TSL 16. mac Galatasaray-Besiktas 4-2

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Nonda- Mehmet Güven değişikliği yapılsın, farka gideriz. Veya Nonda-Aydın / Barış sağbeke. BJK tesadüfler dışında pozisyon bulamaz.

2.yarı Arda çok yorulacak. Orta hakem şu ana kadar mükemmel.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

http://www.justin.tv/hmproduktion

Bulabildiğim en iyi yayın, ihtiyacı olanlara... :D
Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Saniyorum 7-8 dakikalik bir gecikmeyle izliyoruz maci.
Cok fazla.

Biri bana Nonda'nin ne is yaptigini soyliyebilir mi?
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

1-Nonda yi al Volkan i sol a koy, Arda saga
2-Nonda yi al, M. Guven i koy, Ayhan sola Arda saga
3-Nonda yi al, Sabri yi koy
4-Nonda yi al, Aydin i koy
5-Nonda yi al, hicbirsey koyma ama 10 kisi adam gibi oyna
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Tam kordogusu karmakarisik bir futbol. Midem bulandi basim agridi.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

6-Nonda yi al, beni koy
7-Nonda yi al, Aykut u koy

Adami bosu bosuna harciyoruz. Gucu yok ve istikrarli etkisiz.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ufuk Sezekkaplan

40.dakika hala 2-1. Sanki 20 dakikadır kontratak futboluna döndük. Ama bizim defansın olmayan sağ tarafı felaket, genellikle oradan verkaçla geliyorlar. Lincoln-Baros oyunda yok. Bu yarı böyle biterse muhtemelen 2.yarının başında taze bir gol buluruz.

BJK nasıl 5'li orta saha yapmış anlamadım (bu arada Lincoln karşı karşıya acayip kaçırdı, ara pasını Nonda verdi, dk.42). Çok rahat geçiyoruz.

Levent, haklı olarak bunalıyorsun ama ben BJK'li olsam istifra ederdim. Bu arada 43'te Delgado sarı gördü.

Edit: Devre 2-1 bitti.
Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Ufuk Sezekkaplan wrote:
Levent, haklı olarak bunalıyorsun ama ben BJK'li olsam istifra ederdim.
Ufuk, GS li olarak uzuntum su. BJK deplasmanda oynuyor, kadrosu eksik, kotu bir taktikle sahaya cikmis, ustelik motive bile degiller. Ve buna ragmen iyi kotu oldukca baskili bir oyun oynuyorlar, oyun sahamizda geciyor.

Avrupa'nin eli yuzu duzgun Olympiakos, Hertha, Benfica gibi takimlarina karsi resital veren takim, eksik BJK karsisinda aptallasti. 2 gol attik ama, tek gercek pozisyon lincoln'un son pozisyonuydu.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Bende digiturkwebtv den seyrediyorum. Bendede 6 -7 dakka gecikme var.

1. Herele gurele futbolu oynaniyor 3 5 2 baris sag kanat arda sol kanat...

2. Nonda eski maclardan daha iyi.

3. Besiktasin 14 senede 1 sampiyonlugu cok bariz belli. Anadolu takimi olmus besiktas. Derbi degil bu mac. Gokhanin Cissenin her hareketi faul. Takim genellikle faul yaparak oynuyor.

4. Besiktas takimida Gs taraftarida 10 sene oncesinde kalmis.

5. Baros her topu aldiginda BJK defansini harciyor.

6. Lincoln bu kadar faula daha once hic bir macta maruz kalmamistir.

7. Sistem arizali.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Orta sahada top kontrolu daha cok Besiktas'da ve sag tarafimiz cok bos. Yogun atak veya Nonda iyi oynasa ikili forvet tamam da, silik top oynuyoruz. Arda defansa yardima cok geliyor, ileriye nefesi yetmiyor. Defans yapalim, kontradan atalim taktigi var ki bir tane geliyordu. Nonda pozisyon yakalasa bile atamaz, cok duragan oynuyor sinir bozucu bir hali var. Sabri saga tarafa, Baris ortaya kaydirilirsa orta sahayi toparlariz.
Kemal Bakircioglu
Ufuk Sezekkaplan

Murat Biricik wrote:6-Nonda yi al, beni koy.
Agbi sanırım olmaz. Nonda herseye ragmen oyun icinde beklenemedik bir ara pası veriyor, bir de ilk yarı 1-2 taktik faul yaptı. İdman sayısı senden fazla bir de bu tür soğuk havalarda fizik olarak daha iyi.

Ama diğer seçeneklere bakmak lazım.
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Surada bir suru kanal var. Bazisi iyi bazisi kotu.

http://goalfanzine.com/live-football-streams-and-links/
Last edited by Murat Kara on Sun Dec 21, 2008 9:06 pm, edited 1 time in total.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Murat Biricik wrote:1-Nonda yi al Volkan i sol a koy, Arda saga
2-Nonda yi al, M. Guven i koy, Ayhan sola Arda saga
3-Nonda yi al, Sabri yi koy
4-Nonda yi al, Aydin i koy
5-Nonda yi al, hicbirsey koyma ama 10 kisi adam gibi oyna
En guzel yorum bu. GS top oynamiyor. Butun mac GS yari sahasinda hatta ceza sahasinda geciyor. Aslinda gecen hafta da biz boyle oynadik. Ilk yarinin 20 dakikasi tum ikinci yari. Ve burada cogunlugunuz GS iyi oynadi dedi. Evet bu iyi futbol ise sizler mersin'de ben de tersinde dusunuyorum. Ulen Zapotocny midir ne karin agrisidir bizim ceza sahasinda cirit atiyor biz bir kontra yapamadik. Takimin savunmasini dusunun artik.

GS sag kanadi hic yok. Ne savunmada ne ileri hucumda. Nonda mac boyunca tek olumlu hareketini topun ustunden atlayip Lincoln'u pozisyona sokarken yapti. Yani topa dokunmadigi zaman.

Eger Kalli'nin bir etkisi varsa bu cift forvet sacmaliginda, ben olsam hemen yollarim. Sene boyunca rahat rahat mac izliyorduk, keyfimiz kacti.

Ceza sahasina yapilan ortalarda, sutlarda, topa hakimiyette hepsinde Besiktas ustunlugu var.

Macin hakemini de iyi tutturmusum, her harekete faul veriyor. Goccek veya Bunyamin kazmalari olsaydi Arda'ya yapilan faule hayatta faul vermezlerdi.

GS oyuncu degisikligine hemen gitmezse bu macta 3 puani alamaz. Beraberlik iyi sonuc olur.

Ozan Ersoy
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Nonda'yi oyundan almazsa hoca, bu mac en iyi beraberlik ile biter. Gecen hafta daha iyi oynadik Ozan :) Bu Nonda ilk geldiginde iyi idi, simdi agac koysan ayni demistim gecenlerde, beni yaniltmamaya devam ediyor sag olsun.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Ufuk Sezekkaplan

Oooopsss. Delgado sarı kart işareti yaptı, 2.sarıdan kırmızı aldı BJK 10 kişi. Dakika 50. Bu arada Delgado çıkarken Denizli'ye dert yandı, Denizli çok ters bir ifade ile "elini sarı kart şeklinde salladı" ve ona soyunma odasını işaret etti.

Barroooooooooooooooooooooosssssssssssssssssss.

3-1
Post Reply