Hazirlik Macı: Türkiye-Makedonya 0-1

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Ismail Gezer wrote:Keçeci: Türkiye’ye zarar veriyorlar

Futbol Federasyonu Başkan Vekili, F.Bahçeli taraftarların Bochum’daki maçta ülkeyi küçük düşürücü davranışlarda bulunduğunu söylerken, "CAS’a gideceğimiz bir dönemde bu hareketler Milli Takım’ın aleyhine" dedi.

A Milli Futbol Takımımız’ın Bochum’da Gana ile oynadığı maçta gurbetçilerimizin yaptığı taşkınlıklar, Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci tarafından tepkiyle karşılandı. Keçeci, Dortmund Fenerbahçeliler Derneği tarafından maça getirilen sarı lacivertli taraftarların 90 dakika boyunca ülkeyi küçük düşürücü davranışlarda bulunduğunu belirtirken, "CAS’a (Uluslararası Spor Mahkemesi) gideceğimiz bir dönemde bu hareketler Milli Takım’a zarar verir" dedi.

Gana maçında, taraftarlığa yakışmayacak hareketlerde bulunan sarı lacivertlileri şiddetle kınadığını ifade eden Keçeci, şunları söyledi: "Türk Milli Takımı’nın formasını giyen futbolcular, sezon bitiminden hemen sonra ülkeyi en iyi şekilde temsil etme çabasında. Bu şartlarda ortamı germenin hiçbir anlamı yok. Milli Takım her şeyin üzerinde kutsal bir değer. Bu, unutulmamalı. Bu değerleri korumamız gerekli. Kısaca bizler çok üzüldük. Bu çirkinlikler, ay yıldızlı futbolcularımızın motivasyonunu olumsuz yönde etkiliyor."

Ne olmuş merak ettim :)

Ne oldugunu bende merak ettim, bu aciklama disinda hic bir yerde bir sey okuayamadim ancak artik bu adamlarin yaptigi aciklamalara guvenmiyorum.Her firsatta FB aleyhine ceza,demec vs gibi ellerindekilerle topyekun saldiriyorlar.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Maalesef İlker Yasinin sunumuyla yayınlanacak maç.. Henüz kadrolar elimize ulaşmadı. Fatih Terimin sahaya çıkaracağı 11'de bazı sürpriz oyunculara yer vermesi bekleniyor.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

rüştü
gökdeniz
ibrahim akın
fahri
gökhan zan
nihat
can
halil altıntop
mehmet
murat ocak
burak

haybeden bir takım sahada...
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ilk 4 dakikada kendi sahamizda paslastik genelde.

Simdi NIhat'in frikigi. Barajdan dondu.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Stadı pek beğenmedim, maçın ciddiyetiyle bağdaşmayan bir görüntüsü var. Gerçi maçta ciddi sayılmaz :)

6' Bu fenerli Can Arat bence çok iyi bir futbolcu ama fenerde forma şansı bulması hayal tabi.

8' Sağ kanattan İ. Akınla kötü bir serbest vuruş.. Rüzgar var..

Murat Ocak, İstanbul Büyükşehirden gelmiş, baya ciddi bir arama tarama sözkonusu anlaşılan..

10' Topa sahip olmada %61 gibi dehşetengiz bir üstünlüğümüz var, Allah daim etsin..

12' Gökdeniz penaltı noktası civarından vurdu ama aut. Çok müsait bir pozisyondu, ziyan oldu.
Last edited by Ismail Gezer on Sun May 28, 2006 8:13 pm, edited 1 time in total.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ben de Fahri'yi begeniyorum. Yani en azindan iyi bir yedek olur. Orta sahada iyi bir kesici.

Su dakikaya kadar kesinlikle uzun top oynamamaya calisiyoruz. Biraz zor oluyor tabi, genelde kendi yari sahamizda paslasiyoruz. Simdi Gokdeniz vurdu defanstan seken topa, az farkla aut.

Istanbul BB'den Murat orta sahadan vurdu, kotu bir vurus.

Kenardan Oguz'un sesini duydum galiba, "pas yapmayin burda" diyor, sanirim gerideki oyunculara. Bence de pek anlami olmayan paslar.
Last edited by Tolga Girici on Sun May 28, 2006 8:20 pm, edited 1 time in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ümit Milli Takımların maçı oynanıyor sanki...

Estonya çok etkisiz bir takım. Dünya kupasına falan katılmamışlardır umarım, yoksa kafayı yerim :)

Defansın ortasında Gökhan Zan ve Önder Turacı oynayabilirse bizim için diğer alternatiflerdan daha hayırlı olur bence. Servet ve Toraman ne kendi takımlarında nede milli takımda güven vermiyorlar, bize güven lazım :)
Last edited by Ismail Gezer on Sun May 28, 2006 8:22 pm, edited 1 time in total.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ismail Gezer wrote:Ümit Milli Takımların maçı oynanıyor sanki...

Estonya çok etkisiz bir takım. Dünya kupasına falan katılmamışlardır umarım, yoksa kafayı yerim :)
Grupta 4. olmuslar diye duydum. Ama yukselis icindelermis.

Fatih Hoca'dan Gokdeniz'e "Birak onlari, sen burda kal ". Kanatta kalmasini istiyor sanirim. Yorumcu Hikmet Karaman da ondan bir iki numara ogrenir artik.

Gokdeniz cok kotu bir orta sut degaj karisimi bir sey yapti, aut.
Last edited by Tolga Girici on Sun May 28, 2006 8:24 pm, edited 1 time in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yavaş yükselsinler, heyecanlanmasınlar :)
Tolga Girici wrote:
Ismail Gezer wrote:Ümit Milli Takımların maçı oynanıyor sanki...

Grupta 4. olmuslar diye duydum. Ama yukselis icindelermis.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

25' Can Aratın isabetli uzun pasını alan Halil göğsüyle yumuşatıp Nihata aktardı ama Nihata faul yapıldı. Serbest vuruşu Nihat kullandı ama kötü kullandı.

30' Kornerden seken topa M.Topaz uzaktan sert ve düzgün vurdu, kaleci ilk hamlede elinden kaçırdı ama bizimkiler seken topa yetişip topu kaleye doğru dürtemedi.

34' İbrahim Akının gayet güzel başlattığı kontratak, Nihatın ayağında güme gitti..
Last edited by Ismail Gezer on Sun May 28, 2006 8:41 pm, edited 1 time in total.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Estonyalilar hic kasmiyor, topu kaptirdiklari anda yere indiriyorlar.

Topu aldigimizda ceza sahasinda adamimiz olmuyor. NIhat pek etkili degil. Belki Fatih Tekke daha uygun olur.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

42' Güzel geldik yine.. Burak harcadı.. Çok hayranları var ama bu çocuğun beşiktaşa ciddi bir katkısı olacağından şüpheliyim..

44' Soldan Nihatın etkili serbest vuruşunu kaleci tuttu, görebildiğim kadarıyla :)

Ve ilk yarı biter..
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ikinci yari Hasan Kabze, Halil Altintop, Nuri Sahin girdi

Nihat, Gokdeniz, I. Akin cikti.

46' Murat duzgun bir sut atti, kalecide top.

Ikinci yari Nuri oyuna girince daha etkili olmaya basladik.

51' Hamit'in frikigi direk kaleye, kaleci celdi son anda. KOrner de kalecide kaldi.

Goooll Gokhan'in golu, dakika 53. Cok guzel bir arapasi geldi Gokhan'da. Gokhan da bu pozisyonlarin adami zaten, guzel vurdu. Pasi Hamit atti.

Estonya'nin henuz bir tane bile sutu yok.

Ikinci yari 3-4 defa guzel verkaclar yaptik. Halil, Nuri, Gokhan, Kabze iyi yapiyor bu isleri.

64' Simdi ilk pozisyonlari oldu, aut. Bu macta da gol yemeyelim artik. Az once oyuna giren oyunculari sari kart aldi.

Simdi Gokhan guzel verkaclarla ceza sahasina girdi, ama iyi kontrol edemedi.

Simdi Malatyali Bilal oyuna girecek, ilk defa goruyorum. Halil cikiyor. Hasan Kabze simdi ortaya gececek. Gol bekleyebiliriz.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Simdi bir kontratakta Hasan sert vurdu kaleciden dondu, Bilal vurdu donen topa az farkla aut. Bilal ilk golunu artiyordu az daha.

78' :Litvanya az daha etkili oluyordu, kenardan yapilan sert ortayi Rustu tuttu,.

Simdi bir gerizekali sahaya girdi. Cikarttilar. Ne bicim bir halkimiz var bizim anlamiyorum.

Gol yedik yaa 1-1.. Bu takimdan da gol yedik. Ilk defa ceza sahasina duzgun orta yaptilar. Bombos kafa vurdu. Murat hata yapmis defansta.
Last edited by Tolga Girici on Sun May 28, 2006 9:47 pm, edited 1 time in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Son dakkalarda gol yemekte adet oldu!
Post Reply