TSL 28. hafta Galatasaray - G.Antep: 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Takimda bir boktanlik var, Kalli'nin isi degil bu. Sahada Kalli'nin organizasyonunu izlemiyoruz. Yonetim degisimi, Kalli'nin gidisi, Ahmet Akcan falan birseyler oluyor GS'da.

Servet'in sifira inip sut cektigi pozisyonu bir daha izleyin, Hakan Sukur'e dikkat edin. Servet calimi atmis, cizgiye inmis, alti pasa girmek uzere, Hakan Sukur alti pasin onunde kipirdamiyor bile. Ulan adam, bir pozisyon al, adim at, birsey yap. Ozan Lincoln'e laf etmis ama Hakan daha da kotu.
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Hakan: Berbat

Ümit: İdareten oynuyor

Lincoln: Berbat!

Ayhan: Rezil

M.Topal: Sahadamıydı acaba?
Ismail bu oyunculari Liverpool daki yerlerinin en iyi oyunculari ile degistir, yine bir sey olmaz. Boyle sacma sapan abuk sabuk bir oyun kurgusu ve oyun formati ile sahaya cikmak icin kafayi yemek lazim.

Inanin burada baska bir sey var. Ya TD miz beni gonderiyorlar diye dellendi, harakiri yapiyor yada ben gidiyorum Ahmet takim sana emanet dedi. Akcam in dahi boyle bir oyun duzeni ile sahaya cikmayacagina bahse girerim.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ilk yari mucizevi bir sekilde 0-0 bitti... GS, TDsi basta olmak uzere, maci kazanma adina hicbirsey koymuyor sahaya... Akcan'in gunahini almisiz --- Kalli ondan beter isler yapiyor...

GS'da Aykut ve Volkan haricinde iyi diyebilecegim kimse yok... Emre ve Song ilk kez beraber oynuyorlar ve dogal olarak uyumsuzlar - Song zaten kotu, Emre'de Brezilya'li ile cok teketek kaldi ve sari karti endise yaratiyor... Sabri'nin kanadi yol gecen hani...

Servet candan mucadele ediyor, ayagi top tutmasi gerekenlerin almadigi insiyatifi aliyor... Su Lincoln ve Ayhan birazcik Servet'e bakip oyuna nasil girilir, takima nasil katki saglanir ogrenseler yeter. Topal'da Servet'in her topa burnunu sokmasindan sasirmis durumda - saha da ki kimligini kaybetti cocuk :)

Umit Karan gayretli oynuyor - Hakan ise kayip...

Ozan'in dedigi gibi sari kartli Emre'yi cikarip ikinci yari Servet'i savunmaya cekmek lazim... Orta sahaya Baris'i ve hatta Ayhan'in yerine de Okan'i alabilir... Ileri ucta da Hakan yerine Serkan dusunulebilir... Nonda yedeklerde olsa iyi olurdu aslinda...
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Hem Ozan hem Mehmet Cirak in ben yazarken akillarindan ayni seyler gecmis, yaziya dokmusler.

Bu TD in es gecmesi, vizyonsuzlugu falan degil. Baska bir halt donuyor. Kalli nin boyle bir sacma sapan kurgu ile oyuna cikmasini, hadi ciktin seyretmesini, hadi seyrettin degisiklik yapmamasini - 45 dakika boyunca- ne bana ne ona ne suna anlatamazsiniz.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ohooo! Nonda yedek bile değilmi?

Kalli müthiş disiplin şovlarından birini daha yapıyor anlaşılan!

Bir mucize olurda maçı kazanamazsak bu akşam şampiyonluğu fenere verdik demektir..

Yeni başkan, yeni futbol sorumlusu için kötü bir başlangıç olacak..

Bazıları içinde son olacak tabi..
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ikinci yariya da ayni takimla cikiyoruz - hadi bakalim... Kalli takimi sabote ediyor :evil:

Murat Gokcigdem'in soyledigi gibi Polat'in ortalikta cart curt Kalli seneye TDmiz olmayacak demesinin acisi mi cikiyor acaba?
Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Mert Tokman wrote:Ikinci yariya da ayni takimla cikiyoruz - hadi bakalim... Kalli takimi sabote ediyor :evil:
Lucescu'ya hazırlık yapıyor. Kim bilir belki daha erken gelir Luca.

Sinan
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Serkan Calik'i tercih ederim Hakan'a.
Bu maci kazanmak icin sakin ve ayaga top oynamamiz gerek. Biz ise tam tersini yapiyoruz. Uzun isabetsiz oylesine atilan toplar yapma kardesim.

Lincoln'e tam firsat cikmis kiliti acmak icin gitti Volkan'a verdi.

Kalli gidecek nasil olsa diye ciddiye mi almiyorlar artik? Boyleyse tamamen ruhsuzluk!
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ikinci yariya ayni 11 cikti...

Anlasilan hoca kendini kovdurmak istiyor. Valla ona verilecek tazminat sampiyonlar liginden gelecek gelirle karsilastirilirsa herhalde devede kulak kalir. Su 11'i GS'i takip eden hic bir futbolsever cikarmazdi, cikarsa 30. dakikada degistirirdi en gec.

Ozan Ersoy
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yazık oluyor.. Hemde çok yazık oluyor..

Aklım almıyor! Bunadımı bizim ihtiyar!
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bizim oyuncu değişiklikleri sakatlıktan falan olacak heralde!
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ilk gol pozisyonumuz net... Cizgiden cikardilar.. Kornerden gelen topa Umit nefis kafa vurdu kaleciden once on direkte. Ilhan cizgide cikardi...

Ozan
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Emre Gungor cikti Servet defansa gecti... Serkan girdi...

Sabri'ye sari kart... :evil:
Last edited by Mert Tokman on Sun Mar 30, 2008 8:19 pm, edited 1 time in total.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Emre cikti, Servet stopere gecti. Serkan orta sahaya gececek.

Sabri hergelesi bilerek faul yapti adama sari kart gordu.. Daha once ayni oyuncuyla takismisti.

Ozan Ersoy
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Sabri essek kafalisi neredeyse 25 yasina gelecen - 5 seneden fazladir profesyonelsin hala bir taci atamiyor :evil: Benim U12 takimimda ki cocuklar yapmiyor bu hatayi artik...
Post Reply