Sezgin OZCIMBOMLU vefat etti

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gurdal Cetin

Sezgin OZCIMBOMLU vefat etti

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Allah Rahmet Eylesin :(

http://t.co/elvBzwGVbQ
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: Sezgin OZCIMBOMLU vefat etti

Post by Hasan Tezcan »

Bir ikonu kaybetmis olduk :-( Allahtan rahmet yakinlarina sabir diliyorum. Taraftarlar onu son yolculugunda yanliz birakmaz.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Mehmet Gurdal Cetin

Klupte birakmayacak, Engelli Tribunune adinin verilmesi gundemde, taraftar Twitterda simdiden bastiriyor.
TRUST GALATASARAY
MGC

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ben boylelerine fazla aciyamiyorum. Hayatta iken bile insan ziyanligi. Adam Tarik Hocic gol atti diye tribunden dusup koturum kaliyor. (Bu yuzden de bizim Abdurrahimi pek sevmem.) Ne aci bir ana baba icin yahu. Gerci o hayatindan memnunmus anladigim kadari ile. Uclu cektirirmis.

Gazetelerde bir iki moron da yazmis nasil taraftar olunur diye ornek gostererek. Bana gore yanlis gudulmus (misguided) bir hayat. Dikmenle belki oturup simdi bir hesap yapiyorlardir. Karincaezmezle karsilastirmis gazeteciyim diyen moron. Karincaezmez Sevki babayi tanimasam onu da boyle sanip uzulurdum. Adam isinde gucunde, boylu boyunca cocuklar yetistirmis bir aile babasi idi. Alisagelinmis bir taraftarligin disinda biri olmasina ragmen isi gucu vardi.

Coluk cocugunuza taraftarlik konusunda bunlari gosterip kotu ornek olmayin lutfen. Evet olenin arkasindan bir rahmet esirgenmemeli ve mutlaka iyi bir insan olmus olabilir. Ama ornek alinacak ve ovgu duzulecekse yaptiklari ile orantili olmali. Hani dogustan felcli biri olurda ne yapsin Allah bastan vurmus bir kere ve o da boyle avundu denir, ben de anlarim. Bunun hayati ise kendi yarattigi bir trajedi. Tribune adi verilecekmis. Spora gonul verecek kucuk cocuk kimmis diye sordugunda verilecek cevap tribunden gol atilinca kendini kaybetti dustu mu diyecekler.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Gurdal Cetin

Tribunden dusme hikayesi dogru degil abi.
TRUST GALATASARAY
MGC

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Tribunden dusme hikayesi dogru degil abi.
Oyle yazmislar. Adamin gunahini almak istemem. Bunlar guya gazeteci olacak. Tarik Hocic gol atinca tribunden dustu felc gecirdi demis. Yani bunu da boyle biriydi diyerek ovmek icin soylemis. Al bak burda.

http://www.aksam.com.tr/spor/galatasara ... ber-220251
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply