33. Hafta: BJK-GS 1-2 (Kabze 64,90')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Geçen sene inönü stadında 0-0 biten maçta da Hakan şükür penaltıyı aynı kalenin aynı direğine nişanlayıp penaltıyı kaçırmıştı. Bugün de Necati aynı direğe nişanlayarak kaçırdı.

Sanırım o kale direğinde bir ayar sorunu var. Biraz düzeltmek lazım. :lol:

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Beşikaşı inönüde 10 yıl sonra yenmişiz diye duydum.. Sevinelim :)
Çift penaltılı maçtan beri Beşiktaşa yenilmiyor olmakta güzel, buna da sevinelim :)
Penaltıda Nobrenin penaltısı gibi sıfır temasla uydurulmuş bir penaltı değil..
Necati, gerçekten çok kilolu görünüyor, ağır çekimde nasılda sallanıyor yanaklar lop lop diye.. Kendine gel Necati :)

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Maci parca parca seyrettim.Ilk yari GS tahminimce konsantre ve BJK kalesine yikmaya calisan goruntudeydi, hakemin bedavadan penaltisi da yetmedi ilk yariya.Tumer ve Koray inanilmaz oynadi, GS o kadar kotu idi aslinda sadece Koray ve Tumer yetiyordu.

Herkes Cordobayi sucluyor ancak Kabze'nin attigi goller birbirinin kopyasi.Orada hepsinin Kleberson'u suclamasi gerekiyordu bence.

BJK benim bekledigimden daha fizik olarak direnci cikti.Bu macta BJK'in top kapma istatistigi varsa bir geciversin arkadaslar merak ettim.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..

Erturk Turker

Post by Erturk Turker »

Adnan Polat kurtarsana Cimbom'unu.. aaaaaaaa! gol oldu :cry:
Ne mutlu Galatasaray'lıyım diyene :)

Zafer Yazici

Valla BJK iyi takım

Post by Zafer Yazici »

Erturk Turker wrote:Adnan Polat kurtarsana Cimbom'unu.. aaaaaaaa! gol oldu :cry:
Tigana
iyi oprasyon yapmış seneye bu kadar kolay kopmazlar ligden
Bu sene garip bir lig oldu.
Gerets zor maçlar adamın değil bence ve orta saha kurgusu olmayan bir takımla buralara gelmesi mucize
bence ama işte
bu
Türkcell super lig hiç bitmesin:)))
Bu sene fenere havadan 20 puan verdiler kopamadılar seneye 100 yıl işleni
aziz başkan şimdiden kulise ve bağırmya başlamış 40 puan iserim deyuuu
Galatasaray bir yasam bicimidir..
Galatasaray sabrın sembolüdür.

evren özyürek

Post by evren özyürek »

Savas Macun wrote: hakemin bedavadan penaltisi da yetmedi ilk yariya.
Asıl penaltı bugün Önder'in yaptığıdır.Doğru söylüyorsunuz.

Bu mu bedavaydı ,Alex'in son dakikada kendini attığı pozisyon mu,yoksa Nobre'nin Kerem'i attırdığı pozisyon mu?

Penaltı maçın skoruna tesir etti mi.Yoksa FB'nin 1inci golündeki verilmeyen ofsayt mı etkiledi maçı?

Bu rezil ŞAİBELİ sezonda bile bu kadar konuşuluyorsa çok komik.

Not: Ben de Erciyes'in istatistiklerini merak ettim.O kaleciye no'olmuş onu merak ettim.4 golden hiçbirinde niye direkleri tekmelemediler merak ettim.
Bu macta BJK'in top kapma istatistigi varsa bir geciversin arkadaslar merak ettim.
para...şike...işte fener işte...

Yigit Kavurmacioglu

Re: Valla BJK iyi takım

Post by Yigit Kavurmacioglu »

Zafer Yazici wrote:
Erturk Turker wrote:Adnan Polat kurtarsana Cimbom'unu.. aaaaaaaa! gol oldu :cry:
Tigana
iyi oprasyon yapmış seneye bu kadar kolay kopmazlar ligden
Bu sene garip bir lig oldu.
Gerets zor maçlar adamın değil bence ve orta saha kurgusu olmayan bir takımla buralara gelmesi mucize
bence ama işte
bu
Türkcell super lig hiç bitmesin:)))
Bu sene fenere havadan 20 puan verdiler kopamadılar seneye 100 yıl işleni
aziz başkan şimdiden kulise ve bağırmya başlamış 40 puan iserim deyuuu
Oncelikle kardes klubunuzle bir toplanti yapip da su puan isini bir sabitleseniz iyi olacak, biri cikip 14 diyor oburu acik arttirmada gibi 20 yapiyor. Beyler ayip oluyor, hadi F.Bahce'yi iki macta da yenemediniz , psikoloji filan diyorsunuz ama bu yakismiyor. Adnan Polat bir sonraki Palet yemeginde bunu da gundeme getirip bitirsin bu isi :)

Maca gelince G.Saray Zalad'dan sonra yeni bir kaleci daha kazandi gibi, Ilk yarida penalti pozisyonunda mudahale cok guzeldi, ama mac biterken yapilan asist daha da iyiydi galiba.

Yanlis anlamayin, hic bir sey iddia etmiyorum. Hatta tertemiz bir mac oldu, tabii "Temizlig"cilerden aksi beklenmezdi zaten.

Aziz Yildirim muhakkak pislik yapmistir :), yoksa zaten lig coktan bitmis, "gonullerin" sampiyonu, ligin de tozunu atmisti ama olmadi, son haftaya kaldi. Maraton programini izliyordum, edilen laf su "F.Bahce Denizli'de galip gelemezse, sampiyon G.Saray olur". G.Saray Kayseri maci oynandi bitti de benim haberim mi olmadi :)

Selamlar
YK

evren özyürek

Re: Valla BJK iyi takım

Post by evren özyürek »

Yigit Kavurmacioglu wrote: Oncelikle kardes klubunuzle bir toplanti yapip da su puan isini bir sabitleseniz iyi olacak, biri cikip 14 diyor oburu acik arttirmada gibi 20 yapiyor.
O kadar çok oldu ki ,hatta artık öyle komik bir hal aldı ki;takip etmekte zorlanmak çok doğal.Mesela bazıları bugünkü Önder'in yaptığı hareketi eklemeye üşenmişlerdir..... ,artık kanıksandı.Böyle hatalar olmayınca şaşırıyor herkez.
edit: ilk goldeki ofsayt(M.Yozgatlı mıydı asisti yapan?) arada kaynamış bile.....tıpkı geçen hafta Gökdeniz'in ofsayt diye kesilen pozisyonu gibi...
Beleş puanları daha az hesaplayan ,daha üşengeçmiş demek ki.
Maca gelince G.Saray Zalad'dan sonra yeni bir kaleci daha kazandi gibi, Ilk yarida penalti pozisyonunda mudahale cok guzeldi, ama mac biterken yapilan asist daha da iyiydi galiba.
Erciyes maçındaki kaleciyi arada unutturmak için hazırlanacak karambolün habercisi bunlar.

Not: o sezon BJK-Ankaragücü maçları....4-0 ve 6-0
para...şike...işte fener işte...

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Beylerbeyi Stadındaki PAF macı sonrası yasadıgım soku daha yeni ustumden atıyorum. Sampiyon PAF takımımızın, gelecegimiz dedigimiz PAF takımımızın, sampiyonluk selamını seref tribununde alan ve onları selamlayan bir tek GS lı yonetim kurulu uyesi/yoneticisi yoktu. Sayı ile "1". Butun oyuncularımızı, saygıdeger ailelerini, teknik kadromuz ve butun calısanları tekrar kutlarım, kucaklarım.

Super Lige donersek, bu sene icinde yaptıgımız derbi maclar, oyuncu yapımız, oyuncu kalitesi ve kapasitesi hakkında bir takım faydalı bilgiler verdi. Bu bilgileri objektif degerlendirip, onumuzdeki sene icin hedeflerimizi daha akılcı olusturmalıyız. GS super ligde soyle ya da boyle tam 80 puan topladı. Bu sapka cıkarılacak bir basarıdır. Aksıyan yonlerimize ilk once PAF takımımızdan alternatif bulma strategisi onceligimiz olmalıdır. GS ın gelecegi denilen PAF takım oyuncularımıza daha fazla gorev suresi verilmesi lazım.

Kabze yi bugunku performansıdan oturu ayrıca kutlarım. Kerem Tezic in belirttigi gibi takımı ipten aldı.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Macin uzunca bir bolumunde sanki sampiyonluk iddiasi olan takim BJK gibiydi. Cok daha hirslilardi GS'a gore. Hafta ici verilen demecler, yenen yemek sanki GS'a daha cok zarar vermis gibiydi. Maca Sabri sagda , Hasan solda baslandi ve kanatlardan bir turlu etkili gelemedik. Hasan Sas her kritik macta oldugu gibi iyi bir savunmaya karsi pas vermek yerine calim atmayi tercih edince sag kanat coktu. Sabri sagdan pek orta yapamadi ama yine de caliskandi. Macin sonlarina dogru acildi. Besiktas'ta Koray ve Tumer cok iyilerdi. Tumer ozellikle hirsli oynadi. Koray da bir tane bile topu iskalamadi, hepsine basarili mudahale etti.

Daha sonra hic alakasi yokken bir penalti kazandik. FB'li arkadaslar bedavadan penalti diyorlar ama Alex'in Antep'teki pozisyonuna gore daha penaltiydi. Hakemde bir hata yoktu. Hata Cordoba'daydi. Ayni 3-4luk FB-BJK macindaki gibi gereksiz bir cikisla kontrolsuz girdi. Bunu fakeden Ilic'in fazla bir sey yapmasina gerek yoktu, zaten Cordoba topu birakmis Ilic'e giriyordu. Bir kac defa agir cekimde izleyince penalti olmadigina karar verdim. Ama ayni hareket bir FBli futbolcuya yapilmis olsa ve penalti verilmese simdi ne Haluk Ulusoy kalmisti ne de Adnan Polat kalmisti. Penaltiyi kacirdigimiza samimi bir sekilde sevindim.

Ikinci yari yine ayni sekilde basladi. Yine durgun bir GS vardi sahada. Ama Besiktas golu atinca isler degismeye basladi. Futbolcular daha presli oynamaya basladi. Cihan berbat bir hata yapti golde. O an Kerem Tezic aklima geldi. Uzerine bir de ceza sahasinda topu iskaladi uzerine tuz biber ekti. Necati oyundan alindi hic de yadirgamadi bunu. Kotu oynadiginin farkindaydi herhalde. Hasan Kabze gercekten birinci sinif vuruslarla iki gol atti. Hakan Sukur de bu pozisyonlarin icindeydi. O da elinden geleni yapti, ama biraz fazla duygusal kendisi. Mac sirasinda yine boynunu bukmeler, aglamakli olmalar, mactan sonra aglamalar.. Ilk golden sonra tam bastirirken bu sefer Sergen girdi ve maca agirligini koydu. Topa hakim olarak GS'in gazini aldi. BU arada Ali Gunes de girdi. Geriden surpriz cikislarla 2-3 sut atti. Auta cikti hepsi. Yine Ibrahim Uzulmez'in sutunu Mondi 90dan cikardi. Tumer'in direkten donen bir topu var. Yani bu oyunun uzerine hala bazi FBli arkadaslar macin anlasmali oldugunu dusunuyorlarsa muhakeme yeteneklerini kaybettikleri anlamina gelir bu.

Bu arada genc Aydin da son 10 dakika oynayarak tecrubesini artirdi, yine bir iki sut ve ortasiyla korkmadan oynadi. Marek Heinz da oyuna girdi ama pek varlik gosteremedi. Belki de son maciydi.

Son saniyelerde Cordoba topu atak yonune gore sol tarafta bekleyen Tumer'e gondermek isterken kisa dustu Sabri aldi sanirim, Hakan'a guzel doldurdu, Hakan' cok guzel indirdi, Hasan da harika vurdu. tam koseye gitti top.

Eger Tumer'in sutu direkten donmese, eger Ibrahim Uzulmez'in sutunu Mondi doksandan cikarmasa, eger Cordoba'nin degaji rakibe gitmese simdi butun FBliler helal olsun valla BJK onuru icin oynadi diyeceklerdi. Simdi BJK bir anda satici oldu. Tabi insanin hevesi son saniyede kursaginda kalinca boyle seyler olur.

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Tolga Girici wrote:Macin uzunca bir bolumunde sanki sampiyonluk iddiasi olan takim BJK gibiydi. Cok daha hirslilardi GS'a gore. Hafta ici verilen demecler, yenen yemek sanki GS'a daha cok zarar vermis gibiydi. Maca Sabri sagda , Hasan solda baslandi ve kanatlardan bir turlu etkili gelemedik. Hasan Sas her kritik macta oldugu gibi iyi bir savunmaya karsi pas vermek yerine calim atmayi tercih edince sag kanat coktu. Sabri sagdan pek orta yapamadi ama yine de caliskandi. Macin sonlarina dogru acildi. Besiktas'ta Koray ve Tumer cok iyilerdi. Tumer ozellikle hirsli oynadi. Koray da bir tane bile topu iskalamadi, hepsine basarili mudahale etti.

Daha sonra hic alakasi yokken bir penalti kazandik. FB'li arkadaslar bedavadan penalti diyorlar ama Alex'in Antep'teki pozisyonuna gore daha penaltiydi. Hakemde bir hata yoktu. Hata Cordoba'daydi. Ayni 3-4luk FB-BJK macindaki gibi gereksiz bir cikisla kontrolsuz girdi. Bunu fakeden Ilic'in fazla bir sey yapmasina gerek yoktu, zaten Cordoba topu birakmis Ilic'e giriyordu. Bir kac defa agir cekimde izleyince penalti olmadigina karar verdim. Ama ayni hareket bir FBli futbolcuya yapilmis olsa ve penalti verilmese simdi ne Haluk Ulusoy kalmisti ne de Adnan Polat kalmisti. Penaltiyi kacirdigimiza samimi bir sekilde sevindim.

Ikinci yari yine ayni sekilde basladi. Yine durgun bir GS vardi sahada. Ama Besiktas golu atinca isler degismeye basladi. Futbolcular daha presli oynamaya basladi. Cihan berbat bir hata yapti golde. O an Kerem Tezic aklima geldi. Uzerine bir de ceza sahasinda topu iskaladi uzerine tuz biber ekti. Necati oyundan alindi hic de yadirgamadi bunu. Kotu oynadiginin farkindaydi herhalde. Hasan Kabze gercekten birinci sinif vuruslarla iki gol atti. Hakan Sukur de bu pozisyonlarin icindeydi. O da elinden geleni yapti, ama biraz fazla duygusal kendisi. Mac sirasinda yine boynunu bukmeler, aglamakli olmalar, mactan sonra aglamalar.. Ilk golden sonra tam bastirirken bu sefer Sergen girdi ve maca agirligini koydu. Topa hakim olarak GS'in gazini aldi. BU arada Ali Gunes de girdi. Geriden surpriz cikislarla 2-3 sut atti. Auta cikti hepsi. Yine Ibrahim Uzulmez'in sutunu Mondi 90dan cikardi. Tumer'in direkten donen bir topu var. Yani bu oyunun uzerine hala bazi FBli arkadaslar macin anlasmali oldugunu dusunuyorlarsa muhakeme yeteneklerini kaybettikleri anlamina gelir bu.

Bu arada genc Aydin da son 10 dakika oynayarak tecrubesini artirdi, yine bir iki sut ve ortasiyla korkmadan oynadi. Marek Heinz da oyuna girdi ama pek varlik gosteremedi. Belki de son maciydi.

Son saniyelerde Cordoba topu atak yonune gore sol tarafta bekleyen Tumer'e gondermek isterken kisa dustu Sabri aldi sanirim, Hakan'a guzel doldurdu, Hakan' cok guzel indirdi, Hasan da harika vurdu. tam koseye gitti top.

Eger Tumer'in sutu direkten donmese, eger Ibrahim Uzulmez'in sutunu Mondi doksandan cikarmasa, eger Cordoba'nin degaji rakibe gitmese simdi butun FBliler helal olsun valla BJK onuru icin oynadi diyeceklerdi. Simdi BJK bir anda satici oldu. Tabi insanin hevesi son saniyede kursaginda kalinca boyle seyler olur.
Tolga,
BJK kesinlikle satici falan olmadi, yonetimi baska dusunsede, futbolcu demotive olsa da o tribunler eger oyle bir seyi sezse hepsini ipten gecirir.BJK tribunlerinin hali ortadadir ancak tartisilmayacak bir husus hakikaten kendilerinden baska her seyin onlar icin yalan oldugudur.

GS elinden gelen her turlu saha disi-kurallar dahilinde- ama etik olmayan kucuk oyunlari elinden geldigince yapti, beni sasirtan burada hic kimsenin Ayhan'i sorgulamamasi oldu.Hadi 2-1 bitti mac belki simdi hic sorgulanmayacak.Yanlis hesap bagdat'tan donmedi.

Macin tamamini seyretmedim, ozellikle ilk yariyi hic seyredemedim.Ancak ikinci yarida bana sorarsan BJK cok daha iyi oynadi FB macina nazaran verimlilik acisindan, arada iki fakr vardi.Bizim macta BOBO ve Gokhan ileride inanilmaz basti bizim defansin zaafini bilerek.Ikinciside orta sahada ozellikle kanatlardakiler oyunu daha geride kabul ettiler.Belli ki GS'in uzerlerine gelecegini ve kontralarla cikacaklarini hesap etmisler.

Cordoba'nin yaptigi ancak fanatiklerle malzeme olur, senin dedigin gibi orada topu solda birine atmak istedi.Dondu top gol oldu.

Butun BJK'li futbolcular vede teknik heyetleri maci almak icin didindiler.Ilk yarida GS'da bir sey yapamayinca iyiden direncleri artti, skoru korumak isteselerdi olmazmiydi olurdu da neden yapsinlar.Amaci galip gelen takimin oynamasi gerektigi gibi oynadilar bence.

Kendi adima konusayim, BJK maglubiyeti hak etmedi ve bunu da hediye etmedi.Biz sampiyon oldugumuz son iki sezonun son maclarinda Malatya'dan ve Konya'dan 5 yedik o rehavetle, bu yuzden kupayi sampiyonluk gibi goren ve bu sene ununu elemis elegini asmis BJK'in gostermis oldugu bugunku mucadele icin ben HELAL OLSUN diyorum.

Selamlar
Savas

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Savas Macun wrote: Kendi adima konusayim, BJK maglubiyeti hak etmedi ve bunu da hediye etmedi.Biz sampiyon oldugumuz son iki sezonun son maclarinda Malatya'dan ve Konya'dan 5 yedik o rehavetle, bu yuzden kupayi sampiyonluk gibi goren ve bu sene ununu elemis elegini asmis BJK'in gostermis oldugu bugunku mucadele icin ben HELAL OLSUN diyorum.

Selamlar
Savas
Aferin evladim Sava$. Sakin boyle antu'yu filan okuyup burada dolduru$a gelme. Yigit'in hali ortada. Fena ambale oluyor orada afi$e adilenlari dogru sanip buraya getirerek.

BJK senelerin klubu. $erefsizler bu insanlarin ona buna yatacagina inanip arkalarindan konu$tular bugun mosmor olmu$tur diye sana varsa aldaniyor olmali. Cunku onlar herkesi kendileri gibi sanip bir yemege kari degi$tigini sandiklarindan aksini du$unmeleri zor elbette.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Savas Macun wrote: Tolga,
BJK kesinlikle satici falan olmadi, yonetimi baska dusunsede, futbolcu demotive olsa da o tribunler eger oyle bir seyi sezse hepsini ipten gecirir.BJK tribunlerinin hali ortadadir ancak tartisilmayacak bir husus hakikaten kendilerinden baska her seyin onlar icin yalan oldugudur.

GS elinden gelen her turlu saha disi-kurallar dahilinde- ama etik olmayan kucuk oyunlari elinden geldigince yapti, beni sasirtan burada hic kimsenin Ayhan'i sorgulamamasi oldu.Hadi 2-1 bitti mac belki simdi hic sorgulanmayacak.Yanlis hesap bagdat'tan donmedi.
Savas,

Ayhan'in son gun mac kadrosundan cikarilmasi GS'in aleyhine bir durum olusturdu. Hasan sola gecince takim iyi oynayamadi. Ama bu niye saha ici - saha disi bir oyun olsun ki? Ayhan oynasaydi her topu aldiginda yuhlanacakti. Bu sefer sinirleri bozulacak kart gorecekti belki. Gecen macta hareket cektigi icin aleyhine buyuk tepki var. Daha yeni ifade verdi mahkemede. Bunlari dusunerek bence dogru bir tercih. Mesela Okan Buruk da ASY'ye getirilmiyor ayni sebeplerle. Bu forumdaki diger kisiler ne dusunuyor bilmiyorum. BJK sampiyonlukta iddiali olsa Ayhan getirilmese anlayacagim tepkini ama burada bir kotu niyet yok bence. Yildirim Demiroren ve Adnan Polat'in dustukleri gaflet bugun GS'i cok olumsuz etkiledi, son saniyede mucize bir golle kurtuldular. BJK futbolculari ve taraftari duruma el koyarak macin uzerindeki saibeyi bir miktar kaldirdilar, ama GS bu maci yendigi surece tartisilacak, ne olursa olsun. BJK daha cok haketti kazanmayi ama olmadi. Insallah yoneticiler ders cikarmistir.

Yigit Kavurmacioglu

Post by Yigit Kavurmacioglu »

Cengiz Akgun wrote:
Savas Macun wrote: Kendi adima konusayim, BJK maglubiyeti hak etmedi ve bunu da hediye etmedi.Biz sampiyon oldugumuz son iki sezonun son maclarinda Malatya'dan ve Konya'dan 5 yedik o rehavetle, bu yuzden kupayi sampiyonluk gibi goren ve bu sene ununu elemis elegini asmis BJK'in gostermis oldugu bugunku mucadele icin ben HELAL OLSUN diyorum.

Selamlar
Savas
Aferin evladim Sava$. Sakin boyle antu'yu filan okuyup burada dolduru$a gelme. Yigit'in hali ortada. Fena ambale oluyor orada afi$e adilenlari dogru sanip buraya getirerek.

BJK senelerin klubu. $erefsizler bu insanlarin ona buna yatacagina inanip arkalarindan konu$tular bugun mosmor olmu$tur diye sana varsa aldaniyor olmali. Cunku onlar herkesi kendileri gibi sanip bir yemege kari degi$tigini sandiklarindan aksini du$unmeleri zor elbette.
Bak bak bak, bana laf edene bak. Cengiz merak etme beni kimse doldurusa getirmez, dogru bildigimi yazarim, size uyar uymaz ayri mesele, umurumda da degil. Senin gibi Aziz Yildirim takintim da yok, ona buna camur da atmam. Tabii camur attiktan sonra piskin, piskin kinayeli yazmak da bir sanat...

"Bir yemege kari degistirmek" bana "gerdek" misalimde hata yapmis diyenin kullandigi ifadeye bak sen.

0-1 ve 4-0 her zaman aklinizda kalsin, orda, burda puan hesaplari yaparken bu iki macta ne yaptik da gonullerin sampiyonu bu golleri yedi diye bir daha dusunun. Siz o golleri yerseniz, en buyk transferiniz Ulusoy bile kurtaramiyor baksaniza sizi..

Selamlar
YK

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Tolga Girici wrote: Yildirim Demiroren ve Adnan Polat'in dustukleri gaflet bugun GS'i cok olumsuz etkiledi, son saniyede mucize bir golle kurtuldular.
Cevabi iste bu cumlede sakli, oyle bir hava yaratildi ki, adamlardan 3 puani alicaz bir de gereksiz yere Ayhan ile provoke etmeyelim falan diye dusundurler herhalde.Oyle stratejik dusunselerdi Hasan'i bizim macta oynatmazdilar.Bizim de bu durumda bundan sonra Tuncay'i getirmemiz lazim o mantikla.Bugun galip geldigin icin iyi oldu diyorsun ama dusun ki taraftar bile o kadar uyutuldu ki takimin belkemigi olmayinca kimsenin giki cikmiyor.Ikinxi yariyi bir gozunun onune getir de sagdan sagdan nasil geldigini besiktasin bir hatirla.

Selamlar
Savas

Post Reply