Türkcell Süper Ligi 2008-2009

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ali Gursel wrote:Neye guluyorum biliyor musunuz, senelerce Hakan'a Saban diyen FBliler su Guiza'nin kacirdiklarini seyrediyorlar ya, yukaridakinin sopasi yok, Ispanyol Sabani ile cezalandirdi FB'yi.

Cisse ikinci saridan kirmizi. Cisse'nin yaptigi gibi hareketler yapip GS'a karsi kart gormeyen 20 tane adam bulurum bu sezon, bir kismi da bu Gezer'in yonettigi maclardan, Allah versin, ne diyeyim.

Neyse, FB galibiyeti ve beraberlik iyi sonuclar.

Ali
:) Hakan'in kafa toplari, asistlleri, liderligi ve futbol zekasi cok daha iyi idi.

"fakir adamin" hakan sukuru guiza. Hakana haksizlik etmeyin Ali bey :D
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Ozgur A. Boztepe

Özgür Kendir wrote:
Ali Gursel wrote:Neye guluyorum biliyor musunuz, senelerce Hakan'a Saban diyen FBliler su Guiza'nin kacirdiklarini seyrediyorlar ya, yukaridakinin sopasi yok, Ispanyol Sabani ile cezalandirdi FB'yi.

Cisse ikinci saridan kirmizi. Cisse'nin yaptigi gibi hareketler yapip GS'a karsi kart gormeyen 20 tane adam bulurum, bir kismi da bu Gezer'in yonettigi maclardan, Allah versin, ne diyeyim.

Neyse, FB galibiyeti ve beraberlik iyi sonuclar.

Ali
İspanyol Sabanı cuk oturmus :)

Mustafa Denizli sapkadan tavsan cıkarma pesinde sanırım Fenerin bu 11'ini gorup ilerde Delgado Nobre Serdar'la cıkmanın mantıgı bir tek Denizli'de gizli sanırım .Ortada iki basan ilerde iki forvetle bizi dagıtabilirlerdi, Aragones simdi Deivid'i cıkarıp Josico ile skora yaslanır Denizli'de Bobo Serdar degisikligi yapar .Konu BJK FB macıysa her an hersey olabilir
11'ler ayni anda veriliyor. Denizli onceden fener in 11 ini ogrendiyse helal olsun.
Icimdeki korku bir isyan
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Ersin Taner

Post by Ersin Taner »

FB'nin 2. golünde Volkan aut kullanmıyormuş. Kendisine verilen geri pası ileriye vuruyor. Pozisyonda Guiza çok az da olsa ofsayt...
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Guiza boyle devam ederse ASY'deki FB macinda Ispanyol Sabani selamlariz diye bir pankarta hazir olalim: :-)

Bu arada Denizli harika yahu, Aykut de Nigris'i oynatmadi, eski FBli dedik, bunun Holosko kenarda baslamasinin mantigi nedir? Ayrica Oktay Ibrahim Uzulmez, Ibrahim Toraman, Gokhan Zan'dan biri cikabilir dedi. Bu ucunden herhangi birinin sampiyonluga oynayan bir takimda ilk 11 cikmasi saka gibi, ucunun birden oynamasi ise komedi degil de gercekustuculuk egilimi diye anca aciklanabilir.

Ali
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bjk defansı ispanyol şabanı ortada sıçan yaptı. Sanki 10 kişi oynayan taraf Fener...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ali Gursel wrote: ...
Bu arada Denizli harika yahu, Aykut de Nigris'i oynatmadi, eski FBli dedik, bunun Holosko kenarda baslamasinin mantigi nedir? ...
Ali
FB'ye mac kazandirmak.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Serdar Ozkan Besiktas'in anasini belliyor hucumlarda, ya ofsaytta surekli, ya top kaybediyor, deha Denizli Holosko'yu kenarda tutuyor :-)

Karar degistirdim, FB'nin kazanmasi iyi sonuc degil bu Denizli ile BJK ciddi sampiyonluk tehdidi olamaz, varsin BJK kazansin wallahi.

Bunyamin Gezer az kalsin gol attiriyordu Fener'e :-)

Ali
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Oyun sahasına atılan toplar ilginç...

Zapo çıktı, Holosko girdi. Fazla riskli...

Gökhan Zan bizim Servet gibi...

Holosko kaçırdı, gerçi kolay pozisyon değildi.

Bjk atacakmış gibi bir his var içimde. Sizlerle paylaşmak istedim :D
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

10 kişi kalan beşiktaş fizik olarak çok iyi görünüyor. Bizim bu bjk'yı yenmemiz zor...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:10 kişi kalan beşiktaş fizik olarak çok iyi görünüyor. Bizim bu bjk'yı yenmemiz zor...
Bizim hangi takimi yaenmemiz kolay ki? Disleri cekilmis kuyrugu kesilmis aslana dondurduler takimi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Guiza penalti beklemis. Vay canina. Bu arada BJK hakikaeten iyi direniyor direk mirek de 11. adam yerinde.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ozgur A. Boztepe

Cengiz Akgun wrote:Guiza penalti beklemis. Vay canina. Bu arada BJK hakikaeten iyi direniyor direk mirek de 11. adam yerinde.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Icimdeki korku bir isyan
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Ali Gursel wrote: Neyse, FB galibiyeti ve beraberlik iyi sonuclar.
Fener'in olmadigi lig her zaman guzeldir.Gitsinler kumda oynasinlar.Hazim meselesi galiba bu benim ki....
Cok uzatmadan, GS her sene sampiyon olsun.Olamazsa, hic olmazsa FB olmasin.Kimin oldugu cok onemli degil.BJK'de dahil buna. :D
Ama bu seneki gibi liglerde her zaman FB'nin ve Aziz'in neler dondurdugunu hepimiz biliyoruz.
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu
Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

Bu akşam ki maçıda seyrettikten sonra Türkiyede hakikaten futbolun ilşerleyemeyeceğini, ilerletilemeyeceğini anladım. Aziz Yıldırım denen adam futbolun içinde olduğu sürece bu ülke de futboldan hiçbirşey olmaz. Bu saha da nasıl kolay ve güzel çalınıvceriyor düdükler, kırmızı kartlar rakiba hayret vallahi... Yazık, çok yazık...

Artık bende Hıncal ULUÇ gibi düşünüyorum, futbolun içinde Aziz Yıldırım olduğu sürece bu futboldan bir cacık olmaz.
Galatasaray,
imkansızı olağana çeviren ruh....
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ilk once BJK'i 10 kisi kalmasina ragmen oynadigi karakterli futbol icin tebrik ederim. Hakem dogramasina ragmen dort tane yemediler, Saracoglu'na nasil cikacaklarini biliyorlar, kaybetseler dahi adam gibi oynuyorlar her mac.

BJK'in bugunku talihsizligi hocasiydi. 10 kisi kalan takimlar son 15-20 dakika iyice oyundan duserler, yani BJK'in gol sansi 46-70 arasi en yuksek. Denizli 46-70 arasi Serdar Ozkan'in bir suru pozisyonu ezisini izledi, sonra 70te Holosko'yu oyuna aldi. Neremle gulecegimi sasirdim, hele bir de Bobo alininca tam sahdi sahbaz oldu takim.
Neyse, bir anlamda iyi oldu, Omer'in aksine ben BJK sampiyon olsun falan istemem, hatta son yillarda ne yalan soyleyeyim iki takimli lig modeli hosuma gitmeye basladi, yani BJK bertaraf olabilir, beni bozmaz.

GS'dan umidim olsa harika bir lig diyecegim, ama o fazla yok maalesef.

Ali
Post Reply