TFF Super Kupa:GS-BJK (0-1)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

sabah'ın notları:
GALATASARAY: Fevzi 7, Cihan 5, Song 6 (dk.46 Tomas 6), Tolga 7, Orhan Ak 6 (dk. 80 Uğur Uçar 5), Hasan Şaş 5 (dk.46 Sabri 4), İliç 6 (dk. 46 Okan 4), Volkan 5, Ayhan 5 (dk. 46 Heinz 5), Hakan Şükür 6 (dk. 71 Özgürcan 6), Necati 6 (dk. 66 Oğuz 6)

hürriyet'in puanları:
GALATASARAY: Fevzi (6), Cihan (6), Tolga (7), Song (6) (Dk.46 2-Tomas 6), Orhan (7) (Dk.78 Uğur 5), Hasan (7) (Dk.46 Sabri 5), İliç (7) (Dk.46 Okan8), Volkan (7), Ayhan (6) (Dk.46 Heinz 5), Hakan8 (Dk.72 Özgürcan 5), Necati (7)(Dk.66 Oğuz 5)
[

milliyet'in puanları:
GALATASARAY: Fevzi (7) - Cihan (6), Tolga8, Song(6) (Dk.46 Tomas (6), Orhan (7) (Dk.77 Uğur Uçar (6) - Hasan Şaş (7) (Dk.46 Sabri (7), Volkan (7), Iliç (7) (Dk.46 Heinz (6), Ayhan(6)(Dk.46 Okan (7) - Necati8 (Dk.70 Oğuz (6), Hakan Şükür8(Dk.75 Özgürcan (6)

zaman'ın notları:
GALATASARAY: Fevzi 6, Cihan 6, Tolga 7, Song 6 (Dk.46 Tomas 5), Orhan 6 (Dk.78 Uğur 4), Hasan Şaş 7 (Dk.46 Sabri 5), Volkan 7, İliç 7 (Dk.46 Okan Buruk 7), Ayhan 6 (Dk.46 Heinz 5), Necati 7 (Dk.66 Oguz 5), Hakan 8 (Dk.72 Özgürcan 5)

akşam'ın notları:
GALATASARAY: Fevzi 6, Cihan 6, Tolga 7, Song 6 (Dk.46 Tomas 6), Orhan 7 (Dk.78 Uğur 5), Hasan Şaş 7 (Dk.46 Sabri 5), İliç 7, (Dk.46 Okan8), Volkan 7, Ayhan 6 (Dk.46 Heinz 5), Hakan 8 (Dk.72 Özgürcan 5), Necati 7, (Dk.66 Oğuz 5)

Kaleci Fevzi'ye 6 verip Okan'a 8 puan verip maçın en iyi adamı seçenleri kınıyorum.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Mehmet Gorgen wrote:sabah'ın notları:
hürriyet'in puanları:

Kaleci Fevzi'ye 6 verip Okan'a 8 puan verip maçın en iyi adamı seçenleri kınıyorum.
Daha once de soylemistim, Hurriyet bir sebepten dolayi Canaydin taraftari ve GS ile ilgili mumkun oldugu kadar olumlu haber yapmaya calisiyorlar. Daha once de "GS icin bacagini kirmisti" baslikli bir haber yapmislardi Okan hakkinda. Resmi siteyi E-Kolay isletiyor, Dogan grubu sirketi, sanirim GS TV'yi de Dogan grubu isletecek, onunla ilgili bir anlasma olabilir. Aksam'i bilmiyorum.
Yasin Gürel

Post by Yasin Gürel »

Bu Oğuz çok teknik bir oyuncuya benziyor Emreyi andıran bir oyun stili var bu oyuncuyu ligdede oynatmalı bence Gerets Özgürcan'ın kaçırdığı goldede çok güzel bir pas verdi bence Wenger 'in Fabregas'ı oynattığı gibi oynatmalı Gerets bu çocuğu çok büyük bir star olacak eğer kendini defansif olarakda geliştirebilirse

Tolga'nın ilk müdaheleleri çok iyiydi ve hem Song'la hem Tomas'la iyi anlaştılar Tomas'ı kesebilir bu performansıyla

Son olarak Okan bence iyi bir transfer bizim için tecrübesiyle Ş.L 'de işimize yarayabilir elimizde çok fazla orta saha oyuncusu yok (dün Volkan'ı gördükten sonra hiç yokta denebilir)Okan faydalı olacaktır ama taraftarın sahip çıkması lazım çünkü hata yaptı ve af diledi bize düşen affetmektir.

Sevgilerimle
SARIYLA KIRMIZIYLA ALNIMIZIN AKIYLA!!!!!
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Yasin Gürel wrote:Okan faydalı olacaktır ama taraftarın sahip çıkması lazım çünkü hata yaptı ve af diledi bize düşen affetmektir.

Sevgilerimle
Vallahi ben afetmiyorum.

Sağlıklı yaşam için spor yapmadıklarını ve başka takımla anlaşmadım yalanını söylerek; ve kulüp birkaç milyon bonservis parası kazanacakken kendileri üç kuruş fazla kazanayım diye kulübü terkedenlerin bir özürle bu kulüp kapısından kolayca girmesine karşıyım.

Bir de yaşı 33'e gelmiş ise katiyetle karşıyım. bu admları almayacaksın ki genç kuşağa da biraz örnek olsun.
Last edited by Mehmet Gorgen on Sun Jul 16, 2006 6:55 pm, edited 2 times in total.
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Okan'in Emre'nin yaveri olarak Intere alinmasindan sonra oynadigi futbolu hic sevemedim. Deli danalar gibi kosup rakibine devamli sari kartlik hareketler yapmasina, sut atma becerisinden yoksunluguna, serbest atislarin basina gecip heba etmesine ragmen hala 2 buyukde oynayabilmesini hayretle seyrediyorum. Dun oynanan macdaki genc Oguz kostu cabaladi aldigi toplari olumlu kullandi. Okan'a verilecek forma Oguz, Mehmet Guven gibi futbol gelecegi olan gencleri baltalamakdir.

Gecmisi unutsak bile son yillarda oynadigi futbolla GS gibi takimda Okan'in yeri olmamasi lazim. Ustelik her seye maydanoz olarak takimin ahengini bozuyor.

Adnan Polat seneler once Turk futbolunda soz sahibiyken uzakdan pek takip edemedim. Forumda futboldan anlar denildi. Aldigi adama bakinca Polat'in futbol bilgisinden suphe ediyorum.

Yukarda sevgili Mehmet'in yazdigi takim kadrolarinda Okan'in yarim devrede ki oyununa 8 veren gazeteninde agzina....
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ümitle Yalçın takımla birlikte antremanlara başlamış.. Birde kötü haber vardı ama neydi hatırlamıyorum :D
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ismail Gezer wrote:Ümitle Yalçın takımla birlikte antremanlara başlamış.. Birde kötü haber vardı ama neydi hatırlamıyorum :D
Tolga sakatlanmis...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Marsan wrote:Okan'in Emre'nin yaveri olarak Intere alinmasindan sonra oynadigi futbolu hic sevemedim. Deli danalar gibi kosup rakibine devamli sari kartlik hareketler yapmasina, sut atma becerisinden yoksunluguna, serbest atislarin basina gecip heba etmesine ragmen hala 2 buyukde oynayabilmesini hayretle seyrediyorum. ....
Okan'in alameti farikasi deli dana gibi ko$makti zaten. Demek ki pek degi$memi$ ben seyretmeyeli. Bizim basin buna press diyordu. Eh idare ediyordu bu press olayi ile. Degilse Okan da orta saha futbolcusuna yaki$an oyun kuruculuk $ut atma frikik atma filan gibi ozellikler arayacaksaniz sabaha kadar arayin buldugunuzda bana da soyleyin. Okan kirkta yilda bir $ut atti o da milli macta kaleyi buldu ve gol oldu. Ha Okan boyle de digerleri allame-i cihan mi? Yoo. I$te ortadalar Hasan $a$'tan tutun Volkan Aslan'dan cikin arada Ayhan'i da sayin. Iki calim atmayi meziyet sanip futbolcu olarak gecinip gidiyorlar.
Last edited by Cengiz Akgun on Wed Jul 19, 2006 10:17 pm, edited 2 times in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Ne kadar dogru yazmissiniz...

Forumdaki arkadaslar World Cup'daki oynanan futbolu begenmediklerini yazmislar.

Ben ise dunya futbolununu o kadar yakindan takip edemedigim icin oynanan futbolu, dunyanin 4 tarafindan gelen futbolcualrin yukardan gelen toplari ayakla kontrol edilmesini, Almanlarin uzaktan isabetli sutlari, Zidane'nin bir pasla uc Brezilyali oyuncuyu saf disi birakmalarini buyuk bir zevkle izleyip, Volkan Ayhan Ergun niye bunlari yapamiyor, Emre Asigin Okanin bizde ne isi var diye uzulmustum.

Futbol ile yatip kalkan bir toplumdan cikan topcularin bu kadar kisir olmamasi lazim.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hasan Kabze Ingilizce Ogretmeni Ozgecan Mutlu ile evlendi. Goruntuler asagida. Hasan mazeret gostermeden gelmeyen arkadaslarina kirilmis baya. Goruntulerde Hakan, Ergun, Sabri, Orhan, Fevzi, Necati ve Fatih Goksen'i gordum.

http://www.superspor.com/video/test.php?frm_id=2010

Hasan'a ve esine omur boyu mutluluklar dilerim.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Tolga Girici wrote:Hasan Kabze Ingilizce Ogretmeni Ozgecan Mutlu ile evlendi. Goruntuler asagida. Hasan mazeret gostermeden gelmeyen arkadaslarina kirilmis baya. Goruntulerde Hakan, Ergun, Sabri, Orhan, Fevzi, Necati ve Fatih Goksen'i gordum.

http://www.superspor.com/video/test.php?frm_id=2010

Hasan'a ve esine omur boyu mutluluklar dilerim.
Takim arkada$inin dugunune nasil bir mazaret olur yakin ailende olum kalim ve hastalik olmaz ise. Ha yeni genclerin bir kismi Polanyada bunu anlarim da diger dalgacilari anlamak mumkun degil. Ha birde klup ba$kani olayi var tenezul edip gelmemi$. Bir de sogan ba$i bile olamayacak iken kaderin oyunu ile du$unde padi$ah olan ve orada burada bana saygi gosterin ben GS ba$kaniyim der. Herhalde dugun haberi bir hafta once filan verilmiyordur. Butun takimi yoneticisi, teknik yonetimden tut malzemecisine kadar (davet edildiklerini var sayiyorum) kadar orada olmaz ise bir oyuncunun ben bu takimdanim demesi oldukca zor. Hasan Kabze icin uzuldum. Gerets nerde idi acaba? Ben olsam mazeret beyan edenleride defterden silerdim. Hakan $ukur hakikaten bir agabey. Aferin birkacini kulagindan tutup getirmi$. Boyle protokol en cok uyan adamdir.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Cengiz Akgun wrote:... Ha birde klup ba$kani olayi var tenezul edip gelmemi$. Bir de sogan ba$i bile olamayacak iken kaderin oyunu ile du$unde padi$ah olan ve orada burada bana saygi gosterin ben GS ba$kaniyim der. Herhalde dugun haberi bir hafta once filan verilmiyordur. ...
Ilk defa Canaydin'i mudafaa edecegim.

Dun gece Istanbul'da butun Turk futbolunun ileri gelenlerinin katildigi bir parti vardi. Zannedersem Futbolcular Birligi organize etmis. Sener Erzik bile ordaydi. Canaydin (veya cok kaliteli mumdan heykeli) toplantida mevcutdu. Isin komik tarafi LigTV havuz basi toplantisini saatlerce canli olarak verdi.

Bence dun gece Canaydin dogru yerdeydi. Diger ileri gelen idarecilerde Arjantin yollarinda olduklarina gore kaptan olarak klubu Hakan temsil etmistir.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Marsan wrote:
Cengiz Akgun wrote:... Ha birde klup ba$kani olayi var tenezul edip gelmemi$. Bir de sogan ba$i bile olamayacak iken kaderin oyunu ile du$unde padi$ah olan ve orada burada bana saygi gosterin ben GS ba$kaniyim der. Herhalde dugun haberi bir hafta once filan verilmiyordur. ...
Ilk defa Canaydin'i mudafaa edecegim.

.
Mazareti varmi$ demek. O zaman ikinci adam Polat'i yollasaydi. Canaydin'in karisi da mi Havuz ba$inda idi. Fatih Gok$en'i adamdan saymiyor musun diyenler olacak. Her $eyin bir yolu yordami var. Her $eyin bir onem sirasi var. Hasan Kabze'nin 90+ daki o golu olmasa idi hepsi bugunlerde kumda oynuyorlardi. Takim takim olacak ve eger insanlardan fedakarlik bekleyecek isen Hasan Kabze'nin o gununde boynunu bukuk birakip kamera kar$isinda sitem ettirmeyeceksin "malasef arkada$larimin cogu katilamadi" diye. Onun icin Canaydin'in sogan ba$i olamamasini mudafa edecek kimse cikmasin. Sogan ba$i olmak isteyen bile Hasan'in dugununden bir hafta once butun futbolculara ve teknik heyete de dahil yonetim kuruluna Hasan'in dugununde bulunamayacaklarin mazaretlerini bana yapmalarini rica ederim diye bir genelge yollar. Bak bakalim kac ki$i yahu bu sicakta $imdi Izmir cekilir mi diye gitmemekte direnirdi.
Last edited by Cengiz Akgun on Thu Jul 20, 2006 10:13 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

Adnan Polat da Profesyonel Futbolcular Gecesindeydi :)
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Arif Erdem'in takimi Istanbul BB'ni 3-1 yenmisler. Iki devredeki kadrolara bakarsak ilk devre yedek, ikinci devre as kadro gibi olmus sanki. Ama golleri de ilk yarida oynayanlar atmis.

Ikinci devre oynayan kadroda sol bekte kim oynamis, ayrica Orhan Ak nerede gibi sorular takildi kafama.
Florya Günlüğü: 20 Temmuz 2006 Perşembe

Florya Günlüğü: 20 Temmuz 2006 Perşembe Galatasaray yeni sezon hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sürdürdü.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile oynanan hazırlık karşılaşmasından 3-1 galip ayrılan takımımızın golleri ilk yarıda Ayhan ve Özgürcan (2)'dan geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin tek golünü İbrahim kaydetti.

Galatasaray:
1. Devre: Fevzi, Erkan, Emre, Uğur Demirok, Ergün, Sabri, Okan, Ayhan, Oğuz, Uğur Erdoğan, Özgürcan
2. Devre: Mondragon, Cihan, Tomas, Tolga, Uğur Uçar, Hasan Şaş, Volkan, Heinz, İliç, Hakan Şükür, Necati

İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Mehmet Ali, Rızvan, Bekir, Volkan K., Ekrem, Uğur, İlhan, Ünal, Volkan G., Sertan, İbrahim

Tedavisi süren Rigobert Song sahada, Aykut Erçetin ise salonda özel antrenman programları dahilinde çalışmalarını sürdürürken, Hasan Kabze izinden dönerek sağlık ekibimizin yaptığı kontrolün ardından salonda çalıştı.

Galatasaray hazırlıklarını yarın yapacağı çift antrenmanla sürdürecek.
Post Reply