CL Mac 6: GS - Liverpool 3-2 (24 Necati, 28 Okan,79 iliç)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Burak Sağlam

Post by Burak Sağlam »

Ismail Gezer wrote:Song davasında anlayamadığım birşey var. Alacakları yüzünden olay çıkartan Song mu? Yoksa menejeri mi? Yani kimin alacakları yüzünden oluyor bunlar? Songun mu menejerin mi? Menejerin ise Songu niye suçluyoruz, alakası nedir?

Eğer sorun çıkartan Song ise ve FB maçında oynamayışının sebebide bununla ilgiliyse, hemen defedilsin, Emreyi Tolgayı tercih ederim!
İsmail bey,

Menajeri ile ilgili olsa sorun herhalde Song'a oynamayacaksın diyemez?
Gider mahkemeye (bilemiyorum TFF ilgileniyormu bu tip işlerle) alır hakkını.Ama Song parası için kendince yaptırım olarak oynamayabilir.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

4 milyon Euro’luk temlik
2004-2005'te Song'u getiren menaceri Bruno Heiderscheid, G.Saray'dan 300 bin Euro'yu alamamıştı. Borç, faizlerle 4.7 milyon Euro'ya çıktı.
Iki sene zarfında 300 bin Euro yu, sadece basit faiz denklemi ile 4 milyon Euro uzerine cıkartan adamın eli opulur, heykeli dikilir, Nobel i alır, Goldman a danısman olur.

Boylesine uyduruk bir haber ise ancak Fanatik e yakısır.
Biribirlerine rakip GS yoneticileri farklı zaman ve mekanlarda Song un tansiyon problemi oldugunu defalarca teyid ettiler.

Song un alacagı olabilir, menajeri bunun icin hukuki yola basvurabilir. Ama alacagın 300 bin Euro dan iki senede 4 milyon Euro uzerine faiz hesabı ile cıkartmak bizim AY gudumlu basına yakısır. Yanlıs hesaplamadıysam aylık %10 faiz hesabından 24 ay dahi 300 bin Euro yu 4 milyon Euroya tasıyamıyor.

Fanatik e sormalı:
Ey dangalaklar, GS ile bu menajer put option mu yaptı , derivative turunden bir antlasma mı imzaladı? :x

Orta vadede GS futbol takımı gene bu dangalakları pesine takıp, surukleyip, Avrupa da basarıyı gosterecek. O zaman eveleyip geveleyip, nasıl kıvartacaklar gorecegiz!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, merak edilen konulara, olaylı derbi sonrası ilk kez, Radyospor�da yayınlanan Yalçın Dümer�le Radyovole programı�ında açıklık getirdi:

SONG HASTA, FUTBOLCULARA BORCUMUZ YOK

*Song bir rahatsızlık geçiriyor, Allah şifa versin. Maddi imkanladan dolayı oynamamış olsaydı söylerdim. Bursaspor maçına da yetişecek inşallah. Köpek insanı ısırdığı zaman haber olmaz, insan köpeği ısırırsa haber olur, yaptığımız olumlu icraatlerin yer alması normal. Oyuncularımıza borcumuz yok. Söylenen zamanlarda ödemeleri yapmaya çalışıyoruz.
Sadece ilgili kısmı astım.. Menejerin Songa 'oynama' dediğini kim söylüyor? Bunu smyleyenin kaynağı nedir? Song mu? Ben hala Song'un tansiyon sorunu falan olduğuna inanıyorum..
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Bunlarin kazandiklari dava var mi :oops:

Profesyonel yöneticilik bu m?!
Var elbette Hasan. Her kongrede kendilerini sectirebilmek az buz dava kazanma degil mi? Bak adama 300 bin avro vermiyorsun sonunda nerdeyse iki mislini oduyorsun. Kolay mi Dilaver olamak? Helvaci helva Ribery davasi mi? O daha gorulmedi demi$. Goruldugunde yandi gulum keten helva olacak,
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Bence onemli olan davayi kazanmak/kaybetmek degil de, serefli kaybedebilmek.

Cunku her seyi kaybedecegimiz belli, manasi olan herhangi bir mac, dava farketmez, ama maksat serefli kaybetmek.

Ribery davasinin temyizinden gelecek paralarla iki tane yabanci yedek sol acik alinmasini bekliyorum, Arda'ya formanin pahali oldugu mesaji verilmeli.
Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Bu sene CL'de hic surpriz yapan olmadi...ikinci tur'a giden 16 takimin HEPSI birinci ve ikinci torbalardan cikti--inanilmaz sekilde formda yurudu birinci tur.

Hatta UEFA'ya giden 8 takimin bile sadece 2 tanesi 4. torba'dan, digerleri olmasi gerektigi gibi 3. torba'dan gittiler. Torbalarin onemi tartisiyoruz ama bu sene bariz bir sekilde torbalarin anlami gozukuyor.

Deniz
Post Reply