10. HAFTA K. ERCIYES - GS: 1-2 (Karan 37,88')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Murat Gökcigdem
Staff Member

10. HAFTA K. ERCIYES - GS: 1-2 (Karan 37,88')

Post by Murat Gökcigdem »

Stat: Büyükşehir Belediyesi Atatürk

Gecen hafta Trabzon'a karsi ilk yarida ozellikle ofensif oynamis, en iyi oyunculari Lazarov'un 10.dakika attigi gol ilede one gecmisleri.

TD'leri bildiginiz gibi Lorant golculeride Cenk Isler (2), Lazarov (2),
Timucin Bayazit (2) ve Ilhan Ozbay ile Gokhan Kok (1).

Basarilar Galatasaray...
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Memis ne diyor mac hakkinda cok merak ediyorum. Bir isaret lutfen. Ah
yildizlar, bakmayin bana öyle melul melul.
Ozan Ersoy

Re: 10. HAFTA K. ERCIYESSPOR - GALATASARAY 21.10.2006 (20:30

Post by Ozan Ersoy »

Murat Gokcigdem wrote:Stat: Büyükşehir Belediyesi Atatürk

Gecen hafta Trabzon'a karsi ilk yarida ozellikle ofensif oynamis, en iyi oyunculari Lazarov'un 10.dakika attigi gol ilede one gecmisleri.
Murat abim korkarim senin temiz ellerin de gume gidecek. Erciyes lig sonuncusu ama GS'dan puan alir derim ben. Lazarov'un golu var bir kere. Trabzon macinda kok sokturdu defansa. Bir gol atti, bir sutunu kaleci tam cizgi uzerinde cikardi, bir volesi de direkte patladi. Fatih Akyel yaka paca indirdi bir cok pozisyonda, penalti verilebilirdi iki tanesinde.

Bizim takim carsamba gunu olum kalim macina cikiyor PSV ile. Cok zorlanacaklar ve iyice yorulacaklar. PSV'yi yensek bile (bana gore cok az bir sansdir) Erciyes'e yorgun gidecekler, kafalar daginik olacak, kayseri can derdine, yine puan kaybetmemiz buyuk olasi.

Ozan Ersoy
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Gokcigdem iyi olmu$ konuyu acma konusunda. Zaten olmazsa artik Gerets ve GS icin doktor "birakin ne istiyorsa ne cani cekiyorsa yesin" demi$ oldugunu kabul edecegiz.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Gokcigdem ellerine saglık! PSV macından sonra GEREST in yerinde olsam dortlu defans onunde capa tabir edilebilecek ayaga pas yapabilen, defans yonu kuvvetli iki on libero

Inamoto/M. Guven.......Ayhan/M.Topal

bunların onunde hem sol acık hem sag acık hem forvet arkası oynayan/oynayabilecek uc oyuncu

Aydın....Sas..... Arda

Tek forvet Sukur/Karan denerdim.

Bana gore GS ın Bordo ve PSV deplasmanlarında oynayabilecek alternatif kadrolarından biri yukarıdaki formatta. Bir baska deyisle kontrada etkili, defansı saglam bir 4-2-3-1. Elimizdeki kadroda kontrada en hızlı ve birebirde etkili iki genc Aydın ve Arda. Her ikiside sol acık,sag acık ve forvet arkası etkili oynuyorlar. Takım bu 11 ile biraz boy dezavantajına dusuyor; buna ragmen Erciyes karsısında denenmeli.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

1 Puan iyi sonuc,
zor deplasman
bu maci unuttuk artik onumuze bakicaz

:?
TRUST GALATASARAY
MGC
Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

bu maçı sonucu ne olacak bilmiyorum ama alacağız gibime geliyor...
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Soner Özaltındere wrote:bu maçı sonucu ne olacak bilmiyorum ama alacağız gibime geliyor...
soner bey "alacagiz" lafini okuyunca, terbiyesiz seyler aklima geldi ilk basta. :) insallah galibiyet aliriz.
Soner Özaltındere

anladığınız anlamda alış kapasitemizi zaten bir hayli aşmış durumda olduğumuzdan dolayı ben de maçı alabileceğimizi kastetmeye çalışmıştım. :)
Murat Kara

Post by Murat Kara »

FT GS icin neyse, Gerets de PSV icin o sayilir.

Eger maci alirsak, adam simdi zor durumdaydi, PSV'liler gelip kurtadilar diye yazar basinimiz. Kaybederse zaten ne yazacaklari belli.

Artik kim kurtarirsa kurtarsin farketmez. Kurtulma zamani geldi de geciyor.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

GS kesin 5:0 yenilecek!!!

Sabri'yi sagbek yapanlari huzurunuzda kiniyorum. Kadro yaparken dikkat
edin biraz lutfen. Gerets sizden guc alip onu sagbek oynatmaya devam
edebilir.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bukalemun!

Pazar akşamı futbol proframlarından geçilmese de ekran, Telegol hep bir adım önde, hep bir adım önde... Şimdi bu deli dolu, kavgacı ekibe bir de Cem Papila katıldı. Performansıyla Ahmet Çakar'ı ve Erman Toroğlu'nu zorlayabilecek mi, ileriki haftalarda göreceğiz...
Bu haftanın anket konusu: Hangi teknik direktör önce gider? Zico, Gerets ya da Tigana yaz, 3004'e gönder...
Galatasaray konuşulurken ve Gökmen Özdenak yönetimin yanlış transferlerine vurgu yaparken "Herkes mini eteğin görünen kısmını tartışıyor, görünmeyen kısmı futbolcular" dedi de, ben ne demek istedi anlamadım!
Özdenak Galatasaray futbolcularını yerden yere vuruyordu ki, zorla rolünü çaldılar:
Adnan Aybaba: Hakan Şükür de enterasan Gökmen Abi.Hakan Şükür'e baksana, Milli Takım'da devre arasında mesaj atıyor. Abi, böyle bir şey olabilir mi? Demek Galatasaray takımı hakikaten bitmiş, başta Hakan Şükür bitmiş.
Serhat Ulueren: Hakan Şükür'ün milli takımda mesaj atmasıyla Galatasaray takımının bitmesi arasında nasıl bir bağlantı var?
AA: Ordan oraya yansıyor her şey. Birbiriyle bağlantılı bunlar...
Gökmen Özdenak: Geçen hafta sen Hakan Şükür'ü methediyordun. Bu hafta ne diyon?
AA: Abi Milli Takım'da 4 tane gol attı diye, hep Hakan Şükür'ü mü konuşacak bu ülke?
GÖ: Ya sende bir hafta methediyorsun, öbür hafta eleştiriyorsun...
AA: Ben bir kere methettim, o da en kötü denilen Macaristan maçından sonra.
GÖ: Hakan Şükür hala oynar. Daha 2-3 sene oynar.
AA: Abi 4 tane gol atmadı mı, niye bırakmıyor? Niye gençlerin önünü açmıyor?..
Ziya Şengül: Sen bukalemun gibi olmak zorunda değilsin. Ya kardeşim 5 gün evvel, sen çıkıp burada Hakan'ı öyle bir anlattın ki; "muhteşem" dedin. Hakan hakkında yazı yazdın.
AA: Abi 4 gol.....
ZŞ: Müsaade etmiyorsun ki, hep konuşuyorsun çata pata... Gündem değiştirmek için, ya da kendini oturtmak için herkesin dediğinin tersini söyleyip, saçmalıyorsun. İnsanın fikrinin bir hafta sonra bu kadar büyük değişikliğe uğraması garip... Herkes onu eleştirirken, "Ben Hakan'sız Milli Takım düşünemiyorum. Hakan çok iyi oynuyor" dedin. Şimdi "Hep onu mu konuşacağız, bıraksın" diyorsun. Dalga mı geçiyorsun?
Sonra konu uzadı da uzadı:
- Kardeşim o Milli Takım'ın kaptanı...
- 4 gol atmış, daha ne istiyor...
- O kararını kendi verir. Sen ona karışamazsın...
- Gençlerin önünü açmıyor...
Vıdı vıdı bıdı bıdı vıdı bıdı...
Bunlar bizimle gerçekten dalga geçiyor. Biz de gecenin 2'sinde hala bu zat-ı şahanelerini dinliyoruz... Ey seyirci, titre ve kendine gel!
Not: Programın ortalarındaki anket sonucuna göre: Yüzde 80 Zico, yüzde 14 Gerets, yüzde 6 Tigana önce gidermiş. Sonucu ise bilmiyorum, bünyem programı daha fazla kaldıramamış, televizyon karşısında uyumuşum...
NİLAY YILMAZ

http://www.milliyet.com.tr/2006/10/17/spor/yyilmaz.html

Bu nefis diyaloğa bizzat şahit oldum. :D
Soner Özaltındere

hakikaten tadından yenmeyecek kadar nefis bir diyalogmuş, iyi ki denk gelmemişim. Korkarım ki bünye de alışkanlık yapmasın..
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Adnan Aybaba o programin maskotudur, dokunmayin 'sabanima' :D Bir
Senaryo hazirlamislar cok guzel oynuyorlar.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Erciyesspor tam kadro çalışıyor..
Galatasaray maçı hazırlıklarını günde çift antrenmanla sürdüren Kayseri Erciyesspor'da, sakat ve cezalı oyuncu olmadığı bildirildi..
18 Ekim 2006, 13:38
Advertisement

Basın sözcüsü Aşkın Genç, "Teknik direktör değişikliğinden sonra takımın her geçen gün daha iyi futbol oynayarak ligde üst sıralara çıkacağına inanıyoruz. Günde iki antrenman yaparak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Takımda sakat ve cezalı futbolcu yok. Galatasaray'ı yenip taraftarlarımıza bayram hediyesi vermek istiyoruz." dedi.
Post Reply