Hepsi yalan, bu gerçek.. Lincoln GS'DA(5 m Euro)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Bakiyorum herkesin nesesi yerinde :) Avrupa'da ikinci kupa temelleri atiliyor mu ne? Anladiniz siz onu kanimca :)

Edit: Diger takim taraftarlari alinmasin; Super kupayi cerez olarak goruyoruz diye ikinci dedim :)
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Davut Gerçekcioğlu

Post by Davut Gerçekcioğlu »

Çok sevindim gercekten, uzun yıllardan sonra tekrar zevk alarak izleyecegimiz bir kadro kuruldu. transferde emeği gecenleri kutluyorum.
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Lincoln, Ismail ve Linderoth transferlerinde Kalli'nin isminin sayginliginin da onemli bir yeri oldugunu dusunuyorum.

Diger taraftan teknigi iyi bir oyuncu digerlerinin de gelismesine ve motivasyonuna katki saglar. Emre'nin Hagi'ye oykunmesi gibi, Lincoln ve Linderoth genclere model olacaktir.

Kalli'nin iyi savunma yapmayan ve oyun icinde zaman zaman laubalilesen Arda'yi islah edecegini saniyorum. Bu da ek kazancimiz olabilir. Bu kadroya Aydin veya Mehmet Guven ilk 11 girerse hic sasirmayacagim.

Gercekten de omurga bolgesine yapilan transferler bunlar. Bundan sonrasi cok iyi bir kamp ve gelecege yolculuk. Kimyasi bozulan FB ile her sene yaptigi hatalari tekrarlayan bir BJK'ye karsi bu sene iceride sansimiz cok fazla. Herkes gibi ben de aslinda disariya goz diktim.

Gelenler tamam olduguna gore bir de su gidecekleri halletseler...
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Hayırlı olsun,bu transfere cok sevindim. Bu seviyede bir oyuncu icin bonservisine odenen para cok degil.(ama GS icin cok para)Diger kuluplerde problem yasamis;GS'da problem yasamayacagina,genc oyuncularimiza ornek olacagina,ve GS'a cok sey katacagina inaniyorum.Umarim saglikli ve iyi bir sezon gecirir.

Turkiye'ye ve Galatasaray'a hosgeldin.
25-2025

nefvakfi.org
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ozan Ersoy wrote:E hala videosu asilmadi Lincoln'un. Lutfen yani... "Biz biliyoruz abi Lincoln'u ne asalim videosunu" mu diyorsunuz?
Bu netteki video olayinin corbasinda bizim de tuzumuz olsun madem!! ;)

Boyle bir guzel transfere de yakisir sanki. Gerci, degisik yerlerden icerik bulmak, ya da bilimum efektlerle Lincoln'u saga sola ucurup kacirmak, caf-caf'lar eklemek olayina girmedim, o yonlerden sade bir video, ama, LigTV'nin haberinde, olayin nasil aciklandigi, oyuncu profili, ve de bir de muzikli klibi olunca, onu direk gecmis oldum GoogleVideo'ya... Mac goruntusu olmadigi icin LigTV'cilerin cok killanmayacaklarini umaraktan, buyrun (Videoyu GoogleVideo sayfasindan aramalara acmadim, sadece forumdan bu link'ten ulasilabilecek):

Lincoln Galatasaray'da!

Atlamak isterseniz, onemli kisimlari:
3:48 "Lincoln kimdir - Profil"
8:35 "Lincoln Klibi"
Özgür
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

buda youtube da başka bir video

http://www.youtube.com/watch?v=-MN6JiCO8y4&eurl=
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Necati, yeni gelen Lincoln'e bir jest yaparak 10 numarayi vermis (niye 10 numarayı giyiyordu, tabi bu ayri bir soru ama neyse):

Hurriyet'ten:

Necati Ateş:''10 numarayı Lincoln'e hediye ediyorum''

Galatasaraylı futbolcu Necati Ateş, giydiği forma numarası olan 10 numarayı, sarı-kırmızılı takımın yeni transferi Cassio de Souza Soares'e (Lincoln) hediye ettiğini açıkladı.

Tecrübeli futbolcu, sarı-kırmızı kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi: ''Yeni takım arkadaşımız Lincoln'ün transferinin hem kendisine hem de Galatasaray camiasına hayırlı olmasını canı gönülden dilerim. Lincoln idarecilerimiz aracılığıyla iki sezondur taşıdığım 10 numarayı benden rica etmiştir. Kendim ve takım arkadaşlarım adına bir hoş geldin armağanı olarak, 10 numarayı Lincoln'e hediye ettiğimi ve önümüzdeki dönemde memleketim İzmir'i simgeleyen 35 numaralı formayı giyeceğimi spor kamuoyuna bildirmek isterim.''
Tan Erten
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Görkem KIRGIZ wrote:
Tan Erten wrote:Necati Ateş:''10 numarayı Lincoln'e hediye ediyorum''
Necati bundan iki gün önce de açıklama yapmıştı. Bana zorla 10 numarayı verdiler, şimdi de geri alıyorlar, anlaşılır birşey değil diye. Sanırım kulüp bir 10 numaraya sahip olmayı özellikle istediği için geçen sene Necati'ye verdi. Neyse, 10 numara Lincoln'e yakışır. :)
Ben buna dikkat etmemistim. Ama bayagi onceleri Necati'nin "Ben aslinda forvet degilim, forvet arkasi oynamayi severim" gibilerinden beyanlarini okumustum. Yani kendisini 10 numara gibi gordugunu soyluyordu. Demek ki yonetim de ona bir jest yapmis sezon oncesinde, ancak Necati bey bu sene tam anlamiyla yatti. 10 numara oyunculuk meziyetleri ve stili bakimindan gercekten Lincoln'e yakisiyor.
Tan Erten
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Bu da Schalke'nin resmi sitesinden aciklama. Galiba, hakkaten transfer etmisiz.

22.06.2007 | Lincoln joins Galatasaray

What had looked likely for several days is now certain: midfielder Lincoln is leaving the Royal Blues to join Turkish club Galatasaray.
Schalke have agreed terms with the 17-times Turkish champions and Lincoln, who was under contract with the Royal Blues until 30 June 2008, will sign a four-year deal in Istanbul.
The 28-year-old Brazilian joined Schalke from FC Kaiserslautern in 2004. In a three-year spell with the Royal Blues he made 83 Bundesliga appearances (20 goals), 19 European appearances (7 goals) and nine DFB Cup appearances (4 goals). Lincoln thus played his part in helping Schalke to two runners-up spots in 2005 and 2007.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

PAZARTESİ TÜRKİYE'DE!..

UEFA, Galatasaray'ın Cassio de Souza Soares Lincoln'u transfer etmesini resmi internet sitesi ''www.uefa.com''da yer verdi.

Sitede, geçen sezon Schalke 04'te 23 karşılaşmada 3 gol atıp 8 asist yapan Brezilyalı oyuncunun, takımının Bundes Liga'da ikinci olarak Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne katılmasında büyük katkısı olduğu ifade edildi.

UEFA, Galatasaray'a 5 milyon Avro bonservis bedeliyle gelen tecrübeli futbolcunun, sarı-kırmızılı takımın Tobias Linderoth ve İsmail Bouzid'ten sonra son 10 gün içindeki üçüncü yabancı transferi olduğunu açıkladı.

PAZARTESİ GELİYOR!..

Bu arada Galatasaray'ın yeni transferi Cassio de Souza Soares Lincoln, 25 Haziran Pazartesi İstanbul'a gelecek.

Galatasaray Kulübü'nün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Brezilyalı futbolcunun pazartesi günü saat 21.55'te Türk Hava Yolları'nın Frankfurt uçağıyla geleceği bildirildi.
MARATON
HAVAALANINDA KORKUNÇ BİR KALABALIK OLACAK BENCE. MALUM RAkİBİMİZLE ŞEY YARIŞTIRMADAN DURAMIYORUZ :D
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Acaba herkesin bu kadar saskinlikla izledigi transferi batti balik yan gider diyerek mi yaptilar yoksa Adnan Polat Canaydin'i Kalli 85. donem GS lisesi mezunu lakabi da hergele Kalli diye kafaya alip mi yaptirdi zira Canaydin doneminde ilk kez bir TD'un tum istekleri yerine getirildi. Bu kadar transferin finansmanini kimse bilmiyor, klubun maddi durumu ortada tencere tam takir kuru bakir. Bizimkiler de batti balik yan gider deyip bari son senemizde seyircimize biraz eglence gosterelim sonra klubun kapisina kilit takilir da demis olabilirler. Bu sene haciz ustune haciz yiyebilir klup.

*Not: Dakka bir gol bir getirilen gurbetcilerden birisine 100 bin dolar verilmemis ve Fenerbahce hemen devreye girmis.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Kerem Tezic wrote:. Bu kadar transferin finansmanini kimse bilmiyor, klubun maddi durumu ortada tencere tam takir kuru bakir. Bizimkiler de batti balik yan gider deyip bari son senemizde seyircimize biraz eglence gosterelim sonra klubun kapisina kilit takilir da demis olabilirler. Bu sene haciz ustune haciz yiyebilir klup.
Niye? Sardan-Cansun gelip bu transferleri yapsa, "ohh bee vezyonu genis boyyuk baskan boyle olur, kurtulduk iste canibaygin'dan" mi diyecektiniz? 4-5 senedir Cihan Orhan hani nerede Pires, ZeRoberto, Juninho diye inleyen arkadaslar, simdi Canaydin transfer yapinca (hem de ne yapinca) bir anda neden kulubun gelecegini dusunur oldunuz, merak ettim simdi.

Suren-Cansun-Sardan-Kalpakcioglu odenen 90 milyon dolar temettu icin hesap verin... 14 milyoluk Maketi, sadece Jardel-Serkan-bulent verilen 30 milyon dolar bonservisi, takim UEFA kupasini kazanip uzerinden 3 kurus kazanilamayisini, Emre'nin bedava kacirilisini gectim. Onlari arkadaslara soruyorum onlar da cikaramiyorlar.

Ozan Ersoy
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Ozan hafizam beni yaniltmiyorsa bu maket stad konusunda yetkili kisi Canbaygin idi. Kanada'ya giden de kendisi idi (o donem gazeteler yazmisti yanilmiyorsam) ve o donem stad isinden sorumlu yoneticimizdi.
Bakin altta bir link var, bunlarin yedikleri ve bu sene yiyecekleri naneler icin hazirlayalim kendimizi. Siftahi erken yapmislar bu sene.
http://www.haberturk.com/haber.asp?id=2 ... 2007/06/22
Bir de neden benzer hesabi su anki baskan icin sormuyorsun iste bunu anlayamiyorum. Bes senede gelen giden 30'a yakin yabancidan GS'in kaybi nedir? Ribery icin 30 M Avroluk hesabi kim verecek?
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yaş 23, Leverkusen'in 2. takımında önlibero!

Önemli bir kayıp gibi görünmüyor. 100 bin euro kurtarılmış bile olabilir... :D

Fenere hayırlı olsun..
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Kerem Tezic wrote:Ozan hafizam beni yaniltmiyorsa bu maket stad konusunda yetkili kisi Canbaygin idi. Kanada'ya giden de kendisi idi, ve o donem stad isinden sorumlu yoneticimizdi.
Bakin altta bir link var, bunlarin yedikleri yiyecekleri naneler icin hazirlayalim kendimizi. Siftahi erken yapmislar bu sene.
http://www.haberturk.com/haber.asp?id=2 ... 2007/06/22
Ayaginiz tasa takilsa Canaydin'dan bulacaksiniz. Stad maketini Canaydin yaptirdi, 14 milyonu dunyanin en meshur mimaridir diye sacti, kulubu halka Canaydin actirdi, UEFA kupasini paraya donusturemeyen Canaydin, Emre'yi kaciran da Canaydin. Hadi canim oradan... Cilki cikti isin cilki...

Siftah miftah diye haberturk falan haberlerini de getirmeyin. Ali Camdali kimdir? Daha ilk defa ismini duyuyorum. Ne zaman aldik ki kacirmisiz? Bayer Leverkusen’in ikinci takımında stoper ve ön libero olarak şans bulan 23 yaşındaki futbolcu.

Kalli'nin getirdigi oyuncular
1)Serkan Çalık(Forvet)............................Rot weiss Essen
2)Barış Özbek(Defansif orta saha)............Rot weiss Essen

Aman Fener'e gitsin. Fener'den millet kaciyor, bu da kosa kosa gitsin, yedek bile olamaz Leverkusen'in yedek takiminda stoper 23 yasindaki kazik kadar adam. Tepe tepe kullansinlar.

Ozan Ersoy
Post Reply