Transfer Gündemi- 2007

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Locked
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ismail Gezer wrote:
Cengiz Akgun wrote:Bir insan aptal olmamali. Malasef Kabze bunun sonuncu kaybetti.

Bu ayni zamanda Karan'a da bir mesaj. O Almanca bildigi icin yirtti biraz. Ayni kararliligi Hakan ve Hasan $a$ icinde gostemesi gerekiyor. Malasef Abuziddin konusunda o da baltayi ta$a vurmu$a benziyor.
Kabze kiralık gönderilse gerçekten iyi olurdu. Sonradan peşinde koşmayız inşallah :D

Hakan ve Hasan Şaş bu takımdan asla ve asla gönderilmez :D
Sevgili İsmail, her hoca irrasyonel olamayacagına gore demek bu adamları tutmak icin bir sebepleri var. Hagi'nin kankasıydı, Gerets zayıftı, Kalli bunak falan diye gitmek lazım öbür türlü, o da bana biraz bizimle aynı fikirde olmayan herkesde bir gariplik olması lazım ayarında bir argüman gibi geliyor.

Bu iki oyuncu da hala yollanabilir Kalli tarafından ama ben Hakan'ın iyi bir yedek, son 15-20 dakikalarda (yaşı yetenler Real Madrid'de Santillana'yı hatırlarlar) bir silah olabileceğini, hele de sistemin için pivot santrfor lazımsa vazgeçilmez olduğunu düşünüyorum.

Hasan başka konu. GS'ın sağ kanatta sorunu var. Kalli Hasan'a bakıp ben bunu adam ederim demiş olabilir. Hasan'a düdük fırlatıyor, Necati için yanındakilere dönüp yollayın bu adamı diyor. Demek birinden beklentisi var diğerinden yok.

Her iki konuda da Kalli haksız çıkabilir, yani Hakan bir işe yaramaz, Hasan ise aynı tas aynı hamam devam edebilir ama bu tutulmaları sebepsiz demek değil.

Aynı şekilde Kalli Cihan, Orhan ve Hasan için bunlar en iyi hallerinde dahi bana yaramazlar, Necati ile de uğraşmaya gerek yok demiş olabilir.
Dediğim gibi bu öngörüler doğru ya da yanlış çıkar ama yapılanların ve seçimlerin sebepsiz ya da rasgele olduğunu sanmam.

Ali
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ali abi, ben Hakan ve Hasan'ın gönderilmesi taraftarı değilim. Hatta yukarda bir arkadaş Hasan gönderildi diye yazmış, bir süre bu Hasan'ı bizim Şaş sandım şok geçirdim :D Aradan biraz zaman geçinde Kabze'ninde ilk isminin Hasan olduğu aklıma geldi :D

Şaş'ın gazetelere yansıyan bir lafı var: "Fenerbahçeyi Fenerbahçe yapanlar gitti" diye.. BU laftan yola çıkarsak, Galatasarayda uzun yıllar top oynamış, ismi Galatasarayla anılan futbolcular mutlaka olmalı ve şu anda bu tarife uyan sadece 2 futbolcu var..

Haklarında söylenen (özellikle hizipçilik hususu) olumsuzlukların çoğunun mesnetsiz dedikodudan ibaret olduğunu düşündüğüm için, performanslarına gözönüne alınırsa en kötü ihtimal iyi birer yedek olacaklarını umuyorum..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Uğur Yıldırım Antep'e geliyormuş..
Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

Dün aksam Schalke menejeri Andreas Müller Alman tvsine demec verdi.

"Appiah icin görüsmeler tikanmisti fakat Appiah kendisi bizi arayip mutlaka Schalke'ye transfer olmak istedigini söyledi."

Bunun üzerine Schalke tekrar FB'le masaya oturmaya hazirlaniyormus.

Yani Appiah gitmek üzere. FB kan kaybina devam ediyor. Iki as oyuncusunu kaybetmesi (Tuncay ve Appiah) FB'nin gücünü müthis derecede azaltiyor. Bu gidisle FB seneye cok zor sampiyon olur...Sampiyonlar liginde de eski tas eski hamami oynarlar. :lol:
Quo vadis, Galatasaray?
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ali Gursel wrote: ...
Bu iki oyuncu da hala yollanabilir Kalli tarafından ama ben Hakan'ın iyi bir yedek, son 15-20 dakikalarda (yaşı yetenler Real Madrid'de Santillana'yı hatırlarlar) bir silah olabileceğini, hele de sistemin için pivot santrfor lazımsa vazgeçilmez olduğunu düşünüyorum.
...
Ali
Bazen oyle $eyler soyluyorsunuz ki bunca senedir hicbir olayi izlememi$ gibisiniz. Bu adam ne zaman yedek oturdugunda verimli oldu ve olay cikarmadi. Kuser ve felegi $a$irir. I$in kotusu arkadan oynar boyle durumlarda. Aracilar fialn i$in icine girer. Degilse elbette yedek dursun denilir. Kendine bakan profesyonelligi bilen biri. Bak yine sentetik sahada ayagim burkuldu nazar aldim demi$. Gecen sene nerede burkuldu idi ayagi bilen yok. Utanmadan uc dort golle ortalarda dolandi ve hala da konu$uyor. Evet evet adam eksiltti ceza sahasinda. Dogru unuttum bu mavrayi.

Hasan hirsli ve cali$ir gozuktugu icin idare ediyor. Pek aklini onune alacaginiz sanmam. $u son iki senedir hicbir faydasi yoktu takima. Ustelik serseriligi ile zarari faydasindan cok. Kafasi cali$ana onu izleyen bir TD bunu kisa zamanda gorur. Ama adam yoklugunda caresizlik yuzunden tutuluyor.

.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

HAh paranin gozu kor olsun. Hakan bir buyukluk yapip benden bu kadar diyemiyor yoneticilerimizde her neye hikmetse yollari ayiramiyorlar. Cengiz'in sitem ederek soyledigi adam eksiltme olayinin dogruluk payi var. Rakipler her ortanin, pasin ona dogru yapilacagini bildikleri icin maden bulmus gibi yanindan ayrilamiyorlar. Artik hava toplarini almakda bile zorlanan milli cevherimiz topu hemen ikram ediyor. Her topu ezen rakibe ikram eden Hakan bir sonrasi orta veya pas ona atilmayinca kizip takimin ahengini bozmasida cabasi.

Seneler once artik Hakan hakkinda yazmiyacagim diye kendime soz vermisdim. Necati'nin kesilim Hakanin saha etrafinda topsuz calisma yapmasini gorunce beynim atdi, sozumden donuyorum. Hakan emekli ol!!

RTE bize bir kiyak yapip Sakarya'dan aday gosterseydi simdi rahata ermistik. Gerci meclis aritmetigi degismezdi, AKP Sakarya'yi zaten supurmustur.
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

FB en az 8-10 milyon dolara satar Appiah'i ve eldeki parayida ekleyip
cok pahali (15-20 milyon Euro)
ve yildiz bir forvet alacak gibi duruyor. Yani Adriano, Ronaldo,
Kuranyi; Cassano gibi biri geliyor acik kalan kontenjan icin. Bu bir arti.

Ama onun yaninda orta saha cok darbe aldi. Tuncay, Appiah, Serkan, hatta Umit Ozat gibi topu ileriye tasiyacak adamlar gitti. Kas gucu cok azaldi, cok yavas tempolu FB geliyor. Harlem veya sirk gibi olacaklar. Aurelio'nun sakatlandigi an, FB bitti. Lig, CL,kupa, milli maclar falan derkenAurelionun bir durgunluk devresinin olacakolmasi cok buyuk ihtimal.

GS cok iyi yapti. Necatinin fizik ve kafa olarak bitmesinin yanisira antrenman disiplinini ve takimin genel temposunu etkileyip, saha disinda cenesini calistirmasi bunu etkiledi. Cok iyi kaynaktan 2 yil once onun icin FBnin 5 milyon dolar vermeye hazir oldugunu biliyorum. Artik Altayli ve FBli arkadaslariyla daha sik bulusup, alemlere akar ve her gordugu mikrofona cikinti demecler verebilir. Kendisini Kalkedona ugurluyoruz.

Bazilari ''Yahu satilacak futbolcuyu niye kadro disi biraktin, yok pahasina gidecek'' demelerine de katilmiyorum. Bir kere kontratli butun futbolcularin menajerleri , el eltindan yil boyu alternatifini hazir tutarlar.
Ikincisi saticagin oyuncuyu tezgahin onune cikarip , acik artirmaya cikarirsin ki taliplerini cekebilesin. Ucuncusu Ozelliklede curukse, saglamlarla temasini kesersin.
Dorduncusu de henuz sezon acilmamisken, hemen satisa cikmasi gerekiyor. Kaldiki sezon basi antrenmanini verdin , ayrida olsa calistirmaya devam ediyorsun.

Hareket dogrudur, takimda herkes pabucun pahali oldugunu gorup 2 misli calisacaktir. Dahada onemlisi ismi ne olursa olsun calismayan gider, iyi calisan kadroya gider. Net mesaj...Kalli usulu sok adrenalin tedavisi.

Forvet oyuncusu ve sag bek alinacak. Hatta benim kanim cepte olanlar var ama uzerinde calisilan daha iyilerinden sonuc cikmazsa onlar alinacak.

Bu arada BJK'nin cok fena mali krize girdigi soyleniyor.
NO ADNANS, NO CRY !!
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Alpay Dedeoglu wrote:FB en az 8-10 milyon dolara satar Appiah'i ve eldeki parayida ekleyip
cok pahali (15-20 milyon Euro)
ve yildiz bir forvet alacak gibi duruyor. Yani Adriano, Ronaldo,
Kuranyi; Cassano gibi biri geliyor acik kalan kontenjan icin. Bu bir arti.
Favorim: Ronaldo
Plasem: Adriano
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Cengiz Akgun wrote:
Ali Gursel wrote: ...
...
Ali
Bazen oyle $eyler soyluyorsunuz ki bunca senedir hicbir olayi izlememi$ gibisiniz. Bu adam ne zaman yedek oturdugunda verimli oldu ve olay cikarmadi. Kuser ve felegi $a$irir. I$in kotusu arkadan oynar boyle durumlarda. Aracilar fialn i$in icine girer. Degilse elbette yedek dursun denilir. Kendine bakan profesyonelligi bilen biri. Bak yine sentetik sahada ayagim burkuldu nazar aldim demi$. Gecen sene nerede burkuldu idi ayagi bilen yok. Utanmadan uc dort golle ortalarda dolandi ve hala da konu$uyor. Evet evet adam eksiltti ceza sahasinda. Dogru unuttum bu mavrayi.

Hasan hirsli ve cali$ir gozuktugu icin idare ediyor. Pek aklini onune alacaginiz sanmam. $u son iki senedir hicbir faydasi yoktu takima. Ustelik serseriligi ile zarari faydasindan cok. Kafasi cali$ana onu izleyen bir TD bunu kisa zamanda gorur. Ama adam yoklugunda caresizlik yuzunden tutuluyor.

.
Cengizcigim,

Sen Aziz Nesin okumussundur tahmin ediyorum. Okuduysan belki su hikayesine de rastlamissindir. Ilkokula yeni ogretmen atanir, eski hocanizin ogrettigi herseyi hatta eskiden bildiginiz herseyi unutacaksiniz der. Ardindan bir cocuk soru sorar, hoca cocuga senin adin ne deyince de cevap unuttum ogretmenim olur.

Benim ne unutup ne unutmadigim pek onemli degil Cengiz. Takimin hocasi Kalli, o da baslar takimi zlemeye ve kendi kararlarini verir. Ardindan Hakan yedek kalinca arkadan oynar sunu bunu yaparsa Kalli ya biletini keser ya Hakan kazanir, Kalli'nin bileti kesilir. Ama Kalli gecen senelerde soyle boyle olmustu diye karar veremez, verirse de aradigimiz adam degildir zaten.

Gecen sene Hakan 3-4 golle dolandi, dogru. Digerleri ne yaptilar, Kabze ile Necati gol krali oldu da ben mi duymadim? Cok gol atan Umit Karan var, sen begenir misin?

E simdi bir takimda her golcuyu atamayacagina gore birileri kalacak degil mi? Hadi Karan'i tuttun diyelim. Kaldi Necati, Kabze ve de Hakan. Bir ihtimal Kabze de tutulabilirdi ama ilk 11 oynar mi? Bu Necati'yi sen tutar miydin?

Ben bastan beri bu takimin tek forvet oynamasi gerektigini dusunuyorum. Umarim Kalli de o fikirdedir.

Koy Umit'i tek forvet olarak one, arkasinda Lincoln, ondan sonra diz orta sahaya dort tane at gibi kosan adam (Arda'ya da 90 dakika kosmayi ogretebilirse, herkes neden Arda yedek kalabilir demeye basladi birden?), gol mu atamiyoruz, arada olur ama yemeyiz de.

Umit kotu mu, sok Hakan'i. Hakan sonradan girince huzur mu kacirdi, kesersin.

Kalli ve GS dogru is yapiyor, sebebi de cok basit: bu senenin takimi degil hazirlanan, gelecek yilin takimi. Herkesin bekledigi iyi santrfor gelecek yil alinacak, bu arada Hakan da rekorunu kirar takima faydali olursa ne ala.

Bunun iki riski var: geride cok kotu olursak ve bastan ligden UEFA'dan koparsak, seyirci takim aleyhine donerse, Lincoln ben nereye dustum, birakin beni der mi? O yuzden yeni kaleciler ve defans, sag beksizlik beni korkutuyor, o yuzden saglam orta saha olsun, tek forvet olsun diye dusunuyorum.

Ikinci tehlike, hem Umit hem Hakan patlarlar, bir turlu gol atamazsin, 0-0, 1-0, 0-1 olur maclarin hep.

Bunlarin karsisindaki seceneklerinin riski de bol ama. Tombul ve etkisiz bir Necati ortada dolasinca Hakan'dan daha mi az problem? Kalli en az riski Umit-Hakan ile gormus. Ben eski bildiklerimi unuttum. Yeni hoca ile de oyle olmak zorunda, Aziz Nesin'in hocasi kadar abartmayalim, ama yeni hoca kendi gorduklerine bakmali, eskilerde ne oldugu konusunda rivayetlere degil.

Ezcumle, ben Hakan ile Hasan secimleri tutar demiyorum ama Kalli en az riski bunlarda goruyorsa, takimda Kalli'ye emanet ise bir bildigi, gordugu vardir demek lazim diyorum. Ha, adam sihhatli Lincoln yerine Cihan'i oynatsaydi tamam doktora yollayalim derdik ama bana yepatigi secim cok mantiksiz gelmiyor, dogru cikar cikmaz baska mesele, adam mukemmel durumu degil en az riskli olani seciyor yani.

Ali
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Ismail Gezer wrote: Hakan ve Hasan Şaş bu takımdan asla ve asla gönderilmez :D
Sevgili Ismail,

Hakan'i anliyorum da Hasan Sas niye gonderilmesin?

Niye bu akli dengesi bozuk topcu ki 20 macda yanlizca 3 tane dogru durust orta yapmis, ayaginda luzumsuz top tutmus, calim yapacagim diye pozisyon ustune pozisyon ezerek takimina zarar vermis futbol bilgisi son derece kisitli bir tip o kadar el ustunde tutuluyor.

Sevgili Ismail,mesajim kesinlikle sana yonelik degil :lol:

...ama birakin sahadaki futbol rezaletini ben bu zavallin sinirlerine hakim olamadigi icin ceza ustune ceza alip ustune kalkip tribunlerden inerek Fenerlileri tokatladigi icin "SIkI bir Galatasaraylidir" mentalitisine katilmiyorum.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İkisininde kredisi çok yüksek bence :D

Son iki şampiyonluğumuzda Hasan Şaş'ın payı inkar edilemez.

Dünya çapında tanınan bir-iki futbolcumuzdan biri olduğunu söylemek abartı olmaz sanırım..

Başkan'lada arası iyidir muhtemelen :D

Bildiğim ve bilemediğim bir sürü sebepten ötürü bu iki futbolcunun gönderileceğine hiç ihtimal vermiyorum. Doğru yada yanlış olduğu konusunda kesin birşey diyemem ama kalmaları iyi olacakmış gibime geliyor, o ayrı :D

Murat Gokcigdem wrote: Sevgili Ismail,

Hakan'i anliyorum da Hasan Sas niye gonderilmesin?

Niye bu akli dengesi bozuk topcu ki 20 macda yanlizca 3 tane dogru durust orta yapmis, ayaginda luzumsuz top tutmus, calim yapacagim diye pozisyon ustune pozisyon ezerek takimina zarar vermis futbol bilgisi son derece kisitli bir tip o kadar el ustunde tutuluyor.

Sevgili Ismail,mesajim kesinlikle sana yonelik degil :lol:

...ama birakin sahadaki futbol rezaletini ben bu zavallin sinirlerine hakim olamadigi icin ceza ustune ceza alip ustune kalkip tribunlerden inerek Fenerlileri tokatladigi icin "SIkI bir Galatasaraylidir" mentalitisine katilmiyorum.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Dunya capinda futbolcu ise niye baska yerde top kosturmuyor? O kadar iyi esi bulunmaz birisi ise niye her sezon salya sumuk tekrar bize geliyor?

Galatasaray'in son iki sampiyonlugunda Hakan Sukur'un hizmetleri (takimda lider, bir agabey rolu) goz onune alinmasi lazim tabi ama Hasan Sas'in 2002 Dunya Kupasinda Brezilya ya attigi teseduf golden baska Turk futboluna -- Galatasaray'a-- ne gibi verimi var?

Tek basina takimini sirtladigi bir mac mi var benim kacirdigim?

Neyse, benim bu sene TD'den tek beklentim gecen sezonlarda oldugu gibi Galatasarayin butun ofensif taktik planlarini Hasan Sas 'in ustune kurup mac sonunda Allah Allah ne oldu acaba diye dusunmemeleri....
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Murat Gokcigdem wrote:Dunya capinda futbolcu ise niye baska yerde top kosturmuyor? O kadar iyi esi bulunmaz birisi ise niye her sezon salya sumuk tekrar bize geliyor?

Galatasaray'in son iki sampiyonlugunda Hakan Sukur'un hizmetleri (takimda lider, bir agabey rolu) goz onune alinmasi lazim tabi ama Hasan Sas'in 2002 Dunya Kupasinda Brezilya ya attigi teseduf golden baska Turk futboluna -- Galatasaray'a-- ne gibi verimi var?

Tek basina takimini sirtladigi bir mac mi var benim kacirdigim?

Neyse, benim bu sene TD'den tek beklentim gecen sezonlarda oldugu gibi Galatasarayin butun ofensif taktik planlarini Hasan Sas 'in ustune kurup mac sonunda Allah Allah ne oldu acaba diye dusunmemeleri....
Sondan birinci sampiyonlugumuzda Hakan Istanbul-Blackburn arasinda bir yerlerde dolaniyordu, kimseye abilik ettigi yoktu.

Hasan'i severim topculuguna saygim vardir. Delidir, takimin ahengini falan bozar tamam kabul de oynadigi zaman takimi sirtlamisligi cok vardir. Oyunun iki tarafini oynayabilen ender futbolculardan.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Anadolu Ajansindan.Feldkamp bu aksam antreman macindan sonra Mehmet Marsan'nin goruslerine katilmis.

----------

İstanbul - Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray, geçen sezondan kalan 5 maçlık seyircisiz oynama cezasına alışmaya çalışıyor.
Sarı-kırmızılılar, bu akşamki antrenmanı Atatürk Olimpiyat Stadı'nda, taraftarlara kapalı olarak gerçekleştirirken, iki takım halinde çift kale maç yaptı.

Antrenman maçında Orkun, Sabri, Bouzid, Song, Volkan, Arda, Lincoln, Linderoth, Ayhan, Serkan ve Ümit'ten oluşan yeşil takım, Fırat, Servet, Emre, Tomas, Anıl, Mehmet Topal, Mehmet Güven, Hasan Şaş, Ferhat, Okan ve Özgürcan'dan oluşan kırmızı takımı 7-2 yendi.

20'şer dakikalık 2 devre halinde yapılan maçta galip takımın gollerini Song, Lincoln (3), Serkan ve Ümit (2) atarken, kırmızı takımın golleri ise Ferhat ve Özgürcan'dan geldi.

Rüzgarlı bir havada yapılan antrenman maçında teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, oyunu sık sık durdurarak hata yapan oyuncularını uyarırken, Alman çalıştırıcı, özellikle futbolcularının ayaklarında fazla top tutmamalarını istedi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve yönetim kurulu üyelerinin de izlediği antrenman maçında yeni transferlerden Lincoln, sergilediği oyunla adeta şov yaptı.

Brezilyalı oyuncu, ara pasları, asistleri ve attığı 3 golle müsabakaya damgasını vurdu.

Lincoln'un ilk golünü başkan Canaydın ve yönetim kurulu üyeleri ayakta alkışladı.

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, maç sonrası yaptığı açıklamada, mevcut kadrodan 3-4 oyuncunun daha gönderilebileceğini söyledi.

Alman çalıştırıcı, transferlerle ilgili yorum yapmak istemediğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Şu an zaten 6 yabancı oyuncumuz var. Eğer alacaksak bu yerli bir futbolcu olmalı. İyi düşünmemiz gerekiyor. Yoktan varedemeyiz. Önümüzdeki dönemde 3-4 arkadaşla daha yolları ayırabiliriz. Şu an herhangi bir gelişme yok."

Bir soru üzerine, yeni bir yabancı oyuncu alabilmeleri için Carrusca ya da başka bir yabancı oyuncunun sözleşmesinin sonlandırılması gerektiğini ifade eden Feldkamp, "Ama şu an öyle bir durum söz konusu değil. Carrusca şu an zaten sakat ve kendisinden pek faydalanamıyoruz" dedi.

Antrenman maçında iyi bir performans gösteren Lincoln hakkında yorum yapmak istemediğini, ancak Hasan Şaş ve Serkan'ı çok beğendiğini kaydeden Feldkamp, "Yeşil ya da kırmızı takımlar, benim kafamda biçimlendirdiğim takımlar değildi. Her iki takımda da iyi oyuncular vardı. Öte yandan takımda sakatlıkları bulunan futbolcular da var. Özellikle Hakan, Uğur ve Aydın bize güç katacaklardır" diye konuştu.

Bir gazetecinin, "UEFA Kupası maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacağınıza dair söylentiler var. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?" biçimindeki sorusu üzerine de Feldkamp, "UEFA Kupası maçlarını burada oynamak için biraz daha beklemeliyiz. Tercih hakkım olursa kendi stadımızda olmasını isterim. Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamaktansa FB Şükrü Saracoğlu veya BJK İnönü statlarını tercih edebiliriz" diye konuştu.

Kaynak : Anadolu Ajansı
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Murat Gokcigdem wrote:Anadolu Ajansindan.Feldkamp bu aksam antreman macindan sonra Mehmet Marsan'nin goruslerine katilmis.

----------

İstanbul - Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray, geçen sezondan kalan 5 maçlık seyircisiz oynama cezasına alışmaya çalışıyor.
Sarı-kırmızılılar, bu akşamki antrenmanı Atatürk Olimpiyat Stadı'nda, taraftarlara kapalı olarak gerçekleştirirken, iki takım halinde çift kale maç yaptı.

Antrenman maçında Orkun, Sabri, Bouzid, Song, Volkan, Arda, Lincoln, Linderoth, Ayhan, Serkan ve Ümit'ten oluşan yeşil takım, Fırat, Servet, Emre, Tomas, Anıl, Mehmet Topal, Mehmet Güven, Hasan Şaş, Ferhat, Okan ve Özgürcan'dan oluşan kırmızı takımı 7-2 yendi.

Kaynak : Anadolu Ajansı
Kalli inkar etse de antrenmandaki 7-2 yenen kadro herhalde cogumuzun as olarak sahaya surecegi kadrodur. Lincoln 3 tane cakmis, buyuk baskan ayakta alkislamis :) Ozgurcan bu antrenmani da bos gecmemis.
Locked