$ampiyon Galatasaray, Galatasaray $ampiyon!

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bu şampiyonluğu paraya çevirmeyi başarırlar umarım...
Last edited by Ismail Gezer on Sun May 14, 2006 11:51 pm, edited 3 times in total.
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Cengiz Akgun wrote:Bugun benim dogum gunum. Tam 50 yil once 14 Mayis 1956 da dogdum. bugun ayni zamanda anneler gunu. $u son zamanlarda annemle anneler gunu ve dogum gunumu beraber kutlamam pek nadir oldu. Bugun o da yani ba$imda. Boyle bir dogum gunu hediyesi alacagimi pek umid etmemi$tim. Epey anlamli oldu.
Eh be Cengiz,beni arıyormuşsun topiklerin birinde,baştan söyleseydin bir demet çiçekle gelirdik..Yeni yaşın kutlu olsun.. :)

Ben de ayın onunda kutladım yeni yaşımı,çok şükür cimbom ikimize de her sene hediye vermeyi adetten saydı..Geçen yıl kupa,bu sene şampiyonluk..Yakın Geçmişte de bir şeyler vermişti ama,unuttum şimdi.. :)

Herkes için zor bir geceydi,kaybedene de,kazanana da geçmiş olsun..Şampiyona sevgiler..

Image
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Once futbolculari, sonra onlarin guvenini cabuk kazanarak ilk 10 haftada takimi toparlayabilen Gerets'i bu sampiyonluk icin gonulden kutlarim.

FB'li futbolculari da verdikleri mucadeleden dolayi, bize heyecanli lig yasattiklari ve en sonunda 'hepsi sakaydi' dedikleri icin kutlarim.

Takimdan ozellikle lig basinda destegini esirgeyen taraftari ve ne yaptigini bilmeyen yoneticileri ise belese sevindikleri icin gonulden kutlamam.
Last edited by Murat Kara on Sun May 14, 2006 11:50 pm, edited 1 time in total.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Bize bir sampiyonluk daha kazandiran Galatasarayli futbolculari ve teknik yonetimi en icten duygularimla kutluyorum.

Futbolcularimizin inanci ortada. Ayni sekilde Gerets'i teknik hatalarina ragmen kadrosonu her macta son dakikalara kadar konsantre acisindan oyundan dusurtmedigi icin kendisini tebrik ediyorum.

Yediden yetmise kadar butun Galatasaraylilara HAKLI bir gurur ve cosku yasatan ve bu basariya emegi gecen herkezi -bu forum basta olmak uzere- tebik ediyor basarilarinin devamini diliyorum.

Ozgur'e bir az ocnce telefonda anlatiyordum. Kendisinin mesajalrina daima katilan bir okuyucusu oldugum icin dun Ozan'nin mesajini okuduktan sonra bugunku maci izlememeye karar vermistim.

Bu sampiyonluk Fenerbahcelilerinde hakki gorusune katilmiyorum.

Evet $97 milyon dolarlik takim. Her bir oyuncusu ustun kabiliyet. Bizi iki kere yendiler (-6 points). Ama is-te-me-misler. Ama para pul ile bu is olsaydi mucadeleye yer kalmazdi...Onlari Galatasaray endeksli dunyalarinda bas basa birakiyorum.

PAF takimimizi da tebrik eder ve bu forumun degerli uyesi Cengiz Akgun'nun dogum gununude ayrica kutlarim...

They choked!
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

FBTV'yi yeniden liseteye alalım :) Uzun zamandır kadro dışıydı kendisi..

Bakalım ikinciliği nasıl kutluyorlar ...

Aaaa hava durumu var!

Azizin havası nasıl bacım ondan haber ver hele... :)

İkidir açıyorum reklam reklam reklam :)

Bugün çok reklam almışlar anlaşılan, ee ikinlik bu boru değil :)
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Vay beee !!!...

3 tane 250 mg Apronax ardindan 2 sise Heifeweisen hala sallaniyorum.

Hala nasil oldugunu anlayabilmis degilim.

Mucize gerceklesti. Mucizeden baska lafim yok. Bu inancsizligin sebebi Denizli'nin zayifligi idi. Ama can havlinden cikan guc bir kere daha beklenmeyeni becerdi.

Basta 93 dakikada gollerini atan Karan, Hakan, Aydin ve Kabze'yi kutluyorum. Dusunurseniz son saniyede atilan bu goller olmasa 34 haftalik mucadelenin pek bir manasi yok.

Takimin ana sutu kadar helal sampiyonlugunu cani gonulden kutluyorum ve bu mucizenin yakilip yikilmak istenen bu kulubun yeniden canlanmasi icin bir kivilcim olmasini diliyorum. Avrupa'da Turk futbolunun adi duyulmayali uzun bir zaman gecti.

Genclesmis bir Galatasaray'in aslan genclerinin kendinden emin bir sekilde Avrupa'da basarili olmasini diliyorum ve bekliyorum.

Ozan Ersoy
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Duygusal anlar.
Bu sampiyonlugu herhalde hayatimin sonuna kadar hatirlarim.
Against all odds...

Image
Erturk Turker

Post by Erturk Turker »

Haramilerin saltanatı YIKILDI!!!!!!!!
Harbiden die for you..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Anadolu Ajansına göre Trabzonda Galatasarayın şampiyonluğu kutlayan coşkulu bir kalabalık varmış :)

Ömer Çavuşoğlu CNN ekranlarında görünmüyor...

"Kuş Gribi başarıyla önlenmiştir" :lol:

Aziz Üstel, Kalpakçıoğluyla GS ve FB'nin merchandising gelirlerini karşılaştırmış, GS biraz fazla çıkmış Smile
Last edited by Ismail Gezer on Mon May 15, 2006 12:37 am, edited 1 time in total.
Mehmet Sönmez

Post by Mehmet Sönmez »

sampionluk cok güzel bir sey bu aksam esimle ve arkadasim Tanzer ile sampiyonlugu kutladik.... cok güzeldi cok eglendik....
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Galatasaraylıların kutlama yaptığı yerlerde ismi en çok zikredilen kişi: Tuncay... :) Diğer topçulara ders olsun, dilinizi kısa tutun!
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Image

Image

Image
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

Cengiz Hocam,
ne mutlu sana.
Dogum gününde Samypiyonluk yasiyorsun.

Önclike nice yIllara !
ikinci olarak ta zor ve gec te olsa Sampiyonlugumuzu kutluyorum.
Gerci ikinci olmaya hazirlaniyorduk, fakat FB her nedense cok tutuk ve sampiyon olmak isteyen bir takim gibi oynamayip maci kazanamayinca, sampiyon olduk. Ölümüz sampiyon oluyorsa , biraz dirilirsek CL kupasini almak icin oynamamiz gerekecek.
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Tum yurtta Bolu'lusu, Bursa'lisi, Trabzon'lusu, hatta BJK'lisi kutlamalara destek vermis. Epey sevenimiz varmis. Umarim seneye Avrupa basarilari ile seviniriz. Cunku asil hedef orasi.
http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=156906

Cengiz abi su Deli Hasan'in suratini bir yorumla bakalim. Sen kendisini epey seversin. :D Hergele epey sempatik deli meli. Bu gece bizim Murat Gokcigdem'in de kalbinde taht kurmustur.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Post Reply