Futbol Dünyasında GS'lı Kıtlığı Var!

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mustafa Dogan

Futbol Dünyasında GS'lı Kıtlığı Var!

Post by Mustafa Dogan »

Futbol dünyasında GS'lilerin azlığı canımı sıkıyor, dertliyim :)
BJK'lı bir sürü teknik direktör var Ertuğrul Sağlam hariç hiçbiride gelecek vaadetmiyor, zaten kaç yıldır bu ligde o takımdan bu takıma gezinen 'seyyar hoca' konumundalar! Geriye kalanlarda genelde ya Ersun Yalan gibi fener sempatizanı yada yabancı menşeili!
Heralde ligde Galatasaraylı teknik direktörleri görebilmek için efsane kadronun 40'lı yaşlara gelmesini bekleyeceğiz!
Bu insanlar takımlara hocalık, tv lerde yorumculuk, gazetelerde yazarlık yapmaya başlasın inanıyorumki şimdikinden çok daha kaliteli bir futbol ortamı tesis edeceklerdir! Amigolara bile köşe veriyor gazeteler! Kaya Çilingiroğlu yazı yazıyor, tv de yorum yapıyor, hangi sıfatla hangi altyapıyla? Ertuğrul Özkök'ün damadı Ercan blmemne (soyadını hatılayamadım,araştırmakta istemiyorum :) yazı yazıyor! Sporla futbolla ilgisi nedir bu adamın? Ha bu demek değilki futbolla ilişiği olanlar harikulede yazıyor! Maalesef öyle değil! Lafı uzatmak gereksiz, şu an da futbolun kalitesizliği yeşil sahalarla sınırlı değil! Spor sayfalarıda spor programlarıda o derece kalitesiz!
Galatasaray'ın yetiştirdiği insanlar bu açığı kapatacaklardır inanıyorum!

Hakan Ünsal Lig tv de yorum yapmaya başladı, duymuşsunuzdur. Eski fulbolcumuz, biz bişey demeyelim, bizden olmayanları dinleyelim:

Hakan Ünsal’a dikkat !

Türk futbolunda tarih yazan onbir altın adamdan biri Hakan Ünsal. Galatasaray’la UEFA Şampiyonluğu, Ulusal takımla dünya üçüncülüğü. Bunlar her Türk futbolcusuna kısmet olacak başarılar değil. Hakan bunların hepsini yaşadı. Evi “Şeref madalyaları” ile dolu. Gönüllerde de haklı alkışlar. Hakan Ünsal futbolu bıraktı, şimdi LİG TV’de yorum yapıyor. Henüz yolun başında. Ama lütfen yorumlarına dikkat. Futboldan anlayan insanın, futbolu oynayan, uluslararası alanda başarı ve tecrübe kazanan insanın yorumları da bir başka oluyor. Hakan Ünsal’ı keyifle izliyorum, dinliyorum.

Şansal Büyüka

Beşiktaş maçınıda yorumlamış, bjk'lılar tarafından bile beğenilmişti!

Neyse Allah diğerlerininde yolunu açık etsin :)
Meczup

Post Reply