2006-2007 Turkiye Super Lig Yarismasi Sampiyonu MESUT OZEN..

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Boyle forumda tek kelime etmeden forma ve cikolatayi kapip gitmekte iyi valla. Benim gibi havanda su doven ve de kendine saygi isteyenlere ise nanik. $aka elbette. Gorgen senin istedigin cikolata olsun diye beni cikolataya bogar. Bu sene hafta birincisi bile olamadim birader. Ceneye gelince ustume yok ama.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sende gönüllerin şampiyonu olursun be Cengiz abi..

Ligtede kimse bu ünvanı haketmediğine göre, çaktırmadan sahiplenebilirsin :)
Cengiz Akgun wrote:Boyle forumda tek kelime etmeden forma ve cikolatayi kapip gitmekte iyi valla. Benim gibi havanda su doven ve de kendine saygi isteyenlere ise nanik. $aka elbette. Gorgen senin istedigin cikolata olsun diye beni cikolataya bogar. Bu sene hafta birincisi bile olamadim birader. Ceneye gelince ustume yok ama.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Cengiz Akgun wrote:Boyle forumda tek kelime etmeden forma ve cikolatayi kapip gitmekte iyi valla. Benim gibi havanda su doven ve de kendine saygi isteyenlere ise nanik. $aka elbette. Gorgen senin istedigin cikolata olsun diye beni cikolataya bogar. Bu sene hafta birincisi bile olamadim birader. Ceneye gelince ustume yok ama.
abi istediğin çikolata olsun..

İnanırmısın bu sene de yeni bir çikolata fabrikası yapıyorum. İçim dışım çikolata. :lol:

Hakan Yılmaz

Post by Hakan Yılmaz »

mehmet hocam

bir kutu çikolata da bize gönder.

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Mehmet Gorgen wrote:
abi istediğin çikolata olsun..

İnanırmısın bu sene de yeni bir çikolata fabrikası yapıyorum. İçim dışım çikolata. :lol:
Ben inanırım. Sahsen tecrübe ettim. :wink: Gorgenin arabasinin arkasindaki numunelerle Survivor yarismasinda balikla , cople, meyve ile ugrasmadan
gayet rahat idare edip, birde ustune kilo alirsin.
Aganin eli tutulmaz, yalniz cukulata ile sinirlamayin kendinizi.

Birde ekmekleri esit kizartabilse, degmeyin keyfine :D
NO ADNANS, NO CRY !!

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

hakan yılmaz wrote:mehmet hocam

bir kutu çikolata da bize gönder.
Hakancığım Çikolatadan bol birşey yok. 13'ünde istanbul'a geldğinde seni çikolataya doyururum. :lol:

Mesut ÖZEN

Teşekkür ederim

Post by Mesut ÖZEN »

Sevgili CimBom ' a gönül verenler : başta böyle bir faaliyeti düzenleyen emeği geçen tüm arkadaşlara saygı ve selamlarımı sunarım.Sevgili Bahri nin beni bu organizasyon ile tanıştırması ve her hafta güncellediği yarışma mesajları ile gerçekten yarışma içindeki diğer tüm arkadaşlar ile büyük bir zevk içinde bu faaliyeti takip ettim.Yarışmayı biliyor ama forumunuza üye değildim ,sohbetinizden ve tabii hediyelerinizden de haberdar değildim ama ucunda sadece şampiyon olmak da çok değerli idi.Yarışmayı kazanınca forumdan haberdar oldum ve tabiiki yazdıklarınızdan da. Sayın Cengiz Akgün 'e de inşallah bundan sonraki yarışmada bol şans ve başarılar diliyorum. Hepinize sevgi ve saygılarımla
Gelecek de gelecek umutlar tükenmesin

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mesut ÖZEN wrote: Sevgili CimBom ' a gönül verenler : başta böyle bir faaliyeti düzenleyen emeği geçen tüm arkadaşlara saygı ve selamlarımı sunarım.Sevgili Bahri nin beni bu organizasyon ile tanıştırması ve her hafta güncellediği yarışma mesajları ile gerçekten yarışma içindeki diğer tüm arkadaşlar ile büyük bir zevk içinde bu faaliyeti takip ettim.Yarışmayı biliyor ama forumunuza üye değildim ,sohbetinizden ve tabii hediyelerinizden de haberdar değildim ama ucunda sadece şampiyon olmak da çok değerli idi.Yarışmayı kazanınca forumdan haberdar oldum ve tabiiki yazdıklarınızdan da. Sayın Cengiz Akgün 'e de inşallah bundan sonraki yarışmada bol şans ve başarılar diliyorum. Hepinize sevgi ve saygılarımla
Ben de kendim burada namim daglarda diyordum ki degilmi$. Al i$te bir hayal kirikligi daha.

Mesut Ozen bey pek yazmaya niyetli degil gibi geldi. Aman cikolatayi bol tut Gorgen. Bakarsin fikir degi$tirir. Ben de Izmir'den tekrar bir Goztepe (biliyorum yolu cok uzun Goztepe'nin) Altay hatta Kar$iyaka'yi tekrar birinci ligde gorme dilegi ile.

Bu arada Huseyinoglu benim hedefim ilk 10 diyordu ki caktirmadan girmi$. Bal tutan parmak yalar hesabi i$in icinde bir Kayserili oyunu yoksa dedigini yapmi$ olmanin kivanci ile keyiflenmi$tir. Ahmet Sevim filan pro. O da oyle Mesut bey gibi eger ba$ini gorur i$ini ses seda cikarmadan. Sorsan cok me$guldur yine. Cikolata ve formasini alir gider. Adamin yildizdan omuzlari du$ecek. Bir lafimda Nezih Gunal'a. O da istikrarla yerini senelerdir koruyor. Bir de kendime baktim. 306 oyunlu yari$mada 296 giri$imimde 22. sirada oturuyorum. Gonullerin $ampiyonu Gonuller Sultani filan kesmez bu acikli durumu Ismail. Ortalamama bakip ha 15. filan olabilirmi$im gibi bir mazaret uydurayim derken Irfan beyi gordum 297 giri$i ile ilk ucte. Sus otur yerine daha fazla rezil olma dedim kendime. Bunca laf ebeliginden sonra sonuc ortada i$te..

Bir de burada futboldan ahkam kesenler vardir ya onlara dokundurayim. Siz de bilirsiniz onlari. Cok bilenler takimi canim. Adamlar foyamiz ortaya ikar diye mi dir nedir bu yari$maya takilmazlar. I$tahlari ilk uc dort hafta icinde biter. Bakarlar papuc pahali.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Can Baysan

Post by Can Baysan »

Cengiz Hocam, yarışma biterayak bombalamışsın resmen yahu... :lol:
Yarışmada 118. sırayı almışım, bir Ülker gofret yollarsınız artık mansiyon niyetine...
Liseli vardı ya ah o liseli...

Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Özgür hocam, Bahri ve yarışmaya emek veren herkese tşk, İzmirli şampiyonumuza da tebrikler :D

Yarışmanın formatında değişiklik, yenilik vs düşünüyor mu, şayet evetse katkı yapalım: Örnek en iyi ortalama yakalayana yeşil yıldız (Irfan Balkıs), en yuksek hafta skoru yapana turuncu yıldız (Mehmet Ulupınar'dı galiba) ve tabii ki gonuller sultanına pembe yıldız :lol:

İrfan BALKIS

Post by İrfan BALKIS »

Yarışmayı kazanan Mesut ÖZEN arkadaşa tebrikler... Yarışmayı düzenleyenlere, emeği geçenlere, katkıda bulunanlara, yorumlarıyla ve tahminleriyle katılanlara...sözün özü ilgili ilgisiz forumdaki herkese teşekkürler...

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Mesut ÖZEN bey'den hala ses seda yok. Tekrar hatırlatayım dedim. Ufak da olsa bir pm veya mail atarak adresinizi ve istediğiniz forma size'ını bildirirseniz seviniriz.

Tekrar tebrik ediyoruz ve ufak da olsa bir cevap almayı ümit eidyorum.

mgorgen@gmail.com

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Sn. Mesut Özen bey,

Verdiğiniz adrese formanız ve çikolatalarınızı bu akşam yurtiçi kargo ile gönderttim.

Umarım çikolatalar bu yaz gününde erimeden elinize ulaşır.

Tekrar tebrik ederiz.

2007-2008 sezonunda da süper lig yarışmasında 1. olacak kişiye aynı hediyeleri vereceğimizi şimdiden hatırlatırım.

Post Reply