde, hemen hemen geciveriyorlar...
Özgür
Post Reply