Türkiye ligi disindaki maçlar ve oyuncular - 2

Türkiye dışındaki ligler, takımlar ve oyuncular hakkında bilgilerin paylaşıldığı, fikirlerin tartışıldığı forumumuz.

Moderator: Staff

Locked
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

sanırım bugünkü maçları doğru tahmin ettim

villareal-inter 1-0
milan-lyon 2-1

villareal ve miilan yarı finalde

90.dakika oynanıyor
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Şevki nihayet çıktı sahneye..Vurdu çarprazdan,top iki direk arasında gezdi,İnzaghi tamamladı.. dk.88 2-1

Dört dakika uzatma var,Milan artık yarı finalde diyebilirmiyiz aceba? :?:

edit: ooo şevki üçledi.. 3-1
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Barça-Benfica maçı başladı ama Star rezil bir maç sunuyor, daha doğrusu sunamıyor, ses kısık ve yankılı.. Kendine gel Star!
Dakka 4, penaltı.. Bakkalım Ronaldinho atabilecek mi?
Veee kaçırdı.... Atacak gibi durmuyordu zaten..
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Benfica'da Brezilyalı kaleci sağlam çıktı bu sefer..Adamlarda dört kaleci birden nerdeyse sırayla oynuyor yahu..

Öbür tarafta Capello, Gerets misali bütün golcüleri sürmüş sahaya..Nedved,Mutu,Trezeguet ve İbramoviç ile saldırıyor..Bakalım tutacak mı hesap? Bence zor..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Eto baya iyi oynuyor.. Barçanın pozisyonlarını o hazırlıyor. Ronaldi'nin golünde pası verende oydu.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Barçanın baya eksiği olduğunuda belirtelim: Edmilson, Motta, Messi... Belki benim bilmediklerimde olabilir..
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Ismail Gezer wrote:Eto baya iyi oynuyor.. Barçanın pozisyonlarını o hazırlıyor. Ronaldi'nin golünde pası verende oydu.
Esas pozisyonu hazırlayan gol öncesi topla acemice oynayan Benficalıydı.Vuracaktım Cengiz'in çekiçle kafasına , benim tv karlandı, numarasını alamadım kaçtı elimden.. :D
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Top kaptı, adam geçti, sıfıra indi, düpdüzgün pas attı.. Lütfen hocam Eto'nun hakkını ver hakkını :)
Benim TV demi sorun var yoksa spikerin uyuz sesi için yetkili mercilere küfretmeli miyim sizce?
Hasan Utku wrote:
Ismail Gezer wrote:Eto baya iyi oynuyor.. Barçanın pozisyonlarını o hazırlıyor. Ronaldi'nin golünde pası verende oydu.
Esas pozisyonu hazırlayan gol öncesi topla acemice oynayan Benficalıydı.Vuracaktım Cengiz'in çekiçle kafasına , benim tv karlandı, numarasını alamadım kaçtı elimden.. :D
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Ismail Gezer wrote:Top kaptı, adam geçti, sıfıra indi, düpdüzgün pas attı.. Lütfen hocam Eto'nun hakkını ver hakkını :)
Benim TV demi sorun var yoksa spikerin uyuz sesi için yetkili mercilere küfretmeli miyim sizce?
vrelim,verelim..Eto iyi topçudur. :saygı:

Ses zayıf..Ne dedi spiker,naklen yayıoda anlaşmazlık çıkmış Barca ile UEFA arasında,UEFA mahkemeye verip maç yayınını kendi yapıyormuş,ses bozukluğu ondandır tahminim..

Bakalım bizde kime örnek olacak bu hareket,İsmail bey siz tahmin edersiniz? :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kadıköy Kestanespor Klubü var, kendi maçlarını yayınlamak istiyorlarmış, heralde onlara örnek olur..
Yanlız ben Starın maçları plazalarından seslendirdiklerini sanıyordum, kim para harcayacak taa oralara adam yollamaya.. Bu güzel kafam karıştı şimdi..

Hasan Utku wrote:
Ismail Gezer wrote:Top kaptı, adam geçti, sıfıra indi, düpdüzgün pas attı.. Lütfen hocam Eto'nun hakkını ver hakkını :)
vrelim,verelim..Eto iyi topçudur. :saygı:

Ses zayıf..Ne dedi spiker,naklen yayıoda anlaşmazlık çıkmış Barca ile UEFA arasında,UEFA mahkemeye verip maç yayınını kendi yapıyormuş,ses bozukluğu ondandır tahminim..

Bakalım bizde kime örnek olacak bu hareket,İsmail bey siz tahmin edersiniz? :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sallamış olmiyim ama ilk maç 0-0 bitmişti galiba.. Barça bir gol daha atmazsa taraftarlarını ve sempatizanlarını strese sokar diyordumki Benfica çok net bir pozisyonu harcadı..
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Ismail Gezer wrote: Benfica çok net bir pozisyonu harcadı..
Kaleye üç bilemedin dört şutları var zaten..Seksenden sonra attılar attılar,yoksa erken golde bırakmaz Barca onlara turu..
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Beyler, bir de skoru yazsanız... :roll:
Liseli vardı ya ah o liseli...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

1-0
Son 3 dakka
Van Bommel çıktı, Edmilson girdi..
Veeee Eto'dan Ümit Karanvari bir gol....
2-0 oldu
Can Baysan wrote:Beyler, bir de skoru yazsanız... :roll:
Last edited by Ismail Gezer on Wed Apr 05, 2006 11:33 pm, edited 1 time in total.
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Aha..az daha oluyordu,yunanlı takıyordu bombayı..Tırışka Valdes kurtardı..

Çekici spikere vurdum..Edmilson'u orta saha oyuncusu yaptı..töbe..töbe..

Top döndü 2-0 oldu.. Gol Eto..
Locked