SL 3. ön eleme 2. ayak: S. Bukres-Galatasaray 1-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Bukres'e gelen takimimizi havalaninda taraftarimiz karsilamis.

Ben Arda'nin her zaman neseli haline hayranim. Allah nazar degdirmesin...

Image

Kendisine yogun ilgi gosterilmis..

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Skibbe basin toplantisinda yarin kalede Aykut'un olacagini soyledi (bunu de Sanctis'in cok uzun suredir antreman yapmadigi icin hazir olmamasi ve hazir olunca kaleciye karar verecegiz diyerek acikladi).

Sag bekte ise ya Baris ya Linderoth'u denyecegini soyledi. Ikisi de cok ic acici degil ama bakalim.

Ali
Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Denizli maçında Aykut'un kornerlerdeki duruşunu ve uzaktan gelen toptaki pervasızlığını görünce büyük laf etmiştim, umarım korktuğum olmaz!

Başarılar GS

Tek bir şartta elenmeye üzülmem, Khalkedon'da ikinci UEFA Kupası alınırsa :wink:
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Osman Kiciman wrote:Tek bir şartta elenmeye üzülmem, Khalkedon'da ikinci UEFA Kupası alınırsa :wink:
Osman bey, lutfen duzgun hayal kuralim, 20 Mayis Kadikoy'de, 24 Mayis Inonu'de kupa kaldirma durumu soz konusu. Tam bu ikisinin ortasinda dogum gunu olan bir uyemize ne kadar guzel hediye olur bu, bir dusunun.

Baska hediye istemez, :lol: futbolu da birakirim ayrica.
Can Ergun

Post by Can Ergun »

http://www.galatasaray.org/futbol/sampi ... r/1779.php#

Haberin fotoğraflarında Aydın'ı gördüm.Bu maçı kaldırabilir mi bilmiyorum ama iyi bir yedek olabilir.

2. resimde Arda'nın üst vücud gelişiminin son hali açıkça görülüyor.Aslan Koç :)
Murat Gökcigdem
Staff Member

Kendi capimda dusundum ve sahaya soyle bir ilk 11 ile cikardim...

Code: Select all

---------------Aykut-----------------

Volkan-----Meira---Servet----Balta

-----------Topal-----Ayhan----------

-------------Lincoln------------Arda

-----------------Nonda---------------

Oyunda disiplinli bir sekilde kontrolu ele elinca 60.dk. dan sonra counter-attack mentalitese si ile 3. yedegim de soyle...

BARIS-----Meira---Servet----Balta

-------Topal---LINDEROTH----------

-------------Arda------------KEWELL

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Murat Gokcigdem wrote:Kendi capimda dusundum ve sahaya soyle bir ilk 11 ile cikardim...

-----------Topal-----Ayhan----------

Oyunda disiplinli bir sekilde kontrolu ele elinca 60.dk. dan sonra counter-attack mentalitese si ile 3. yedegim de soyle...

-------------Arda------------KEWELL

Murat abi yine 10 kisi birakmissin takimi - tamam Hasan'i sevmiyorsun ama adamdan da saymiyorsun galiba :lol:
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Murat Gokcigdem wrote:Kendi capimda dusundum ve sahaya soyle bir ilk 11 ile cikardim...
11'le cikalim ama Agabeycigim, sagacigimizi esgecmissin iki 11'de de (eger 2.'de Arda'yi forvet [arkasi] koyduysan). Hasan Sas'a pek hayran degilsin biliyoruz ama, o oynamasin diye, takimimizi eksik cikarmayalim canim yine de! :D

Bugun basin toplantisinin bir kisminda, "sakat oyuncular yerine kim oynayacak soylemek istemiyorum" gibi bir ifade kullanip, sonra sagbekte Baris ya da Linderoth dedi Skibbe (Resmi site linki). Volkan'i pek dusunmuyor sanirim.

Sempatik Kewell'imiz insallah bu macini da bos gecmesin de, defans da insallah saglam tutacaktir bu sefer isi. Zaten, Arda'dan da 2. bir Boleslav performansi bekliyorum. 2 assist 1 gol filandi galiba ordaki istatistigi!

Hadi aslanlar!
Özgür
Murat Gökcigdem
Staff Member

Mert Tokman wrote:
Murat abi yine 10 kisi birakmissin takimi - tamam Hasan'i sevmiyorsun ama adamdan da saymiyorsun galiba :lol:
Oooops...

Volkan'i defansa koydugum icin gelecek tepkileri dusunurken Hasan Sas'i eklememisim :?

Tamam sertlige sert teknige teknik kadro(m)

---Sas-------Topal-----Ayhan----------

Oyunda disiplinli bir sekilde kontrolu ele elinca 60.dk. dan sonra counter-attack mentalitese si ile 3 yedegim de soyle...

---Sas-------Arda------------KEWELL

-----------------Nonda---------------[/quote]
Last edited by Murat Gökcigdem on Wed Aug 27, 2008 3:14 am, edited 1 time in total.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Bugun basin toplantisinin bir kisminda, "sakat oyuncular yerine kim oynayacak soylemek istemiyorum" gibi bir ifade kullanip, sonra sagbekte Baris ya da Linderoth dedi Skibbe (Resmi site linki). Volkan'i pek dusunmuyor sanirim.

Hadi aslanlar!
Ozgur'cum,

Skibbe'nin Baris ve Linderoth dusuncesin LigTV'de duydum.

Ama bence Hasan Sas o mevkide Baris'dan daha iyi gorev yapar. Kendisi gecen sene eksik kaldigimizda fena degildi sag bekte....Linderoth ise ilk macinda bu pozisyonda oynatilirsa adamlara koz veririz bence...

Ben kendimi onlarin yerine koyarsam ilk isim o bolgeye atak etmek olurdu.

Ilk 30. dakikayi bir hayirlisi ile atlatsak bence gerisini getiririz. Yeterki bizi sertlikle ve presle bolgelerimizden uzaklastirmasinlar...

Bu macin kiliti Topal ve Ayhan'dir. Eger onlar iyi oynarlar pas yuzdeleri yuksek olup kademeye girip ataklarini keserlerse benim umudum Lincoln ve Kewell bizi gollere yaklastirabilir...

Umarim bu Baros transferi Nonda'yi etkilememistir. Ama bence kendisi profesyonel ve olgun bir insan oldugu icin isini en iyi sekilde yapmak isteyecektir..
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Ferrari gibi takım kurduk ama sağ arka lastik kabak!
Orkun ve Mehmet Güven (+Necati) kiralık + para teklif edip şu Orhan Şam için bir daha teklif götürülebilir mi acaba? Gerçi Cavcav kiralık oyuncu değil nakit ister.
Linderoth'un durumu iyileştiyse ve risk yoksa sağ bekte Barış yerine Linderoth'u tercih ederim.

Ben olsam:

Aykut
Linderoth  Meira  Servet  Hakan
         M. Topal  Ayhan 
    Hasan      Arda      Kewell
               Nonda
İle başlar, duruma göre Lincoln, Barış ve Yaser'i kullanırdım.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Skibbe'nin Linderoth'u sağ-bek oynatacağına ihtimal vermiyorum. Sakatlıktan yeni çıkmış adamları sağ-bek'te denemek gibi kötü bir alışkanlığı varsa o başka!
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Ali Gursel wrote:Sag bekte ise ya Baris ya Linderoth'u denyecegini soyledi. Ikisi de cok ic acici degil ama bakalim.Ali
Arda Manisa'da sag bek oynuyordu. Manisa-FB macinda da dokturmustu sag bek olarak. Niye onu dusunmuyor? Arda'nin yerinde Kewell var iste...
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Murat Kara wrote:
Ali Gursel wrote:Sag bekte ise ya Baris ya Linderoth'u denyecegini soyledi. Ikisi de cok ic acici degil ama bakalim.Ali
Arda Manisa'da sag bek oynuyordu. Manisa-FB macinda da dokturmustu sag bek olarak. Niye onu dusunmuyor? Arda'nin yerinde Kewell var iste...
GS in Bukres te tur sansi ilk ayaktaki skora ve rakip takimin evindeki avanatajina bakildiginda %50 den az. Ama bu gibi kafamizin karisik oldugu anlarda sahada 100% performans verip takimi sirtlayan bir GS li gorduk. Bu oyuncu Arda.

Iki sene once ASY de on elemeyi gecememizi saglayan bence yegane oyuncudur. Gectigimiz sene kritik maclarda, hele Sivas deplasmaninda, yine takimi sirtladi. Arda sakat degilse birakin en cok verim alabilecegimiz yerde oynasin.

Lincoln gibiler once kendilerine sonra takima oynuyorlar. Arda bizden biri ve oncelikle GS icin oynuyor. Benim Bukres teki deplasman macinda tur umidim buyuk olcude Arda odakli. Yine yapacaktir yapacagini!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Bu herif ARDA'yi yedek oynatacak.

Bu arada FOTOSPOR diye bi gazete
Oymalar koymalar muhabbetimize yenisini eklemis
Hadi biz bir nebze de ulusal bir gazete
Baslik Bu;
http://www.fotospor.com/haber.jsp?cid=38609

"Bu gece bi daha Avrupa’ya giriyoruz"

Sakin a TDK sozlugunde var diyip sozlukten ornek verip akilli olmaya calismayin :D

Adamin ne yazdigi ortada :D
TRUST GALATASARAY
MGC
Post Reply