Galatasaray 2023-2024

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Selcuk Samli

Re: Galatasaray 2023-2024

Post by Selcuk Samli »

Kalan 4 maca konsantre olmamiz gerekirken secimi konusmaya basladik.

Erden Bey'in bu donem gorev almayacagi soyleniyor, turlu sebep gosteriliyor. 2 sezondur futbolda cok iyi gidiyoruz, ve projeler konusunda da gidisat olumlu. Fakat daha yapilacak isler var, ve ozellikle futbolda yakaladigimiz ivmeyi kaybetmememiz gerektigini dusunuyorum. 2013'de Unal Baskan'in, hic geregi yokken yonetim kurulunu degistirmesi ve Fatih Hoca'nin gorevine son vermesi sebebiyle iyi gidisi bozmustuk. Erden Bey'in gorevine etmesi cok onemli bu acidan.

Taraftarin da secimi birakip kalan maclara konsantre olmasi gerekiyor.
Konsantrasyon
Concentration

nefvakfi.org
Selcuk Samli

Re: Galatasaray 2023-2024

Post by Selcuk Samli »

Dunku mactan sonra IK'in ve MHY'in aciklamalarini dinledim, "biz daha iyi takimiz" , "herkes gordu" gibi. BIr mac kazandigin zaman genel olarak daha iyi takim olmazsin, dun(e mahsus) GS her acidan cok kotu oldugu ve FB de oldukca iyi oldugu icin maci kazandiniz. Hadi MHY soyledigi zaman anliyorum da IK soyledigi zaman komik oluyor.

Hakem cok kotu bir mac yonetti, zaten hic begenmiyorum. Verdigi, vermedigi kartlarda bir cok yanlis vardi. Dunku maci 11'e 11 bitirmek isterdim. Bizim takimin "olmayan konsantrasyonu ve bir beraberlik yeter dusuncesi" FB 10 kisi kaldiktan sonra GS'i mactan iyice uzaklastirdi. Futbolda rehavete yer yok, cezayi yiyorsun.

Seyircinin de tutumunu degistirmesi lazim. Atilan her kornerde, su atip , eksik konsantre olmus takimi olumsuz etkilediler. Gelecek sezon hem yurt disinda hem de Turkiye'de cok onemli maclar oynayacagiz, bu sahaya madde atma olayini hem kulup hem de tribundeki taraftar isbirligi ile cozmemiz gerekir.

Rakibin takim kaptani mactan once tribunleri geriyor. Mactan sonra da hak mahrumiyeti olan kulup baskani bir kortejle stada geliyor, zorla iceri giriyor. Tehditler vs de cabasi. Boyle yonetime boyle kaptan.
Konsantrasyon
Concentration

nefvakfi.org
Post Reply