K.Erciyes-G.Saray 4-1 (sabri)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Oguz isiniyormus devre arasinda.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Bir garip takim ki anlayabilene ask olsun.

Hasan Kabze BU ADAM SOL VEYA SAG ACIK, ORTA SAHA OYUNCUSU DA DEGIL. Ama Gerets dinlemiyor.

Sol bek Cihan... Hadi o zorunluluktan diyelim.

Stoper Mehmet Topal. Bakalim ya tutarsa. Olabilir niye olmasin? Bu kadar denemenin icinde bir tane piyango tutar belki. Boy pos yerinde, adam marke etme, defansif ozellikler var.

Takimda sag acik yok, sol acik yok. M Guven- Ayhan - Okan ortada.

Mehmet Guven kaya gibi sertlesmis sahada kotu basladi sonra toparladi, yine kafasiyla oynayabilen tek adam su sahada. Iki uc defa Cihan'i soldan nefis kacirdi ama Cihan'da sol ayak olmadigi icin bir numara olmadi.

Fevzi de nefis. Ceza sahasina hakimiyeti mukemmel, yan toplara iyi cikiyor, ayagi iyi. Zamanlamasi iyi. Mondragon'dan sonra GS'in kalesini Fevzi korumali. Ben olsam hic dusunmem bile.

Sabri de iyi. Ikinci serbest vurusu uzun zamandir GS'da gormedigim kadar guzellikteydi, kaleci nefis cikardi. Golu kaleci hatasi.

Ozan Ersoy
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Ikinci yarida Okan yerine belki Oguz dusunulebilir.
Dogru secim Tolga! Araya top atabilecek oyunu kuracak oyuncumuz Oguz.

Ayrıca Cihan ı cıkarmalı ve Ates i oyuna almalı. Ayhan Sol bek Ates sag bek. Orta saha Oguz-M.Guven- Sabriden olusturulur.

Gerets ilk yarıda PAF lardan Ozgurcan ve M. Guven e sans tanıyarak dogruyu yaptı. Bu sezon ilk devre PAF larda en iyi gelismegi gosteren iki oyuncumuz bu ikisi.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

M. Guven'i cikartmis galiba Gerets. Takimdaki tecrubeli oyunculari tutmak istiyor galiba. Ama Okan'in da ne kadar pas hatasi yaptigi ortada. Genclere hic guvenmedigini belli ediyor maalesef.

Belki butun tecrubelileri oyundan alirsam gencler dagilir diye dusunuyor, ama yanlis bir dusunce olur bu.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote:M. Guven'i cikartmis galiba Gerets. Takimdaki tecrubeli oyunculari tutmak istiyor galiba. Ama Okan'in da ne kadar pas hatasi yaptigi ortada. Genclere hic guvenmedigini belli ediyor maalesef.

Belki butun tecrubelileri oyundan alirsam gencler dagilir diye dusunuyor, ama yanlis bir dusunce olur bu.
Yaziklar olsun. Neyse sene sonunda kurtuluyoruz Belcikali sakallidan..

Ozan Ersoy
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Bu Tolga Seyhan nasil milli takima kadar yukselmis hayret. Galiba Lucescu bir is cikmayacagini anlayinca kibarca bize gonderdi Tolga'yi.

Simdi Hasan, Necati Okan paslasmasinda top aut.

Cenk Isler cok guzel bir gol atti. Bir turlu uzaklastiramadik. Once Tolga Seyhan caresizlik icinde sacma bir hareket yapti. Sonra M. Topal da uzaklastiramadi ve gol.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Tarihi farka adım adım yaklaşıyoruz :)

Be adam bari gençlerden kursaydın şu kadroyu, morukları doldurmasaydın!
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Bir gol daha yedik. Tolga Seyhan ne rakibe kostu, ne pas verilen adami engelleyebildi.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mehmet Topal'in stoper macerasi kisa surdu, iki golu de o yedirdi. Birincisinde uzaklastiramadigi top (yayin onunde onunde kalan topa iska gecti, Cenk aldi gitti) ikincisinde yedigi calim (adam gogsuyle durdurup, uzerinden asirdi) evlere senlik.

Bu kabus daha uzun surmeyecek, neyse ki sene sonunda Belcika'li kabasakaldan kurtuluyoruz.

Ozan Ersoy
Last edited by Ozan Ersoy on Wed Dec 20, 2006 10:28 pm, edited 1 time in total.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

sON 2 GOLDE MEHMET TOPAL'IN da ECEMİCE HAREKETLERİ VARDI.3 GOLDE FAUL VAR DİYE YERE YATTI. 4. golde ise inanılmaz bir çalım yedi.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Defanstakiler bir topu da uzaklastirabilse cok sevinecegim.

Necati'yi cikartmak lazim oyundan. Belki Kabze forvete gecer. Onun yerine orta sahaya yedekten birisi alinabilir.
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Ozan Ersoy wrote:Bu kabus daha uzun surmeyecek, neyse ki sene sonunda Belcika'li kabasakaldan kurtuluyoruz.
İnşallah, ama ben bu kez de Saffet Susiç gibi birini getireceğinden korkuyorum bu öküzlerin.
Liseli vardı ya ah o liseli...
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Kabze cikti Ugur girdi. Iste bastan beri boyle olmasi lazimdi.

Stoper stoper degil, sol bek solbek degil, sag acik sag acik degil, on libero Okan on libero degil. Yok mu bu paf takimda bu mevkilerde adam? Niye illa sarlatanlik yapiliyor anlamiyorum.

Sen sezon basindan beri kabze'yi kanatlar da oynat, sonra da canli yayinda, "benim verdigim gorevleri degil baska seyleri yapiyor" de.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

M. Guven - Oguz degisikligi yuzunden soku daha yeni atlatıyorum. Kendimi o kadar hazırlamıstım ki aha iste ikisi Guven-Oguz yan yana oynayacaklar, Okan ı dısarı alıyor, Sabri yi de ortaya alır derken ...... :oops: :oops: :oops:

M. Guven ne yaptı da degistirildi anlayabilmis degilim. Cihan ı neden ısrarla sol bek oynatıyoruz? Ayhan ı koy sol beke, al Ates i sag beke. Hic degilse bir genc bekimiz tecrube kazansın.

PAF ta degil Ferhat, Ilker dahi Cihan dan iyi oynuyor sol mevkide!

En azından adam yoklugunda Ates, Oguz, Ozgurcan, M. Guven e sans verilecegini gorduk. Kabus gibi mactı. Neden M. Guven degistirildi, hala anlayabilmis degilim ve etkisinden de kurtulamadım!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote:Kabze cikti Ugur girdi. Iste bastan beri boyle olmasi lazimdi.

Stoper stoper degil, sol bek solbek degil, sag acik sag acik degil, on libero Okan on libero degil. Yok mu bu paf takimda bu mevkilerde adam? Niye illa sarlatanlik yapiliyor anlamiyorum.

Sen sezon basindan beri kabze'yi kanatlar da oynat, sonra da canli yayinda, "benim verdigim gorevleri degil baska seyleri yapiyor" de.
Niye sarlatanlik yapiliyor iyi soru Tolga. Isini iyi bilen, isini seven adam boyle sacmalik yapmaz. Herseyden once kendine saygisi vardir.

Ikinci yari Mehmet Guven'i cikarmasi cok yanlis. Niye? Bariz Sahada hata uzerine hata yapan Okan var, ne edugu belirsiz Ayhan var. Necati var tembel tembel kiritarak yuruyup hakeme soylenen. Neydi Mehmet'in sucu? Bu hoca mi gencleri kazaniyor, genclere onem veriyor?

UYANIN BEYLER UYANIN...

GS'in tek dayanagi, altin kusak denilen bu genc nesil de harcaniyor. Bundan sonrasi yok artik. Deniz bitti. Bu da harcanirsa, geriye bir sey kalmiyor.

Hadi Mehmet cikti Oguz girdi. Bari Oguz'u seyrederiz dedik. Oguz'u sol kanada aldi. Ben Oguz'u 2-3 kez hazirlik macinda izledim. PAF maci raporlarini siz arkadaslardan okuyorum. Varsa bilen soylesin, bu cocuk ne zaman sol kanat oynamistir? Cocukta sol ayak yok. Hizli degil. Defans yapmasini bilmiyor. Boyle sacmalik var mi?

Bu gider daha kotusu gelir. Onu bilemem. Bu bir iki sene daha kalirsa ne olacagini iyice biliyorum artik.

Ozan Ersoy
Post Reply