metin özülkü ve ercan saatçi

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Biricik

Re: metin özülkü ve ercan saatçi

Post by Murat Biricik »

Salih Bora wrote:
Cengiz Akgun wrote:Duyuru fena olmamis. Laflarinin arkasinda durup FBTV'den olmasi gereken ozuru adam gibi yaptirtacak bir mahkeme karari ile en azindan Hurriyet'den bu iti kovdurtacak yaptirimlari saglamalarini bekliyorum. RTÜK mu Kütük mü birseyler var ya? Gerci bu yayina girmemis bir band ama olsun madem ahlak dersi veriyorlar bu da onlarin ilgi alanina girmeli.
Aman bari sen yapma Cengiz abi.
Arkadaş arası mahrem sohbette küfrün sorgusu mu olur?
Yahu bu millet yolda yürürken birbirine "N'aber lan ya.....m" diye konuşan bir millet.
Sadece alt sınıflar değil... Anlı şanlı A-B grubu kitle bile maçlarda sular seller gibi küfreder.
Ercan Saatçi sevilmiyor olabilir ama küfrü bahane etmek çok yanlış.
Canlı yayın değil o. Bant çekimi. İki arkadaş birbirleriyle söyleşirken küfürleşmişler.
Etmeseler daha iyi idi. Ama oluyor. Bu toplum bunu yapıyor işte.
Bu olayı bu kadar büyütmek anlaşılır gibi değil.
Salih buna tepki vermezsek neye tepki verecegiz? Bu toplum bunu yapiyor iste dedigin kitle toplumun bir kesimi. Benim bu kesimle hicbir ortak deger ve paydam yok! Alavare dalavre ile is bitirme sanatini ogrenmis, basit mi basit, gulmesi bile sahte ve yapmacik, siritan bir dizi ugursuz.

Kiz kardesim bu tiplere prim verildigi icin herhangi bir spor aktivitesini izlemege gitmiyor. Bu ugursuzlarin belli bir kitleyi spordan sogutmaya, uzaklastimaga haklari var mi? Kendinde olmayan etik anlayisini matah birseymis gibi sunmaga nasil curet eder, akil alir gibi degil.

Selcuk Samli ile cocuklugumdan beri yuzu askin mac seyrettim, hangi macta rakibe bu sekilde hitap ettigimizi hatirlamiyorum. Hatirlamiyorum cunku bu icerikte bir soz dizilimi hatirimiza gelmiyor. Gokcigdem ile kac defa mac seyrettik, bagirdik cagirdik, sinirlendik sevindik. Ama boyle bir olaya ne ev ortaminda ne arkadas toplantisinda sahit olduk.

Iki ugursuzun yaptigi ne konusma dilinin normu ne sporun normu, bu kadar pespayelik ve basitlik farkli bir olgu. Bunu elestirmemek bir nevi onaylamak/kabullenmek oluyor ki bunu da ben kabullenemiyorum.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Salih Bora

Post by Salih Bora »

Murat, tabii ki eleştiriyorum ama toplumun ikiyüzlülüğüne de dikkat çekiyorum.
Bu toplumun insanlarının birbirine hitabet tarzı pespayedir zaten. İstisnalar kaideyi bozmaz.
Küfrün alabildiğine yaygın olduğu bir toplumda bir insanı küfrediyor diye yerden yere vurmak pek doğru ve tutarlı değil.
Elbette senin benim gibi "başka türlü" insanların ayıplamaya hakkı var ama olayı "İstifa etsin"e getirmeyi doğru bulmuyorum.
Küfüre dayalı mizahın son derece popüler olduğu bir toplum, siyasetçisi ağzına ne gelirse söyleyen bir toplum, Ercan Saatçi'lere ne kadar kızabilir?
AYRILMAZ İKİLİ
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Salih Bora wrote:
Cengiz Akgun wrote:Duyuru fena olmamis. Laflarinin arkasinda durup FBTV'den olmasi gereken ozuru adam gibi yaptirtacak bir mahkeme karari ile en azindan Hurriyet'den bu iti kovdurtacak yaptirimlari saglamalarini bekliyorum. RTÜK mu Kütük mü birseyler var ya? Gerci bu yayina girmemis bir band ama olsun madem ahlak dersi veriyorlar bu da onlarin ilgi alanina girmeli.
Aman bari sen yapma Cengiz abi.
Arkadaş arası mahrem sohbette küfrün sorgusu mu olur?
Yahu bu millet yolda yürürken birbirine "N'aber lan ya.....m" diye konuşan bir millet.
Sadece alt sınıflar değil... Anlı şanlı A-B grubu kitle bile maçlarda sular seller gibi küfreder.
Ercan Saatçi sevilmiyor olabilir ama küfrü bahane etmek çok yanlış.
Canlı yayın değil o. Bant çekimi. İki arkadaş birbirleriyle söyleşirken küfürleşmişler.
Etmeseler daha iyi idi. Ama oluyor. Bu toplum bunu yapıyor işte.
Bu olayı bu kadar büyütmek anlaşılır gibi değil.
Mikrofon acik oldugunu unutan politikacilarda bu sekilde yakalaniyorlar. ABD bunun cok ornegi oldu. Ama bu gafi yapanlar bunu kamera onunde ya da bir toplantida iki kisi arasindaki ozel konusma olduguna siginmadan ictenlikle ozur diliyor ya da gorevlerini birakiyorlar. Bir anlaminda bu gafin bir bedeli oluyor. Halk bunu pek ozel konusmaydi filan diye kabul etmek istemiyor kendileri kendi arasinda bu turlu konussa da. Hele hele boyle seylerin bir grup adina soylendigini dusunun. Af etmezler. Bence de dogru karar da budur. Ya adam gibi ictenlikle ozur dilerler ya da istifa ederler.

Turkiyede kufur hayatimizin bir parcasi diyene cok rastladim. Gereginde argo denilecek imali sekilde sevdiklerile konusup yazmisimdir. Burada da cekinmeden Anguta angut ayiya ayi dedim. Benim bu yazi tarzimda rahatsiz olanlar da oldu. Kufur nerde baslar bunu her turlu hakaret ile karistirmamak lazim. Benden 6 yas kucuk kardesimin yaninda pespayece kufur etmedim macta bile. O da oyle. Aramizda sikip sokma lafi gecmez belki bir fikra filan disinda. Karsilikli bir saygi ve sevgi ifadesidir boyle seylerden kacinmak. Ben ASY de mac seyrettigimde yanlarinda kiz arkadasi karisi olan yuzune baksan bey beyefendi sayacagin adamlarin bu tur kufurlerinden cok rahatsiz oldum. Hata yanindaki kiz ya da kadin da eslik bile ediyordu. Bundan zevk duyulmasini hala anlamis degilim. Bu felegini sasirmis psikopatlarla bir yerde basim belaya girecek diye de korktugumu kabul ediyorum. Amerikada bu dort harfli denilen fuck, cock, cunt, shit, bitch (bu bes harfli) gibi kelimelerle kullananlar oluyor. Ofkesini yenemediginde kisaca bunlarla aciklayanlar var. Ama boyle bir spor alaninda organize olarak karsi takimi devamli kufur edildigine sahit olmadim. Universite liginde oluyor filan denildigini duydum ama yine de pek sanmiyorum. Olay itlik seviyesine dustu mu pespayelik haline donsuyor.

Ustune gidilmeli bu tur pislikler ve ulan bu dediklerim yarin basima bela olur diye topluma bu kadar yakin islerde calisanlar icin bir korku kaynagi teskil etmeli yanlarinda kamera ya da mikrofon gorduler mi? Iste sokakta her onune geleni yaka paca alip bu islere getirirsen olacak olan da budur. En azindan bu kurumlarin kendilerine ceki duzen vermesi icin bu tur bir baskinin olusturulmasindan yanayim. Bu forumda yazmaya da benzemez. FBTV bu adamlari adam diye bu ekrana cikarmamali. GSTV'de oyle. BJKTV'de. Asgari musterek denilen belli bir seviyede yuzundeki sivilcelerle ortaokul ve lise cagindaki gibi hala hela duvarina kufur yazabilecek tignetteki adamlarin bu tur islerden ayiklanmasi gerek. Zaten iclerinin pisligi takim tutma bagnazligi ile her yazilarinda ister istemez gozler onunde. Bunlardan sag duyu beklentisinin bir sonucu olarak toplumla direk iliskide bulunacak islerden el cektirmek gerek.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yahu Rıdvanda yakalanmadı mı aynı şekilde? ne oldu? Hiç birşey...

Bunlardan birşey çıkmaz... Ama ortalığın karıştığı gerçek :D

Saatçi ile Özülkü özür dileyip duruyor...

Ayrıca,

BİRGÜN BÜTÜN FENERLİLER ÖZÜR DİLEYECEK :D
Last edited by Ismail Gezer on Tue Nov 03, 2009 1:23 am, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:Yahu Rıdvanda yakalanmadı mı aynı şekilde? ne oldu? Hiç birşey...

Aslinda kapatalim filan dedim ama merek ettim simdi. Ridvan da mi kufur etti boyle pespayece? Cunku Ziya Dogan'a gayet guzel akillar verip teskin ediyordu Yuzde Yuz futbol programinda.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Eren Gumrukcuoglu

Post by Eren Gumrukcuoglu »

Ismail Gezer wrote:Yahu Rıdvanda yakalanmadı mı aynı şekilde? ne oldu? Hiç birşey...

Ridvan'inki biraz baskaydi bence. Ridvan'in gafi tam da Ercan Saatci'nin ozur yazisinda belirttigi tipten hepimizin ara sira yapabilecegi turden birseydi. Yine de mesai saatinde ve çalışırken öyle gevşek gevşek küfürlü konuşması hoş değil. Yayında olup olmaması pek umrumda değil.

Ama Ercan'in yaptigini kusura bakmasin benim tanidigim hicbir Galatasarayli yapmiyor. Ben hic Fener'i veya birbaskasini yendigimizde "oohhh nasil s.." veya baska turlu cinsel icerikli benzetmelerle ertesi gun arkadaslarimla konusmadim. "Ulan Ribery ne manyak futbolcu beee, koçum Necati, ulan herifler kepaze oldular" falan tarzinda laflar gecer aramizda. Normalde en agiza alinmayacak kufurleri bile edebilecegim yakinlikta oldugum arkadaslarimla bile aramda sportif bir basariyi cinsellige indirgeyecek kepazelikte oldugumu hatirlamiyorum, Aziz Yildirim gibi kufurbaz bir herifin bile boyle birsey yapacagini sanmiyorum (bkz Ercan Saatci'nin savunmasi). Ki ben de az kufurbaz degilimdir.

Zaten benim gicik oldugum sey Galatasaray'a kufur edilmesi falan da degil. Zerre umrumda olmaz kufur falan gibi komik seyler. Kufur benim icin komedi unsurudur, adam oldurme sebebi degil.

Nasil olsa Turkiye'de bir kufur sahtekarligi var. Guya herkes karsi.

Benim tepkim tamamen tecrubelerimden kaynaklanan önyargılarıma dayanarak karakter tahlili yapmaktan geçiyor. Dolayısıyla fazla bir değeri yok :) Fakat ben bu herifin bu kepazeligi ve kamera karsisinda her ne kadar arkadasinin evinde bile olsa bir profesyonel TV kanali cekimleri sirasindaki pespayeligine tav oldum. Acaip gicigim :)

Ercan'a degil. Duzene.

O herifleri adam yerine koyan buyukbaşlara ve patronlara.

PS: Simdi gordum Cengiz abi'nin yazısını. Tam isabet. Benden once davranmış.
Eren Gumrukcuoglu
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cengiz Akgun wrote:

Aslinda kapatalim filan dedim ama merek ettim simdi. Ridvan da mi kufur etti boyle pespayece? Cunku Ziya Dogan'a gayet guzel akillar verip teskin ediyordu Yuzde Yuz futbol programinda.
Trömsö maçının devre arasında bir takım dengesiz lafları vardı. Direk GS'ye küfretti denemez ama genede rezildi...

O da özür dilemiştir kesin.

BİRGÜN HER FENERLİ ÖZÜR DİLEYECEK :D
Ahmet Emre Nazli

Post by Ahmet Emre Nazli »

Bu küfürü ben duyduğumda bir Galatasaraylı olarak ağarıma gitmedi, kendimi kötü hissetmedim, ve karşılığında küfür etmedim. Ama ercan saatçinin ne kadar taraflı olduğunu ve Galatasaraydan ne kadar nefret ettiğini kahkahalarından tekrar anladım.
Bu adamın her hangi bir yayın organının spor müdürü olupda Galatasaray sayfasını hazırlaması kabullenilemez.
Son Kale programında Reha Muhtarın açıkladığı kadarıyla da Haldun Üstünel, ercan saatçi ilk spor müdür olduğu zaman konuştuklarında ercan saatçinin spor müdürü olamsını kabul etmeyeceklerini söylemiş.
Bunu hangimiz kabul ediyor? Hangimiz "Şerefsiz Basın" konusunu okumuyor bu forumun ve hangimiz hak vermiyor orda yazılanlara.
Metin Özülkü ile bir ilgim yok ama O da bir süre bu tv programını yapmayacağını açıkladı canlı yayında.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Salih Bora wrote:Murat, tabii ki eleştiriyorum ama toplumun ikiyüzlülüğüne de dikkat çekiyorum.
Bu toplumun insanlarının birbirine hitabet tarzı pespayedir zaten. İstisnalar kaideyi bozmaz.
Küfrün alabildiğine yaygın olduğu bir toplumda bir insanı küfrediyor diye yerden yere vurmak pek doğru ve tutarlı değil.
Elbette senin benim gibi "başka türlü" insanların ayıplamaya hakkı var ama olayı "İstifa etsin"e getirmeyi doğru bulmuyorum.
Küfüre dayalı mizahın son derece popüler olduğu bir toplum, siyasetçisi ağzına ne gelirse söyleyen bir toplum, Ercan Saatçi'lere ne kadar kızabilir?
Sevgili Salih, yazdiklarin ile buyuk olcude fikir birligi icinde olmama ragmen bu konuda cok farkli dusunuyorum.

Argo yolu olsun saka yolu olsun toplumun genelinde konusulan ve bir derece kabul goren bir konusma dilinin kullanildigi dogru. Sanirim sen buna dikkat cekiyorsun. Ama burada Cengiz Abi nin bahsettigi gibi asgari bir musterekte bulusma var. Gectigimiz gun Merter de Metrobus e binen iki genc Topkapi da inmek zorunda kaldi. Nedeni iki ugursuz ile kiyaslama kabul edilmeyecek icerikte daha az bir kufurlu konusma. Havaalani bekleme salonunda arkadasin ile boyle bir konusma yap, ucakta yanina oturan kisi baska koltuga gecmek icin gorevliye ricada bulunur. Uskudar vapur iskelesinde bekleme salonunda boyle bir konusma yap, bak bakalim neler oluyor. Otogar da bile birbirine bu icerikte bagiracak/konusacak adam dahi etrafini kolacan eder, hatta muhatabinin yanina sokulup soyluyor yada uygun ortami bekliyor, fisildiyor. Bu yapilanin gecistirilecek bir tarafi yok, yenilir yutulur bir olay degil.

"Baska turlu" insanlar bundan rahatsiz olmuyor, ayiplamiyor olabilir; senin benim gibi "normal insanlar" buna tepki gosteriyor, aksiyon aliyor o "baska turlu" insanlari eterne etmege gayret ediyor.

Alinacak aksiyonu Cengiz Abi ozetlemis:
"Asgari musterek denilen belli bir seviyede yuzundeki sivilcelerle ortaokul ve lise cagindaki gibi hala hela duvarina kufur yazabilecek tignetteki adamlarin bu tur islerden ayiklanmasi gerek. Zaten iclerinin pisligi takim tutma bagnazligi ile her yazilarinda ister istemez gozler onunde. Bunlardan sag duyu beklentisinin bir sonucu olarak toplumla direk iliskide bulunacak islerden el cektirmek gerek."
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Seytan diyor, sende bir program yap, ana avrat gec, bakalim ne diyecekler. Sonra "olur böyle seyler, kenef agizliyiz hepimiz" demesi bedava degil mi :-D Bunun sonu nereye gider, o ayri bir mevzu.

Meymenetsizin kullandigi kelimeler siradisi "sözcukler", arkasina saklanmasin. Erkekce cikip kenef agizliyim, agiz aliskanligi iste kusuruma bakmayin, ve görevimden istifa ediyorum diyebilirdi.

Kufurun yaninda meymenetsiz ikilinin yaptigi asagilik bir espri var, bilmiyorum dikkatinizi cekti mi?
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Özuru kabahatindan buyuk...

http://www.sporx.com/futbol/superlig/17 ... 8&ref=AKM4

...ve alinti :-D

"Çocuklarıma, topluma karşı dürüst ve saygılı olmalarını söylerdim; şimdi onlara ispiyoncu olmamalarını da söylüyorum"...

Sana kim ne ögretsin bre adam?

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

http://www.milliyet.com.tr/Yazar.aspx?a ... kan&ver=32

Özel hayati desifre ediliyormus. Yok deve :-)

Yazik oluyor adama, cok duygusal, kendisini asar falan bilemeyiz...

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Hasan Tezcan wrote:http://www.milliyet.com.tr/Yazar.aspx?a ... kan&ver=32

Özel hayati desifre ediliyormus. Yok deve :-)

Yazik oluyor adama, cok duygusal, kendisini asar falan bilemeyiz...
Oyle deme be Hasan adam samimi :D .
Aksam dustan cikmistim sans eseri kanallari karistirirken KANALTURK'teki canli baglantisina denk geldim.
Reha Muhtar da anasinin gozu, diyorki "HALDUN USTUNEL sana telefonda seni hurriyetin basinda tutmayiz dedi mi demedi mi ?" Ercan Cevap veriyor "Yok asla boyle bir sey demedi" Muhtar yine soruyor "peki hayirli olsun arkandayiz dedi mi demedi mi ? " Ercan diyor ki "Hatirlamiyorum ama destek vereceklerini soylemediler"

Is dondu dolasti hayirli olsuna geldi. Galatasaray klubunun aciklamasi yuzunden "ici acimiz" bu elemanin.

Elinde mikrofon "Avrupa fatihi imis Galatasaray" diye baslayan tezahuratlardan buralara geldi. Kariyer yapti kendine.

FB klubu de bok parmagina bulasti diye hem kendisini hem konuyu baska yonlere cekti. Tam kendilerine yakisani yapti.

Ya konuyu uzatmaya gerek yok, adami Hurriyetin basindan aldirsan ne olacak bu sefer milliyetin basina gecirecekler.

Bence en guzel yontem ilk macta ve sonraki her macta kapalinin ortasina O.C.Ercan S. diye bir pankart asmak.(ama ayni bu sekilde, acilimi yazilmadan) Itiraz ederse o pankart
Oglum Canim Ercan Sabuncu diye aciklama yapilir. Bir taraftarin oglu dunyaya gelmistir ve boyle bir pankart yaptirmistir denir.

Kameralardan da kacamaz her mac bu guruhun gozune sokulur.

Yine hurriyet gazetesi icinde hurriyet AL MA yazarsin. Soranlara biz uc arkadasiz adlarimiz hurriyet alper ve mahmut derler. Bez yetmedi hurriyetin isminden sonra ancak bizim isimlerimizin iki harfi yetti denir.

Her hafta birine giydirirsin , cevaplari da klupce verilmez munferit taraftarca verilir.

Sonra tum FBliler butun hafta kendi pankartlarina ne yazacaklarini dusunurler. :lol:
TRUST GALATASARAY
MGC
Ercan Dumlupinar

Post by Ercan Dumlupinar »

Bu olay sunu gosteriyor, Aziz Yildirim basini cok iyi kontrol ediyor. Ornek, su sisesi GALATASARAY taraftari atti !!!! Antu'dan alinti, Hurriyet'te ve Milliyet'te flas haber, ligtv nerden attildigini gosteriyor, ama Hurriyet --- ligtv duzeltmesini yayinlama geregi duymuyor, veya ben gormedim. Bu kufur olayi, oldukca onemsiz bir olay, Haldun Ustunel'e, Galatasarayli yazara, GSTV calisanina, ve daha bircok yere cekildi sakiz gibi.

Galatasaray basinina bakiyorsun, eski yoneticisi, futbolcusu, hocasi, kapicisi " BEL ALTI VURMAKTAN " baska birsey yapmiyor. Adam cikiyor " PARAMI ALAMIYORUM -- AC GEZIP MAZARATI'ye biniyorum, AYNADA Gobegimi gormeyip T.C vatandasi oldum icin OYNATMIYORLAR BENI", "OTEKI TARAFTA GORUSURUZ", "YARIN SIRA AYHAN'A, ARDA'YA GELECEK" seviyesiz, gereksiz, ve hatta karaktersiz sohbetler yapiyorlar.

Nasil basina kapali idman yapiyorsan cozum " DOGAN HABER AJANSINA KAPALI IDMAN ", kendi yayin organin var, GSTV kullan onu.
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Ercan Saatcinin FB stadinda sarkiyle kufretmesi vede
tribun koreografindaki yesil renkten PKK benzetmesi (Hadi bizde
cikmayalim maca..) bu son yaptigindan daha buyuk terbiyesizliklerdi.
Tabii birde spor müdürü olunca , bu kufurle beraber iyi etki yapti.

Bunun simdi ortaya cikarilmasi GS'nin PR hamlesi ve de Sardanlardan birinin
parmagi var gibi duruyor. Yoksa bile konu iyi isleniyor simdilik.
GS taraftari bu isin baskisini yapmali cunku rating aliyor ve spor sayfasini kapliyor.
Dolayisiyla Arda oray gidiyor, Servet bunu yapiyor, gibi terbiyesizliklerin
sayfadaki yerini azaltiyor. Bir sonra telafuz edilecek seyler
Ercan baglantili Ertugrul Ozkok ve
Gulumsun Ozkok Saatci laflari olmali tribunde.
Dogan grubu Hurriyeti elden cikariyor ve gider ayak Ertugrul Ozkok
koparabildigini koparip iyice sirke cevirdi. Ailenin butun sirlarini bildigi icin
Dogan Grubunun Ertugrul Ozkoku yollayamadigi gibi bir durum olmasi olasi.
Ancak Hurriyet Doganin elinden cikarsa Ozkok gider gibi bir durum var
eger satis sozlesmesine bir ibare koynazsa. Bu yuzden GS tribunleri Ertugrul Ozkok ustune oynamali.Ercani mudur atamasi biraz camii duvarina giderayak buyuk abdesti olayi gibi duruyor.
NO ADNANS, NO CRY !!
Post Reply