Unal Aysal istifa etti ve Gitti!

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Efe Tuncel

Re: Unal Aysal istifa! ve Gitti!

Post by Efe Tuncel »

Hasan uzgunum ama Unal Aysal sende takinti olmus.
Dusmaninin basinda Aziz Yildirim var, sen bu adam ondan bile kotu demeye getiriyorsan ben de senin sirazen kaymis derim artik.
Mantikli ve madde madde aciklayarak elestirini yapsan ben de alkislayacagim. Cunku kendisinden ben de memnun degildim ve yaptigi sacmaliklar uzerine bu basligi ben acmistim. Ama kurumsal soyle :lol: kurumsal boyle :P diye makara yapiyorsun, bu kadarini bu adam kesinlikle haketmiyor cunku en azindan Terim gibi para ve mevki icin yalanlar soyleyerek kulubu satip gitmedi.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ben onun hakkinda bircok sey yazdim, neden elestiriyorum, atip tutuyorum bir sen bilmiyorsun galiba :-D

1. Sike surecinden gösterdigi yalpak, kisiliksiz tutum.
2. Yönetimi hice sayip cart curt degistirmesi...ki bu bir fantazi yasiyor oldugunun göstergesidir. Sicti batirdi herseyi. Tarzi bu, böyyuk is adami, yerim is adamligini ben, palavraci.
3. FT'i yollayis sekli.
4. Gevezeligi (mansetlerde allahin gunu mubarek, baskanlikta sinek siklet).
5. Parayi carcur etmesi, bilhassa FT den sonra yaptigi transferler.
6. Kisiligi.
7. Elemanlara bakis acisi.
8. Guvenilirligi.
9. Mali kongrede ibra edilmesi (buna cok gicik kaptim, cunku az cok biliyorum...edilmemesi gerekiyordu, mali tabloyu revize eden firma ikazda bulunmasi gerekirdi).

...ve daha neler neler.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Efe Tuncel

Post by Efe Tuncel »

3. sebebini gorunce bir an donakaldim. Sedat Dogan ve Unal Aysal butun yasananlari en ince detaylarina kadar anlattilar ve karsi taraftan en ufak bir yalanlama gelmedi. Adam yalan soylemis, arkandan is cevirmis, konusalim dediginde ise terbiyesizligin zirvesine cikmis. Sence kovmak yerine napmaliydi?

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

FTyi falan korudugum yok, yanlis anlasilmasin.

Terim hic bir zaman cikip GS veya yoneticileri hakkinda cikip medya maymunlugu oynamadi. 30 sene bunu yapmiyan Terim kalkip dogru/yanlis neyse Aysal'a cevap vermez.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Efe Tuncel wrote:3. sebebini gorunce bir an donakaldim. Sedat Dogan ve Unal Aysal butun yasananlari en ince detaylarina kadar anlattilar ve karsi taraftan en ufak bir yalanlama gelmedi. Adam yalan soylemis, arkandan is cevirmis, konusalim dediginde ise terbiyesizligin zirvesine cikmis. Sence kovmak yerine napmaliydi?
Bosver Efe, 8. maddeye bak sen, ona ne kadar guvendigimi görursun :-D Adam sarlatan.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Mehmet Marsan wrote:FTyi falan korudugum yok, yanlis anlasilmasin.

Terim hic bir zaman cikip GS veya yoneticileri hakkinda cikip medya maymunlugu oynamadi. 30 sene bunu yapmiyan Terim kalkip dogru/yanlis neyse Aysal'a cevap vermez.
Bence yeri ve zamani geldiginde verecek, tarzi bu FT'in...hatirlatir en azindan, dokundurur :-)

Ha tekrar etmekte yarar var, bana göre FT yanlis yolda. Tupcu ile iliskisi mazisine ihanet teskil etmekte. Turk milli takimlari, vatan millet sakarya ötesi bir olay bence. Benim midem kaldirmazdi mesela.

Efe Tuncel

Post by Efe Tuncel »

Hasan Tezcan wrote:
Efe Tuncel wrote:3. sebebini gorunce bir an donakaldim. Sedat Dogan ve Unal Aysal butun yasananlari en ince detaylarina kadar anlattilar ve karsi taraftan en ufak bir yalanlama gelmedi. Adam yalan soylemis, arkandan is cevirmis, konusalim dediginde ise terbiyesizligin zirvesine cikmis. Sence kovmak yerine napmaliydi?
Bosver Efe, 8. maddeye bak sen, ona ne kadar guvendigimi görursun :-D Adam sarlatan.
Isin icinde bu kadar insan varken Unal Aysal yalan soyluyor ama Terim'in de yalanlamaya gotu yemiyor yani. Cok mantikli gercekten.
Galatasaray'in cani cehenneme yeterki Terim'e zeval gelmesin diyenlerden oldugunu tahmin edemedim ama simdi iyi anladim, bu konuda baska da bir kelamim olmaz artik.

Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Ben FT'nin ilk ayrilisi sonrasinda Suren yonetimi hakkinda basina yaptigi aciklamayi hatirliyorum. Adamin egosunun Galatasarayinda onunde oldugunu dusunuyorum. Ben FT'yi severim ama bu egosu yokmu, cenesinede hukmediyor. FT'nin Galatasaray'i dusunup konusmadigina inanmiyorum. Karizmasi her seyden onemli :idea:

Fatih Terim, kendisi hakkında Süper Kupa finali sonrası "Terimsiz de oluyormuş" diyen Başkan Süren ve G.Saray yönetimine ateş püskürdü. G.Saray yönetimi ve başkanı zavallı insanlar olarak değerlendiren Terim, "4 yıl boyunca bu takım için her şeyimi feda ettim. Çünkü ben gerçek G.Saraylıyım. Ben gittim onlar meydanı boş buldu, arkamdan konuşmaya başladılar. Bu güne kadar G.Saray'ın menfeaatleri için sustum ama artık, susmayacağım. Çünkü Faruk bey haddini aştı, sırtıma bastırmam. Faruk bey, ve yönetimi zavallı, kompleksli insanlar. Daha önce önlerini ilikleyerek kapımı çalanlar, karizmam altında ezilenler ben gittikten sonra arkamdan ahkam kesiyorlar" dedi.

Terim, "Başkan Süren'e F.Bahçe'den büyük bir teklif aldım dedim. Başkası olsaydı bu para için dinini bile değiştirir ama ben takımımı bile değiştirmem dedim. Yanımızdaki bir yönetici de 'ben olsam o paraya dinimi bie değiştirirdim' dedi. Önce adam olsunlar, insan olsunlar. Ben Süren'e destek verdiğim için muhalefetten özür diliyorum" diye konuştu. "Süper kupa finaline de karizmam altında ezilmesinler diye gitmedim" diyen Terim, "Süren, eğer Monaco prensi ile oturup konuşuyorsa bu Süren olduğu için, UEFA şampiyonu bir takımın başkanı olduğu içindir. Eğer beni bu söylediklerimden dolayı disiplin kuruluna vermezlerse, beni susturamazlar, daha da ağır konuşacağım" dedi.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Baskan'in zamanlamasini hic cozemedim. 2013'deki yonetim degisikligi, ve simdiki istifa ve secim karari. Tam ligin ve SL'nin basinda; insan bu acele ne diyor.

Iki seye takildim: Birincisi, neden bu gayrimenkulleri degerlendirme konusunu bugune sakladi? Neden 2011'de ilk secildiginde masaya getirmedi?
Ikincisi, bu kadar gereksiz transferi neden onayladi?

Futbol disi subelere de onlem alinmali,bu harcamayla batariz.

Zihniyet degismedigi surece GS'da hicbir sey degismez.
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Adayini aciklamis mis...aday olacak adami gözumde dusuruyorsun, bulasma yuru git artik.

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: Unal Aysal istifa etti ve Gitti!

Post by Hasan Tezcan »

Ne gitmesi, nedir bu adamdan cektigimiz....Mayis'ta tekrar aday olma ihtimali varmis guya. Iki farkli haber ama bir baglanti olabilir...tekrar aday olmanin sebebi bu olsa gerek.

http://www.sporx.com/aysaldan-surpriz-a ... Q411360SXQ

http://www.sporx.com/uluerenden-sok-idd ... Q411381SXQ

...ne illetmis.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

http://www.fotomac.com.tr/futbol/2014/1 ... bur-kalsin

Sizlerle paylasmak istedim, dusunumuyor degildim acikcasi, dile getirmis.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bu bos seyleri asma artik buraya Hasan. Akil var mantik var. Aysal bu si bitirdi. Bundan sonra ne o gelir ne de gel derler. Bunlar tamamen asli astari olmayan safsata. Laf olsun torba dolsun da sen oku diye yazilip ciziliyor ya da soyleniyor. Bugune kadar Hincal'in kilcalin hangi dedigi oldu. Bir dusun bakalim.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Demeye dilim varmiyordu daha önce ama gercekten öyle, GS'in Jet-Fadil'i :-) Neler söz vermis neler...sopar insan.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Baskan Yarsuvat'in bugun yaptigi konusma kurumsal Aysal'in iflasidir...ayrintilari carsaf carsaf gazetelerde okursunuz artik. GS'in ne kadar iyi yönetildigi asikar. GS'in mali durumu icler acisi, bu yukun altindan cikacagina busbutun batmis.

Post Reply