SL 3. ön eleme 2. ayak: S. Bukres-Galatasaray 1-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ersin Taner

Post by Ersin Taner »

Fener 2-0 yaptı. Artık CL'deler diyebiliriz. Biz gidemezsek, kendi paylarına düşen 4.5 milyon Euro'luk medya payının yanı sıra bize düşmesi gereken 5.5 milyon Euro'yu da alacaklar.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Takimin deplasmanda mac kazanamama gibi bir olgusu var. Gectigimiz sene UEFA web sitesinde Panionios deplasmani oncesi okudugum tek cumle hala hatirimda:

"Galatasaray have not won in their last 12 away games in UEFA club competition (excluding qualifying), losing eleven of those matches."

Bunun ustune Leverkusen i de ekleyin. Bukres i eleyip CL gruplarina kalirsak bu kisir donguyu kirariz diye dusunuyordum. Hayirlisi!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ersin Taner

Post by Ersin Taner »

Servet çıkarken kaptırdı. Adamlar boş kaleye atacakken Servet son anda araya girerek topu dışarı attı.
Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Skibbe takimi hic motive edememis. Takim lig maci oynuyor gibi. Milli takim 2 gol geriden mac kazandi, bizimkiler salak salak sahada geziniyorlar.

Steaua'da hicbir sey yok, goreceksiniz sampiyonlar liginde nal toplayacaklar.
Ersin Taner

Post by Ersin Taner »

Aydın girdi linderoth çıktı. Servet'in son anda dışarı attığı top korner olmuştu. O kornerden neredeyse yiyorduk.
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Hala 2 gol atabileceğimize inancım var. İlginç...
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ders bitti geldim ama is isten gecmis gibi...

Biraz ters manyel verelim belki tutar :D

Olmaz boyle sey kardesim ya... Resmen 10 milyon euro'yu FBye elimizle hediye ettik - hem de kendi 5.5 milyonumuzdan olduk... olmaz olsun boylesi...

Satin butun takimi...

Bu Lincoln, Kewell falan ne demeye alindi su macta bile gol atamayacaklarsa :evil:

Aykut'un yuzunu de bir daha gormek istemiyorum :evil:

Skibbe rausch - go back to Germany :!: :!: :!:
Last edited by Mert Tokman on Wed Aug 27, 2008 10:27 pm, edited 1 time in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Eray Tunç wrote:Hala 2 gol atabileceğimize inancım var. İlginç...
Ben bir taneyede razıyım :D

Oylum oylum selvi boylum...
Last edited by Ismail Gezer on Wed Aug 27, 2008 10:30 pm, edited 1 time in total.
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Ismail Gezer wrote:
Eray Tunç wrote:Hala 2 gol atabileceğimize inancım var. İlginç...
Ben bir taneyede razıyım :D
Böyle dedim ama oyuna sonradan giren ve sorumlulukları çok fazla olan oyunculardan Hasan rakip taraftarlarla tartışmaktan, Ümit de hakeme itirazdan sarı kart görüyor...

Bizim bütün ortalar neden Servet'e gidiyor onu da anlamadım, H. Şükür'le mi karıştırıyorlar acaba yılların refleksiyle?

Son 20 dakikada, oyunu organize edecek, panik ve disiplinsizliği önleyecek lider oyuncu (Ve teknik adam) eksikliği sıkıntısı yaşıyoruz gibi gözüküyor.
Last edited by Eray Tunç on Wed Aug 27, 2008 10:35 pm, edited 2 times in total.
Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Nonda'ya macin basindan beri tek top gelmedi Sampiyonlar ligi macinda bu kadar ruhsuz oynansin, yaziklar olsun hepsine. Sabaha kadar oynansa gol atamayacaklar.
Ersin Taner

Post by Ersin Taner »

Ailecek bastırırken doğal olarak kontra yiyoruz sürekli... Bükreş'te gerçekten hiç bir şey yok, forvetleri biraz akıllı ve becerikli bir takım olsa şu anda 4-5 fark yemiştik.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Girdikleri pozisyonların sayısı hızla artıyor...

Buraya kadar.. Baros'lu Kewell'lı Arda'lı Lincoln'lü Galatasaray'a UEFA'da başarılar...
Ersin Taner

Post by Ersin Taner »

Mert Tokman wrote:Ders bitti geldim ama is isten gecmis gibi...

Biraz ters manyel verelim belki tutar :D

Olmaz boyle sey kardesim ya... Resmen 10 milyon euro'yu FBye elimizle hediye ettik - hem de kendi 5.5 milyonumuzdan olduk... olmaz olsun boylesi...

Satin butun takimi...

Bu Lincoln, Kewell falan ne demeye alindi su macta bile gol atamayacaklarsa :evil:

Aykut'un yuzunu de bir daha gormek istemiyorum :evil:

Skibbe rausch - go back to Germany :!: :!: :!:
5.5 milyon sadece medya payı... 3 milyon gruplara katılım bonusu, maç başına 400 binden 6 maçta 2.4 milyon... Minimum 11 milyondan olduk.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Turu Ist da vermistik, cok yazik oldu. Isleri karistirmadan basit tutmak olayi ve becerisi ne yazik ki kimilerine ters geliyor.

Beni asil endiselendiren UEFA CUP ta gruplara kalabilecekmiyiz? Hadi canim sende UEFA CUP i kaldiririz diye avunanlarin dikkatine:

UEFA Cup ta disarida oynadigimiz son 13 macin 12 sini kaybettik birinde ise berabere kaldik.

Hepimize gecmis olsun.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Şişir babam şişir...
Post Reply