8. Hafta: G.Saray-Konya 3-3 (Ayhan' 36, Ilic 50', Arda 54')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İyi oynanan bu dakikalar ziyan olmaz inşallah.. Gerçi gol atıp gevşemeleride çok gördük..

Gol ofsayt mıydı?
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Offside. Hasan sut cekerken Orhan en ileride.

Ozan
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ve yedik.. Yemesek ayıp olurdu..
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Nefis bir gol yedik. Sabri ileri cikarken topu kaptirdik, onun atagindan gelip ortaya yoneldiler, uzaklastiramadik. Ceza sahasi disindan Eder hic durdurmadan bir sut cekti, iki diregede carpan top icerde. Mondi seyretmek zorunda kaldi.

Bundan sonra izdirap gecer bu mac. Ilic hic oyunda yok. Yurumuyor bile.

Ozan Ersoy
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

GOOOOOOOLLL AYHAN!
Özgür
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hakan yine kacirdi. Sabri nefis ortaladi yine. Kafa alti pasin icinde disari.

Sabri'ye dikkat ediyorum. Tam hiz kosu halinde yaptigi ortalar hep duzgun gidiyor. Durarak veya yavas bir hizda yaptigi ortalar cok kotu kaleci calistirir ortalari.

Ozan
Zafer Yazici

YENİLİRSEK BU SENE İŞİMİZ ZOR

Post by Zafer Yazici »

Ozan Ersoy wrote:Nefis bir gol yedik. Sabri ileri cikarken topu kaptirdik, onun atagindan gelip ortaya yoneldiler, uzaklastiramadik. Ceza sahasi disindan Eder hic durdurmadan bir sut cekti, iki diregede carpan top icerde. Mondi seyretmek zorunda kaldi.

Bundan sonra izdirap gecer bu mac. Ilic hic oyunda yok. Yurumuyor bile.

Ozan Ersoy
bu yabancıları ne zaman göreceğiz ya
Carrusca filan
Galatasaray bir yasam bicimidir..
Galatasaray sabrın sembolüdür.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL

Ayhan..

Hakan indirdi ortayi Ayhan ceza sahasi disinda gelisine guzel yerden bir vurus ve gol.

Bir dakika once HAsan a penalti yaptilar hakem vermedi.

Ozan Ersoy
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ayhan atti 1-1. Hakan indirdi kagayla.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

TV'ye bakıyorum 0-1 buraya bakıyorum GOL yazıyorum ve bu durum 1 dakka kadar sürdü :D
Ozgur Huseyinoglu wrote:GOOOOOOOLLL AYHAN!
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Bizimkilerde yorgunluk basgosterdi.

43' Simdi cok guzel bir atak yaptik ama Orhan kaleye vurdu caprazdan, iceri cevirse gol olabilirdi.

Top bizdeyken Song sagbek gibi oynuyor, 3lu defans gibi. Sabri orta sahaya destek veriyor. Simdi batistanin sutu aut. Simdi Eder vurdu Mondragon.

Ilk yaridaki son sansimiz Hasan ortaladi iceri, Umit uctu ama yetisemedi.

Ilk yarinin sonunu zor getirdi takim yorgunluktan. Ikinci yarida boyle giderse yine puan kaybederiz. Belki taze kan lazim takima ama kim bilmiyorum.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote:Bizimkilerde yorgunluk basgosterdi.
Son 10 dakika bayagi bitik gecti. Ilic, Umit Karan, Arda yorgunlardan. Hakan kosuyor bir nane yok. Ayhan, Sabri, Hasan iyi kosuyor. Defansin ciddi hatasi yok ama orta sahanin bizim defansdan donen toplari toplamasi lazim, bir tek Ayhan yetmiyor.

Ikinci yari oyuncu degisiklikleri gec gelirse bu mactan da 3 puan alamadan ayrilabilir GS.

Ozan Ersoy
Last edited by Ozan Ersoy on Sat Sep 30, 2006 9:33 pm, edited 1 time in total.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Ben uc forvet oynarım baska yol bilmem felsefesi oyunu domine ediyor. O zaman al Ilıc ı yerine Arda kı koy. Kanatların iyi isliyor, Carrusca yı sol aal, Arda yı Ilic in yerine koy. Yok Carrusca hazır degilse, gobege birini al Ayhan ı sol a kaydır. Gene uc forvet oyna!

Ilic in orta sahada fiziki oyunu kaldıramadıgını herkes goruyor.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Murat Biricik wrote:Ben uc forvet oynarım baska yol bilmem felsefesi oyunu domine ediyor. O zaman al Ilıc ı yerine Arda kı koy. Kanatların iyi isliyor, Carrusca yı sol aal, Arda yı Ilic in yerine koy. Yok Carrusca hazır degilse, gobege birini al Ayhan ı sol a kaydır. Gene uc forvet oyna!

Ilic in orta sahada fiziki oyunu kaldıramadıgını herkes goruyor.
Ilic yagmurda karda pek ise yaramiyor . Bence de Arda ortaya, Carrusca sola gecse, biraz daha iyi olur.

Benim bildigim Gerets gol yemeden (yenik duruma dusmeden) pek oyuncu degistirmiyor. Bakalim ne yapacak bu sefer.

Ayhan'in golunde top El Saka'ya carpip girmis.

Ikinci yarinin baslamasiyla beraber topu ileri sisirdik.
Last edited by Tolga Girici on Sat Sep 30, 2006 9:37 pm, edited 1 time in total.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Tolga Girici wrote:Ilic yagmurda karda pek ise yaramiyor . Bence de Arda ortaya, Carrusca sola gecse, biraz daha iyi olur.

Benim bildigim Gerets gol yemeden (yenik duruma dusmeden) pek oyuncu degistirmiyor. Bakalim ne yapacak bu sefer.
Arabalara zincir/kis lastigi hesabi, Ilic'e de soyle derin disli bir krampon versek, daha iyi ceker mi ki?! :)

Sakasi bir yana, Liverpool macinda, bayagi defansa yakin oynuyordu 2. yari oyun duzeninde, bir dolu sefer toplari almaya gelmisti. Bu macta da sanki oyle gibi mi?
Özgür
Post Reply