$ampiyon Galatasaray, Galatasaray $ampiyon!

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Can Baysan

Post by Can Baysan »

Can Baysan wrote:İki güne kalmaz yallah deyip boğazın serin sularına bırakırlar.
Aynen dediğim çıktı...

Üzerinde "Genç FB'liler" tişörtü bulunan beş kişi, sabah saatlerinde bayrağı korkuluğa bağlayan ipleri keserek boğazın sularına bırakmışlar. Köprü koruma görevlileri bu kişileri gözaltına almış.
Liseli vardı ya ah o liseli...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hey gidi günler heeey! O maçı hiç unutamam :lol:

Image
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Madem öyle, işte böyle!

Bayrak köprüye yeniden asılmış.

-----------------------------------------
Image

Boğaziçi Köprüsü'ne geçtiğimiz cuma günü asılan ve bu sabah bir grup Fenerbahçeli tarafından indirilen Galatasaray Bayrağı, köprüye yeniden asıldı..

20 Haziran 2006, 14:49

Galatasaraylılar öğlen saatlerinde Boğaziçi Köprüsü'ne gelerek eskisinden daha büyük olduğu belirtilen bir bayrak astılar..
Liseli vardı ya ah o liseli...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bizimkiler Başbakanı ziyaret edip forma hediye etmiş.. Bir işe yaramıştır umarım :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Fatih Gökşen: "Bunu yapacaklarını bildiğimiz için bayrağın yedeğini hazır tutuyorduk, 2 bayrak daha var. Yönetimleri bizi kutlamadığı için taraftarlarınında hazımsızlık göstermesi doğal.."
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hıncalın Yazısından....

Yorumsuz!..

" BİR süre önce Filipinler'deydim. Dışişleri Bakanı Alberto Romula tarafından kabul edildim. Bana Galatasaraylı olduğunu ve Galatasaray'ı çok merak ettiğini söyledi. Türkiye'ye geldiğinde Galatasaray'ı ziyaret etmek, yönetim ve futbolcularla tanışmak istiyor."
Rasim Zaimoğlu/ Filipinler Fahri Konsolosu
"Afrika'nın en geri kalmış ülkelerinden biri Liberya'da çalışıyorum. Buranın balta girmemiş ormanları içinde yer alan Lisko kasabasına bir görevle yolladılar. Helikopter bile inemediği için karadan gitmek zorunda kaldık. Yol yok, dağ taş giderken iki lastik patlatıp ulaştığımızda bizi üzerinde Hasan Şaş formalı bir genç karşıladı. Bir Fenerbahçeli olarak üzerimizdeki Galatasaray kompleksini atamadığımız için üzgünüm ."
Metin Yüksel
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Kopruden indirilen bayragin yerine hemen yenisi asilmis. Bu sefer bayrak kopruye zincirle tutturuldugu icin de, Fenerliler sonraki operayonlarinda bayragi kesemedikleri icin yakmaya karar vermisler, gazetelere haber oldu bugun. Bakalim sonunda ne olacak?

Olayla ilgili sevindigim tek sey, 10 senedir sadece kale arkasi tribunu yapmayi basarabilen yonetimimizin ilk defa bir konuda tedbirli davranip yedek bayrak bulundurmalari oldu. Helal olsun dedim. Insallah bu tedbirlilik ve vizyonu, stad projesinde de goruruz.

Fenerbahce taraftari icin de Allah hayirlisini versin. O kadar basariya alismislar ve "biz buyuguz, superiz" propagandasinin etkisinde kalmislar ki, koprudeki bayragi hazmedemiyorlar. bayragi indirmek su anda en buyuk amaclari olmus. Sezon sonunda kaybedilecek bir olasi sampiyonlukta neler olacagini dusunemiyorum.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bayrağı indiren kahramanlar

Boğaz Köprüsü'nden Galatasaray bayrağını indiren gençleri yürekten kutluyorum.
Onlar, yarınlarımızı emanet edeceğimiz cesur, kararlı ve sorumluluk sahibi insanlar.
Kahraman oldukları kuşkusuz.
Çok tehlikeli bir operasyonu hiç tereddüt etmeden başardılar.
Ufak bir eksikleri vardı; o kadar...
Keşke bu performanslarını Greenpeace'deki yaşıtları gibi "insanlık adına" kullanabilecek birikim ve akla sahip olsalar.
ERCAN GÜVEN
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Köprüde yine bayrak olayı var...

Boğaziçi Köprüsü’ne asılan dev Galatasaray bayrağını indirmeye çalışan 8 kişi gözaltına alındı.
Özel araçlarıyla Boğaziçi Köprüsü’ne gelen ve Fenerbahçe taraftarı oldukları ifade edilen bir grup, köprüde asılı olan Galatasaray bayrağının bağlantılarını kesmeye çalıştı. Gruptan bazı kişiler de köprüye çektikleri bayrağa zarar verdi.
Köprü Koruma Büro Amirliğinde görevli polis memurlarının müdahale ettiği gruptan 8 kişi gözaltına alındı. Diğer kişiler ise araçlarıyla birlikte uzaklaştı. Gözaltına alınan 8 kişi, daha sonra polis merkezine götürüldü.
İstanbul Valiliğinden alınan izinle Boğaziçi Köprüsü’ne asılan Galatasaray bayrağı, 2 gün önce Fenerbahçe taraftarı olan 5 kişi tarafından bağlantıları kesilerek denize düşürülmüştü.
Aynı gün Galatasaray yöneticilerinin yerine yenisini astırdığı bayrak, dün 2 kişi tarafından indirilmeye çalışılmış, ancak bunu gerçekleştiremeyen kişiler gözaltına alınmıştı.
MİLLİYET

Gene beceremediler :) İnadına uzun bir süre orda sallanır umarım..
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Aptal islerle ugrasiyor millet, bayrak sallansa ne olur sallanmasa ne olur.

Kesecegim ya da asacagim derken birileri cakilacak Bogaz'in serin sularina ama gene kimsenin akli basina gelmeyecek.
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Image
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bunların kanı bozuk! Haklarında yasal işlem yapılıyordur umarım!
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Dün akşam bir grup GS taraftarı 1 tane Halk otobüsü kiralayıp boğaziçi köprüsüne gidip köprüde otobüsten inip fener bayrağı yakmışlar. "Alemin kralı burada" demişler.

Diyorum ki bu iş böyle çözülemeyecek.

Fener'den 3-4 bin kişi GS'dan 3-5 binkişi boğaziçi köprüsünde randevulaşsın ve kozlarını paylaşssın. Kim daha çok adamı köprüden aşağı atarsa o takımın bayrağı köprüye asılsın.Ve o köprüden bir daha çok şehit veren takım taraftarı geçmesin.
:lol:

Bence bir sakıncası yok :lol:

haydi FB-GS 1. köprü savaşına.

Köprüyü size yar etmeyiz ulen:)

Ölmeye, ölmeye, ölmeye, geldik....
Köprüye bayrağı dikmeye geldik..

Allah cümlemize akıl fikir versin.
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Bunun organize bir provokasyon oldugu cok acik. Boyle masrafli bir isi sokaktaki capulcudan beklemek hatali olur. Bir muhabere turu calisma olmus. Komutanlarinin kim oldugunu ortaya cikaracak bir babayigit yok demek ki ortada.

Hazimsizligin dogru durust bir ilaci yok. Oyle gecici seyler verirler koca kari ilaci gibi. Sonra da kabizliga donusur ve sinir bozar. GS sampiyon olur olmaz hazimsizliga yakalanan bas kabizin bir kapisini calip, ne var ne yok deseler hic fena olmayacak. Yoksa is 'sicak temasa' donusecek gibi.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Biraz evvel Almanlarin futbol oynayislarini, top kabiliyetlerini ozellikle her acidan kaleye cekilen sert ve isabetli sutlarini hayranlikla izledim.

Niye bizim takimda uc pas isabeti, orta ve kaleye yonelik sut kabiliyeti yok dedim. Cengiz Akgun burada olsaydi onlarin 4 kolu 6 bacagi yok ki derdi :D

Neyse TR'a donuyorsun Fenerlilerin GS bayragini indirmek icin ustun cabalarini okuyor, kuluplarin iki pas yapamayan insanlara $3-4 milyon dolar odedigini, bizden baska basarili alt yapisi olmayan bir futbol sektorunu, ustune federasyonun bosta kaldigi bir suru konulari goruyor cevabini aliyorsun.
Post Reply