22. hafta Sivas-G.Saray 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Ulupinar

Post by Mehmet Ulupinar »

0-0 bitti.

Cengiz abi yorumlarini bekliyoruz :lol:
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Ulupinar wrote:0-0 bitti.

Cengiz abi yorumlarini bekliyoruz :lol:
Yorum mu? Haybeye polim ceyrege gazoz desem olur mu Mehmet? Boyle para yok pul yok bilmem ne diye zirtapozluk yaptiktan sonra karakterde yok demeleri de lazim ki yoklar hanesi tamamlansin.

FB rahat etsin. Boyle rakip uc puan verdiginde sen de iki verirsen epey i$in var demektir. Hava soguktu saha agir idi hakem $oyle idi Cihan da boyleydi. Olur Artin damdan inerse soylerim kendine bunlari.
Last edited by Cengiz Akgun on Sun Feb 19, 2006 10:18 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cihan'in pozisyonunda onceden Sivasli oyuncunun dirsegi var. Cihan karsilik veriyor. 4. Hakem Cihan'in hareketini goruyor. Sana dirsek atinca karsilik vermemen lazim, hakeme sikayet et veya hicbirsey yapma, ama dirsekle karsilik vermemesi gerekirdi.

Neyse haftaya Ugur oynayacak. Olumlu tarafindan bakalim. Ayhan donecek, Aydin da donecek daha iyi olacak.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ya bu koyun delisi midir, Bilgin midir, nedir. Hic cekilmiyor birader. Yok mu bir akilli bu herifi al a$agi edecek. Yetti be.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:Ya bu koyun delisi midir, Bilgin midir, nedir. Hic cekilmiyor birader. Yok mu bir akilli bu herifi al a$agi edecek. Yetti be.
Bilgin Gokberk komik bir adam, yani anlattigi seyi baya komik anlatiyor. Ozellikle lig tv'de Oguz Tongsir'le yaptiklari program baya eglenceli geciyor. Ama futboldan anlamayan bir adam kendisi. Yani saglikli bir yorum almak icin dinlemek yanlis bir karar olur. Hele boyle puan kayiplarindan sonra hic cekilmez, sinir bozar.
Last edited by Tolga Girici on Sun Feb 19, 2006 11:28 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yani komik adam gormesem bu sacma sapan adami bana komik diye yutturacan Tolga. Herif kafayi GS futbolcularin paralarini alamamasina takmi$. Yara sinegi gibi ayni yere konup konup duruyor. Ba$ka bir $ey dedigi yok ki. Insan bir iki $ey daha soyleyebilmeli boyle bozuk plak gibi dangirdiyor. TRT oraya bir sepet koysa acaba icinde ne var diye merak eder seyirci.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

TD faciasi diyebilirim. Cikardigi ilk onbire mi, sahada katlandigi bazi
oyunculara mi, göz yumdugu oyuna mi...Ne bicim istir kardesim, bu takim
bu kadar basi bos mu? Duran top kullanamiyorlar, kontra atak da kolay
oyundan dusuyorlar, son pas bir turlu yerine ulasmiyor.

Cihan ayri bir olay, gördugu kirmizi karti amatör liglerinde görursunuz ancak.
Hasan Sas'a dur diyecek yok mu. Takimi beyinsizler ele gecirmis. Gerets Heinz'e
nasil 80 dakika katlandi bilmiyorum...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Tulun denen gariban Cihan'in yedigi kart hakkinda konu$masi yuz kizartici. Atilla Birlik pislik olabilir. Ama sen tac atilirken hakemlerin gozu sende iken adamin suratina cakarsan atilirsin. Cihan alleme-i Cihan olsa atarim ben orada derhal. Iki mac garanti zaten ama uc mac bile olabilir. Gerets ise Cihan once bana vuruldu ben de kar$ilik verdim demek ki iki kirmiz kart olmali idi demi$. Olur Gerets bey karde$im gorursem soylerim sen merak etme. Cihan'i da af et tahrik olmu$ cocuk. Boyle cezayi kendi kessin sahada. Insanlar bu kadar mi aptal olabilir. Yahu milyonlarca dolar para alabilen insanlarin bu kadar salak olmasi hakikaten Allahin adaletine sigan bir olay degil.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Her ne kadar Tulun ve Gerets inkar etse de GSli oyuncularda inanilmaz bir stres ve gerginlik vardi macin basinda. Ozellikle Umit Karan ve biraz da Necati'nin her yanlis pasta ellerini kollarini kaldirip yakinmalari hos olmadi, takimin ritmini bozdu.

GSli oyuncularda bir basibosluk seziyorum. Paralarin verilmemesinin bir sonucu bunlar. Eger futbolcular o gun kendilerini ispatlamak istiyorlarsa ne ala. O zaman iyi oynuyorlar. Ama bugunku gibi durumlarda Hasan Sas sahada serbest dolasiyor, Ilic ortada yok, Cihan efendi macin basindan beri saatli bomba gibi dolasiyor. Su paralarin bir an once verilmesi ve Gerets'in agirligini koymasi lazim.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Futbolcu alinirken kistas nedir? Ben maci seyretmedim ama bu Ilic ve Heinz konusunda buyuk bir tepki var. ozetlerde de bir bok yedikleri goremeyince soruyorum hali ile. Yani Ankaraspor gider bir Weaderson gibi ayagi duzgun frikik ve korner atabilen bir oyuncu alarak bu ikisnin bir takima vereceginden daha fazla veren birini bulabiliyorsa o zaman tarldadan hiyar toplayan bile duzgunu seciyorsa bu adamlari alirken neye bakiyorlar ben cok merak ediyorum. GS'da duran topa vuracak adam yok. Bu bu sene degil son dort senedir boyle.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Zafer Yazici

BOYKOT

Post by Zafer Yazici »

Cengiz Akgun wrote:Futbolcu alinirken kistas nedir? Ben maci seyretmedim ama bu Ilic ve Heinz konusunda buyuk bir tepki var. ozetlerde de bir bok yedikleri goremeyince soruyorum hali ile. Yani Ankaraspor gider bir Weaderson gibi ayagi duzgun frikik ve korner atabilen bir oyuncu alarak bu ikisnin bir takima vereceginden daha fazla veren birini bulabiliyorsa o zaman tarldadan hiyar toplayan bile duzgunu seciyorsa bu adamlari alirken neye bakiyorlar ben cok merak ediyorum. GS'da duran topa vuracak adam yok. Bu bu sene degil son dort senedir boyle.
TAKIMIN GOL POZİSYONU YOK
HERKES BIRBIRINE BAGIRIYOR
CIHAN NE AKLA HİZMET ETTI
HASAN ŞAŞ NECATI FALAN FİLAN

ŞAMPİYON OLSALAR BİLE SÖZLEŞEMELERİ FESEDİLMELİ
KİMSE GALATASARAYDAN BÜYÜK DEĞİLDİR.

ILIC VE HEINZE BU KADAR KREDİ YETER....SABRI AYDIN VOLKAN BUNDAN DAHA İYİSİ YAPAR

SONUÇ BU SENEDE SAMPİYONLUK HAYAL
Galatasaray bir yasam bicimidir..
Galatasaray sabrın sembolüdür.
Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

GALATASARAY son 20 dk 10 kisi ile oynamis ve zor bir deplasmandan 1 puanla ayriliyor. FENERBAHCE ligin en altindan bir takimla puansiz bir mac oynuyor. Aramizdaki puan farki 3 e iniyor. Ligin bitmesine 12 hafta kadar zaman var. yönetimimizin ve takimimizin bu kötü durumuna ragmen hala Sampiyon olma sansimiz var. Neden bu kadar karamsar bakiyorsunuz ve herseyi elestiriyorsunuz anlayamiyorum. GS, FB ve BJK nin karsina cikan her takim kaybetmek zorunda mi ? Ben bu haftadan gayet memnunum. Lig birincisi puansiz kapatmis, Lig ikincisi biz 1 puan alip arayi 3 puana indirmisiz. Tüm zorluk ve negatifliklere ragmen yarista variz. bardagin dolu olan tarafi az dolu , fakat bardagi tam bosaltmadan önce nasil daha cok doldururuz diye düsünmek daha iyi olur. Sampiyonluk iddiamiz sürdügü sürece ben buna inanacagim. Parasiz pulsuz yürekleri ile oynayan futbolculari kritize etmek bana zor geliyor. Aksine böyle zor bir deplasmandan 1 puan aldiklari icin onlari tebrik ediyorum.
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....
Zafer Yazici

TEPSİDE IKRAM İKİ KEZ OLDU ELİMİZLE GERİ TEPTİK

Post by Zafer Yazici »

Serif Halimler wrote:GALATASARAY son 20 dk 10 kisi ile oynamis ve zor bir deplasmandan 1 puanla ayriliyor. FENERBAHCE ligin en altindan bir takimla puansiz bir mac oynuyor. Aramizdaki puan farki 3 e iniyor. Ligin bitmesine 12 hafta kadar zaman var. yönetimimizin ve takimimizin bu kötü durumuna ragmen hala Sampiyon olma sansimiz var. Neden bu kadar karamsar bakiyorsunuz ve herseyi elestiriyorsunuz anlayamiyorum. GS, FB ve BJK nin karsina cikan her takim kaybetmek zorunda mi ? Ben bu haftadan gayet memnunum. Lig birincisi puansiz kapatmis, Lig ikincisi biz 1 puan alip arayi 3 puana indirmisiz. Tüm zorluk ve negatifliklere ragmen yarista variz. bardagin dolu olan tarafi az dolu , fakat bardagi tam bosaltmadan önce nasil daha cok doldururuz diye düsünmek daha iyi olur. Sampiyonluk iddiamiz sürdügü sürece ben buna inanacagim. Parasiz pulsuz yürekleri ile oynayan futbolculari kritize etmek bana zor geliyor. Aksine böyle zor bir deplasmandan 1 puan aldiklari icin onlari tebrik ediyorum.
DAHA TRABZONA İNÖNÜYE VE KADIKÖYE GİDECEZ...
MALATYA VE BU MAÇTA BIRAKMAZ ŞU AN BİR PUAN ÖNDEYDİK.
BU GUN KIRMIZI KART GÖRENE KADARDA GOL POİZSYONU YOK SIFIR.
SOL TARAFTA HEINZ İÇLER ACISI NE OFANSTA NE DEFANSTA VAR
KOY SABRİYİ KOŞSUN HIRPALASAIN MÜCADELE ETSİN
SAĞDA
KULE GİBİ DEFANS HER HAVA TOPUNU ALIYO ISRARLA TOP ŞİŞİRDİLER
MADEN ÖYLE HAKANLA BAŞLA İLİÇ KENRADA OTURT...

GERETS BENCE BU MAÇLARIN CİDDİYETİNİ KAVRAYAMAMIŞ.
KORKACAK BİRŞEYİN YOK
İKİNCİLİK ZATEN GARANTİ
AMA BU SENE ŞAMPİYON OLAMAZSAK 2015 KADAR KİMSE ŞAMPİYON OLAMAZ
FENER GÖTÜRÜR GİDER.

BİİRDE FUTBOLCULARA
GALATASARAY FORMASI VAR ETMİŞTİR ONLARI.
BORCU ELBET ÖDENİR BOYKOT İŞİ
İSE
OLMADI YANLIŞ
İŞ

CEZASI VERİLMELİ
MUTLAKA
EĞER GELECEK BİR YÖNETİMİN İLK İŞİ
AŞACAKLARI ÖDEMEK BUNLARIN İŞİNE SON VERMEK OLMALI
Galatasaray bir yasam bicimidir..
Galatasaray sabrın sembolüdür.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Haftaya Vestel manisa maci olacak. Cok zor.. Vestel cikista. Ama macin Ali Sami Yen'de olmasi avantajimiz. Bence mac topigini Cengiz Abi acsin. O acmayinca puan kaybediyoruz. :)
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Zafer yahu sen yine buyuk harflerle yazmaya ba$ladin. Fena sinirlenmi$sin yine. Biraz derin nefes al filan acilirsin.

Serif karde$im biz gecen senede bu yollardan gectik. Tecrube konu$uyor. Boyle ikinci yariya girildiginde artik ara kapama firsati ele bir ya da iki kere geciyor. Bu firsati kullandin kullandin kulanamaz isen agzini poyraza aciyorsun. FB sendelediginde puan farkini kapatamaz isen pek kapanmiyor bu ara. I$in ilginc tarafi lider yaptigi bu hatalarda rakibi yararlanamiyorsa morali de bozulmuyor ve panige kapilmiyor. Aksine morali bozulan geride liderin sacmalamasini kopya eden oluyor bu hata i$Inde. Elbette her takimin bir ini$I ve ciki$i oluyor lig maratonunda. Devamli kazanacak diye bir istatistik yok. Bu i$ yari$ i$i. Araba yari$I da boyle atletizmde de boyle. Lideri takip ederken onun yaptiklari hatalari sen de yapar isen lider olamiyorsun. Bu i$in sihirbazligi yok. Toplama cikarma yapan biliyor. Bak kac haftadir dalga geciyorlardi bu lige olumuz yeter diyerek. Hakemlerle filan idare ettiler ama bu hafta olmadi. Aziz amcam mactan sonra hepinizi musluman hiristiyan demeden sunnet ederim kafami attirmayin ona gore diye soyunma odasina daldi muhakkak. Bu kadar basit. Bizimki ise hastahaneden cikti mi bilmem. Ciksa bile hem futbolculari filan gorse buzdek buzdek kacacak vaziyette. Birak hesap sormayi hesap verecek durumda.

Sivas Ankaraspordan daha kaliteli bir takim degil. Birinin 4 oburunun 6 galibiyetinin birinin 6 oburunun 7 maglubiyeti var. Aradaki fark topu topu 5 puan.

Bardagin dolusu bo$u yok artik. Yarim bardak olunca yarim bardak! Neresinden bakarsan bak yarim bardak su i$te. Saracogluna arada uc degil bir puan geride bile gitsen i$ i$ten gecmi$ olacak. Cunku FB'yi kendi sahasinda GS ligi dort kere goturdugunde ve hatta UEFA'yi supurmu$ken bile ezemedi. Boyle pamuk ipliligi ile Ilicle Pilicle Heinz ile Hunts (ketcap markalari bunlar Amerikada) ile bezelenmi$ken yeneriz asariz keseriz diye hayal kurmanin bir anlami yok. Kor kor gozun parmagi cunku.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Post Reply