27. Hafta:Galatasaray-K.Erciyesspor 0-1

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hakan'a cok iyi orta geldi, kafayi vurdu ama kalecinin kucagina.

Kanatlara inmek yerine orta sahadan dolduruyoruz, boyle cok zor.

Umit karan sol acikta harcaniyor.

Hakan'in kafasi diregi siyirdi.
Last edited by Tolga Girici on Fri Apr 06, 2007 9:30 pm, edited 2 times in total.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

9 kisi mi kaldik diyordum, bir turlu soylemedi kartin rengini Orhan Amcamiz, sari imis neyseki. Emre Asik, kendisine yapilan faule sinirlenip, itmis adasini arkadan, hakemin gozu onunde?!?

Hakan yorulup, hakemle oynamaya baslamis sanirim...

EDIT: Ayhan <-> Mehmet Topal degisikligi yapildi. Daha oncesinde KE'de Ozgur <-> Gokhan Gok degisikligi olmustu.
Dk. 73.
Last edited by Ozgur Huseyinoglu on Fri Apr 06, 2007 9:32 pm, edited 1 time in total.
Özgür
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Tolga Girici wrote:Hakan'a cok iyi orta geldi, kafayi vurdu ama kalecinin kucagina.
Yok kardesim ....Bu sene ne Hakan, Umit ,Necati, Kabze , incir agaci diktiler.

Hakan cok net bir pozisyonda kafayi atamadi, Umit demin ayagina doladi.

Ikinci yarida takim cok kostu, Erciyes kontra atak oynamaya basladi. . Dak. 68
Kemal Bakircioglu
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ayhan cikiyor M. Topal giriyor. Hadi bir uzaktan gol at da kurtar bizi.

Adam ilk topla bulusmasinda 40 metreden vurdu yine :)

Hasta herif Orhan Ak'i soktu Ferhat'i cikardi.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kemal Bakircioglu wrote:
Tolga Girici wrote:Hakan'a cok iyi orta geldi, kafayi vurdu ama kalecinin kucagina.
Yok kardesim ....Bu sene ne Hakan, Umit ,Necati, Kabze , incir agaci diktiler.

Hakan cok net bir pozisyonda kafayi atamadi, Umit demin ayagina doladi.

Ikinci yarida takim cok kostu, Erciyes kontra atak oynamaya basladi. . Dak. 68
Topal girrdi colak cikti. Bulent Korkmaz'in di$I (aslinda ba$ka $ey soylerdim ya neyse) GS geciyor. Ferhat sakatlandi yerine Orhan Ak girmi$. Artik olum berati imzalanmi$. Mezar kazilmaya ba$lanabilir ama derin kazmalilar bu kadar pisligi gommek kolay degil..
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote: Topal girrdi colak cikti. Bulent Korkmaz'in di$I (aslinda ba$ka $ey soylerdim ya neyse) GS geciyor. Ferhat sakatlandi yerine Orhan Ak girmi$. Artik olum berati imzalanmi$. Mezar kazilmaya ba$lanabilir.
Sakatlandigini bilmiyordum, Gerets'e lanet okuyordum ben de.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Bu Orkun'u milli takima alalim, hic gol yemez. Adam inanilmaz. Sansi da iyi.,
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Tolga Girici wrote:Bu Orkun'u milli takima alalim, hic gol yemez. Adam inanilmaz. Sansi da iyi.,
Olur Bulent'i de TD yapariz. Yapmayin birader bu takim lig sonuncusu be. GS yenemiyor diye Real madrid yaptiniz. Tamamen bir trajedi bu. Gerets utanmadan nesil dolaniyor ortada bilmem. Herif Turkiye kupasinada bunlara rezil oldu. $arapci herif.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Cengiz Akgun wrote:
Tolga Girici wrote: $arapci herif.
:lol:

noldu yahu..yine mi yenildik? :?
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

$imdi Almanca Keser'le beraber fan fin fon anlatsin $ansimizin azaldigini. Yonetim icin pi$mi$ ise Gerets icin kurtulmu$.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:
Tolga Girici wrote:Bu Orkun'u milli takima alalim, hic gol yemez. Adam inanilmaz. Sansi da iyi.,
Olur Bulent'i de TD yapariz. Yapmayin birader bu takim lig sonuncusu be. GS yenemiyor diye Real madrid yaptiniz. Tamamen bir trajedi bu. Gerets utanmadan nesil dolaniyor ortada bilmem. Herif Turkiye kupasinada bunlara rezil oldu. $arapci herif.
Bulent Korkmaz GS'a teknik direktor olmali. Gayet iyi bir takim yaratmis. Kesin dustu denen takimi ligde tutacak bu gidisle. Gerets'den daha akilli mantikli bir adam oldugu kesin.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Cengiz Akgun wrote:Olur Bulent'i de TD yapariz. Yapmayin birader bu takim lig sonuncusu be. GS yenemiyor diye Real madrid yaptiniz. Tamamen bir trajedi bu. Gerets utanmadan nesil dolaniyor ortada bilmem. Herif Turkiye kupasinada bunlara rezil oldu. $arapci herif.
Tolga'nin bahsettigi Orkun, devrearasinda geldi Erciyes'e Ankara'dan. Hatta biraz problemli de bir transfer olmus. 2. yari siralamasinda, Erciyes sanirim, en azindan lig ortasinda yer alir, ilk 5-7'ye girmesi bile muhtemel olabilir... Yani adamlarin lig sondan ikinciliginde (sonuncu degil, sonuncu Sakarya), Orkun'un o kadar da payi yok.

Cengiz hocam, bazen dediklerinin yolunda, saga sola, gerceklere bakmadan kaptirip gidiyorsun...

Iskencemiz bitti, hadi gecmis olsun. Adnan Polat puan farkini hala 3 eksik soylemeye devam ediyor mu ki FB macinda 3 puan garanti diye??!
Özgür
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Hasan Utku wrote:
Cengiz Akgun wrote:
Tolga Girici wrote: $arapci herif.
:lol:

noldu yahu..yine mi yenildik? :?
Gecmis olsun mac bitti. Ben derim derim golculer derim , gecen sene sampiyon yaptilar bu sene cok kotuler. Hakem maca damgasini Ilic'i atarak vurdu. Yanlis bir karar , yazik oldu, seyircisiz oynamanin etkisi vardir muhakkak , bu acidan tribun seyircisinide tebrik etmek gerek. Kendi yonetimlerini daha bol elestirsinler bakalim ......

Bulent Galatasaray ile alip vermedigini boyle maclarda cozmeye koymus. Gecen sene Gencler macindan sonra gozumde cok yeri kalmadi. Top oynatmadan mac almayi hedeflemis. Ikidir Galatasaray yuttu , gerisinin gelecegini sanmam.
Kemal Bakircioglu
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Gerets maça,İliç-Necati-Hakan ve Kabze ile başlayıp baştan takımın ipini çekmiş zaten..

Kabze ne oynadı bu takımda ,sağacık mı? :D

Ne diyelim..Kumarbazlar ülkesi olduk vesselam..Her kumarbaz gibi şansları önden gidiyor bunların,sonrası tıss..

Daum-Gerets,sırada belki Tigana..
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
...
Cengiz hocam, bazen dediklerinin yolunda, saga sola, gerceklere bakmadan kaptirip gidiyorsun...
!
Gecen hafta seyircisi onunde du$me hatti mucadelesi veren ayni bu takim kazan gibi kaynayan TS onunde yenilmemi$ gibi evet boyle ulu orta konu$uyorum ben. Bundan evvelki haftada BJK Inonude yendi ligde 1-0 ve kupa macinda da 2-0 yine bu muhte$em takimi ve buyuk TD Bulent Korkmaz'i. Hatta Bakircioglu cok umitli idi o mactan da Bulent bizim icin bir $eyler yapar diye. Biz ise son dakikada kazandigimiz Konya macini verdik. O yuzden ben saga sola gerceklere bakmami$ oluyorum oyle mi? Sen bu takimi yenemez isen Kezmanli, Tuncayli, Aleksli FB'yi nasil yenecen ASY'de bunu hic du$undun mu? Boyle bir $eye imkan var mi Erciye$ gibi eti budu bu kadar olan bir takim onunde zirvalayip evinde uc puan veren bir takim icin. Bu turlu $eyleri ben 5 sene boyunca BJK taraftarlarindan duydum ve gecen sene de Denizli onunde bogulan FB'liler soyluyorlardi, Bu soru aslinda Polat icindi. Uc puan eksik sayiyormu$ haspa cepte sayip. Dua etsinde bir 6 y ada 5 yemesinler. Asil rezalat o macta olacak.
Last edited by Cengiz Akgun on Fri Apr 06, 2007 10:53 pm, edited 6 times in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Post Reply