WC 2006: TÜRKİYE - ISVICRE 4-2 tuncay(2),38 sukur,51 necati

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

GOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Tumer dakika 55

Ben bizim foruma dariliyorum ama.. Biz seyredemeyince kimse yazmiyor. Cok sinameki bir forum bizim forum. Tam koltuk basi izleyicisi, kimse arka tarafini kaldirip izleyemeyen cok isi olanlara hizmet sunmuyor .. cik cik cik.. :)))

Ozan
Yucel F Genc

Post by Yucel F Genc »

yahu benim gibi hic bi sekilde maci seyredemeyenle bir aciyip da burda macla ilgili 1-2 laf edecek biri yok mu, bak gol de atmisiz. Nasil oynuyoruz, Ukranya yatiyor mu bize? ne olur birileri bisey soylesin. Burda gariban oldum kaldim.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ilk yarida sistemsiz ve isteksiz bir oyun oynuyorduk. Ikinci yariya biraz daha canli ciktik. BIraz daha pasli oynamaya basladik. Mac hizlandi. Her an biz de yiyebilirdik ama, gobekten gelisen pozisyonda Hakan aldigi topu topukla Tumer'e verdi, tumer ceza sahasina girdi iki uc kisi arasindan, koseye gonderdi topu.

Aslinda fazla pozisyonumuz yok, Ukrayna'nin daha cok sutu var ama onlar genelde gobekten gelmeyi tercih ediyorlar. Cepheden attiklari sutlari da Volkan cok rahat topladi su ana kadar. Evet su anda yine bir sutlarinda koseye yatip iki hamlede aldi. Ukrayna cok basit ve renksiz oynayan bir takim. Iyi sutorleri var. Mesela bu macta Shecchenko olsaydi skor farkli olabilirdi.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Yucel F Genc wrote:yahu benim gibi hic bi sekilde maci seyredemeyenle bir aciyip da burda macla ilgili 1-2 laf edecek biri yok mu, bak gol de atmisiz. Nasil oynuyoruz, Ukranya yatiyor mu bize? ne olur birileri bisey soylesin. Burda gariban oldum kaldim.
Ukrayna yatmiyor kesinlikle, her zamanki gibi defansta saglamlar. Hucumda ise iyi sutlarla gol bulmaya calisiyorlar. BIzden daha cok ne yaptigini bilen bir takim imaji veriyorlar.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Su na akadarki en cok yaptigimiz sey topu Hakan'in kafasina sisirmek oldu. Ama onun indirebildigi toplari pek kullanabilen olmadi. Yalniz gol tamtersine yerden kisa paslarla geldi.
Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Tolga Girici wrote:eksisozluk.org'dan soyle bir sey buldum

maci internetten belese izlemek isteyen gurbetteki arkadaslara bir demet tavsiye:

1) http://www.asiaplate.com/live.today.htm adresine gidip "update your pplive to 1.0.7.4"e tikliyor ve programi indiriyoruz.
2) programi calistirdiktan sonra taskbar'da sag altta bir ikon cikiyor disket gibi, o ikona sag tikliyoruz
3) acilan menu'de "switch language" secenegine tikliyoruz
4) son olarak tekrar sag tiklayip acilan menuden "channel list"e tiklayip gdtv-sports'u seciyoruz.

az biraz bekledikten sonra, macimiz windows media player'da izlemeye hazir.
Walla cok sagol.Ben maci simdi izliyorum. Hangi dil bilmem ama who cares :twisted:
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

sizi bilmem ama ben olsam selçuk ve hakan şükür'ü hemen oyundan çıkarırım.

dk 69 0-1
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

ukrayna bastırıyor

arka arkaya kornerler attılar dk 72
0-1
Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Kalemize genelde kanatlardan geliyorlar. Simdi korner'i uzaklastirirken Okan'a faul yaptilar.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

dk 75 ukrayna önemli bir gol pozisyonunda topu yan ağlara vurdu

0-1
Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

FT kenarda, gravat yariya inmis, defansa bagiriyor. Gol attilar ama faul verildi
Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Topu rakip alanda tutamiyoruz. Mac bizim sag kanattan oynaniyor. Rus TD kizgin faule itiraz etti 8)
Yine kalemize gelirken topu kaptik,orta sahada top cevirmeye calisiyoruz
Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Bir degisiklik daha yaptilar. Kenardan faul atiyoruz.
Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Fatih Tekke out
Sas Hasan in Dk.83
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

hasan şaş in fatih out

dk 85 0-1
Post Reply