Transfer Gündemi- 2007

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Locked
Fatih Durmuş

Post by Fatih Durmuş »

Bu arada Cassano Avusturya'nun Red Bull Salzburg takımıyla anlaşmış.[/quote]

kiralık olarak mı anlaşmış, aslında Cassano iş yapabilirdi..
ScoutGS
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

evet Saha'yi daha once diger tarafta yaptigimiz listede olabilecek bir isim olarak eklemistik...ancak, adam halen sakat .. yoksa sol ayakli enteresan hareketli bir golcu.... tabii, bu donemde Saha gibi birini yada Nilmar'i sakat olmasa alabilirmiyiz o da ayri bir konu..
Cihan Serbetcioglu

Post by Cihan Serbetcioglu »

abi sen hala kücük adam gecen forvetten yanamisin? malum tek forvetli sisteme dogru gidiyoruz..o tek forvetininde güclü olmasi lazim..kücük bi forvet tek forvette kaybolur düsüncesindeyim..Saha aslinda hem güclü hem hareketli..Chelseaye attigi 20 metreden plasesini izledikten sonra özel hayraniyim Sahanin..

Limada ayni Hakan Sükür gibi biri..golleri biraz tuhaf olsada bi türlü atmasini biliyor :D
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

ben sadece Afonso Alves diyorum... cunku oynadigi takim itibariyle bizden daha iyi biryerde olmayan ve alinmasi durumunda hem hareketli hemde uzun boylu olmasi nedeniyle diamond (4-2-3-1)de ileride tek basina oynayabilen biri oldugu icin onu istiyorum..tabii, fiyati makul olursa...
Cihan Serbetcioglu

onda hemfikiriz zatende..Nilmar mesela..tek forvet oynarmi bu sistemde..
Sezai Bilge

Post by Sezai Bilge »

Cihan Serbetcioglu wrote:tek forvet oynarmi bu sistemde..
nilmarın kalitesi tartışılmaz ama bence tek forvet yükünü kaldıracak gibi güçlü fiziğe sahip değil.üstelik halen içerisinde bulunduğu bir sakatlık problemi var.eğerki nilmar bu sistemde tek forvet oynarsa beklediğimiz patlamayı yapamaz ve onu takıma küstürürüz.
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Haber ne kadar kesin bilemiyorum ama forvet transferinin onu aciliyor gibi :!:

Carrusca, Boca Juniors'a kiralandı
Mustafa GÖKÇEOĞLU

Post by Mustafa GÖKÇEOĞLU »

Ercan Arslan wrote:Baptista ve Morientes isimlerinin sirf spekulasyon ve hedef sasirtma olarak DHA tarafindan ortaya atildigini dusunuyorum... cunku sponsorlarimizdan biri de o.. alinacak adamin fiyatinin artmasini istemezler diye dusunuyorum... gerci Baptista hala bir yere gitmedi.. benimki bir teori..
*** Herkese merhaba;teorinde haklı olabilirsin ama yönetim belki basında ismi geçenlerden de transfer yapabilir...Fiyatı artmaması için basında ismi geçenlerden değil demişlerdir...Yine de basında ismi geçmemiş olana Alfonso Alves'in gelmesini isterim adamın frikikleri de çok iyi,4-5 senedir frikik atan oyuncumuz yokken bu sene iki tane iyi frikik atan oyuncumuz olur... :)
Mustafa GÖKÇEOĞLU

Ozan Kaya wrote:Haber ne kadar kesin bilemiyorum ama forvet transferinin onu aciliyor gibi :!:

Carrusca, Boca Juniors'a kiralandı
***Kiralık gitmesi güzel olur bence,kendi vatanında hem de Boca Juniors gibi Avrupanın takip ettiği bir takımda kendini gösterirse Carrusca'dan para kazanabiliriz...Yine de Carrusca gitse de gitmese de forvet transferinin yapılması şart
Mustafa GÖKÇEOĞLU

Cihan Serbetcioglu wrote:onda hemfikiriz zatende..Nilmar mesela..tek forvet oynarmi bu sistemde..
Nilmar sakatlığı olmadığı sürece basındaki isimlerin arasında en iyisi bence, onun gibi iyi bir golcü her sistemde goller atacaktır...
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Sevilla'li Chevanton'da olabilir.. iyi bir golcu ve Kanoute'yle Kherzakow'un arkasinda fazla sans bulamiyor son dönemde.. ancak onun Monaco'da, ozellikle de Lecce'de cok basarili oldgunu biliyoruz..henuz 26 yasinda ve sari kirmizi formaya cok yabanci biri degil.. ozetle, Javier Ernesto Chevanton yada takma adiyla "CHE" transferi dusunulebilecek bir isim...

http://www.youtube.com/watch?v=LNJmlrB7nL8

dolayisiyla ben olasi transfer olarak Afonso Alves'in yanina, Chevanton ismini de ekliyorum..
Last edited by Ercan Arslan on Tue Jul 31, 2007 11:11 am, edited 1 time in total.
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Istanbulda , bu aralar yapilan geyik:

''Galatasaray'a ayin 9'unda saat 9'da 9 numara geliyor''
NO ADNANS, NO CRY !!
Hakan Can

Post by Hakan Can »

Cihan Serbetcioglu wrote:ben siralamami yaptim 3 oyuncu kaldi benim listemde..

1.Alfonso Alves
2.Markus Rosenberg
3.Fred
Fred'in Copa America 'da ayağı kırılmış..O yüzden oynamıyormuş..Çıkart listenden Cihancım:)

Listendeki ilk 2 sıtaya bakınca ise;

Alves ve Rosenberg Malmö'de beraber oynarlarken harikalar yarattılar..Müthiş derecede uyumlu bir ikili..

Biri değil ikisi birden alınsın bu sene gene süper kupayı alalım...
Cihan Serbetcioglu

abi 1 tanesi zor geliyo naptin :D büyük bi ihtimalle tek forvet oynicaz zaten..gizli forvet Serkan Calik..onun icin ikisinden biri sadece :D ikisininde gol yüzdesi yüksek..Rosenbergi almak 3-4 milyon€ ister..Alfonso daha golcü ama daha pahali :D

Fredin ayaginin kirik oldugunu bilmiyodum..
Sezai Bilge

Post by Sezai Bilge »

Hakan Can wrote:Fred'in Copa America 'da ayağı kırılmış..O yüzden oynamıyormuş....
hakan abi bunu ben de bilmiyordum.ozaman lyon nilmar'ı bırakmaz.mahkeme kararı ne olursa olsun nilmar gibi bir forveti fred'in yokluğunda elinde tutmak isteyeceklerdir.
Locked