Transfer Gundemi (Yaz 2006) - 2

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

zaman:

Cim Bom’da isim çok transfer henüz yok

Önümüzdeki sezon hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmayı hedefleyen Galatasaray, transfer listesini kabarık tutmasına rağmen henüz hiçbir oyuncu ile anlaşma sağlayamadı.

Fenerbahçe ve Beşiktaş anlaştığı yerli ve yabancı oyunculara bir bir imza attırırken, ligi şampiyon kapatan G.Saray'da henüz oyuncu transferi yapılamaması Sarı Kırmızılı taraftarları tedirgin ediyor.

Teknik Direktör Eric Gerets'in raporu doğrultusunda iki yabancı futbolcu almayı hedefleyen Sarı Kırmızılı yönetim, önceliği orta sahaya transfer edilecek oyuncuya veriyor. Başkan Özhan Canaydın ve Başkan Yardımcısı Adnan Polat, şu ana kadar Real Madrid'in Danimarkalı futbolcusu Gravesen, İnter'in Arjantinli yıldızı Veron, B.Münih'in Brezilyalı ismi Ze Roberto, O.Lyon'un oyun kurucusu Juhinho ve Everton'un sağ kanadında görev yapan Van Der Meyde ile ön görüşme yaptı. Özellikle Gravesen ismi ön plana çıkarken Sarı-Kırmızılı yönetim, henüz hiçbir oyuncuyla resmi anlaşma yapamadı. Başkan Özhan Canaydın, yabancı oyuncu transferinin çok zor yapıldığını belirterek, “Teklifleri oyuncular bir anda kabul etmiyor. Birçok sorunla karşı karşıya kalıyoruz. Oyuncuyu ikna etsek bile eşi sorun çıkarıyor. Eğer bunlarda da sorun çıkmazsa bu kez çocukların okul problemi oluyor. Bu yüzden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yabancı oyuncu transferi için acele etmiyoruz.” açıklamasını yaptı.

Emre iddiası yalanlandı

G.Saray, yabancı oyuncuların yanında Avrupa'da forma giyen yerli futbolcularla da yakından ilgileniyor. Yönetimin, özellikle Newcastle'da forma giyen Emre Belözoğlu’nun transferini gerçekleştirdiği iddia edildi. G.Saray Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin böyle bir transferin söz konusu olmadığını açıkladı. Cim Bom, H. Berlin'in gurbetçi yıldızı Yıldıray Baştürk ile de yakından ilgileniyor. Emre'nin yüksek bonservis bedeli sebebiyle yönetim, bu oyuncu için kiralık formülü üzerinde duruyor.
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Vallahi kalbim hop oturup hop kalkiyor. Insallah duzgun bir transfer yapip su isleri bitiririz. Dunya kupasi da geldi catti, fiyatlar ucacak yine.
Fener'de roberto carlos'un isi bitmis diyorlar gazeteler... istifa ettim edecem derken yine adamlar bombayi patlattilar herhalde.
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

Ozan boşuna heveslenme yapamayacaklar!!!
bu sezon yine cihanı izleyeceğiz hep beraber!
Image
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Mesut yılmaz da artık GS için transfer görüşmelerine başlamış.

HA GAYRET.. :lol:

akşam:

Gel seni G.Saray'a alalım
Sarı-Kırmızılı camiada en çok sevilen isimler arasında yer alan Abdurrahim Albayrak, bundan yaklaşık 15 gün önce yakın dostu, sıkı Galatasaraylılığı ile bilinen eski başbakanlarımızdan Mesut Yılmaz ile birlikte Berlin'deydi. İkili burada Yıldıray Baştürk'le görüştü. Daha önce yönetimde olmamasına rağmen Heinz'ın transferinde büyük rol oynayan Albayrak'nın yanı sıra Mesut Yılmaz da Yıldıray'ın Sarı-Kırmızılı formayı giymesini çok istiyordu. Sohbet döndü dolaştı, Yıldıray'ın Galatasaray'a transfer olmasına geldi. Yılmaz ve Albayrak Yıldıray'ı ikna edemediler ancak, Türkiye'de sadece Cim Bom'da oynayacağına dair söz almayı başardılar. İşte buluşmada yaşanan dialoglar:

'EVET' DESİN, İŞİ BİTİRİRİZ

M.Y.: Ben seni yıllardır takip ediyorum. Her zaman Galatasaray'da forma giymeni istedim.

A.A.: Sayın Başbakanım, Yıldıray benim de hayallerimi süslüyor. Şimdi 'Evet' desin, hemen Başkanımız Özhan Canaydın'la görüşüp, işi bitiririz.

M.Y.: Var mısın Yıldıray?

Y.B.: Efendim, çok mutlu oldum, ilginize teşekkür ederim. Ancak ben Türkiye'de futbol oynamak istemiyorum.

M.Y.: Türkiye cennet gibidir. Galatasaray da çok iyi bir takım. Tecrübeli futbolcular var. Ayrıca Şampiyonlar Ligi'nde oynayacaksın.

A.A.: Parasal konuları da çözeriz.

ÜZERİNE FAZLA GİTMEYELİM

Y.B.: Galatasaray'daki bütün futbolcular benim ağabeylerim. Hiçbir sorun olmayacağını çok iyi biliyorum. Bir sürü teklif aldım. Bunun parayla pulla ilgisi yok. Bütün yüreğimle söylüyorum; Türkiye'ye gelirsem sadece Galatasaray'da oynarım. Size bu konuda söz veriyorum.

M.Y.: Abdurrahim, çocuğun üzerine daha fazla gitmeyelim. Galatasaray'a geleceğinin sözünü aldık.

Bu konuşmaların ardından sohbetin yönü değişti. Oldukça keyifli bir ortamdı. Ancak burukluk yaşayan birisi vardı. O da Abdurrahim Albayrak'ın ta kendisiydi... Çünkü onun Galatasaray aşkı bambaşkaydı. Maçlarda bir dakika bile yerinde duramayan, hop oturup, hop kalkan, hatta tribünde fenalık geçirip hastaneye kaldırılan, Galatasaray'ı her şeyin üstünde tutan bir insandı. Yıldıray gibi bir ismi Cim Bom'a kazandırmayı çok istiyordu. Gurbetçi futbolcuyu almak hem Cim Bom'u güçlendirecek, hem de onun peşinde olan diğer rakiplere esaslı bir çalım olacaktı. Albayrak'ın tek tesellisi ise Yıldıray'ın 'Türkiye'de sadece Galatasaray'da oynarım' sözleri oldu.

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=42228,2
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Birgün geliyorlar ertesi gün gelmiyorlar.

geliyor, gelmiyor, geliyor, gelmiyor, geliyor, gel...

HÜRRİYET:
Emre ve Gravesen G.Saray’a gelmiyor

Ali Naci KÜÇÜK

G.SARAY’da büyük bir ümitle beklenen Thomas Gravesen transferi zora girdi.

Başkanlık seçimlerine hazırlanan Real Madrid Kulübü, Celtic, Everton yanı sıra birçok takımın Danimarkalı yıldızın peşine düşmesi üzerine fiyatı 5 milyon Euro’ya yükselttti. Ayrıca Real’den yılda 1.8 milyon Euro alan Gravesen’in de sarı kırmızılılardan 2 milyon 250 bin Euro talep etmesi transferi kapanma noktasına getiri. Bu arada Adnan Polat’ın renklerine bağlamak istediği Emre Belözoğlu’nun dönüşü de çıkmaza girdi. Emre’yi kulübü Newcastle United’dan kiralamayı planlayan yöneticiler,İngiliz ekibinin ret yanıtı vermesi üzerine bu görüşmeden de istediği sonucu alamadı.

zaman:

Polat: Emre Belözoğlu’nu nasıl alacağız ki?

Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, İngiltere’nin Newcastle takımında forma giyen Emre Belözoğlu’nu şu anda transfer etmelerinin mümkün olmadığını söyledi.

Emre’yi Galatasaray’a 12 yaşında kendisinin Zeytinburnuspor’dan transfer ettiğini hatırlatan Adnan Polat, “Emre’yi tekrar Galatasaray’da görmeyi en çok ben isterim. Ancak bu aşamada onu nasıl alacağız ki?” dedi.

Polat, milli futbolcunun kulübü ile sözleşmesi olduğunu ifade ederek, “Herkes Emre’yi transfer edeceğimizi yazıyor. Ancak desteksiz atıyorlar. Bir kere Emre’nin Newcastle ile 4 yıllık sözleşmesi var. Yıllık çok yüksek bir ücret alıyor. Takımı bırakmak istemiyor. Şimdi hiçbir şart yerine getirilmeden Emre’nin alınması mümkün mü?” diye konuştu.

Adnan Polat’ın yardımcısı Futbol AŞ’nin başkanı Adnan Sezgin de hem Emre’nin hem de Hertha Berlin’de oynayan Yıldıray Baştürk’ün sözleşmelerinin devam ettiğini belirterek, “İki oyuncunun da fiyatı çok yüksek. Her gün gazetelerde bu oyuncuları alacağımız yazılıyor. Bu haberlere ben bile bir anlam veremiyorum. Bu aşamada iki oyuncunun da transferi çok zor.” açıklamasını yaptı. Sezgin, yabancı transferinde Real Madrid’in Danimarkalı yıldızı Gravesen ile transfer görüşmelerinin devam ettiğini belirterek, “Bu oyuncu ile ilgileniyoruz. Görüşmelerimiz yoğun bir şekilde sürüyor. Ancak bizim gibi Avrupa’nın bazı ünlü kulüpleri de bu oyuncunun peşinde. Zannediyorum bir hafta içinde Gravesen’in transferi netlik kazanır.” diyerek sözlerini tamamladı. Bunun yanı sıra Emre Belözoğlu’nun menajeri Ahmet Bulut, Emre’nin Türkiye’ye dönmesinin mümkün olmadığını kaydederek, “Boşuna Emre’nin transferi konusunda kimse hayal kurmasın. Şu anda Galatasaray’a dönmesi imkansız. Çünkü Newcastle ile sözleşmesi devam ediyor. Zaten kulübü Emre’nin takımda kalmasını istiyor. Bu şartlar altında İngiltere’den ayrılamaz.” sözleriyle genç futbolcunun transferinin zorluğunu ortaya koydu.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yildiray? Basindaki bir palavrada bu. Almanyada aliyor ve de cekip kopariyor palavrasi. Ayni Hodo atti Orlando kazandi Memo saydirdi Utah devirdi palavrasindaki dogruluk payi ne ise bu sallamalarda da dogruluk payi o kadar. Bir de Emre Belezoglu palavrasi var. Bu laflarla gaza gelip bu adamlara bonservis verilecek ustelik. Yani Yeme de yaninda yat gibi. Geciniz.

Turkiyede istedikleri takima gitsinler varsa mu$terileri hic durmasinlar ikisi de. GS'dan atlasinlarda nerde catlarsa orada catlasinlar. Basinda sizlerle boyle oynasin. Mesut Yilmaz araci oldu bilmem kim neci oldu. Ben gelirsem GS'dan ba$ka br yerde oynamama lafi ile daha cok keriz tavlarlar bunlar. Emre veledi giderken ne demi$ti? Biz spor icin bu i$i yapmiyoruz demedi mi? Parayi veren dudugu calar. Bir matah olsa Italyada tutarlardi onu. Yarin Ingiltereden de papucunu cevririler. Tipi$ tipi$ gelir FB'de oynar.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Görkem KIRGIZ wrote:
Cengiz Akgun wrote:Bir matah olsa Italyada tutarlardi onu.
Cengiz abi, bu durumda shevchenko da mı bir matah değil yani? İngiltere liginden kötü bir ligmiş gibi sözetmen anlamsız. ama demek istediğin, iyi topçu olsaydı italyada klubünde kalırdı gibi bir şey ise, inter'in nasıl bir futbolcu öğütücü olduğunu da hatırlamak lazım.
Elma ile armudu kari$tirmamak lazim. $evki Italyada oynadigi kadari ile oynadi. En verimli cagini orada gecirdi adam. Chelsea'nin sahibi haramzade yani parasinin nereden gelip nereye gittigi pek bilinmiyen adamin biri burada mafyanin dedigi gibi $evki'ye red edemeyecegi parayi teklif ederse gider. Milan'da bu saatten sonra gule gule der. $evkiye parayi oluk gibi akitacak halleri yok. Daha iyisine daha gencine yatirimlarini yapacaklardir. Bana sakin Emre super transfer yaparak Ingiltereye gitti Italyadan koparcasina kapi$ kapi$ filan gitti demeyin. Ben asla almazdim onu pacamdan dolarlar ya da pound aksa bile. Yaramaz. Asla bir profesyonel olamayacak. I$te Isvicre macindan sonra ba$ina gelenler buna en guzel ornegi ve hala ne dedigimi anlayamayan varsa bu olayadan pay bicsin. Inter ve Italyanlar ona boyle parqlar odemeyecegi icin Ingiltereye gitti. Bence Ingilizlerde buyuk bir kazik yiyerek onu oraya aldilar. Bir bok yiyecegini sanmiyorum. O yuzden zaten aman alicisi varsa diye kakalayacaklar. Kendini Turkiyede bol bir paraya yamamaya bakiyor. Asla degmez istedigi paraya hele bir de bonservis vermek. Eneyiligin daniskasi. In$allah FB alir. Onlarin ba$inda da bir haramzade var zaten. Haydan gelen huya gidecektir. Emre'ye Amerikalilarin dedigi gibi "10 foot pole" ile bile dokunmak caiz degil. Bu benim fikrim; alacak olan alsin elbette.

Emre Belezoglu'nu GS oynarkende sevemedim hele sonra daha da ona olan ofkem artti diyebilirim. Ona fazla para icin Inter'e gitti diye asla kizmadim. En dogal hakkidir. Kendim de aynisini yapardim. Masaya oturur bana verilen para bu, veriyorsaniz ne ala degilse ben gidiyorum hadi bana eyvallah derdim. Bir dolar fazla bile olsa gitmesine kimse bir $ey diyemez. Kalmasini isteyen bu parayi hak ettigini goren verir. Veremeyen hadi oglum yolun acik olsun der. Ama o GS'yin bir koca $ampiyonluguna kan dograyan bir iki ahlaksizin arasinda idi onun bunun aldigi parayi kiskanarak hayasizca yedigi kabin icine ederek. I$te af edilemeyecek olay burasi. Ustelik UEFA'ya giden yolda yaptigi e$eklikle bir cuval inciri icine edenlerin arasina girecekti GS tarihinde. Kopenhag'da o formayi giymek nasip olmadi ona bu ilahi adalet sayesinde. Bir daha da asla boyle bir olayi hayati boyunca goremeyecek bu da cabasi. Bunu bilmek sevindiriyor onun bu yaptiklarinin yanina kalmayacagini gorerek. Hagi yaparsa o sicar diyenler cikacaktir. Hagi'ya o zaman en fazla kizanlarin hatta onu bu yuzden pek de afetmeyenlerin ba$Inda gelirim. Hadi Hagi el oglu idi. Ya Emre ile Okan.

Bu kluple ye$eren bu klup sayesinde onleri acilan iki karaktersizlik ornegi bunlar. Agizlari ile ku$ tutsalar bundan sonra nafile. Hic durmasinlar eger bu iki karaktersize tekrar aralarinda gormek isteyenler varsa buyursunlar. Interden BJK'a gelirken; GS mi asla o cifit yuvasina donmem diyen Okan'i da alip getirsinler. Ne guzel oldu ama. BJK ne guzel yapti Okan'a. Bir burnuna osurmadiklari kaldi idi belki onu da yaptilar. Once transfer parasini sen bu kadar etmezmi$sin diye gecen sene nerdeyse yariya indirdiler bu senede hadi yallah diye kicina tekmeyi vurdular ya da vurmak uzereler. Ayip olmasin cocugun son bir iki senesinde kursagi biraz daha para gorsun getirin GS'ya o yapmi$ bir hata buyukluk sizde kalsin. Getirin de hayrini gorun Emre A$ik'i getirdiginiz gibi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Gundemde iki oyuncu var, ama ikisi de uydurma haber olabilir. Ikisi de on libero.

1) Lionel MATHIS (Auxerre) (Fotomac-Sabah)

25 yasinda sozlesmesi devam ediyor, guya bonservisi 1 milyon dolarmis. 2000 senesinden beri Auxerre'de. Bu seneye kadar hep oynamis ama bu sene maclarin yarisinda yedekten girmis.

http://uk.sports.yahoo.com/fo/profiles/ ... 10644.html

2) NADJ Albert (Partizan) (Milliyet)

32 yasinda Sirbistan milli takiminda oynuyor.42 defa milli olmus. Fiyati ucuz deniyor.

http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/p ... lbert.html

Bu arada su adresten transferde son durumu ogrenebilirsiniz:

http://www.betinf.com/turkey_transfer.htm

Bu adreste Mathis'in bonservisi 2milyon euro gozukuyor. Ribery'nin 5 milyon euro. Turkiye ligine bakarsaniz bizim Sabri'nin de bonservisi 5 milyon euro gozukuyor. Ama 3 milyon vermek isteyen olursa gereken kolayligi ben sahsen gosteririm :)

http://www.betinf.com/prev_turkey.htm
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

akşam'dan 2 yeni isim daha. Serbest atışlar devam ediyor..

Tomas Babiç'i önerdi
YABANCI transferini kampa kadar bitirmek isteyen G.Saray yönetimi, ilk bombayı Marko Babiç'le patlatmak üzere. Tomas'ın 'Çok iyi bir futbolcu. G.Saray'da başarılı olur. Ben kefilim' sözleri üzerine harekete geçen Sarı-Kırmızılılar, Teknik Direktör Erik Gerets'ten de onay aldı. Bayer Leverkusen'le 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan Babiç'in 'Kulübümü ikna ederseniz gelirim' dediği belirtilirken, 25 yaşındaki Hırvat yıldızın 1 milyon 250 bin euro olan bonservis bedelinin 750 bin euroya düşürülmesi için çalışmalara başlandığı kaydedildi. G.Saray yönetiminin Babiç'in Dünya Kupası'nda yıldızının parlayacağını düşünerek, futbolcunun transferini bir an önce bitirmek istediği ifade edildi.

ÖN LİBEROYA DARDAİ

SARI-KIRMIZILILAR, Bundesliga ekiplerinden Hannover'in de talip olduğu Hırvat yıldızı Dünya Kupası'nın ardından İstanbul'a çağırarak imza attırmayı planlıyor. Saidou'nun yerine ön libero arayan Galatasaray Hertha Berlin'li Pal Dardai'yi de yakın takibe aldı. 30 yaşındaki Macar futbolcunun kulübüyle 2007'nin sonuna kadar sözleşmesi bulunurken, 1 milyon 250 bin euro olan bonservis bedeli için kulübüne 500 bin euro teklif edileceği belirtildi. Dardai için de Gerets'in 'olur' dediği ifade edilirken, şartların uyması durumunda iki futbolcuyla da sözleşme imzalanabileceği kaydedildi.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Vatan gazetesinden de yeni bir isim.

http://www.vatanim.com.tr/root.vatan?ex ... d=15&aid=3

Sarı-kırmızılı yönetim, İtalya Serie A'da Livorno forması giyen 30 yaşındaki Jorge Vargas'ı renklerine katabilmek için harekete geçti
06.06.2006
G.Saray yönetimi, yeni sezonda daha güçlü bir kadro oluşturup, hem Şampiyonlar Ligi hem de Süper Lig'de başarılı bir sezon geçirmek için transfer çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Sarı-kırmızılı yönetim, son olarak da İtalya Birinci Ligi Serie A'da mücadele eden Livorno takımında oynayan Şili'li oyuncusu Jorge Vargas'ı transfer etmek için girişimlere başladı. Defans ve ön libero olarak görev yapabilen 30 yaşındaki oyuncuyu renklerine katmak isteyen G.Saray, kulübü ve menajeriyle temasa geçti

Geçen sezon orta sahada başarıyla görev yapan Alium Saidou'nun Fransa'nın Nantes takımına transfer olmasından sonra, iyi bir top kesici ve oyunu yönlendirecek oyuncu arayan G.Saray yönetimi ve teknik heyeti, Şili'li oyuncunun transferini bir an önce bitirmek istiyor. Ancak Jorge Vargas'ın, kulübü Livorno ile 30 Haziran 2008 tarihine kadar sözleşmesinin bulunması, sarı-kırmızılıları tedirgin ediyor. Bu konuda da Livorno yönetimiyle yapılacak görüşmede bedelsiz ya da düşük bir maliyetle alınması için uğraş verilecek

Polat-Sezgin devrede
1999 yılından beri İtalya'da futbol hayatını sürdüren Jorge Vargas, Reggina, Empoli ve Livorno'da forma giydi. Şili Milli Takımı'nda da 29 kez oynayan tecrübeli futbolcu için Asbaşkan Adnan Polat ve G.Saray Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in çalışmaları sürdürdüğü, oyuncunun durumunun en geç hafta sonuna kadar kesinlik kazanması bekleniyor.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Mehmet Gorgen wrote:akşam'dan 2 yeni isim daha. Serbest atışlar devam ediyor..

Tomas Babiç'i önerdi
YABANCI transferini kampa kadar bitirmek isteyen G.Saray yönetimi, ilk bombayı Marko Babiç'le patlatmak üzere. Tomas'ın 'Çok iyi bir futbolcu. G.Saray'da başarılı olur. Ben kefilim' sözleri üzerine harekete geçen Sarı-Kırmızılılar, Teknik Direktör Erik Gerets'ten de onay aldı. Bayer Leverkusen'le 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan Babiç'in 'Kulübümü ikna ederseniz gelirim' dediği belirtilirken, 25 yaşındaki Hırvat yıldızın 1 milyon 250 bin euro olan bonservis bedelinin 750 bin euroya düşürülmesi için çalışmalara başlandığı kaydedildi. G.Saray yönetiminin Babiç'in Dünya Kupası'nda yıldızının parlayacağını düşünerek, futbolcunun transferini bir an önce bitirmek istediği ifade edildi.

ÖN LİBEROYA DARDAİ

SARI-KIRMIZILILAR, Bundesliga ekiplerinden Hannover'in de talip olduğu Hırvat yıldızı Dünya Kupası'nın ardından İstanbul'a çağırarak imza attırmayı planlıyor. Saidou'nun yerine ön libero arayan Galatasaray Hertha Berlin'li Pal Dardai'yi de yakın takibe aldı. 30 yaşındaki Macar futbolcunun kulübüyle 2007'nin sonuna kadar sözleşmesi bulunurken, 1 milyon 250 bin euro olan bonservis bedeli için kulübüne 500 bin euro teklif edileceği belirtildi. Dardai için de Gerets'in 'olur' dediği ifade edilirken, şartların uyması durumunda iki futbolcuyla da sözleşme imzalanabileceği kaydedildi.
Valla Babic gelse baya iyi olur ama betinf adresinde 2.5 milyon euro gozukuyor bonservisi, oradaki rakamlar biraz sisirme herhalde.Leverkusen 750bin'e birakmaz bence.

http://www.transfermarkt.de/news/news_t ... 4?id=12563

adresinde Hannover'e transferi gundeme gelmis. orada da 1.4 milyondan bahsediliyor.

Dardai'nin ise devre arasinda Koln'e transferi gundeme gelmis, ama olmamis

http://www.transfermarkt.de/index.html? ... 4?id=12563

Bu oyuncu GS'a gelmek ister herhalde, ama Saidou'dan iyi midir bilmem.

Kamerunlu Bernard vardi, takimla duz kosu yapiyordu , hala yapiyor mu acaba? Bu gidisle ona talim edebiliriz. :)
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Yilin transfer bombasi nihayet patladi.

Sergen Etimesgut Sekerpsor'la anlasmis. Inanamiyanlara iste ispati.

Image

Sekerspor Ikinci Lig B katagorsinde yani eski tanimla 3. ligde mucadele ediyormus.
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

yalan! formada ne yazıyo baksanıza :)
ama acaba?
Image
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Avrupalilar uzulecek $imdi Sergen'i $ekerspor'a kaptirdik diye. Ne yapalim ellerini cabuk tutsalardi. Sergen gibi adam bekler mi naz niyaz. Cocuk yaz aylarindaki at yari$larini mi kacirsin yani. Ankarada hangi hipodrom var? $ekerspor tesisleri yakindir herhalde. Aferin Sergen seni de $ekerspor paklardi zaten. Iyi de para vermi$ler.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Post Reply