Transfer Gündemi- 2007

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Locked
Hakan Can

Post by Hakan Can »

Bu arada Kalli yine bir soruya ilk 11in yedisi belli demis.

Orkun, Servet, Song, Volkan, Linderoth, Lincoln ve Sabri (orta sahada)bence bu 7. Yani sag bek, sol acik, orta saha ortasi ve ve striker pozisyonlarinda forma ortada. Tabii bu benim yedi secimim, Kalli'nin soylemesi degil.
Buda benim belli olan 7 kişim...

Volkan-song-Linderoth-Lincoln-Serkan-Sabri-Ayhan...

Ayhan garip kaçtı biraz biliyorum ama iSTANBULSPOR maçını seyirciye göre en kötü adamı olan Ayhan hakkında kötü tek bir kelime bile kullanmayan Kalli , Ayhanın çok koşup , çok pres yapmasına tav oluyor bence...
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Hakan Can wrote:
Bu arada Kalli yine bir soruya ilk 11in yedisi belli demis.

Orkun, Servet, Song, Volkan, Linderoth, Lincoln ve Sabri (orta sahada)bence bu 7. Yani sag bek, sol acik, orta saha ortasi ve ve striker pozisyonlarinda forma ortada. Tabii bu benim yedi secimim, Kalli'nin soylemesi degil.
Buda benim belli olan 7 kişim...

Volkan-song-Linderoth-Lincoln-Serkan-Sabri-Ayhan...

Ayhan garip kaçtı biraz biliyorum ama iSTANBULSPOR maçını seyirciye göre en kötü adamı olan Ayhan hakkında kötü tek bir kelime bile kullanmayan Kalli , Ayhanın çok koşup , çok pres yapmasına tav oluyor bence...
Gercekten Servet'in hala yerini garanti etmedigini dusunuyor musun?

Ayhan konusunda bence de sonunda ilk 11de olacak ama garanti oldugundan emin degilim, nitekim bugun Mehmet Guven oynayacak demis Kalli.
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

bugun yapilan basin aciklamasinda da 2 mevkii icin transfer dusunduklerini A.Polat acikladi..birinin forvet oldugunu biliyoruz da digeri icin sagbek filan demedi.. bir ara Edison Mendez laflari cikmisti.. PSV'nin Ekvador'lusu ilginc bir oyuncu... ortanin saginda da oynuyor..forvet arkasinda da oynuyor..defansif ortasahada da gorev yapiyor... eger bu transer olursa, Ayhan, Baris filan olmaz. benim biraz once yukarida Barış'i yazdigim yerde Mendez oynar..
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Ercan Arslan wrote:sagbek transferi hala yapilabilir.. A.Sezgin inatla sadece 1 oyuncu almayacagiz diye aciklama yapti.. bence yerli veya yabanci bir sagbek, Forvet'le birlikte alinabilir..hatta Kaleci de dusunulebilir..

Ugur Kavuk, iyi bir sagbek bu dogru, ancak tum Turkiye'nin gecen sene canli izledigi 27 yasindaki bu adamin bizim tarafimizdan kesfedilmis gibi scoutgs'ye yazilmasi dogru olmaz.. sanirim ben bu siteye gecince bilgi akisinda kopukluk oldu..
Oldum olasi kume dusen takimlardan harac mezat toplanan oyunculara uzun vadede guvenememisimdir. Cihan, Orhan Ak, Nejati, Volkan Arslan, hatta Mehmet Topal bunun en iyi ornekleri. Umarim bu sene kume dusen takimlardan gelen Serkan, Baris, Volkan, kaleci Orkun beni yaniltirlar ve senelerce hizmet verirler.

Simdi bu kehaneti niye yapiyorsun diyeceksiniz. Nedeni basit. Sag bek problemini gorenler Antalyali Ugur Kavuk'u tavsiye etmeye basladilar. Bir tane kume dusme tromasi gecirmis oyuncu yeter. Ugur, Ali Bilgin ve Volkan bizim aradigimiz seviyede topcular olsalardi yabanci oyunculari ile beraber takimi sirtlayip 1. ligde tutarlardi. Bir iki oyuncunun gayreti yetmez demeyin, yasli Yusuf senelerdir Denizliyi 1. ligde tutuyor.
Hakan Can

Post by Hakan Can »

Gercekten Servet'in hala yerini garanti etmedigini dusunuyor musun?
Ben iyi bir sol bek ve iyi bir ön libero alınmışken SONG-TOMAS gibi birbirini tamamlayan tandemi bozacağına Kalli gibi bir beyinin ihtimal veremiyorum nedense..

Bir yandan da gene Kalli gibi bir hocanın Galatasaraya yedek beklemesi için yabancı oyuncu transfer ettirdiğinide düşünemiyorum yani Bana kalırsa Bouzid 'in oynama ihtimali yüksek..

Servetin bunlardan dolayı ve ben kendim İstanbulspor maçında defansta ve OFANS ' ta! aslında çok beğenmiş olmama rağmen yaptığı pas hatalarından dolayı Kalli'nin kafasında tam oturmuş olduğuna inanmıyorum...
Mehmet Guven oynayacak demis Kalli.
Uğur Uçar'da oynayacakmış...

İkiside iyi oynarlarsa 70dk. sahada kalabilirler kötü iseler 90 dk. yı tamamlamalarını beleyebilirim dedi..

Sanki onlarada şansınızı kullanın mesajı vermiş..
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

UEFA'ya oyuncu listesini bildirme suresi hangi tarihte doluyor?
Ferhat Yüksel

Post by Ferhat Yüksel »

UEFA Resmi Sitesinden aldigim bilgiye göre;
  • Image
-Birinci Ön Eleme turundan katilanlar 10 Temmuz'a kadar
-Ikinci Ön Eleme turundan katilanlar 3 Agustos'a kadar
-Direk Gruplara katilanlar ise Eylül'e kadar
Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.
Metin Oktay
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

o halde yeni transferlerimizin belli olmasina 48 saatten biraz fazla zaman kalmis... her an hersey olabilir... umarim dogru isimler alinir..
Cihan Serbetcioglu

Post by Cihan Serbetcioglu »

Lincoln ve Ümit Karan 45 dakika bi arada oynadi 3 gol oldu..her golde Ümit ve Lincolnun ya asisti ya golü var..Özgürcanda bunlara eslik etmis ama ondan bisey cikmaz..
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Ercan Arslan wrote:o halde yeni transferlerimizin belli olmasina 48 saatten biraz fazla zaman kalmis... her an hersey olabilir... umarim dogru isimler alinir..
Belki de ikinci eleme turunu gectikten sonra guruplara kalinca verilen listeye ekleme hakki doguyor. 3 Agustos sadece eleme turlari icin olabilir.
Cihan Serbetcioglu

tamamda alincak adam yildizsa mutlaka sampiyonlar liginde oynayan bi ekipten gelecektir..veya uefa..onlarda bizim gibi ön eleme fln oynayabilir..hatta yakin zamanda sampiyonlar ligide basliyo az kaldi..onun icin her ihtimale karsin bu hafta icinde golcü transferini bekliyorum..büyük bi ihtimalle ben Stuttgart-Istanbul yolundayken gerceklesir ben yine en son duyan olurum Lincolndaki gibi...
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Cihan Serbetcioglu wrote:Lincoln ve Ümit Karan 45 dakika bi arada oynadi 3 gol oldu..her golde Ümit ve Lincolnun ya asisti ya golü var..Özgürcanda bunlara eslik etmis ama ondan bisey cikmaz..
Umit Karan zaten gollu maclarin adami...
Cihan Serbetcioglu

ümit golden ziyade yaptigi asistle göz doldurdu..bence iki transferden biri forvet biri sol acik..
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Aslinda transfer haberi degil ama, buraya ekleyeyim. Amator kumede bir senede 130 gol atarak Guiness rekorlar kitabina gecen (ve gecen sene Lig A'da 21 goil atan Sadi Colak'la yapilan bir roportaj var Tam Saha dergisinde. En buyuk hayali GS'da oynamakmis, acik acik soyluyor. Zaten gecen sene transferi gundeme gelmis, ama Gerets ikinci ligden futbolcu istememis. Bu kadar cok gol atmasina ragmen (iki ayagini ve kafasini kullaniyor) penaltilarda basarisiz ve agresif bir adam. Bu sene Rize'de oynayacak.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=1732

Image
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Bir ara buraya bir link koymustum hatirlamiyorum hangi baslik altinda. Galiba Konyaspor, onlar da alt ligden 30 macta 30'un ustunde atan bir genci aldilar.
Ama bu adam Amator'de o kadar attiysa, ust ligde canavar olur.
Locked