TSL 9.Hafta:GS-G.Antepspor 3-1(Kewell, Lincoln,Arda)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ufuk Sezekkaplan wrote:Donuma sıçacağım. Erman, zıvanadan çıkınca Şansal müdahale etti; herhalde reklam arasında uyaracak.

Erman "Galatasaray böyle oynarsa, FB de kımıldarsa, Kadıköy'de Galatasaray yenilir çünkü FB DEFANSI BÖYLE HATALAR YAPMIYOR" dedi.

Şansal acı bir şekilde gülerek "nasıl hata yapmıyorlar hocam, kendi kalesine gol atmak bunlarda, birbirine girmek bunlarda, bak Youla bile FB her maçta gol yiyor deyip dalga geçiyor" diye Erman'ı boka çevirdi. Son hatırladığım Erman'ın "evet ama geçen sene yapmıyorlar-dı" diye kekelediğiydi.

Yazık, zavallılar...
Wallahi komedi gibi, ben de dinliyorum. Pozisyona gicik kapmis Erman. Babam bir ulkenin yarisi sana gicik kapiyor. Simdi Antep'in ofsayt calinan bir pozisyonuna ofsayt degil, pozisyonun guzelligine bak dedi.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kerem Gulec wrote:
Ali Gursel wrote: Simdi Antep'in kacan pozisyonlarina agit yakiyor, kuduradur Erman. GS ikiden sonra bir araba gol kacirdi, hicbiri yok ortada.
Ali
Sunu da ekleyelim de, kayitlara gecsin...

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=47359
% 100 penaltıymış...
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Benfica'da ve Fenerbahce'de husrana ugrar GS :lol: . Igdir'li Rasim Cicekci soruyor, hocam GS'daki kotu futbolu neye bagliyorsunuz? Seyirci akilli abi. :lol: :lol:

Yahu adam neredeyse yalvaririm Benfica yenin sunlari, siz olmazsaniz da FB yapar bir hal diye, adam kuduracak gercekten, Erman Turk televizyon tarihinde canli yayinda cildiran ilk adam olacak.

GS takimi sahada eksilmeye cok musait. :lol: :lol: Ben soyleyeyim (temenni icinde), muneccim degilim :lol: :lol:

Herif tam psikologluk, bilinc altinda ne varsa kusuyor.

Bu arada GS 3 hatta 4u atamadigi icin cok sikinti cekti. Meira'nin ikinci on libero olmasi Ayhan'a yuku cok arttiriyor. Topal ve Linderoth'tan biri donsun, Meira stopere, orta sahamiz cok yumusak, Kewell 60 dakikalik. Baros formsuz, 3, 4 olmamasinin sebebi o.

Ali
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Niye kiziyorsunuz bilmiyorum. Ne guzel egleniyoruz iste. Boyle "comic relief" denilen bedava eglence malzemesi bulmusuz sunun surasinda. Birakin eglendirsin. "Cakma" Gaziantep dedi. Benim argo hazinem oldugu yerde kaldigi icin pek bilemedim anlamni? Var mi bumu acacak.
Last edited by Cengiz Akgun on Sun Nov 02, 2008 11:32 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Mehmet Akif Karamızrak wrote:Erman'ın rahmetli babası bile bizim üçüncü golün pasını verirmiş ofsatmışmışta babasıda kaçırmazmış böyle pozisyonları ( ki o pozisyonda kamera bile çekmiyor ofsayt diye gösterdiğin Ümit'i çekerken oyuncu topu sürüyor mu vurmuş mu belli bile değil! top gözükmüyor çünkü). Lincolnspor bunlar takım oyunu yok gibisinden konuştu sonrada Lincoln oynamıyorki yürüyor dedi hakketen çüş ya.. Ağzını eğip büzerek yarı türkçe yarı argo sallıyor lafı koydum, hazırcevap ve dinamik bir bünyeyim imajı çizdiğini sanıyor ama kendi kendisini çiziyor.

O paradoksa cok kisi giriyor.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Simdi Maraton'dan cumleyi oldugu gibi yaziyorum:

Yildizlasan oyuncunun mumla arandigi macta parlayan oyunculardan biri oldu.

Turkce'den vazgectim, mantik falan da mi kalmadi yahu? Yildiz oyuncu yok, ama parlayan adamlar var. :lol:

Lincoln iyi oyuncu, hep iyiydi, duygusal olup aleyhine yazanlarimiz var, ama ben ciddi olarak futbolculuguna laf eden olacagini sanmam.

Ali
Ozgur A. Boztepe

Mehmet Akif Karamızrak wrote:
Ozgur A. Boztepe wrote:
Mehmet Akif Karamızrak wrote:Erman'ın rahmetli babası bile bizim üçüncü golün pasını verirmiş ofsatmışmışta babasıda kaçırmazmış böyle pozisyonları ( ki o pozisyonda kamera bile çekmiyor ofsayt diye gösterdiğin Ümit'i çekerken oyuncu topu sürüyor mu vurmuş mu belli bile değil! top gözükmüyor çünkü). Lincolnspor bunlar takım oyunu yok gibisinden konuştu sonrada Lincoln oynamıyorki yürüyor dedi hakketen çüş ya.. Ağzını eğip büzerek yarı türkçe yarı argo sallıyor lafı koydum, hazırcevap ve dinamik bir bünyeyim imajı çizdiğini sanıyor ama kendi kendisini çiziyor.

O paradoksa cok kisi giriyor.
Bana kalırsa Lincoln oynadıkça birilerine fena giriyor :D
Asil kewell'in oynamasini cok istiyormus karsi takim. Sahada Hepatit - B belki bizede gecerde bizde futbol oynayamayi ogreniriz diye. :)
Icimdeki korku bir isyan
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cengiz Akgun wrote:Niye kiziyorsunuz bilmiyorum. Ne guzel egleniyoruz iste. Boyle "comic relief" denilen bedava eglence malzemesi bulmusuz sunun surasinda. Birakin eglendirsin. "Cakma" Gaziantep dedi. Benim argo hazinem oldugu yerde kaldigi icin pek bilemedim anlamni? Var mi bumu acacak.
Memlekette son zamanlarda sık kullanılan bir kelime. Taklit, imitasyon gibin birşey :D

Ben Erman'ı izleyemediğim için üzülüyorum. Web sayfalarında da baya düzletip geçiyorlar laflarını. Bugün Rıdvanda fena değil, idare ediyoruz :D

Şu iki maçı kazansak ne hale gelecekler acep?
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Hepsine bir giren var, tekrar edeyim. Bu kadar olmaz çünkü.

Aziz Yıldırım bunlara birşey mi vaat etti, Ali Koç geçen hafta "iletişimi düzelteceğiz" derken bir sepet mi hazırladı bilmiyorum. Rıdvan, Lincoln'un "no look" pasına takılmış, utanmasa Lincoln'e sahtekar diyecekti. Uzun uzun anlattı no look pass denilen şeyin bir anlamı olmadığını. Maç içinde toplam 1 kere yapılan, 3 saniye süren, beğenin beğenmeyin bir seyir zevklik aksiyon.

Beşiktaş, bugün Kayseri'ye yenildi, hepsi israrla bunu yok sayıyor. FB dün açıkça gol yedi, içeri girdiği belli, buna da hepsi tıss.

İyi ki TRT var, Mehmet Demirkol'u seyrediyorum artık.
Can Ergun

Post by Can Ergun »

O bir kere yapılan "no look" pastan sonra nooldu acaba sormak lazım Rıdvan'a,pozisyonun devamını izlememiş mi böyle abuk konuşuyor.Tam yerinde yapılmış bir hareketti bence,Lincoln'ün pas verdiği adamı tutmakla görevli Antepli defans oyuncusu dağıldığı için gayet başarılıydı...
Ozgur A. Boztepe

Ufuk Sezekkaplan wrote:Hepsine bir giren var, tekrar edeyim. Bu kadar olmaz çünkü.

Aziz Yıldırım bunlara birşey mi vaat etti, Ali Koç geçen hafta "iletişimi düzelteceğiz" derken bir sepet mi hazırladı bilmiyorum. Rıdvan, Lincoln'un "no look" pasına takılmış, utanmasa Lincoln'e sahtekar diyecekti. Uzun uzun anlattı no look pass denilen şeyin bir anlamı olmadığını. Maç içinde toplam 1 kere yapılan, 3 saniye süren, beğenin beğenmeyin bir seyir zevklik aksiyon.

Beşiktaş, bugün Kayseri'ye yenildi, hepsi israrla bunu yok sayıyor. FB dün açıkça gol yedi, içeri girdiği belli, buna da hepsi tıss.

sahtekar lincoln, karsi takimin oyuncusunu kandiriyor. erkek adam suraya aticam der onceden sonra oraya atar :D

gecen sen bir yazi yazdim " Senden yukarda tanri var Fener" diye. Ayni olucaklari yazdim. Hem aziz yildirimin, hemde fenerin basina gelicekleri.
Icimdeki korku bir isyan
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ligin liderine 2 maçta kan kusturan takımı 3 atıp yenen biz değilmişiz gibi bir hava var.

6 maçta 4 puan kaybeden bjk, denizliyle 3 maçta 5 puan kaybetti ama denizli'nin medyayla arası iyi. Kolay kolay laf edilmez.

Fenerin durumu saatlerce konuşulması gereken korkunç bir rezalet ama sanki haftanın en karlı takımı o! 10 kişiye ezildi lan bu takım!

Ama Ömer Çavuşoğlu, Aragones'e desteğini çekmiş. Enteresanda bir sakal bırakmış :D
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ufuk Sezekkaplan wrote: Beşiktaş, bugün Kayseri'ye yenildi, hepsi israrla bunu yok sayıyor. FB dün açıkça gol yedi, içeri girdiği belli, buna da hepsi tıss.

Erman yok falan saymiyor, ovmekle mesgul Besiktas'i, az gol olmus ama ne mucadele dolu, ne iyi macmis, GS macinda pozisyon var ama mac mac degil. BJK kotu de oynamadi ama bazen futbolda zart zurt, ondan sonra bir mahallede gaylerle karsilasmis, merhaba kizlar demis, gaylerden biri de Erman hoca gel iceri de bir Maraton yapalim demis. :lol: Simdi yine kendi caplarinda fitbola donduler.

Ali
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Mehmet Akif Karamızrak wrote:Bir tek benim mi dikkatimi çekiyor bilmiyorum hadi hıncal erman yula gibi adamları bilirimde bu rıdvan'a m.demirkol'a n'oluyor yahu? Dikkatli izleyin puan kaybettiğimiz hafta ki ses tonları diksiyonları halet-i ruhiyeleri gayet yerinde de nedense aldığımız maçlarda heriflere bir boklar oluyor kudurma eğilimleri canlı yayın baskısıyla birleşince iyice tuhaflaşıyorlar.
Wallahi oyle, Ridvan FB yenilince de gariplesiyor, kizginlasiyor, sirf biz degiliz derdi yani. :lol:
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bugün millet coştu. Kanal1'de Güvenç Kurtar'ı izliyorum şimdide. Deplasman kavramının ne kadar saçma olduğundan bahsediyor. Skibbe'yi kovmak lazım dedi neredeyse de aman hocam falan dediler etrafındakiler :D

Yorumcu koltuğunda meslektaşlarına atıp tutmak Denizli karaktersizinden mi bulaşıyor bunlara? Programa çıkınca hepsi aslan kesiliyor.

" Mehmet Topal sahanın en iyi oyuncusu, Skibbe heralde ceza veriyor çıkararak, hehehehe" Allahın salağı! Kayseri taktıda içimizin yağları eridi :D
Post Reply