2006-2007 FB Şampiyon. Tebrik ederiz...

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yalak Metin'i okudunuz mu? Carlos geceleri FB a$kindan donsuz yatiyor mu$

http://www.aksam.com.tr/yazar.asp?a=77683,10,36
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mehmet Daskiran

Post by Mehmet Daskiran »

Ya eli ayagina dolasmis yazarken, ya Fenerli medya belki iki kere okurlarsa Fenerlilerin akillarinda daha iyi kalir diye dusunmus ya da Aziz amcasi pek bir tembihlemis olacakki yazmasini, "Hersey sampiyonluk olmamali" kismina cift dikis atmislar.

Enteresan birisi bu Metin, AY istese bulamazdi boyle saf bir yalaka gazeteciyi. Kendinden o kadar emin ki baskasina yalanci derken, okuyan AY tuvalete gitse orada bile takip ediyor herhalde diye dusunmeden edemiyor, birakta adam kendi tekzibini bari kendi yapsin :lol:
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Cengiz Akgun wrote:Yalak Metin'i okudunuz mu? Carlos geceleri FB a$kindan donsuz yatiyor mu$

http://www.aksam.com.tr/yazar.asp?a=77683,10,36
Ister istemez, bazi yerlerini okurken, "altta kalmama" niyetleri sezinledim:
Alaattin Metin wrote:Düşünebiliyor musunuz, eskiden böyle ünlü yıldızları almak için yöneticiler günlerce peşinde koşar, araya aracılar koyardı.. Şimdi tersi oluyor. Bu da Fenerbahçe’nin ne kadar büyüdüğünü ve Avrupa’daki itibarını gösteriyor.
Milliyet wrote:Aslan'a iltifat
G-14 olarak adlandırılan, Avrupa'nın önde gelen 14 kulübünün kurduğu futbol birliğinin başkanlığına geçen Jean-Michel Aulas, "Türkiye'de birliği temsil edecek tek takım Galatasaray'dır" diye konuştu

Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin kurduğu ve G-14 olarak adlandırılan futbol birliğinin yeni başkanlığına geçecek olan Olympique Lyon'un patronu Jean-Michel Aulas, Galatasaray'ı göklere çıkardı. Birliğe yeni katılacak dört takımdan birinin Cim-Bom olacağını belirten Aulas, "Çünkü Galatasaray'ı, Türkiye'nin ve Avrupa'nın en güçlü takımlarından biri olarak görüyorum. Türkiye'de birliği temsil edecek tek takım Galatasaray'dır" ifadesini kullandı.
Yanlis anlasilmaya, bizim Juninho balonundan filan, cok daha inanilirdir bu transfer, ama, ote yandan Beckham gibi, bence RC'un ununu katlayan bir oyuncu, parayi alip, Amerika gibi bir "anti-futbol" :( ulkesine gidebiliyorsa, "offf, anam beee!"lik bir transfer de olmaz bu.

Ayni paralelde, bizim Avrupadaki itibarin da dibine dari ekildi kotu ekonomi ve Canaydin donemi ile ama, daha FB de, o kadar "itibar" sahibi olacak kadar is yapmis degil Avrupa'da yani...
Alaattin Metin wrote:Mehmet Topuz ve Gökhan kulislerde çok konuşulan isim. Ama “Fenerbahçe’ye gelmek isteyen, yöneticilere, beni alın diyen milli takım seviyesinde ünlü oyuncular” var. Yabancılar gibi Türkiye’deki yıldızlar da tercihlerini huzurlu Fenerbahçe’den yana kullanmak istiyorlar.
Aksam wrote:Gökhan: Huzur Galatasaray’da

Transferin gözdesi olan Kayserispor’un golcüsü Gökhan Ünal, en huzurlu takımın Galatasaray olduğunu söyledi. Galatasaraylı yöneticilerin menajeri ile görüştüğünü anlatan milli futbolcu, “Fenerbahçe’de huzur Beşiktaş’tan biraz daha fazla var diye düşünüyorum. Çünkü orada arkadaşlarım olduğu için konuşuyorum. Beşiktaş’a göre huzur biraz daha fazla. Galatasaray’ı saymıyorum zaten aile ortamı orası. Galatasaray’ın ortamında sıcakkanlılık daha fazla” diye konuştu.
Yine ayni sekilde, TR'de isim yapmis oyunculari da, diger 2 buyuk, hatta Trabzon filan bile, bize yedirmez, ama ote yandan, bu iki beyanattaki "huzur" kelimesinin ortakligi da, ilgi cekici geldi bana... :)
Özgür
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Transferin gözdesi olan Kayserispor’un golcüsü Gökhan Ünal, en huzurlu takımın Galatasaray olduğunu söyledi. Galatasaraylı yöneticilerin menajeri ile görüştüğünü anlatan milli futbolcu, “Fenerbahçe’de huzur Beşiktaş’tan biraz daha fazla var diye düşünüyorum. Çünkü orada arkadaşlarım olduğu için konuşuyorum. Beşiktaş’a göre huzur biraz daha fazla. Galatasaray’ı saymıyorum zaten aile ortamı orası. Galatasaray’ın ortamında sıcakkanlılık daha fazla” diye konuştu.
Yine ayni sekilde, TR'de isim yapmis oyunculari da, diger 2 buyuk, hatta Trabzon filan bile, bize yedirmez, ama ote yandan, bu iki beyanattaki "huzur" kelimesinin ortakligi da, ilgi cekici geldi bana... :)
Gokhan Unal'in gozlemi dogru bence. GS'da paralar gec veriliyor olabilir ama Florya'da guzel bir calisma ortami var gibi geliyor bana. Takimda da yerli oyuncular hakim oldugu icin kaynastirici ozellikleri var. GS'a gelen bir genc oyuncunun harcanmama ihtimali diger takimlara gore daha fazla. Eskiden beri boyle olmustur.
Yigit Kavurmacioglu

Post by Yigit Kavurmacioglu »

Uzun zamandir giremiyorum foruma. Bugun bir bakayim dedim bu mesaji gordum , dedim ki icimden bu forum kalitesini belli ediyor ama baslangic mesajlarindan sonra is gelmis Aziz Yildirim vesaireye giydirmeye, ne diyeyim forum sizin, ne isterseniz nereye isterseniz yazarsiniz. Ben tekrar kendi islerime doneyim. Hepinize saygilar...

Umarim hafta sonundaki mac kazasiz, belasiz, kimse yaralanmadan , olmeden biter. Artik bunla mutlu olacak hale geldik.

Selamlar
YK
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Yigit Kavurmacioglu wrote:
Umarim hafta sonundaki mac kazasiz, belasiz, kimse yaralanmadan , olmeden biter. Artik bunla mutlu olacak hale geldik.

Selamlar
YK
Oyle olmasi icin GS'in kazanmasi gerekiyor :?

Nasil Kadikoydeki mac FB yendigi icin Gerets'in kafasi patlayip, beyni cimlere gubre olmadan, Mondragon sagirlar okuluna kayit olmadan, Hasan Sas, Umit Karan koridorda anadan dogduguna pisman edilecek sekilde dovulmeden, 5-10 seyirci bicaklanmadan, yoneticiler tartaklanmadan bittiyse.

Bilmem anlatilabildi mi?

hiii?

Yok olmadi mi? Ne zirt karavana mi?

Haaa.. OK...

Bir daha FB GS'i yenene veya sampiyon olana kadar iyi seyirler...

Ozan Ersoy
Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Bir haftadir Istanbul'dayim yeni firsat buldum yazayim dedim. Gecen Pazar aksami istemeden de olsa kendimi Fenerbahce'nin sampiyonluk kutlamalari icinde buldum. Aksam 11 gibi Bagdat caddesinden Kadikoy tarafina dogru gidecegim, baktim caddeden ne dolmus ne taksi hicbir tasit gecmiyor. Goztepe parki tarafina dogru geri yurudum. 100-150 civarinda sarhos bir Fenerbahceli taraftar gurubu trafigi tamamen kapamis. Marslar soyleyerek egleniyorlar. Bira siseleri ellerde falan, tam bir rezalet. Ben de aval aval bakiyorum trafik acilacak mi diye. Bayaa bir gecti aynen durum devam. Gerideki trafik uzadikca uzadi, kornalar calmaya basladi. Cami acip "yeter artik trafigi acin" diyenlere camdan iceri tekme tokat girildi. Taraflari yarip da yoluna gitmek isteyen arabalar iki yandan sallanip ters cevrilmeye kalkildi. Arabalar birayla sulandi etrafa satasildi. Ben olanlari saskin saskin izlerken kosede bir ekip otosu da olanlari benim gibi izliyor. Bu guruhtan yanina gelenlerle sakalasip gulusup egleniyor. Ne yapabilir ki diyebilirsiniz, ama en azindan durumu merkeze haber verebilir. O trafikte acil bir hasta olabilirdi.

Fenerbahce Cumhuriyeti bagimsizligini ilan etmis gercekten. Artik Turkiye Cumhuriyeti kanunu, emniyet teskilati falan islemez olmus. Hayirli olsun...
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Yigit Kavurmacioglu wrote:Uzun zamandir giremiyorum foruma. Bugun bir bakayim dedim bu mesaji gordum , dedim ki icimden bu forum kalitesini belli ediyor ama baslangic mesajlarindan sonra is gelmis Aziz Yildirim vesaireye giydirmeye, ne diyeyim forum sizin, ne isterseniz nereye isterseniz yazarsiniz. Ben tekrar kendi islerime doneyim. Hepinize saygilar...

Selamlar
YK
Sevgili Yigit, sampiyonluk icin tebrikler, umarim uzaklarda da olsan tadini cikariyorsundur.

Burada yazilanlara ve de Aziz Yildirim'a giydirmeye gelince, burada her gun bir suru GSli yoneticiye de giydiriliyor, ne zaman ortam geren, kotu niyetli bir aciklama yapsalar.

Ha, diyorsanki oyle FBli sitesi dolu internette, yoneticilerini ve klubunu elestiren, bos bir vaktin de ver de adreslerini bakiverelim.

Camianiza kisa surede bol miktarda ozelestiri yetenegi diliyorum, gun gelip sampiyonluktan onemli oluyor.

Ama yine de sen istemiyorsan Aziz Yildirim yazmayiz, Ali Koc, Murat Ozaydinli, Sekip Mosturoglu'nu yazariz. Sen sec. :lol:

Ali
Yigit Kavurmacioglu

Ali Gursel wrote:
Yigit Kavurmacioglu wrote:Uzun zamandir giremiyorum foruma. Bugun bir bakayim dedim bu mesaji gordum , dedim ki icimden bu forum kalitesini belli ediyor ama baslangic mesajlarindan sonra is gelmis Aziz Yildirim vesaireye giydirmeye, ne diyeyim forum sizin, ne isterseniz nereye isterseniz yazarsiniz. Ben tekrar kendi islerime doneyim. Hepinize saygilar...

Selamlar
YK
Sevgili Yigit, sampiyonluk icin tebrikler, umarim uzaklarda da olsan tadini cikariyorsundur.

Burada yazilanlara ve de Aziz Yildirim'a giydirmeye gelince, burada her gun bir suru GSli yoneticiye de giydiriliyor, ne zaman ortam geren, kotu niyetli bir aciklama yapsalar.

Ha, diyorsanki oyle FBli sitesi dolu internette, yoneticilerini ve klubunu elestiren, bos bir vaktin de ver de adreslerini bakiverelim.

Camianiza kisa surede bol miktarda ozelestiri yetenegi diliyorum, gun gelip sampiyonluktan onemli oluyor.

Ama yine de sen istemiyorsan Aziz Yildirim yazmayiz, Ali Koc, Murat Ozaydinli, Sekip Mosturoglu'nu yazariz. Sen sec. :lol:

Ali
Sevgili Ali,

Nazik cevabina tesekkurler. Benim garip buldugum sadece ve sadece bu tebrik mesaji altinda isin Aziz Yildirim vesaire isine donusmesi idi sadece yoksa tabii olarak GS taraftari FB yonetimini sevmez, sevmesin de zaten. Bak FB'liler GS Baskanini cok seviyor, onun da GS icin yaptiklari ortada :) .

Ben kendi adima yaziyorum, bir F.Bahce'li birey olarak yaziyorum, herhangi bir sozculuk gorevim yok, ozelestri yapilan yapilmayan web sitem yok, olanlarin da ,varsa, adresini bilmem kusura bakma.

Neyse isteyen istedigini yazar, istedigini dusunur, herkesin dogrusu kendisine yakisir.

Yukarda Ozan arkadasimiz yazmis, sanirim benim yazmak istedigimi ,o kendi anlamak istedigi gibi anlamis, olsun cani sagolsun. O tip yaziya pek verilecek cevap yok cunku uzar gider, O Sukru Saracoglu , Eric Gerets'in kafasi der, ben Taksim Ingiliz taraftari derim is buyur gider ama sonuca ulasmaz, hani var ya " Biz Osmanli bankasiyiz" hesabi.

Neyse fazla yazdim, herkese selam ve sevgiler, ozel islerim sebebiyle cok fazla yazamiyorum artik, o yuzden cevaplayamadigim konu/soru vesaire olursa kusuruma bakmayin

YK

Selam ve sevgiler
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Yigit Kavurmacioglu wrote: Yukarda Ozan arkadasimiz yazmis, sanirim benim yazmak istedigimi ,o kendi anlamak istedigi gibi anlamis, olsun cani sagolsun. O tip yaziya pek verilecek cevap yok cunku uzar gider, O Sukru Saracoglu , Eric Gerets'in kafasi der, ben Taksim Ingiliz taraftari derim is buyur gider ama sonuca ulasmaz, hani var ya " Biz Osmanli bankasiyiz" hesabi.
De aslan kardesim. Bu site olen kurbanlarin resimlerini bas sayfaya koyup, orada aylarca tutup, katilleri lanetlemis bir site ve ortam. Katilleri savunma saskinligina dusen aymazlarin cenesini kapamis, sonra da bunyesinden atmis bir ortam. Senin baskanin adamina emir verip futbolcu dovduruyor, dayaktan sonra kameralarin gozu onunde savastaki general gibi rapor aliyor. Ondan sonra da utanmadan bu herifle bizim hic bir iliskimiz yoktur diye yayin yapiyor.

Senin taraftarin buna hic bir laf soylemiyor, soyleyemiyor, umrunda degil.

De aslan kardesim sabaha kadar de.

Zirt karavana olmus yine.

Ozan Ersoy
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Yigit Kavurmacioglu wrote:
Ali Gursel wrote:

Selamlar
YK

Ali
Sevgili Ali,

Nazik cevabina tesekkurler. Benim garip buldugum sadece ve sadece bu tebrik mesaji altinda isin Aziz Yildirim vesaire isine donusmesi idi sadece yoksa tabii olarak GS taraftari FB yonetimini sevmez, sevmesin de zaten. Bak FB'liler GS Baskanini cok seviyor, onun da GS icin yaptiklari ortada :) .

Ben kendi adima yaziyorum, bir F.Bahce'li birey olarak yaziyorum, herhangi bir sozculuk gorevim yok, ozelestri yapilan yapilmayan web sitem yok, olanlarin da ,varsa, adresini bilmem kusura bakma.

Neyse isteyen istedigini yazar, istedigini dusunur, herkesin dogrusu kendisine yakisir.

Yukarda Ozan arkadasimiz yazmis, sanirim benim yazmak istedigimi ,o kendi anlamak istedigi gibi anlamis, olsun cani sagolsun. O tip yaziya pek verilecek cevap yok cunku uzar gider, O Sukru Saracoglu , Eric Gerets'in kafasi der, ben Taksim Ingiliz taraftari derim is buyur gider ama sonuca ulasmaz, hani var ya " Biz Osmanli bankasiyiz" hesabi.

Neyse fazla yazdim, herkese selam ve sevgiler, ozel islerim sebebiyle cok fazla yazamiyorum artik, o yuzden cevaplayamadigim konu/soru vesaire olursa kusuruma bakmayin

YK

Selam ve sevgiler
Yigitcigim, cevabim nazik mi bilmem ama samimi. Seninle ilgili kismi dogru, senin gibi bir suru tanidigim var, sevindigini bildigim, inan ben de mutlu oluyorum (hani hayatim degisti falan gibi degil de, ama hosuma gidiyor).

Topicin AY konularina (bence FB yonetimi konularina) donmesini bence cok garipseme.

AY ve Ali Koc bugun savcilikta ifade vermisler, Selcuk Dereli hakkinda demeclerinden dolayi. Insanlari ifade yuzunden savciliga falan goturmeyi cok zirva bulsam da, klubunuzun tepesindeki iki yonetici cezai islemlerle karsi karsiya (benzeri benim hafizamda yok baskasi icin, aklimdayken, savciliklari Haluk Ulusoy kontrol etmiyor).

Son bir ayda konusulanlari ben sana yazayim, hatirlaman icin: ilk penalti taca atilsin, ligden cekilelim, Turkiye Kupasi'na PAF takimi ile katilacagiz, serefsiz, hirsiz hakem, Lig TV poszisyonlari sakliyor, kesilen yayinlar vs. vs. vs.

Yigitcigim, bunlari ben mi yaptim, GS yonetimi mi, BJK yonetimi mi?

Sen bir ay butun futbol kamuoyunu bunlarla yatirip kaldirip (GS'in penaltisini ic ederken ses cikarmadigimiz Selcuk Dereli ile kupa kazanilmayinca) o ayin sonunda sampiyon olursan cidden olayin AY'a donmesine sasiriyor musun? Ne bekliyorsun gercekten bir ay bunlari dinleyip okuyup, ertesi gun oh, yasasin, FB sampiyon oldu tebrikler, her yer artik gulluk gulistanlik mi desin insanlar?

Sukru Saracoglu'nda duzenli olarak olan bir olaya bakip Taksim dersin ama pek bir cevap olmaz. GS klubu Taksim meydanini kontrol etmez, edemez. FB klubu SS'nu kontrol eder. Zaten kimse de cikip FB'ye Bagdat caddesindeki olaylar konusunda sorumluluk yuklemiyor.

Ayrica Taksim olduktan sonra GS yoneticileri hep bir agizdan cikip uzuntulerini dile getirip, olayi tasvip etmediklerini, bunu yapan kisilerin GSli olamayacagini soylediler.

Yonetiminiz en son ne zaman taraftarinin bir hareketini kinadi Yigit? Rico'ya saldirdi Aurelio, ne dediler? Gerets'in kafasi yarilinca ne dediler?

En son ne zaman sampiyon olan bir rakiplerine tebrik ederiz dediler?

Sen dusundugunu yaz tabii, klup sozcusu de degilsin, ama umuyorum sen de bir gun yonetiminden biraz bu tip davranis beklersin.

Selamlar,

Ali
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ali Gursel wrote:
....
Topicin AY konularina (bence FB yonetimi konularina) donmesini bence cok garipseme.
Ali
Topic ne Ali? Yenir mi icilir mi?

GS ve Taksim olayini guzel cevaplami$sin. Aziz Yildirim paygamber gibi adam birader. FB'yi koruyor. Dover de sever de sover de! Haddini ne mi du$mu$ herhangi bir FB'linin onun hakkinda laf etmek. Carpilmaktan korkuyorlardir; kim bilir?

ATV'de Sila diye bir dizi var. Onceleri pek seyretmezdim. Yinede devamli seyredemiyorum. Iki uc hafta da bir ucundan kenarindan yakaliyorum. Boyle oldugu halde de hicbir $ey kacirmami$im gibi takip edebiliyorum. Aziz Yildirim ve FB'liler konusuda boyle. Tarti$ilmasinda ya da tarti$ilmamasinin bir anlami yok. Ayni yerde duruyor. Bir zamanlar ABD Dallas diye bir dizi vardi. Orada bir JR vardi. Sila da da bir Cihan var. Kerata guzel oynuyor rolunu.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Yigit Kavurmacioglu

Konu nerelerden nerelere geldi!!!

Roberto Carlos'un "donsuz" yatmasindan, Sila dizisi, hatta Jr bile nasibini almis, artik ne diyeyim. Baslik da "FB Sampiyon Tebrik ederiz" ne alakaysa. Tebriginiz boyle ise Allah gazabinizi gostermesin...

Bir de su ifade var " ama umuyorum sen de bir gun yonetiminden biraz bu tip davranis beklersin. " Bu da " Papa ilk once genelev var mi diye sordu" nun degisik versiyonu herhalde.

Yani once varsayip, sonra dogru kabul edip, sonra tektir ediyorsunuz.

Ben size laf yetistiremem arkadaslar, iyi eglenceler hepinize.

Mehmet Akif'in misralarindaki gibi

Zulmu alkislayamam, zalimi asla sevemem, gelenin keyfi icin kalkip gecmise sovemem..

Eflatun'un dedigi gibi:

Her topluluk layik oldugu gibi yonetilir; siz de Ozhan Canaydin, biz de Aziz Yildirim..

Yine Osmanli bankasiyiz lafina bir baska ornek daha:

"Bu arada G.Saraylı yöneticilerden Ahmet Dedehayır, F.Bahçe soyunma odasına giden İbrahim Kutluay’ın kız kardeşine kötü sözler sarf etti. "

Yine Aziz Yildirim yapmistir bu isi, tahrik icin yollamistir kizi oraya.

Aziz Yildirim bununla yetinmemis:

"FİNAL vizesi alan Fenerbahçe Ülker’in antrenörü Aydın Örs, derbi sonrası tepkiliydi. Örs, kötü tezahüratlar üzerine, antrenörlük yapıp yapmamayı gözden geçirmeye başladığını söyledi. Tecrübeli hoca, "Ne anamız, ne kardeşimiz kaldı. Bu nereye kadar sürecek. Küfür edilirken bir yönetici elini kaldırıp taraftarları sustursa, çok şey çözümlenecek" dedi.

Örs, sarı kırmızılı takımın antrenörü Murat Özyer’in, geçtiğimiz günlerde "Bizim salonumuzda oyuncuya saldırılmıyor. Yayıncı kuruluşun yayını kesilmiyor" açıklamalarını hatırlatarak, "Kendisi benden küçük. Milli takımda beraber çalıştık. Açıklamalarına üzüldüm" diye konuştu.

Yanlış anlaşıldım

Galatasaray Cafe Crown Antrenörü Murat Özyer ise "Amacım, geçen sene bu salonda yaşananları anlatmaktı. Kesinlikle kendimizi eleştirdim. Kimseyi hedef göstermedim. Yanlış anlayanlardan özür diliyorum" dedi."

Ama bak ozur dilemis degil mi adam, gecen senenin yayinci kurulusun yayini kesmisti zaten degil mi Aziz Yildirim....

Ah Aziz Yildirim (Ali Sen) ... ( Buraya gelecek F.Bahce Baskaninin ismini koyun)

Ah, ah tipki talebeler olmasa cok guzel yonetecek Maarif vekili gibi F.Bahce olmasa cok centilmen olacak G.Saray ama iste...

Hadi hoscakalin...
Last edited by Yigit Kavurmacioglu on Sat May 19, 2007 2:34 am, edited 1 time in total.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Yigit Kavurmacioglu wrote:Her topluluk layik oldugu gibi yonetilir; siz de Ozhan Canaydin, biz de Aziz Yildirim..
Hep soyledim, yine soylerim, samimi gorusumdur. Yolundan cevrilmez AY muritleri icin, hakaretlerin en buyugudur herhalde: "Aziz Yildirim gibi bir baskanimiz olacagina, Ozhan Canaydin devam etsin daha iyi!"...

Gecenlerde, forumumuzun birrrrrr numarali Canaydin "sempatizani" (:!::?::!:) Ali Hocam da, buna benzer bir laf etmisti sanirim kupa macindan sonra, imzama almayi bile dusunuyorum ciddi olarak, onun ismini de ekleyerek! :lol:
Özgür
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Yigit Kavurmacioglu wrote:Her topluluk layik oldugu gibi yonetilir; siz de Ozhan Canaydin, biz de Aziz Yildirim..
Hep soyledim, yine soylerim, samimi gorusumdur. Yolundan cevrilmez AY muritleri icin, hakaretlerin en buyugudur herhalde: "Aziz Yildirim gibi bir baskanimiz olacagina, Ozhan Canaydin devam etsin daha iyi!"...

....
Yalniz problem bunun kiskancliktan soylenildiginin sanilmasinda oluyor. Anlayacaklarini sanmam imza filan bile yapsan.

O yuzden Aziz Yildirim iyidir iftira filan olup ayiptir diyeceksin. Video'da Ricardinyo'ya karete tekmesi atanin olayi Aziz beye bizzat nasil rapor verip anlattigini gorup bu adamin aslinda akli ba$inda ama gariban filan biri olup kendini kaybettiginden soz edeceksin. Aziz beyin yanina boyle herkesin rahatca yana$ip derdini anlatabilecegini soyleyeceksin. Boyle $eyler her yerde oluyor Canaydin da yaptiriyor diyeceksin. Yani i$in yoksa lala pa$a eglendireceksin. O zaman senden iyisi yok.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Post Reply