23.HAFTA GALATASARAY-KASIMPASA 0-1

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ozan Ersoy wrote:Kiz Carrusca- Oglan Lincoln-Bayat Ayhan- Kazik Emre orta sahasi korkunc bir hatadir... Hoca ne dusundu, Kasimpasa ligin sonuncusu nasilsa yenerim mi dedi, orta sahayi bazi kilit oyunculari dinlendirmek mi istedi FB-BJK maclari oncesi bilmiyorum. Ilk once orta sahada hata yapildi. Sonrasi oyuncularin cok kotu oynamasidir.
Sen de haklisin - Kalli bazi oyunculara fazla guvendi ve guvendigi daglara kar yagdi...

Maca soldan Hakan-Carrusca ile, ortadan Lincoln'le, sagdan da Barrusca-Ayhan ile gelme amaci ile basladi... Barrusca-Ayhan'da zaten umit yoktu - zorlama bir cozumdu yerine Sabri-Serkan baslamis olsa bu macin sonucu farkliydi ama diger bolgelerde ki secimler daha verimli olmaliydi cunku normal yerlerinde oynadilar. Ozellikle Lincoln ve Carrusca Kalli'nin guvenini bosa cikardi... Bu ikilinin isteksiz - oylesine oynama hakki yok... Oynamak hirsi yuzunden hatalar yapan Sabri'yi kadro disi birakip, isteksiz adamlari ilk 11'le odullendirmek Kalli'nin degisim ugraslarinin aksine hareketler olur... Bu hallerinden sonra Kalli'nin Carrusca ve Cassio'yu kadro disi birakmasi lazim... Yapmazsa ayip eder... Yanlis - degisimin tersine mesajlar yollar...
Ozan Ersoy wrote:Sag bek falan ucuncu sirada gelir.
Bek pozisyonuna cok az kredi veriyorsun. Leverkusen macinda da Ugur'u aramayiz demistin. Halbuki GS'in bu sene iyi oynadigi maclarda ki en onemli ozellikleri 1. rakibe ileride basmamiz ve defanstan donen toplari ileri de karsilayip yeniden hemen hucuma dondurmemiz; 2. Beklerin hucuma kazadirdigi zenginlik ki Ugur takimin en cok assist yapan adami. Bu takim da Ugur'a en yakin adam Sabri --- cok ayri ozellikte oyunculari o mevkiiye koyunca isleyen makinanin dislileri birbirine uymamaya basliyor. Bence son iki macta Kalli'nin sagbek te yaptigi secimler alinan kotu sonuclara etki eden en onemli faktordur.
BarisCakan

Post by BarisCakan »

Lincoln "öyle bir oynayayım ki, bonservisimi akşama versinler" gibi oynadı. Değil Hagi, Hasan Şaş hiç bu kadar kötü oynamadı kariyerinde. Arda'ya doğru oyna diye 40 metre depar atan Servet'in soyunma odasında bir-iki kroşe atması gerekir bu durumda kendisine...

Feldkamp da saçmaladı. Bence ilk kez, kimilerine göre kaçıncı kez olabilir.. Ümit son haftalarda koşuyor olmasının cezasını forvetin arkasına koyularak gördü mesela ikinci yarıda. Kasımpaşa'yla oynanırken kadro eksik bile olsa stoperden bozma ön libero denemenin ne mantığı var?

Ama futbolcular da tribünler de yardımcı olmadılar Kalli'ye. Her maça çıktıkları gibi çıkmaları, belki sonra rölantiye almaları gerekirdi. Leverkusen maçını kafadan silememişler, BJK ve FB maçları da kafada, Kasımpaşa'yı da Lincoln yeniversin gibi bişeye düşüldü. O da kendi kendini yendi. Mücadele etmediler, pres yapmadılar, pas yapmadılar. Orkun golde topu hiç görmedi. Top barajı geçince sağa doğru adım aldı, iyi bari atlamadı diyecek kadar..

Barusso nerede oynadığının farkında değil. Carrusca yuhalandı ama Lincoln'e göre çok daha iyiydi. Yine de gerek yok Carrusca'ya, ne şimdi, ne geçen ne de gelecek sene.. Oğuzdur Cafercandır bu kadar oynar zaten en kötü.. Hoca Ayhan'ı kazanmaya çalışılor, oynayarak kendini bulmasını istiyor. Çok zor maçlar var hala, umarım ki bulur ama şu an Hakan Balta-Mehmet Topal-Barış-Arda 4'lüsü bence en doğrusu. Serkan'ı da çok beğeniyorlar ama fişek gibi değilse Sabri'den faydalı değil.

Mağlubiyetin gol atamamalarına rağmen 2 günahsızı Ümit ve Nonda idi bence. Takım adam gibi oynasa onlar da gol çıkartırdı rahatlıkla. Defansı da Kasımpaşa önünde değerlendirmeye gerek yok zaten.

Takımın karakteri tam oturmaya başlamıştı ki Leverkusen fena tuş etmiş. Korkarım o mağlubiyet 1 maçtan, 1 turdan fazlasını kaybettirmiş. Pozitif görmeye çalışarak da şunu söyleyeyim, bu maçı bu oyunla güç bela kazansak toparlanmazdık ve önümüzdeki iki maçta patlardık. Avuntu işte. Gene toparlanmazsak zaten konuşacak bir şey yok..

Lincoln Feldkamp'la olmayacak gibi. Israra gerek yok. Takım onsuz toparlanmak, o da çok çalışıp formayı söke söke almak zorunda. Aman incinmesin aman gücenmesinlerle kız gibi oldu herif...
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Harun Demirci wrote: Birde Arda gerçekten farklı oyuncu. Kendisine ne kadar kızsamda yokluğunda ( +mehmet topal ) sahada gözlerim çok aradı.
Sevgili Harun, Arda bu takimda en cok hakki yenen oyuncu. Bu mac ne yapar ne eder, kotu de olsa, yorgun da olsa bir sekilde bu maci aldirirdi. Lincoln efendi 60 kusuruncu dakikada 9 tane top kaptirmisti. Mac sonunda kim bilir neydi rakam! Ben olsam yonetimin yerinde Arda'yla cok ciddi paraya ama performansa dayali 4-5 senelik sozlesme yaparim. Oynadigi mac sayisina, asistine, golune, sampiyonluguna, Avrupa'da tur atlamasina kadar ayrintiya giren ama belli bir hedefleri tutturdugunda da senede 2-3 milyon Euro kazanacagi bir kontrat teklif ederdim.

20 yasinda delikanli gecen sene bir bu sene iki. Lincoln'un Almanya'daki rakamlarini da ekleyin bakin. Arda onun 5 senede yaptigindan fazla yapti bir bucuk senede. Bosuna degil Zico'su Lippi'si begeniyorlar.

Ama bizde iki mac kotu oynayinca hemen islik. Lincoln'e yumruk sov, 5000 tane direklere kadar cikip karsilayan $ebek, iki gol atti diye butun stad alkis falan. Kalli niye oynatamiyor? Neyini oynatsin? Kac milyon alan 30 yasina gelmis adam, cikip oynayacak, kendine bakacak, tekmelerden savunacak kendini. Yani bu ligde celimsiz Hagi de oynadi 5 sene, Alex de oynuyor, Arda da oynuyor, o da yiyor bir suru tekme. Hocanin Lincoln'e bir sey soylemesine ihtiyac mi var?

Ozan Ersoy
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Bu sitenin sevdigim tarafi bu, herkes futbol izleyip dizilis, mevki, yayilis yazip futbol yazabiliyor. Herkesle ayni fikirde olmasam da en azindan onemli noktalarda genellike bayiliyorum futbol yorumlarina.

Simdi mactan dondum. Cok kisi yazmis ama mac boyunca kafamda yankilanip duran onemli iki noktayi ben de tekrarlamak istiyorum:

1) Emre'yi cok begendiysen odulu onu on libero oynatarak karoda tutmak degil, hem cocuga, hem takima, hem seyirciye ayip. Oynadigi pozisyonla en ufak alakasi olmayan ve zor bir mevki oynamaya calisti, harap oldu cocuk. Defans oyuncusu, top alinca nasil oyun kuracagini bilmiyor, neden boyle aslanlarin onune attin cocugu?

Takim bes yemis, onunde iki zor mac, arada bir yumusak mac. Burada moral bulup kendine gelecek, erken bir ya da iki gol gelsin, maci biraz rahatlat, ondan sonra cik Emre'yi on libero oynat, Cumhur'u cagir ciftetelli oynat, ne oynatirsan oynat, neden ilk 11de yahu?

Ilk yarida da iyi giden bir GS vardi, sonra hatirlarsaniz sag bek Hasan Sas ve yine Carrusca ilk 11 bir mac izledik (Sion'du sanirim). Sonra takim kac hafta tepetaklak oldu. Bir ahmaklik bir kere yapilir yahu, neden tekrar ayni zirva? madem komedyenlik yapmak istiyorsun, Bouzid'i de kaleci yap cumleten gulelim.

Bu sacmalik 30 dakika devam etti. Daha sonra Ayhan kenara cagrilip Emre ve Barusso'ya mesaj yollandi, yer degistirdiler. Ben Kalli'den 80.i falan beklemesini beklerdim ama nasil olduysa bu sacmaligina kendi de 30 dakika tahammul edebildi. O kadar haykiriyordu Emre "ben burada ne yapiyorum?" diye, siz dusunun.

Ayni sacmaligin diger yuzu ise Barusso'nun on libero olup sag bek olmamasi. Ama o o kadar talihli degildi, 30 dakikada kurtulamadi cezasindan, ikinci yari Serkan Calik Emre'nin yerine alininca Barusso yine zoraki sag beklige gecti.

Yani hem Barusso'yu hem Emre'yi kaybettik ilk 30 dakika.

Hangi 30 dakika mi? Muhtemelen bir ya da iki gol atip maci rahatlatmamiz gereken 30 dakika. Evet o otuz dakika bu sefer bu sacmaliklarla gecti.

2) Takim Arda ve Topal'i, ve de hocanin mevkisinde yaptigi sacmaliklardan dolayi Ugur'u gercekten cok ariyor. Ozan da yazmis. Ben sene basindan beri Arda'ya laf edenlere gulumsuyordum okurken. Ardasiz GS'a hosgeldiniz, zevkle izleyiniz.

Tekrar edelim: Lincoln bu halde iken, GS'in tek hucum kurucusu Arda'dir (aslinda biraz da Ugur'du ama esas Arda). Arda olmadi mi ayni bugunku gibi hucum yaparsiniz, hoca sacmalamissa sifir hucum, hoca akillanip ikinci yari kendine gelince kisir, kabiz, ikina sikina belki mac basina bir gol hucum.

Topal da caktirmadan takim icin onemli olmus, bugun ozellikle Emre on liberoda ne yaptigini merak ederken Topal arandi. Barrusso'yu ben genelin aksine begendim. Ben olsam ne yapip edip bu adami transfer ederdim sezon sonu (tabii oyle komik fahis paralara falan degil), ama fiziken son derece guclu, sut atabilen, duzgun pas verebilen ve de bu isler bir macla olmaz ama bir maclik gozuken futbolcu bir adam.

Diger konulara gelince, su Carrusca ixtirip gidebilir mi nereye gidecekse, Higuain midir ne karin agrisiysa nasil yolladilar yahu Meksika'ya yarim sezon surmedi bizim adamin kacinci senesi, nedir yoneticilerin metresleriyle ciplak resimleri mi var bu adamin elinde, ne yapiyor hala bu takimda yahu?

Lincoln cok cok kotuydu ama Schalke'de uc sezonda 83 mac oynayan adam bu degil, olamaz da. Sorun neyse uzerine gidip halledilsin, zayifsa calissin, moralsizse duzelsin, neyse ne ama Lincoln bugunku Lincoln degil.

Kimse yazmamis ancak Nonda da kotuydu bugun, cok top kaptirdi, vurdugu kafalar ben vursam gidecegi sertlikteydi vs.

Neyse, 60. dakikadan sonra kadrodaki ikinci buyuk ayip da duzletilince (Carrusca-Sukur degisikligi ile), takim biraz takima benzedi, hocasinin 60 dakikalik ahmakligini duzeltmek icin ugrasti, ama iste Umit direkten, kacan birkac top daha, olmadi.

Artik Kalli'ye kadro konusunda herhangi bir guvenim yok. Hasan Sas sag bek ve Carruca ilk 11 sacmaligini bir kez izleyip hata dedim. Bugun baktim adam her an sacmalamaya meyilli. 34 haftaya beraberlikle sampiyon olacak sekilde girelim, Bouzid'i on libero cikarabilir, hic de sasirmam. Guvenim yok artik adama. Zamanlamasi kotu, takim psikolojisini belli ki anlamiyor. Leverkusen-Kasimpasa-FB-BJK diye dort mac, birincide bozguna ugramisin, ne bicim hocaliktir bu yahu Kasimpasa macini ilk 30 dakika toptan, ikinci 30 dakika yarim sabote etmek.

Al buyur simdi, hafta icinde birilerini disipline edersin kadro disi falan birakir, bakariz artik ne oluyor diye.

Leverkusen macindan sonra yazdim enseyi karartmayalim diye. Maalesef bu mactan sonra aynisini yazamiyorum. Carsamba bizi kotu bir gun bekliyor, hafta sonu da liderlik gidebbilir. Gitti mi de gelir mi cok emin degilim. Bir cuval incir berbat oldu, sorumlusu da tamamen olmasa dahi onemli olcude hoca.

Ali
Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

Kasımpaşa ligde kalmak isteği bizim takımın şampiyonluk isteğinden daha fazla olduğu aşikar. Artık tutunacak ligden başka dalı kalmamış bir takımın oynayacağı futbol bu olmamalı. Ayrıca Lincoln'ün bu takıma bundan sonra bir faydası olur mu acaba diye düşünüyorum açıkçası? Kafasında bir sürü problem ve burada kalmöak konusunda sıknıtıları olduğunu hissediyorum. Ayrıca Kalli'yi de bu akşamki maçta sahaya çıkardığı ruhsuz takım için tebrik etmek lazım. Bazı oyumcular bu takımın formasını giyiyorlar ama bu takımda top oynamıyorlar.
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Hoppala! "Ugursuz" takim yine cuvallamis. Makineyi kuran egreti kurmus demek ki. Bir cark cikinca, makine tuz buz oldu. Kimi koysan makine isler mantigi belli ki henuz oturmamis. Bu kadroyla oturur mu onu da Gerets'e sormak lazim.

Bozulan carkin yerine 50 kurus koyup ayni verimi almak zor. Bu arada okuduklarima gore Kalli yine 50 kurus ile 25 kurusu birbirine karistirmis ve durum daha da vahim hale gelmis. Yaslilik zor. Olur o kadar. Adama yardim eden bir allahin kulu yok mu su klupte...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ugur as bakalim Kasimpasa'nin golunu. Millet frikik nasil atilir gorsun bir.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Buda Ridvan'in yorumu:

"Pes doğrusu
Feldkamp, Emre'yi de ön libero oynattı ya pes doğrusu. Sayın Feldkamp ön liberonun özellikleri şunlar; Topu iyi oyuna sokacak. Sırtı dönük savunma oyuncusundan top alabilecek. Takımını öne taşıyacak. Eeee... Bunların hiçbiri yok Emre'de. Bir hoca bunları nasıl düşünemez anlayamıyorum. İnanın hiç antrenörlük yapmayan, futbol oynamayan bir adam bile bunu bilir.
Lincoln'den hiç bahsetmiyorum. Adım atacak hali yok. Barusso'yu ise bir Leverkusen maçında, bir de dün izledim. O annesinden kaleye şut vurmak için doğmuş. Ayıptır ya, sahanın her yerinden de şut mu atılır Allah aşkına!
Kısacası Galatasaray bu yenilgiyle büyük bir fırsatı kaçırdı. "

NTV'de Yuzde Yuz futbolda Feldkamp dupeduz alay ediyor boyle bir takimi sahaya surusu ciddi olamaz filan dedigini de duydum.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Lig sonuncusu kume dusmus 41 gol yemis KASIMPASA'yi yenemeyen bir Galatasaray ,sampiyonlugu haketmeyen bir takimdir.

CANAYDIN giderken yaninda FELDKAMP'i da gotur.
TRUST GALATASARAY
MGC
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Lig sonuncusu kume dusmus 41 gol yemis KASIMPASA'yi yenemeyen bir Galatasaray ,sampiyonlugu haketmeyen bir takimdir.
Baska bir eski GS'li futbolcunun TD'luk yaptigi Erciyes de bizi ASY'de yendiginde sonuncu muydu diyordum gecen sene ama, o zaman sondan ikinciymis herhalde, sonradan hatirladim Sakarya vardi cok onceden havlu atan... :?

Cok buyuk firsat kacti... Savas obur tarafta telafi edilebilir riskler diye isimlendirmis ama, burdan alinacak galibiyetle cok cok rahatlayabilirdik ligde. Haftaya gidip deplasmanda BJK'yi yensek de alacagimiz puan sayisi 3, bu maci alsaydik alacagimiz puan da 3. Tek bir fark, cok uzak ihtimal ayni puanla bitirmemiz durumunda olacak birsey... Bu maci alamayarak o macta yenilme hakkimizi hepten kaybetmis olduk.

Lincoln... Ne desem bilmem ki, icten ice, firtina gibi donmesi fantezimi sakliyordum, iyi ki de saklamisim yani!? :? Ayhan bunca mactir hala tam isinamadi. Tutup seyirciler her macta alakasiz sekilde "Lincooooln" diye bagirsa da, eminim ki, ona olan sabirlar da tukeniyor artik (Resmi site hesabi, bir dolu gazete de bu macin sunu$ resmi olarak Lincoln'un yere dusus resimlerini secmis). Cok daha hizli toparlamasi lazim kendini... Top vurmayi unutmus nerdeyse, anlayamiyorum...

Kalli... Sana ne desem onu da bilmiyorum. Daha once de dedim, $a$'in sag bek denemesinden ben gayet memnundum. Ama tutup da BL macinda Sabriyi oyuna sokup, bu macta kullanmama yaklasimini (hele de hele, asil oranin oyuncusu Ugur uzun donem olmayacagina gore) sirf oraya oyuncu uydurmak icin takimin duzenini duman etmesini, Mehmet Guven'i denemeyi dusunmemesi filan, benim cozebildigim seyler olmadi bu macta...

Dibe vurmusuzdur umarim (o guzel, agzimizin sularini akitan futboldan, boylesi rezil bir hale gelmeyiz, tesaduf olamaz o oyun diye umuyorum cunku)... Bu donemecte cunku, daha da batarsak, cikisi pek olmayabilir...
Özgür
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Kalli ve ekibi dibe vurdu, sira oyuncularda galiba. Bakin Orkun'a siz:

http://www.fotomac.com.tr/gal110.html

Taraftar isliklar kardesim.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Orkun bu takım'ın kalecisi değil, olamazda! Mondragon kalsa bundan daha kötü olmazdı! Sene sonunda şutlanır umarım!
Hasan Tezcan wrote:Kalli ve ekibi dibe vurdu, sira oyuncularda galiba. Bakin Orkun'a siz:

http://www.fotomac.com.tr/gal110.html

Taraftar isliklar kardesim.
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

En son yenilgimiz bu oldugu icin toptan buraya yazalim. Italya'da malesef bir tek TRT-Int bulunca ancak lig maclarinin ozetine bakabildim biraz. Bir baktim bizim mac ertelenmis. UEFA macini seyretmek icin can atarken baktim oda olmayacak. Macin skoruna, birazda buraya ancak 3-5 dakika bakabildim. Tabii haliyle 5-1'e sok oldum. Ben Almanlari eleriz diye dusunurken, birde Kasimpasa skorunu kardesim dun Istanbul'a iner inmez soyleyince bir sokede orda oldum. Kardesimde "Kasimpasa'ya yenilmek Bayern'e yenilmekten daha kotu, Felkdamp'i yollamak lazim" falan dedi. Ona biraz abi nasihati verdim :) Baktim ki burda da abi (kucuklere tabii, buyuklere hasa) nasihatina ihtiyaci olanlar var :)

Diyelim ki bu takim son iki mactir rezil top oynadi, Kalli garip seyler yapti, vs. vs. Ne cabuk unutuyorsunuz bu takimin daha emekleme devresinde oldugunu. FB ve ilk Bayern maci hic kimseye ne olursa olsun bu takim iyi olacak gorusunu olusturmadi mi kafalarda? Bu takimin bu duruma gelmesini kimse neden Kalli'ye kredi vermeden ovundu? Yapmayin lutfen. Bu takim cok iyi yolda ve bu tip maclar daha da olacaktir belki ama oturmus bir GS'in neler yapacagini hep birlikte gorecegiz. Eger oynamis olduklari son maclar (rakibe top gostermeyen, baskili ve o kadar riske ragmen pozisyon vermeyen maclaridan bahsediyorum) goz boyama ise bilemem (bence degil). Birde bu takimin daha az havali ama daha faydali bir 10 numaraya ihtiyaci var. Lincoln'un cok iyi futbolcu oldugunu dusunuyorum ama kardesim dogru durust 1 tane mac oyna bari, yazik. Eger Lincoln bu sezon takimi sampiyon yapacak kadar oynamazsa derhal yollanmali.

Biraz daha sabir lazim. Bu takim kotu degil. Her ne kadar seyretmeden cok kotu maclar oynadigini duysam/okusamda, bu takim iyi takim.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

TURGAY ŞEREN: 3 PAS YAPAMADAN BİTTİ (AKŞAM)

Yazımın başlığı Galatasaray takımının dün Kasımpaşa karşısında oynadığı futbolun, tanımıdır, anlatımıdır.

Kasımpaşa, puan cetveline bakın, en dipte.

Galatasaray da lider değil mi! Kasımpaşa, futbol olarak her şeyi Galatasaray'dan daha güzel yaptı. Ayağa pası oynadı. Defanstan çıkarken, pası veren futbolcu hemen boşa kaçtı ve futbol oynamaya çalıştı ve oynadı da.

Şimdi sorarım size; ne yaptı bu 5 yabancı! Rakip kalede yüzde yüzlük gol pozisyonu yok. Evet baskı var, Kasımpaşa kalesine doldur boşalt var. Ve buna da "futbol" diyen sahada 11 tane Galatasaraylı futbolcu var.

Yazıklar olsun!

Fizik gücü düşmüş, kendine güvenini kaybetmiş. Ama Kalli onu yine 11'e koyuyor. Kalli'yi de alkışlayalım. Kasımpaşa takımını yürekten alkışlamak lazım. ?????

Bu maçı canlı, yahut televizyondan izlemeyenler çok şey kaybetti diyebilirim. ?????

:) Yaziktir, bu takim bu adami oldurecek, yakinda yine bir canli yayinda
"Yok ebesinin xxxx " demesini bekliyorum.Turgay SEREN o noktaya geldi.Canaydin'in Turgay abi demesinden anlayin halini.
TRUST GALATASARAY
MGC
Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

Istanbul'daki ilk mac sonrasi, Leverkusen'de turu gececegimizi dü$ünüyordum. Fakat Galatasaray taninmayacak halde UEFA gruplarinda oldugu gibi oynayinca, farklI malup olduk. Bir hafta arayla bu kadar farkli görünümün nedenini kimse izah edemez. Yorumu dahi yapIlamayacak kadar kötü bir oyun. Iyi denebilecek tek oyuncu yok.
Gruplardan cIkmasaydIk, bu malubiyeti ya$amasaydIk daha iyi olurdu.

Dün aksam Kasimpa$a macinda plansiz, programsiz bir oyun. Kasimpasa'nin golü frikikten $ansa olmasina ragmen, maci kazanma motivasyonu yoktu Galatasaray'da. Beni oldukca rahatsIz eden Lincoln'ün kendini cok SIK yere atmasIydI, bu davranI$larInI Galatasaray'a yakIstiramadIm. Teknik ekipten birileri Lincoln'u bu konuda uyarIrsa iyi olur.

ben dün aksamki kötü oyundan özellikle orrta sahayI (Ayhan, Lincoln, Carrusca) sorumlu görüyorum, ücüde kötü oynadi. Mehmet Topal ve Baris'i cok aradim dün aksamki macta.
Carsamba aks$amI kazanmak icin futbolcularin kafalarInIn icinin 3 günde cok degismesi gerek.

Galatasary'in oldugu her yerde umut hep vardir !
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....
Post Reply