15.hafta :FENERBAHCE - GALATASARAY 2-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Davut Gerçekcioğlu

Post by Davut Gerçekcioğlu »

Paflar 1-0 aldı macı golü kendi kalalerine atmışlar, basketbolda da G.Saray 62-47 F.Bahçe
(3. periyot devam ediyor). Darısı akşam futbol takımımızın başına. umarım 3 te 3 yaparız...
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

GS basketbol da bastan sona onde goturdugu macı son derece etkili bir takım oyunu ile aldı. Tek basına yıldızlasan oyuncumuz butun takım. 88-77
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

:D Kalli dogru kadroyu cikartiyor :D

Orkun
Ugur-Song-Servet-Volkan
Baris-Sabri-Balta
Serkan-Arda
Nonda

Haydi aslanlar...
Davut Gerçekcioğlu

Post by Davut Gerçekcioğlu »

bencede imkanlar dahilinde çıkarılabilecek en iyi kadroyu sürmüş, maç öncesi gerginliğim biraz olsun azaldı bu kadroyu gorunce. umarım son anda kadroda değişikliğe gitmez...
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Orkun
Ugur-Song-Servet-Volkan
Baris-Sabri-Balta
Serkan-Arda
Nonda

Haydi aslanlar...
Serkan nın sag kanadı savunmasını, Arda nın serbest adam olarak oynayacagını dusunuyorum (4-4-1-1). Bakalım Alex e adam markajı verecekmiyiz.

Genc oldugu kadar rakip takımı ısıracak bir kadro.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Mactan umidim falan yok ama olabilecek adamlarla iyi kadro bu. Mehmet Topal benim de tercihim olmazdi.

Sabri muhtemelen Alex ile adam adama oynar. Balta da daha cok on libero rolunde olur. Bizden kolayla gol gelmez bu mac, FB de atamasa iyi olur.

Bir de SS'na ilk defa derbiye cikan cok genc oyuncumuz var, Orkun, Ugur, Volkan, Baris, Balta, Serkan diye alti tane. Ilk 10 dakika dizleri titrer sonra gecer, o arada gol mol yemeyiz insallah.

Ali
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Rahat olun - bu maci beklendiginden cok daha kolay alicaz...

Saha da dogru kadro var... Sabri Alex'i kilitler... Sagdan Balta ve Volkan'a karsi etkili olamazlar... Orta sahamiz anormal basacak... Serkan ve Arda ile onlari cok tedirgin edicez - bekleri fazla ileri cikamayacak...

Nonda bugun GS'li olacak :D
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ali Gursel wrote: Ilk 10 dakika dizleri titrer sonra gecer, o arada gol mol yemeyiz insallah.

Ali
Korktugumuz basimiza geldi. Zor mac idi bu iyice zor oldu. Alex'in asistinde Semih ile 1-0 onde FB 5. dakikada. Sevgili Mert, Volkan ve Baltaya karsi etkili oldular bu arada.
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Golun tekrarinda sadece son hareketi gosteriyor. Bence ilk topda Semih bariz ofsayt. Bekleyelim gorelim.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Bastiriyoruz gibi ama tehlike yok. Her maca golle merhaba der olduk, FB, Belediye, Helsingborgs farketmiyor, parola maca gol yiyerek baslamak.

Fb iyi kontratak yaparsa cok uzun mac olur bu.

Kornerleri Volkan'a antreman amaciyla kullaniyoruz.

Ali
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Orta saha ileride daha iyi top yapiyoruz. Her 2 takimin defansinda panik ogeler var. Cok rahat 1-1 yapabiliriz. Bu mac farka gitmez.

FB'liler beklendiginden cok gergin. Hakem sertlige musaade ediyor, Nonda'yi cektiler pas gecti, demin de Ugur Boral itisme sonucu dustu, devam dedi. Itiraz eden Ugur Boral sari yedi. Su ana kadar cok zayif 2 sut attik. Pozisyon gelir, mesele topu Servet'in ve Volkan'in bolgesinden uzak tutmak.

Bu arada Carlos 25 metreden salladi, Orkun harika cikardi. Bu pozisyon Orkun'un moralini toplar.
Ufuk Sezekkaplan

Yahu Alex'e kimse yapismiyor. Adam harmanlayarak top atiyor.

Futbol basit oyundur, Anadolu takimlari 2 adami Alex'e vererek FB'den mac aliyorlar. Biz niye yapamiyoruz?
Ufuk Sezekkaplan

Belki ben yanlis yorumluyorum ama FB'liler gercekten cok gergin. Simdi Semih sari gordu. Iddia ediyorum, ilk yari 1-1 bitsin, baski onlara ters tepecek.
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Orkun'un erken çıkması sebebiyle daha maçın başında geriye düştük (ofsayt mı tam göremedim ben de). Daha sonrasında kurduğumuz baskıdan tehlikeli bir pozisyon doğmadı. Maçın sonlarına doğru Nonda'yla etkili geldik ama gol olmadı.

Erken yenen gol dışında takım iyi mücadele ediyor. Ben yenilsek de çok şikayetçi olmam. Genç ama istekli bir takım var, çok eksiğine rağmen elinden geleni yapıyor. Bu 11'deki bir çok oyuncu için ilk FB derbisi bu ne de olsa. Volkan, H Balta, Baris, Serkan, Orkun ve Nonda icin durum boyle. Bu oyun devam ederse bir gol bulabiliriz, bir gol de yiyebiliriz.

Macta kavga gurultu olmuyor fazla, FB seyircisi hakemi gaza getirmeye calisti ama simdilik Aydınuz iyi yönetiyor maçı. İki takım oyuncuları da dikkat ediyor ama FB biraz daha gergin gibi, önde olmalarına rağmen...
Tan Erten
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Yenen gol tam bir hatalar zinciri... Once hakem tactan gelen topta ofsayti gormedi... Semih'in kafasindan seken topta Sabri Alex'e yakin degildi... Alex cok akillica tek top oynadi - Semih'in hareketlenmis olmasi ve tek vurusu da guzeldi ama Song ve Volkan Semih hareketlenirken onu takip etmediler... Orkun'da cok kotu cikti - hem zamanlamasi yanlisti hem de aci kapatmasi... hic cikmasa daha iyi idi zaten Semih'in acisi dardi...

Gol haricinde macin geneli bekledigim gibi geciyor... orta sahamiz onde iyi basiyor ve ikinci toplari topluyoruz... golu yememis olsak yaptigimiz akinlarda defansi daha az adamla yakalayacaktik... erken bir gol bulabilirsek yine galip geliriz...
Post Reply