TSL 28. hafta Galatasaray - G.Antep: 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Arkadan ezan sesleri geliyor - hadi bakalim belki Sabri ve Hakan gayrete gelirler :wink:

Offf Servet cok basi bos oynuyor --- Lincoln ne kadar serbestse Servet'e de ayni saha ici ozgurlugu verilmis gibi... bu sekilde 90 dakikayi o cusse ile zor cikarir Servet ki bence simdiden yorgun savasci...
Last edited by Mert Tokman on Sun Mar 30, 2008 7:39 pm, edited 1 time in total.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ya bu Lincoln'u serbest vuruslari kullansin diye almadik mi biz? 10 dakika once herkese cekilin ben vuracagim diye isaret yapti sonra songa geri pas atti. Kessene ceza sahasina. Simdi de sag ayaklli bir oyuncu icin ideal denecek yerden faul kazandi, topuk pasiyla volkana cikardi. Vursana baraji assa top gol olacak bir yer yani...

Kanser eder bu Lincoln adami.

Ozan Ersoy
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Mert Tokman wrote:Arkadan ezan sesleri geliyor - hadi bakalim belki Sabri ve Hakan gayrete gelirler :wink:
HAHAHA... Super...
Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Ozan Ersoy wrote:Ya bu Lincoln'u serbest vuruslari kullansin diye almadik mi biz? 10 dakika once herkese cekilin ben vuracagim diye isaret yapti sonra songa geri pas atti. Kessene ceza sahasina. Simdi de sag ayaklli bir oyuncu icin ideal denecek yerden faul kazandi, topuk pasiyla volkana cikardi. Vursana baraji assa top gol olacak bir yer yani...

Ozan Ersoy
Sezon bitsin de sekeyim diye bekliyor. Bu adamı da oynatamadık ya helal bize. Fener'in her frikiği yarı penaltı, bizimkiler garanti aut.

Sinan
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Hasan Sas'i gosteri kamera yedek klubesinden, masallah yedeklik yaramis, epey sismis gormeyeli :)
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Yiyorduk yine. 3e iki geldiler.. Orta sahada buyuk hata topu kaptirdik.. Bulent sagdan girdi vurusu cok kotu..

Orta sahamiz tamamen cokmus durumda.

Aman yine yiyorduk....

Emre'nin cikmasi Servetin stopere gecmesi. Orta sahaya Okan'in girmesi gerekiyor en kisa zamanda. Yoksa mac gidiyor.

Ozan Ersoy
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

40. dakikayi gectik durum 0-0 ama gol pozisyonlarinda Antep 5-1 falan onde...

Kalli nasil seyrediyorsun babacim yahu...

Mudahele istiyorum... :roll:
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Cok uzun zamandir GS daki TD tarafindan bu kadar ENAYI yerine kondugum bir mac hatirlamiyorum. Uc tane stoper bunlardan defanstan top cikaramiyor, ayagina hakim degil, beli cabuk kiriliyor denilen Servet on libero.

Takimin orta sahasi Ayhan-Servet-M.Topal -Lincoln. Bosa bosuna harcanan bir 40 dk. GS in ne oyun duzeni, ne kaleye cekilmis bir sutu ne bir organize atagi var. Bu orta saha yapisi ile olmasi mumkun degil. Antep nasil olurda cezayi kesemez hayret icersinde seyrediyorum.

Tek kelime ile yaziklar olsun degil. Buna Cuuussss derler. Oyunculara zerre kadar kizmiyorum. Bu olmaz, olamaz, omamamli. TD miz giderken harakiri yapmaga yeminli.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Antep pozisyon üstüne pozisyon buluyor..

Bizde az önce pozisyona girer gibi olduk. Song'tan arapas, Servet vuramadı..

Servet'i bu şekilde oynatan zihniyetin ben taa...

Aha bir tane daha kaçırdılar.. Emre çizgiden çıkarttı! Gol yemeden bitirsek ilk yarıyı..
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Surekli pozisyon bulup harciyor Antep.
Kalli resmen seyrediyor olup biteni.
Ilk yari bitti sonunda...
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

YUzde yuz daha kacti... Antep duran toptan mutlak pozisyon buldu.. Top Aykuttan sekti bos kaleye gidiyordu. Emre ikinci kez cizgiden cikardi topu.... Ilk yarinin 3-0 Antep leyhine bitmesi gerekiyordu. Hoca bizim gibi seyrediyor maci.

Simdi biz geldik soldan.. Volkan arka direge orta yapti. .Herkesi asti. Umit iceri yeniden doldurdu sut orta karisimi bir vurusla. Ama kimse dokunamadi.

Simdi kontraya kalktilar.. Sut Aykutun ustune.

Beter bir ilk yari seyrettik.

Ozan Ersoy
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hakan: Berbat

Ümit: İdareten oynuyor

Lincoln: Berbat!

Ayhan: Rezil

M.Topal: Sahadamıydı acaba?

Servet: En serbest oynayan oyuncumuz! Haddini bilmesi lazım!
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Hemen daha takimlar soyunma odasina giderken bir kova soguk suyu TD mizin basindan asagiya GS li bir babayigidin bocalamsi lazim. Soranlara da ABD de sampiyonluk kutlamalari boyle yapiliyor, sizi de bu dahiyane fikriniz icin kutlamak istedik denir.

Olmaz boyle sey. Ilk 45 dk yi kayipsiz kapatmamiz bir mucizedir. Samimi olarak tekrar soyluyorum, resmen ENAYI yerine konmak beni rencide ediyor.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Sinan Edil wrote:
Ozan Ersoy wrote:Ya bu Lincoln'u serbest vuruslari kullansin diye almadik mi biz? 10 dakika once herkese cekilin ben vuracagim diye isaret yapti sonra songa geri pas atti. Kessene ceza sahasina. Simdi de sag ayaklli bir oyuncu icin ideal denecek yerden faul kazandi, topuk pasiyla volkana cikardi. Vursana baraji assa top gol olacak bir yer yani...

Ozan Ersoy
Sezon bitsin de sekeyim diye bekliyor. Bu adamı da oynatamadık ya helal bize. Fener'in her frikiği yarı penaltı, bizimkiler garanti aut.

Sinan
Lincoln hic bir macta boyle ikili sikisitirma gormemisdir arkadaslar...:D

Ozan'a Okan konusununda katiliyorum... Sabri cikip okan girmeli... servet defansa song saga gecmeli....

Milli oyuncularla lise 11-A takimiymis gibi oynamak cok yanlis... Bu isin icinde bir is var...
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Murat Biricik wrote: Tek kelime ile yaziklar olsun degil. Buna Cuuussss derler. Oyunculara zerre kadar kizmiyorum. Bu olmaz, olamaz, omamamli. TD miz giderken harakiri yapmaga yeminli.
Murat duygular su anda karma karisik. Ben de boyle donuk suratla ekrana bakiyorum. Kalli'nin boyle bir hatayi bilincli yaptigini dusunuyorum. Aklima baska bir sey gelmiyor. Nedir Polat'la takistilar mi ne? Yoksa o hastayken Polat'in verdigi demecler mi hosuna gitmedi, tazminat pesinde mi? Anlasilir gibi degil.

Takim resmen hocaya ragmen mucadele ediyor. Sahada saskinlar ordusu var.. Bu macin su anda bizim aleyhimize 3-4 sifir olmamasi mucize. Tamamen sans eseri. 2 top cizgiden cikti, kac top diregi siyirdi. Bir tane direkte patladi, 2-3 tane Aykut kurtardi.

Lincoln de hic bir seye yaramiyor. Bizim gotten bacagi ariyor gozler.

Ozan Ersoy
Post Reply