Turkiye Ligi Maclari 2005-2006

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Mustafa Dogan wrote:Gol olana kadar kimse cevap vermedi :)
Uğursuzluk olur diye bende vermiyorum :)
Cengiz Akgun wrote:Bu macin 0-0 ya da Kayseri galibiyeti ile bitecegini sanan kac ki$i var aranizda.
ben verdim ama yazilim yine karman corman etti. :)

Celik'ten "gule gule yavrum, gule gule " caliyor stadda.
Last edited by Tolga Girici on Sun Mar 05, 2006 9:57 pm, edited 1 time in total.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Liiiiiideriz hem de iki puanla.

Ozan
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

bittiiiiiiiiiiiiiii.

Kayseri 1 FB 0

Gol: Gokhan dkk 90+
NO ADNANS, NO CRY !!
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Oh beee...
Kayseride puan kaybeder, kupada da bize elenirse fener eski günlerine geri döner diye düşünüyordum..
Kayseri kısmı tamam, fenerin en son ne zaman maç kazandığını şahsen ben hatırlamıyorum.
BJK'nın 8 puan öndeyken puanları sapır sapır döktüğü dönemi aynen yaşarlar inşallah..
...
Database gene şaşırdı, ben Cengiz abiden sonra yazmıştım..
Şampiyonluk stresini kaldıramadı forum :)
Last edited by Mustafa Dogan on Sun Mar 05, 2006 10:01 pm, edited 1 time in total.
Meczup
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

serkanin ikinci sariyi gormedigi hareketle, dun volkanin sari gordugu hareketler arasinda fark var mi acaba?
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Adamlar ligin uzerine kabus gibi coktuler. Aziz Kadikoy'de tek ba$ina kongre yaparken FB'den kolay kolay adam filan atamazlar hakemler.
Last edited by Cengiz Akgun on Sun Mar 05, 2006 10:01 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Dahi Daum sezon basindan beri 3 kulvarda da ayni futbolculari oynattigi icin (adam basit kupa maclarinda bile ayni kadroyu oynatti) o futbolcular fiziksel cokuse girmis. Kanat organizasyonu olmadi macta. Yine de Tuncay'in gaziyla iki pozisyon vardi, sagolsun daum onu da oyundan alarak sabote etti.
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Sarı Kırmızılı takımın Hocası Ertuğrul Sağlama ve geçen sene bize 2 gol attıktan sonra fenerli olduğunu söyleyen Gökhana selamlar saygılar...
Meczup
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Mustafa Dogan wrote:Sarı Kırmızılı takımın Hocası Ertuğrul Sağlama ve geçen sene bize 2 gol attıktan sonra fenerli olduğunu söyleyen Gökhana selamlar saygılar...
Simdi de CimBomlu oldu o zaman :) Neyse, Fener sezon sonu satin alip futbol hayatini bitirir.
Ercan Dumlupinar

Post by Ercan Dumlupinar »

Simdi hersey Galatasaray'in elinde Kadikoy'e 3+ puan farkla giderse Sampiyon olur......... Umarim Gerets dahilik yapmaya kalkmaz Daum gibi ........
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Mustafa Dogan wrote:Sarı Kırmızılı takımın Hocası Ertuğrul Sağlama ve geçen sene bize 2 gol attıktan sonra fenerli olduğunu söyleyen Gökhana selamlar saygılar...
Ertugrul Saglamin esasinda hangi takimi tuttugunu bilseniz sasarsiniz: :lol:
Ipucu: Eski oynadigi takim degil :shock:
NO ADNANS, NO CRY !!
Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Rıdvan pek iyi görünmüyor. Fenerli futbolcuları debelenmekle itham ediyor. Çok ayıp, hep destek tam köstek, lütfen yani...

Fenerin kornerini sormuştum, 81. dakkadan sonra atmışlar ilk korneri..
Meczup
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

vBulletin Mesajı
Cok yakinda hizmetinizdeyiz

Burasi cok onemli ama. Yahu bu forum olayinin attachment gibi resim bastirma olayi yokmu. Illa bir yerlerde mi olacak URL olarak "image".
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Macin yildizlari Kayserili Johnson ve Aydin iki stoper. Havadan yerden her topu karsiladilar. FB'nin yolladigi her top duvardan geri sekti. Yolladigi diyorum cunku bilincli yapilmis bir orta hemen hemen yok gibi.

Savunma yine yapti yapacagini ve arkaya atilan topu Gokhan iyi takip etti, Volkan da bacaklarinin arasinda yiyiverdi.

Anelka sahtekarinin bir pozisyonda bir penalti istemesi var boyle iki elini acmis acimakli bir sekilde hakeme bakiyor, icim buruldu yani.

Yan hakemler iyiydi bugun. Orta hakem de iyiydi ama yureksizdi. Insanda yurek, yumurtalik, kaba eti olacak FB'li oyuncuyu kirmiziyla atmak icin. Bu hakemde de yoktu o. Organ naklinde ihtiyaci var acilen.

Ligde alt siralarda kopmalar basliyor. Samsun, Malatya, Diyarbakir'la fark aciliyor. Ama UEFA kupasi icin siki bir bir mucadele var. GS'in artik fazla sey riske etmeden, finishe dogru daha saglam oynamasi lazim. Cilginlik degil serinkanli, saglam kararlar vermek gerekiyor.

Ozan Ersoy
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:************************************
vBulletin Mesajı
Cok yakinda hizmetinizdeyiz

Burasi cok onemli ama. Yahu bu forum olayinin attachment gibi resim bastirma olayi yokmu. Illa bir yerlerde mi olacak URL olarak "image".
Cengiz abi bu siteye upload edip link verebilirsin,

http://www.rapidshare.de/

Yalniz bu arada Maraton'u izliyorum, Erman zil zurna sarhos gibi geldi bana. Bir de elinde tesbih var. :)
Post Reply