Şampiyon'a Alkış... G.Saray'a Utanç... GS-FB 1-2

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Alkışlayalım mı, alkışlamayalım mı?

Alkışlayalım
9
26%
Alkışlamayalım
26
74%

Total votes: 35

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ilk yari$ma tahminim FB'ye dort gol idi. Dansoz mansoz donunce 2-0 indirdim. Buyuk bir hata idi. Iki puanim bo$u bo$una gidecek ona yaniyorum.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

UMit'in kaptan olarak uyarmasi lazim seyircileri, ama umrunda degil.

Umit'in oyundan cikmasi lazim, Hakan girip ortami yatistirmali.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Kendi takımını geren ve frenleyen seyirciye lugatte galiba "GS seyircisi" deniyor. Takım pozitif oyun oynamaga calısırken resmen el freni.

FB ile basa bas goturdugumuz macı tribun faktoru nedeni ile sinir harbine soktuk. Oyuncular biribirlerine bagırıyor, oyundaki konsantrasyonları resmen sıfırlandı.

Golden once hakem Tuncay ın kambura yatmasına faul verdi. Kac defa degisik karsılasmalarda izliyorum, Tuncay ın yaptıgı hareket faul. Aynu hakem zamanında 60 m golu iptal etmisti, simdi ise pozisyonu goremıyor.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Tolga Girici wrote:UMit'in kaptan olarak uyarmasi lazim seyircileri, ama umrunda degil.

Neden, bu klubun yöneticisi, başkanı yok mu?
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Tolga Girici wrote:BIzimkiler her seye itiraz ediyor.
Eh bazi itirazlarinda haksiz degiller. Basta 2 pozisyonda filan, omuz omuza mucadelelerde bizim lehimize fauller vermisti, ama, FB lehine caldigi son 10 faulun 4'u filan, ortalikta birsey yokkendi. Cihan'in 2 tane normal mudahalesine faul caldi bostan yere. Sari kartina da cok emin degilim. (Gerci Ayhan'in bir bilek basmasini da gormedi sanirim)...

Emre'nin Tuncay'a yaptigi bir.... (ne demeli bilmiyorum, agzimi bozmak istemiyorum simdi... ) "hareket" vardi, kirmizi kart aldigi. Onun kadar olmasa da, bir benzerini de Edu yapti az once Umit'e karnina, kasiklarina dogru basarak. Sonrasindaki kornerde de, pis pis siritmaktaydi Umit'e...

Bizimkiler (Umit, Sabri filan ozellikle) fazla germisler kendilerini... FB yine klasik, 2 duran toptan isi goturdu. Sahaya da iyi yayiliyor, bosluklari iyi kapatiyorlar gorunuse gore. Bizdeki yaratici olmayan oyuncular, cok bir tehlike yaratamiyor...
Özgür
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ali Gursel wrote:
Tolga Girici wrote:UMit'in kaptan olarak uyarmasi lazim seyircileri, ama umrunda degil.

Neden, bu klubun yöneticisi, başkanı yok mu?
Onlardan umudumu kestim artik. Insan seref tribununden izlerken utanir be.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Utanc gecesi. GS'a 6 ay ceza verilmesi lazim. Seyirci istifa.

Ozan
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Tolga Girici wrote:BIzimkiler her seye itiraz ediyor.
Eh bazi itirazlarinda haksiz degiller. .
Evet Umit'e yapilan hareket Emre'nin Tuncay'a yaptigina benziyor. En azindan sari kart.
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Bu macta seyirci bilincli bir sekilde takimini sabote etmeye gelmis, normal isler degil bunlar. Ben temiz sahadan takimi cekerim, onumuzdeki maclarida Izmirde oynarim. Bu kadarida ayip , futboldan soguttular.

Maca gelince Fener'in kazandigi iki fauldeden golun ikiside faul degil, futbolun bu kismetsizlikleri GS-FB macinda bizi bulur ama onla sinirim yok.

Futbolcular ikinci yarida muhakkak herseyi koyacak ama iki sezondur Galatasaray seyircisi ile sorunu cok. Turkiyeden uzak kaldigim icin son 8 senedir seyirci profilini bilemiyorum, bugun utandim.
Kemal Bakircioglu
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bana saygi gosterin diyen ba$kan stada giremiyor. Umit ne yapsin yahu. Bu arada BJK beraberlik golunu yedi ama nafile. Baktilar FB mali goturuyor neye yoralim dediler.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Kemal Bakircioglu wrote:Bu macta seyirci bilincli bir sekilde takimini sabote etmeye gelmis,

Futbolcular ikinci yarida muhakkak herseyi koyacak ama iki sezondur Galatasaray seyircisi ile sorunu cok. Turkiyeden uzak kaldigim icin son 8 senedir seyirci profilini bilemiyorum, bugun utandim.
Son bir kaç haftadır taraftar denen çapulcuların ne yapacakları belli olmaya başlamıştı. ilk önce kulüp binalarının camlarının kırılması, dün yöneticilerin dövülmeye kalkılması şimdi de gördüğünüz pislikler...

Bunlar gerçekten GS'LI OLABİLİR Mİ ACABA?
Last edited by Mehmet Gorgen on Sat May 19, 2007 10:21 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Maci tatile edecek galiba hakem. Oyle olsun ve temiz olsun 3-0 hukmen olsun.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Hakem oyunu durdurdu. Maci iptal edebilir ki hakki var.
Kemal Bakircioglu
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Simdi de mesaleler atilmaya baslandi. BUnlar terorist, baska bir sey degil.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Hakem maci durdurdu... bizim gerzekler de, baktilar, mac tatil olacak diye herhalde, mesalelerini yaktilar, bosa gitmesin diye :x

Ezikligi onaylayip imzalayan seyler bunlar, lanet olsun sizin gibi seyirciye... Nefret ettiginiz Fenerliler, nasil da keyifle izliyor bu rezaletimizi, onu dusunun bari, mercimek beyniniz baska hicbirseye basmiyorsa...

EDIT: Ankaraspor da 47'de beraberligi saglamisti halbuki bu arada... Ordan biraz umutlanacaklarina...
Last edited by Ozgur Huseyinoglu on Sat May 19, 2007 8:20 pm, edited 1 time in total.
Özgür
Post Reply